Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
2. feb 2010

Já mám taky zákaz si nechat ostříhat dlouhé vlasy.... No ale můj manža taky - má šišatou hlavu, takže by vypadal hrozně... 😀 Stačily jeho fotky z vojny.....

aaadus
2. feb 2010

můj manžel má zase zákaz si nechat narůst delší vlasy než 1cm, má prozměnu kulatou hlavu a pak vypadá jak květák 😀

babara
2. feb 2010

Tak bohuzel uz tam nemaj na strankach historii z minulych rocniku 😢 sem si to mela nekam ulozit ta fota, no nic uz. Nasla jsem jen toto: http://www.moda.cz/Kategorie/Modni_prehlidky/20...
V ty fotogalerii je fotka zrovna na me, c. 4. Byla jsem uz taky tehule, ale tajila jsem to kvuli praci. A Dara tam vystupovala, nakonec rodila o tyden driv na stejnym miste se stejnym doktorem a za stejnych okolknosti 🙂

aaadus
2. feb 2010

babara pěkné, nic extravagantního, praktické 🙂

jsem zjistila, že bundu co jsem minulý týden už nezapnu 😀 chybí mi nějaké 3-4cm 😅

antynka1
2. feb 2010

Mě se to taky líbí, ale je pravda, že dle ostatních fotek jsi blondýna s většinou delšimi vlasy, tak to víš, chlapy si na to potrpí 🙂

zdenkapo
2. feb 2010

Mishah
MG by se měl od 34tt vysadit jak jsem vyčetla na porodnice.cz a moje gyndr. mi řekla v minulém těhu ať beru do porodu a myslim,že to právě takydost ovlivnilo nepostupující porod ☹

Anty
oGTT se musí dělat v 24tt až 28tt jinak budou výsledky zkreslené...

matraci k Babysence II máme klasický molitan 6cm vysoký a bohatě to pro mimča stačí,zase jako TOmáškovi koupíme ve 2 letech zdravotní matraci na velkou postel...

aaadus
2. feb 2010

normálně nosím blond melír a jednou jsem chtěla změnu a nechala se obarvit na jakousi kaštanovou či co to bylo a melír jenom do ofinu. to byly doma škleby 😀

a v hypernově mají akci na Lovelu, tak už je doma 🙂 a zítra se chystám k obvodním a na EKG tak asi vezmu lékarnu útokem ať mám další věc z krku

babara
2. feb 2010

No, ja kupovala Lovelu a ted jsme koupila Persil sensitiv a konecne se mi vypraly i nejake zazrane skvrny 🙂
Jako ja si myslela, ze je to vcelku jedno, jestli Lovela nebo jine praci prasky sensitiv - ty jsou taky prave pro deti tak co?

doli1
2. feb 2010

holky teda vy už perete,žehlíte,nakupujete,chystáte jak vám zavidim.já jeden den přemýšlela jak se pro mimi pere 😒 vše se rychle zapomene.

blanka.k
2. feb 2010

holky, já teda chtěla prát až zaměsíc, ale jak mi bude líp, tak se do toho pustím, jistota je jistota... 😅

cumelila
2. feb 2010

Blanka tak vitajte doma a som rada,ze ste aj s Marcelkom v poriadku ..
Baby a tu su linky na slovenske stránky kde su fajn ceny a aj tovar

http://www.babyborn.sk

http://www.anjelikobchod.sk

http://kojenecke-obleceni.eu

doli1
2. feb 2010

Blani vítám tě doma.třeba to bude v pohodě.na konec budeš ještě přenášet to tak většinou bývá 😀
jak u mě to nedonosíte ani do června,červen za mnou stále otevřená na 2cm a ještě jsem přenášela a myslim že bez vyvolání by si prcek ještě dlouho nedal říct.však jak se nám taky povedl musel se holt skrášlit aby byl krásný pro tento svět 😀 😀

m.c.
2. feb 2010

supr Blani že jseš doma a jste ty i malej OK 😉 😉 Tak odpočívej!

Já jsem dneska byla u Dr., všechno OK, akorát mi říkal, ať neberu moc magnézka, max 2 denně, protože prej není moc dobrý na křečový žíly, že uvolňuje svalstvo 😒. Tak teda nevím, mívám křeče do lýtek a křečový žíly, tak prý mám najít nějakej kompromis. Fakt supr 😝

aaadus
2. feb 2010

babara Lovelu budu používat do té doby, než začnou příkrmy, pak přejdu na Persil sensitive
m.c. to je teda pro mě novinka, že by se Mg nemělo moc brát když jsou křečové žíly. já beru 2tbl denně, tak by to mělo být ok ne?

doli1
2. feb 2010

m.c. mě na ty křeče pomahá ice gel úplně tu nohu uvolní.jen tu nohu pěkně zledovatí což neni chvíli moc přijemný ale účinek to má

doli1
2. feb 2010

šimek byl docela prasátko a persil byl super vyprala jsem skoro všechno.trávu,příkrmy,borůvky třeba nepustili

aaadus
2. feb 2010

borůvky nepustí ani s arielem

mishah
2. feb 2010

zdeni.díky 😉 no,já měla taky špatně postupující porod a magnézka jsem brala teda dost 😒

mishah
2. feb 2010

anty:to mi ani neříkej, s těma penězma...to je manžel nedostal doteď? ☹ To snad ani není možné...přitom ze zákona na to mají 30 dní na vyřízení..no,koukám,že si uděláme brzy výlez do Trojské☹((sídlo naší OSSZ☹

mishah
2. feb 2010

pardon:výlet 😉

aaadus
2. feb 2010

mishah ani výlez nemusí být špatný 😀

antynka1
2. feb 2010

Misah, bohužel si srandu nedělám... A kolegyně, která marodila v červenci, dostala peníze někdy koncem listopadu..... Vše v kompetenci Pražské správy soc. zabezepčení..... Co k tomu dodat????

aaadus
2. feb 2010

to vás teda lituju co spadáte pod OSSZ Praha. co mají dělat ti lidé, co žijí sami?

antynka1
2. feb 2010

Lidi, kteří jsou samy a nemají finanční rezervu si můžou rovnou jít hodit mašli........

aaadus
2. feb 2010

nebo nejít na nemocenskou a může to dopadnout stejně jako kdyby na ni šli a hodili si mašli...

sepisuju seznam do lékárny, stačí toto pro začátek?
Bepanthen, rybilka, líh na pupík, poporodní vložky, síťované kalhotky, slunečnicový olej. je třeba ještě něco? buničité čtverečky, vložky do podprsenky mám

a co formovače bradavek? ty moje nevypadají moc slavně a ty formovače se můžou používat už od 6. měsíce těhu a já bych moc ráda kojila

blanka.k
2. feb 2010

ještě jsem v lékárně koupila dětský "šťourátka" do uší, a dubovou mast na mehorodiy a případné hojení po nástřihu 😉

aaadus
2. feb 2010

a ty šťourátka se můžou používat už pro malé mimi? jsem myslela, že ze začátku stačí ty čtverečky a uši jakoby jenom tak vytírat ať se ten mázek nezatlačí dovnitř. dubovou mast si píšu

antynka1
2. feb 2010

A co olejíček na masáž hráze? Já to tedy rozhodně chci vyzkoušet 🙂

aaadus
2. feb 2010

antyn ten koupím v drogerii, už jsem se tam po nich dívala
teď mě napadlo - malinikový čaj, ten se asi taky kupuje v lékárně že?

antynka1
2. feb 2010

Ten maliníkový čaj asi lékárna nebo nějaké bylinkářství 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre