Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
30. jan 2010

Adus
přes kilo asi jo, no řikaj,že holčičky bývaj menší,ale taky,že druhé dítě bývá větší než první- TOmášek měl 51cm A 3200g,tak jsem zvědavá... jak jsem psala- od 7,měsíce,kdy dítě začíná nabírat tuk,tak to nedokáže dr,přes utz vypočítat

zdenkapo
30. jan 2010

já si taky myslim,že při Tomášovi mi to špatně vypočítala a ža se narodil v termínu a ne o týden dřív,byl krásné mičo,žádné zkrabacení- měl krásnou růžovou pleť a nehtíky přerostlé přes lůžko...

aaadus
30. jan 2010

zdenka mám prostě pořád tušení, že malý přijde na svět už v dubnu, nejpozději první týden v květnu. ale hlavně když to nebude už v únoru nebo březnu

antynka1
30. jan 2010

Ahojky,
tak super zprávy o Blance, to je dobře.
Já jsem teď koukala na slovenského Koníka, tak tam psala ta mamina co včera porodila v 23 tt. Tak prý je malá bojovnice a pokud nenastanou nějaké další problémy, tak má velkou šanci na přežití 🙂 Držím palečky.
Dneska jsem se byli podívat na nábytek do pokojíčku, tak už máme nějaké horké favority. No třeba se už dokopu a udělám albíčko, abych tam mohla něcou dát.
Jinak jsem byla v CA v Letňanech - prý tam mají velký výběr těhotenské módy - potřebovala jsem nějakou halenku. No tak tam měly jednu barvu halenky a asi dvě trička pro těhotné a to je asi tak vše. Takže halenku jsem tam sice koupila, ale v klasickém oddělení. Ale mají tam krásné věci na miminka a byly slevy, takže kdyby mě manža násilím neodtáhl, tak se peněženka prohne... Ale stačila jsem vzít jednu krásnou zelenou soupravičku 🙂 Příště tam pojedu sama 🙂
Holky používá se v létě čepička pro mimi?

doli1
30. jan 2010

anty já jsem používala.tchýně mě ušila jen takové plátěné s větráním na bokách(kdysi klasika)ty byli úplně super ted je budu taky používat.
šimi se narodil den po termínu podle ultrazvuku podle ms 4dny a už byl značně přenošený ale myslim že dobrovolně by na svět nepřišel.já doufám že bude holčička menší ale vim že říkají že druhé by mělo byt vetší

antynka1
30. jan 2010

Takže lehkou čepičku ano?
Takyse musím pochlubit, šla jsem konečně do sebe a začala pracovat na albíčku. Dneska to jenom zkouším, fotit dneska nic nemůžu, už je tma, ale slibuju, že začnu přidávat a vyfotím i bříško. Jenom mě mrzí, že nemám žádně použitelné fotky z UTZ, mám jen dvě a to vytištěné tak blbě, že i na originálech je prd vidět...........

doli1
30. jan 2010

anty myslim že čepička nebo klobouček vůbec neuškodí.

zdenkapo
30. jan 2010

Adus
měla bys věřit hlavně spbě a svým pocitům... taky jsem tušila,že se narodí dřív,,,

Anty
v Liberci v CA taky houby výběr těhu... a čepičku určitě pořiď, bavlněnou... já budu pořizovat radši i jednu zateplenou,nějaký třeba flees,protože nevim jak v dubnu bude,tak ať jsme připravení...

už začínám přemýšlet o antikoncepci po porodu... po TOmáškovi jsme měla tu injekci na 3 měsíce Depo Proveru a neustále od její aplikace jsem krvácela,tak jsem chodila celou tu dobu na injekci proti krvácení- fakt nedoporučuju.... a úplně stejné to je s těma tabletkama- jsou to stejné hormony,jen se daj hned vysadit,tak taky se mi nechce brát,abych furt krvácela... uvažovala jsem o tělísku, Prý je skvělá ta Mirena za 6 tisíc,ale moje gyn. nejprve dává obyč.tělísko na rok na zkoušku a pak kdyžtak Mirenu.... tak nevim...

doli1
30. jan 2010

zdenčo určitě pokud budu kojit tak žádnou HA nechci.vydrželi jsme tři roky a kondomem tak proč ne zas ale potom jsem přemýšlela nad náplatěma.prášky brat nemohu nejsem schona na ně pamatovat.
ted vznikli nějaká antiko na planované druhé těhu http://www.planovanirodiny.cz/view.php?cislocla......

pugie
30. jan 2010

Tak jsme včera byli na 3D, pan doktor říkal, že to vypadá na holčičku 😵 tak budeme doufat, že se neplete a že nám do porododu ještě něco nepřiroste 😉

doli1
30. jan 2010

kámoška mě říkala že to zavádění dost bolí a potom týden krvácela a pak pohoda a druhá zas často krvácí třeba dvakrát do měsíce a furt ho cítí.myslim že se musí zkoušet co nejvíc vyhovuje

doli1
30. jan 2010

pugie super další holčička.velká gratulace a určitě se nespletl.

pugie
30. jan 2010

Doli, zas taková novinka to není, já Nuvaring používala snad už dva roky zpátky.. ale nějak mi tenkrát nevyhovoval..

doli1
30. jan 2010

pugie aha 😀 já o tom slyšela až ted a taky to píší Od letošního podzimu mohou moderní české ženy užívat antikoncepci jednou měsíčně. Revoluci v antikoncepci přináší vaginální kroužek NuvaRing®, uváděný společností Organon. stoho jsem usoudila že je to novinka

pugie
30. jan 2010

asi mají nějaký starý stránky 😝

doli1
30. jan 2010

pugie asi určitě

zdenkapo
30. jan 2010

Pugie
gratuluju a vítáme tě do klubu 🙂

Doli
no já jen kondom nechci,nemám s tim dobré zkušenost a taky moc důvěru...
při tom obyč.tělísku se právě víc a dýl krvácí a tak,to vim,při Mireně tim že vylučuje i hormony je to prý skoro bez krvácení a pohodička,tak teda nevim,no...

doli1
30. jan 2010

zdenča ještě kámoška nesmí mít žádné nebo hodně málo hormonů kvůli štitné žláze tak ji doporučili nějaké zlaté tělisko.
ty už taky nebudeš chtít třetí mimi?

lienka1076__2
30. jan 2010

Ahojky dnes som sa vrátila z nemocnice. ☹
Ja som mala Nuvaring tak rok a pol a mne vyhovoval. Som ho vôbec necítila a manžel len sem tam, len keď som si ho asi zle zaviedla. Ale inak super. Pohodlnejší než tabletky

yanika
30. jan 2010

Lienka... co sa dialo?? Uz ste v poriadku??

Ja mam tiez len dobre skusenosti s Nuvaringom..

doli1
30. jan 2010

lienka co se dělo že jsi byla v nemocnici a vše je v pohodě?

zdenkapo
30. jan 2010

Doli
to asi ne, v dnešní době jsou i dvě děti luxus... poradim se s gyndr.- buď tělísko a pak Mirenu,nebo překonáme něčim kojení a pak se vrátim k Tri-Regolu,s tím jsme byla spokojená,ale chtěla jsme něco dlouhodobého,na co nemusim myslet

pugie
30. jan 2010

díky za gratulace 😵
jsem dneska slyšela, že známá když byla na 3D, řekli, že to vypadá na holčičku a teď byla jinde na velkým ultrazvuku a doktor tam snad viděl camprlíka! 😨 tak uvidíme, jestli bude nakonec překvápko 😉

doli1
30. jan 2010

taky bych chtěla něco na co bych nemusela myslet.taky si myslim že dvě stačí.

lienka1076__2
30. jan 2010

No bola som kvôli tým žlčníkovým kameňom, vo štvrtok v noci som dostala záchvat, tak som sa až dnes vrátila. Už je všetko ok, ale po pôrode mi to hneď vyberú.

antynka1
30. jan 2010

Holky, tak jsem si před chvilkou lehla na záda asi mi poprvé ztvrdlo břicho. Cítila jsem velký tlak v podbříšku a měla ho tvrdé. Hodně mě to vyděsilo!!!! Není na to ještě brzy? Vím, že jste o tom mluvily, ale vy jste přeci jen trochu dále...... Tak prosím, prosím, potřebuji uklidnit! Je to normální? A jak často se vám to děje?

doli1
30. jan 2010

anty to se stává u mě už od 18tt hlavně to nesmí bolet a byt pravidelný.

pugie
30. jan 2010

Anty, asi to bude normální, už to mám taky dýl, objeví se to několikrát denně, záleží asi, co všechno děláš, jestli jsi v klidu nebo se moc namáháš... a v práci se mi to stává, když sedim celej den u pc, tak se mi pak začne břicho taky pěkně napínat 😒

zdenkapo
30. jan 2010

Anty
to je v pohodě a normální,ber hořčík a budeš mít klid

Lienka
hlavně si nech vzít celý žlučník,dělaj to laparoskopicky,budeš mít jen tři až 4 malinké jizvičky a hlavně klid- jinak by se ti kameny udělaly zase a bude to zas dokola...

Doli
určitě dvě stačí...

mám takový ten vibrační pás na břicho Vibra Belt-dost to břichem klepe- hodně mi to jako jediné pomohlo břicho zpevnit a nevim,zda kdybych to pak používala při tom tělísku,aby ho to nějak neposunulo nebo aby nevypadlo,ale to asi ne,že?

lienka1076__2
30. jan 2010

No najhoršie je, že nemôžem prakticky nič jesť. Nič mastné, žiadne pomaranče, mandarínky a ani sladkosti ☹ , to je asi najhoršie!!!!!!!!!!!!!!!!! A žiedne mäso, ale to ani moc nejem, lebo mi nechutí. Len tie sladkosti sú hrozné 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre