Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
21. jan 2010

baru podle mě se budou snažit od toho května... Přece jen je čekají ty volby 😵 😵 😵

aaadus
21. jan 2010

já si taky myslím, že to od toho května zvednou. před volbama cokoliv a to beztak jako vždy nepůjdu volit 😅

monikapd1
21. jan 2010

ahojte babule, ako pokracujete?? hm

blanka.k
21. jan 2010

Holky, co objendáváte na MMB. Jsem se tam zaregistrovala, a napsala k prodeji vzkaz, a teď mě napadá, prodejci to dojde rovnou s mou adresou a kontaktem, že? 😅 Já jen přemýšlím, že jsem tam kontakty nenapsala, jsem zvyká z Aukra, že napíšu vzkaz a Aukro prodejci vše o mě pošle 😅
jsem objednala tuto podložku nakonec:
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2425...
a pak ještě 3 návleky na kola (2 klasické a 1na suchý zip na přední kolečko), přijde mi to jako super věc. Mamka by mi je asi ušila, ale jelikož jí asi trefí ze šití všech těch zavinovaček, atd., tak ji nechci otravovat:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29556619&tab=1

aaadus
21. jan 2010

blanka pokud jsi při registraci psala e-mail,adresu tak by kontakt měli dostat

babara
21. jan 2010

Blani ja myslim, ze pokud to mas zadane, a myslim ze je to snad i povinne, tak se to prodejci odeslei jen kdyz je to zaskrtle pri odpovedi k inzeratu, jsou tam vetsinou 3 okynka z zaskrtnuti, a to prostredni - kontakty- je tam uz zaskrtly automaticky, tak asi jo.

lucik...
21. jan 2010

blani jo jo, měli by to dostat se vším 😉

aaadus
21. jan 2010

lucik už ti psali jestli ti pošlou ten těhu pás? jsem se dívala, že vás tam o to mělo hodně zájem

lucik...
21. jan 2010

aaadus dnes mi je měla pani poslat 😀 Ale byl to docela boj s barvama 😀 Já chtěla růžový a tyrkysový.. Jenže tyrkysový už neměla tak sem chtěla černý a ten už taky neměla 😀 Tak nakonec mám objednaný růžový a zelený 😵 😵 😵 Pak hned určo vyfotím 😵 😵

vladkaz1
21. jan 2010

cafte mala zaspala tak som tu
poradte kde kupim vloznu tasku do kocika s pevnym dnom extra za dobru cenu ..

aaadus
21. jan 2010

lucik jsem si říkala, že když ty budeš mít tyrkysový a růžový, že bych si objednala zelený 😀 no počkám až jak nafotíš. prosím prosím oblečeš si pod to tričko ať vím jak to vypadá?

lucik...
21. jan 2010

Jo jinak ta moč od rána se jim teda nelíbila 😀 Ale vzali si jí, ale příště mě objednala na půl 5 a říkala ať ranní určitě nenosim, že nemám nosit žádnou a počůrám jim papírek 😀

A taky se nám stal pěkněj trapas 😀 Sem byla objednaná na 14:00 a ona měla do 14:00 pauzu (je to soukr.doktorka takže má svou soukromou ordinaci) no a my přišli a bylo zamčeno... Čekali jsme tam asi do 14.15 a furt nikde nikdo (akorát tam pak přišla nějaká slečna). No já vztekla samozřejmě, zima mi byla, tak sem si furt stěžovala a pomlouvala doktorku jak má pauzu hodinu a půl a ještě jí to nestačí a když pak přišla tak sme zjistili že ta slečna co tam čekala s námi a všechno slyšela byla sestřička 😀

lucik...
21. jan 2010

aaadus jo jo, vyfotím s tričkem 😉

antynka1
21. jan 2010

Lucíku a tobě dneska ty čůránky cestou nezmrzly? Mě teda joooo 🙂

pralinka25
21. jan 2010

lucik to bolo dobre s tou sestrickou 😀

lucik...
21. jan 2010

anty mě ne, ale taky sem to říkala manželovi že mi to zmrzne 😀

babara
21. jan 2010

lucik 🙂 tak trochu si na to mela pravo, kdyz mely ctvrt hodiny zpozdeni 😉

jinak me dost pobavila zmrzla moc antynky 😀 😀 😀

aaadus
21. jan 2010

lucik děkuju 😵 a 😀 😀 😀

lucik...
21. jan 2010

se nesmějte, já byla oblečená jen "nalehko" protože jsme jeli autem až tam a nečekala sem že tam budu 15min čekat 😀 😀 😀

blanka.k
21. jan 2010

holky, díky - už mi paní odpověděla, tak asi to mám na MMB dobře nastavené, už má i peníze na účtu, ať žije internetbanking 😀
Luci - nevím, jak u vás, ale v Brně dnes byla kosa "jak sviňa" 😅 , včera krásně teplo a dnes mi mrzla prd...

lucik...
21. jan 2010

blani tady byly přes den asi cca -4 😀

kitty123
21. jan 2010

Ahoj holky

kitty123
21. jan 2010

Koukám, že se řešilo zvýšení mateřské. No já už na to moc nespoléhám, ale štve mě to. I kdyby to zvedli od května, tak se obávám, že se nás to týkat už nebude, když už její výši budeme mít vyměřenou. Nebo je to jinak?

blanka.k
21. jan 2010

Ahoj, mateřská by se nám zvýšila 😉 Teda předpokládám, že kdo už byl třeba od prosince na MD, tak ji měl měsíc vyšší a pak od ledna nižší, tak si říkám, že i v opačném případě by to bylo stejně 😉

lucik...
21. jan 2010

holky 100% by se nám to zvýšilo, vždycky je to pro všechny a ne jen pro ty kteří by šli až v květnu

kitty123
21. jan 2010

blani, myslíš, že to tak je? Já jsem si myslela, že se to právě v průběhu nemění a výše zůstává stejná po celých 28 týdnů.

adelka89
21. jan 2010

ahoj holky tak jsme se byli podivat na ty kocarky a espiro bohuzel momentalne nemeli na sklade tak jsme videli jen tako jumper x ale nevime barvu, hcteli bychom takovou aby mohla byt i potom pro holcicku
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-x-ju...
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-x-ju...
http://www.kocarky-tako.cz/obrazky/nahled/370-k...
co myslite?

kitty123
21. jan 2010

To bylo samozřejmě super.

m.c.
21. jan 2010

jo , zvýšila by se nám, ale vůbec s tím nepočítám, Topolánek prohlásil že ODS zvýšení určitě nepodpoří, takže si nedělám iluze. Já bych byla teda moooc příjemně překvapená, protože tomu nevěřím 😉

blanka.k
21. jan 2010

Kitty - vzhledem k tomu, že to holkám, co na MD nastupovali před 1.1. 2010 taky snížili, tak by to zas měli pak zvýšit bez ohledu kdy jsi nastoupila na mD 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre