Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
19. jan 2010

este tusim sa robi v 36tt ster na streptokoka a v 30tt sono a potom uz by mali byt len prietoky ci ma mimmi dostatok vyzivy

michalag
autor
19. jan 2010

.... a porod 🙂

houbik
19. jan 2010

Ahoj holky, tak vas docitam a zdravim, dnes se mi nechce v praci nic delat, zavidim vam, ze ste doma 😅 cim vic se to blizi, tim je motivace k praci mensi 😀 dnes jsem si dokonce zalozila na koniku album, coz jsem si nemyslela, ze nekdy udelam 🙂 jinak ja jdu na cukrovku v patek a rekli mi nejist a nepit od pulnoci (jdu tam na 7), pak 2 hodiny cekat v cekarne, opet bez jidla a piti a pak dalsi odber...to cekani je naprd, pac ja bydlim v baraku hned naproti, ale pry me samotnou nepusti, jen s manzelem 😠

zzuzullka
19. jan 2010

arcik, to že to máte v" cajku" znamená že už máte aj výsledky a sú OK alebo to že máte za sebou len vyšetrenie?zasa tie zložité české slová 😅

mishutka, ja mám dnes skvelý obed: údené mäso a k tomu kyselý zemiakový šalát 😀

yanika
19. jan 2010

zdenkapo: viem ze nas mam tlacila B-komplexom, aby sme jedli a priberali, a nam to celkom chutilo.. (segra sa asi v jednom roku dostala do nemocnice kvoli tomu, ze nepapala, tak mala nasa mama potom cely zivot panicky strach z toho:(

xxx.klarka
19. jan 2010

já dneska dělám bramborovou kaši a k tomu podusím uzenou panenku🙂

zdenkapo
19. jan 2010

yanika tak hrozné to není,že by nejedl,je si myslim,že by mohl víc,ale spíš to je mnou,protože vidim neteř a synovce,kteří váží mnohem víc a oproti Tomáškovi žerou,ale každé dítě je jné,tak asi musim zklidnit sebe samu... ale tu zácpu řešit musime...

antynka1
19. jan 2010

Já ještě nevařím, já jsem teprve před chvíli snídala 😀

antynka1
19. jan 2010

Na tu zácpu jsou dobré hrušky a meruňky - nějak se mi toen můj příspěvek o tom ztratil ☹

mishutka
19. jan 2010

Tak asi bohužel sáhnu po hranolkách a cordon blu 😉

michalag
autor
19. jan 2010

ja mam na nieco chut len neviem na co 😒 ☹

aaadus
19. jan 2010

zdenka já jak jsem byla malá taky jsem nejedla a byla jsem jak vyžle. mamka mi vyvařovala a já pak snědla 3 lžičky a konec. byli rádi když jsem za den snědla aspoň loupák 😅 za to teď žeru o 106. neboj, ono se to časem spraví 😉
antyn hrušky mám vyzkoušené na sobě 😀
na oběd jdu k babičce, tak jsem si zase poručila palačinky jako minulý týden 😀

michalag
autor
19. jan 2010

teraz som dostala chut na zemiakovu kasu a maso na prirodno, mnaaaam 😝 , len ani jedno doma nema ☹ , takze musim nieco vymysliet ... ale musim ist do mesta, tak si spravim aspon zemiakovu kasu 🙂

mishutka
19. jan 2010

já už smažím 😀
Na večer si budem dělat s manželem těstovinový salát s kuř. masem 😉

yanika
19. jan 2010

zdenka: presne tak, nie kazde dieta musi byt tucnucke a jest za dvoch, nech Tomasko papa kolko mu chuti 🙂 Ale napr. ja som bola v skolke ako gulka a v puberte som sa vytiahla do vysky a bola som cely zivot stihla.. (zatial, teda az doteraz 😉

A s tymi chutami som na tom podobne, stale by som nieco zjedla ale nikdy neviem co presne hehe 😅 najviac boduje ovocie, ale toma neuspokoji tak, ako nejaka doboska.. ach jaj
Inak hlasim: +7,5 kg

bandulko
19. jan 2010

ahojte baby pripajam sa k majovkam... termin maj 2010, uz sa tak tesim 🙂

zdenkapo
19. jan 2010

holky asi jo,spravi se to a je fakt,že úplně málo nejí,ale ten strach o něj brzo pochopíte sami 😉

arcik
19. jan 2010

zuzul v cajku znamená že je vše OK,výsledky nám dělali hned dneska,napřed v 7 hodin ten utrjch sladkej,pak 2 hodiny nicnedělání a sezení s ostatníma těhulema v čekárně,pak zase odběr krve z prstu a to jsem odnesly do laborky a za hodinku byly výsledky....

jinak Michal gratuluju k výsledku 😉
Bandulko vítej 😀

malekacatko
19. jan 2010

Ahojte babulky... tak ako pozeram je nas tu dost... zatial som len co-to pocitala ale to sa naraz ani neda vsetko... Nas drobcek bude patrit tiez medzi majove babatka ak si to teda este nerozmysli a nepotrapi ma dlhsie... Je to aj dost mozne nakolko mame termin 30.05. ale nechame sa prekvapit... Zacinam chytat depku ked tu citam co vsetko uz mate doma 😕 ... ja zatial chodim s manzelom len na rozumy do predajni ale uz by sme chceli zacat aj nakupovat... tak dufam ze najdeme aspon nieco z toho co sme si vysnivali...
pozdravujem a prajem este krasny den....

doli1
19. jan 2010

zdenčo vim o čem mluvíš.bojujem s kažým kilčem.prcek má 3,5 roku a ještě nemá 14kg a to jsme víc jak rok čekali na to až přejde 12kg.šimi taky moc nejí nebo spíše jak kdy a jak co.třeba jogurty sní i tři za den ale maso jen kuřecí.na podporu chuti je glukapur neboli hroznoví cukr.dá se koupit v lékarně a přidavá se do pití.

mishutka
19. jan 2010

Holky, nebojte v pubertě vám projí aj výplatu 😀

xxx.klarka
19. jan 2010

mishu, salát s kuřecím masem miluju 🙂 ale doma jsem líná si ho udělat, radši si na něj zajedu do pizzerky, tam ho dělají suprovej 😀

Už se mi dusí uzené masíčko a brambory na kaši, už jsem začala mít docela hlad, tak už aby to bylo🙂

Jinak dneska jsem se dala do úklidu, už peru 3 pračku, umyla jsem koupelnu, v kuchyni troubu .... a čeká mě tady jeden přetékající koš na prádlo na žehlení, na které jsem se minule vyprdla. Zakže toho mám až do pr.... 😠 A to tady mám ještě 2 pračky na praní. 😀 Ale musím vše udělat, protože jsem si dala "předsevzetí" že nepřeberu věci po ségře a nezačnu s přebíráním a praním miminkovského atd dokud nebudu mít tohle vše hotové😀 To žehlení je pro mě mučení ....

Jinak holky, začínám mít strach. Z mých snů o předčasném porodu mám hrůzy. Nedokážu si představit že by měl připravovat, prát a žehlit věci pro miminko můj drahý nebo mamka jak moje tak přítele. Mám hrůzu z toho aby jsem měla vše hotové až to na mě přijde. 😀

arcik
19. jan 2010

Klárko klíídek,sny jsou jen sny....

holky já teda dělám dneska frbr ale že bych na ně měla zrovna jako chuť to se říct nedá.Po tom sladkym hnusu mám spíš žížu než hlad 😒

xxx.klarka
19. jan 2010

arcik, no jo, ale když se Ti to zdá skoro každou noc už skoro 3 měsíce v kuse, tak je to už napalici 😕 😅 😀

adelka89
19. jan 2010

ahoj holky tak mam OGTT za sebou, snad vysledky budou negat. manzel mi pro ne jde vecer, tak jsem zvedava. Ta glukoza byla fakt hnusna... uplne me polil studeny pot kdyz jsem to pila ☹

arcik
19. jan 2010

Klári to chápu,mě se každou noc už 2 a půl roku zdá jak spim v klídku až do rána... 😀 😀 😀 😀 sen se mi nevyplnil a přesto v to stále doufám 😀 😀

já jsem při prvnim těhu pořád viděla ve snu dvojčata 😝

arcik
19. jan 2010

Adel mě se zase zaseknul krk a nešlo mi to pít...nicméně jsem musela.... 😀

zzuzullka
19. jan 2010

arcik prečo používaš také zložité slová 😀 čo je to "frbr"? a gratulujem teda k dobrým výsledkom

bandulko,malekacatko, vitajte medzi nami 🙂

arcik
19. jan 2010

zuzul frbr francouzský brambory.. 😉 a děkuju

zzuzullka
19. jan 2010

arcik, tak tie by som si tiež dala 🙂 práve som dojedla posledné lentilky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre