Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzanek
28. jan 2010

Holky děkuji moc, hrozně ráda vyřídím.Je nastydlá, špatně mluví, tak jí písnu až zítra.Mějte se 😵

pralinka25
28. jan 2010

tiez drzim blanke palce nech je coskoro aj s malinkym v poriadku doma

pralinka25
28. jan 2010

vladi mne sa paci ten zeleny co si dala vtedy odkazy

medan29
28. jan 2010

Moc děkuji

medan29
28. jan 2010

jojo taky držím palečky Blance

vladkaz1
28. jan 2010

pralinka a aky ten bledy ci ten tmavy ???? mn oba len muz je za trojkolku mna tam seka ta cena .. uvidim

pralinka25
28. jan 2010

no ja by som asi bola tiez za trojkolku. ale tiez by ma stvala cena. Ja este stale nemozem spavat kvoli cene za nas kocik 😅

aaadus
28. jan 2010

zuzanek děkujeme 😵

pralinka miminku se musí taky hlavně umývat ručičky. oni je mají ve vodě sevřené pěst tak je třeba ručičku roztáhnout a pořádně umýt, jinak budeš mít smradlavé miminko 😅

pralinka25
28. jan 2010

no to ano adus a este si ich cumlu takze to je jasne 🙂

pralinka25
28. jan 2010

to som to tak pekne skratila 😅

adelka89
28. jan 2010

holky nevite neco o Blance? Snad je vsechno v poradku ...

aaadus
28. jan 2010

adelka podívej se o stránku zpět, příspěvek od zuzanek

antynka1
28. jan 2010

Ahojky holky, tak jsem vás právě dočetla. Dneska jsem zase měl dost práce, takže jsem nestíhala.....
Zuzi, taky ode mne Blanku pozdravuj a hlavně ať je brzy doma, držím jí palečky.

vladkaz1
28. jan 2010

Ja som pouzivala od jakziva sebamed tu umyvaciu emulziu do vodicky alebo weledu 🙂

aaadus
28. jan 2010

antyn doufám, že dneska byla lepší životospráva než včera 😅

michalag
autor
28. jan 2010

Ahooojteee 🙂
prisla som vas na chvilku kuk 🙂 , ale urcite to cele nedocitam

adelka89
28. jan 2010

aadus diky, nestiham docitat. Snad bude brzy v poradku

antynka1
28. jan 2010

Aaadus - bylo to lepší, snažím se 🙂 Ale stejně by jste mi měly zase říci co právě máte dobrého - ještě bych se měla něčeho dojíst, ale nemám inspiraci 🙂

aaadus
28. jan 2010

michalag no kde se flákáš? 😀

bibi13
28. jan 2010

jeeejda, stále na Blanku myslím.. :(
držím im palce..

aaadus
28. jan 2010

antyn já jsem měla trošku KFC a vařenou kukuřici od nich, teď jsem si dala misku brambůrků a ještě mám na něco chuť, ale nevím na co. jo a ještě jsem si vařila puding a ještě horký jsem ho zpráskala 😀

antynka1
28. jan 2010

Blanka to má chudák asi od toho strašnýho kašle, co jí pořád tak trápí.....
Přídávám se k Aduš - Míšo, kde se flákáš? 😀

antynka1
28. jan 2010

Na KFC mě nenalákáš, ale na puding jo, už začínám mít ten Pavlovův reflex a začínám slinit 😀

aaadus
28. jan 2010

moje mamka když mě čekala, chytla nějaký brutální kašel a taky skončila v nemocnici, protože ji nějak kleslo břicho či co. hlavně ať Blanku dají dohromady a Marcelek zůstane pěkně v bříšku, přece by nechtěl přijít na svět do takové zimy

aaadus
28. jan 2010

puding to je moje, ale musí být domací, žádný kupovaný přeslazený hnus. já mám k těm kupovaným odpor od doby, co jsem dostala do kanclu stážistku a ona ty pudingy pořád jedla a jak je nahoře ta šlehačka tak to vždycky zamíchala do toho pudingu 😝

antynka1
28. jan 2010

Marcelkovi se určitě ještě nechce, takže určitě vydrží ještě u maminky 🙂 Večerníček už stejně nestihne a co by ho jinak ješ'tě mohlo zajímat. Sněhuláka mu v tomhle mraze taky nikdo nepostaví, takže určitě bude rozumný a počká si na jaro 🙂

antynka1
28. jan 2010

Tak na puding se mi nehce čekat než by vychladl, tak se cpu alespoň jablíčkem.

aaadus
28. jan 2010

já ho jím ještě horký, studený mi nechutná 😅 a jablko já nemůžu, pěkně mě vždycky prožene 😅

antynka1
28. jan 2010

adus, tak to jsi jak můj manža - puding tedy jí studený, ale jablíčka ho taky prohání - no alespoň mi je neužírá 🙂

aaadus
28. jan 2010

už se cpu čokoládovým müsli, jen teda doufám, že mi zítra neřeknou, že mám cukrovku jinak mě klepne. a asi mě poprvé v životě pálí žáha, jen nevím jestli to je ono - takové pálení v krku jakoby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre