Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simi.w
19. jan 2010

blanka, ty nakupuješ teda, to už ti toho asi k nákupu moc nezbývá, no my zatím nic, ani kočárek není vybraný 😕
když jsem čekala Aničku, tak jsem bláznila a chtěla mít všechno hned, teď je to jiné, ale stejně to první těhu je super, člověk je naměko z každé mimi věci 😵

blanka.k
19. jan 2010

Matpaj - držím palce, ať je to v práci lepší, já se flákám od září doma a můžu říct, že tak v klidu bez nervů jsem nebyla snad od základky 😀 A díky tomu se mi třeba i zlepšily jiné zdrav.problémy, které ze stresu atd. pramenily, takže fakt jsem ráda, že jsem doma 😅
Simi - tak když koukneš do albíčka, tak spíš mám to oblečení, min.týden jsem udělala nájezd do lékárny na kosmetiku, mastičky, atd. a když vidím nějakou hezkou hračku ,tak ji koupím 😀 Do zítřka mají v Tesku akce na plínky , přebalovací podl. a ubrousky, tak jsem taky nakoupila do zásoby. A teď mě čeká věškerý ten textil typu . povlečení, mantinel, koj.polštář, zavinovačky, spací pytle, přebalovák,...ale ode dneška mám objednané látky na vše, tak se to pomalu rozjíždí.

xxx.klarka
19. jan 2010

Holky, já jsem právě zjistila, že mě už chybí pro mimčo a mě akorát tak kojící podprsenka a věci do porodky. Jinak máme už vše. A samozřejmě než dorazí kočárek, ale ten by měl do konce měsíce dorazit. 😀

antynka1
19. jan 2010

Tedy Klárko, ty jsi rychlík - já začínám pořizovat a jen pozvolna, abych se z toho mohla těšit průběžně a pořád 🙂

xxx.klarka
19. jan 2010

anty, to já se taky budu těšit pořád, začnu kupovat větší oblečeníčko 😀 .... tak my toho měli dost (oblečení a látkovin) po ségře, takže jsme jen dokupovali co chybí a tak😀 a najednou jsem zjistila že skoro nic nechybí.

lucik...
19. jan 2010

Ahojky 😔 😔 😔

Já byla dnes s mamkou celý den u dědy, tak jaksi nedočítám.

Ráno mi volala doktorka, že mám cukr v pořádku, tak mám radost 😵

Ale ráno jsem přijela k mamce a někdo nám tam otrávil labradora.. našli jsme ji mrtvou 😔 😔 😔 Tak od rána jaksi bulim 😔 😔 😔 Bylo jí jen 6 a než sem se odstěhovala, tak to bylo moje zlatíčko ☹ ☹ ☹

antynka1
19. jan 2010

Lucíku to mě moc mrzí. Pes je člen rodiny, vzpomínám si, jak jsem brečela, když naši musely nechat uspat našeho koršpaněla... Tak se drž.

lucik...
19. jan 2010

anty kdyby byla stará tak neřeknu, ale že jí nějakej hajzl otráví, to je prostě hnus.. Když jsem k mamce přijela tak jí akorát ubrečenej brácha nakládal do auta a vezl pryč 😔 😔 😔

antynka1
19. jan 2010

Něco na povzbuezní, tedy bohužel paltí jen pro ČR:
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...

blanka.k
19. jan 2010

Antyn - jůůůůůůůůůůůůůůů 🙂 🙂 🙂 🙂
Lucik - to je mi líto, kéž by mu ruka upadla, za takový hnus 😠 A gratuluji k "cukru"

antynka1
19. jan 2010

Lucíku - my jsme takhle asi přišly o čtyřměsíční štěnátko... To byl pejsek, kterého si naši pořídily po úmrtí našeho kokříka. Chápu jak ti je. Lidé jsou hovada..... Lidská zlost a agrestivita je strašná. Přeju pevné nervy.

lucik...
19. jan 2010

anty jo je to šílený ☹

blani děkuju 😵

Kdyby tu mateřskou opět zvedli, tak by to bylo fajn, bychom dostali nižší jen jeden měsíc 😵 😵 😵

antynka1
19. jan 2010

Lucíku, ať přijdeš na jiné myšlenky- tak nám raději pověz jak se ti jezdí s kočárem (už ho máš doma, ne?) a co máš za nový úlovek pro prcka 🙂

xxx.klarka
19. jan 2010

lucik, to mě mrzí. To je hnus☹

lucik...
19. jan 2010

anty já ho odvezla k rodičům, protože oni by nepřežily že ho mam doma 😀 Pověra, znáte to 😀 😀 😀 A pro prcka ani nic nového nemám. Dnes mi jen přišel od NATTOU taková ta mini dečka s hlavou medvídka, řikají tomu usínáček 😉 Tak mě PPL vzbudilo v 7:30 😀 To mi jen volala že kolem 11té dorazí, jestli budu doma 😀 Ale mám objednáno spoustu věciček, jako přebalovák, pleny apod a taky věci z lékárny, tak se těším až to vše dorazí 😵 😵 😵

antynka1
19. jan 2010

Zrovna dneska jsem tu psala, že mě PPL vzbudila o půl sedmý, že přijedou mezi 8-10 🙂 Usínáček? Tak to slyším poprvý 🙂

hepinka
19. jan 2010

Lucik, aj mna to mrzi, normalne ma to šokovalo kde sa to v tych ludoch berie ☹
Co sa tyka prijemnejsie veci - kociarika - ty si myslim mala v plane kupit Casualplay rovnako ako ja - tak aky je? a akej farby si ho kupila? ja sa uz nemozem dockat 3D-čka buduci tyzden aj ked u nas to tiez vyzera na dievcatko - potom uz budem spokojne riesit kociarik🙂

lucik...
19. jan 2010

hepi my casual původně chtěli, ale nakonec jsme koupili Jane Slalom Pro červený. Asi hlavně proto, že má oproti casualu větší korbičku 🙂
anty http://www.babypartner.cz/plysove-hracky/noa-ba...

antynka1
19. jan 2010

Lucíku, tak na tom bych klidně spala taky a hned 🙂

lucik...
19. jan 2010

anty 🙂 No ono to je malinký, spíš jako hračka, ale co mám v okolí spoustu dětí tak něco podobného mají a nedají na to dopustit 😀 Ani ránu bez toho všude a rádi s tím usínají 😀 😀 😀

antynka1
19. jan 2010

Lucíku, já jsem docela skladná (až na ty špeky a pupek), já se vejdu všude 🙂 Hoky víte kdo je taky Májovka? Claudia Schiffer 🙂 Ale ta se k nám asi nepřidá, co? 😀

lucik...
19. jan 2010

anty no to asi neeee 😀 😀 😀

blanka.k
19. jan 2010

Luci - krásné 😉

lucik...
19. jan 2010

blani díky 🙂 Na profi fotky pupíku jako dělané 😵 😵 😵

xxx.klarka
19. jan 2010

lucik, tak to je krásné🙂

antynka1
19. jan 2010

Lucíku- paráda 🙂

zdenkapo
19. jan 2010

Lucik,bezva že nemáš cukrovku a s pejskem mě to mrzí, máme labradora černého a je to TOmáškův mazel,vychovaný k dětem....
ten kočárek je krásný,škoda že už máme 😉 a ten monitor budeš kupovat s jednou deskou Nanny a neplánuješ ho dávat do kočárku,když tam bude mimi spinkat?

adelka89
19. jan 2010

ahoj holky, tak vysledky z cukrovky
na lacno 4,1
po hodine 6,1
po dvou hodinach 5,1
je to ok,ze?

aaadus
19. jan 2010

lucik to mě mrzí s labísem ☹ , takovým lidem zprerážet pracky 😠 a gratuluju k cukru. ty těhu pásy jsou nádherné, jenom pod to mít košili co zapnu přes prsa a koupím je taky 😅

jsem přijela od našich, na oběd žemlovka a jablka mě zase spolehlivě prohnaly. už je nejím. a mamka mi pro malého koupila zavinovačku - zelenou s žirafama, nádhernou deku do kočárku - něco jako španělská, ale bez cvoků, nějaké oblečení pro malého a pro mě šaty z quelle za 90,-

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre