Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
3. mar 2010

Klárko díky.
Jinak k chlapům - můj manža se snaží, ale některé věci prostě zvládá takovým tím svým chlapským způsobem - třeba když ho pošlu na nákup, tak mi vždy telefonuje a neví co vzít 🙂 A když prostě neví co vybrat - ani po telefonu - tak prohlásí, že to musíme vydržet a že to koupíme pak spolu. Vložky a jiné speciality jsem zatím nezkoušela - ale teď mu při každém nákupu dělám trénink na plíny 🙂
Teď mě tak napadlo, jak jste to dělaly při nakupování po porodu? Dá se vůbec třeba jet s kočárekem do obchodu - třeba Globus atd.?

doli1
3. mar 2010

já třeba nemusim řešit to že někam chci jít prostě vim že táta pohlída bez problémů a nikdy jsme to neřešila že by nemohl hlídat.strašně mě udivuje kámoška která chce jít na kosmetiku jedno dítě mám já druhé další kámoška a táta doma nebo stres stoho děti jsou doma s tátem vše rychle vyřídit a dom.tohle si holky fakt hlídejte je to výhra když táta pomahá a můžete si spolehnout.
táta vyrůstal mezi 4 klukama tak měli doma rozdělené domácí prace ale za ty roky semnou pěkně zlenivěl 😅 jsem si ho rozmazlila ale neni to tak nejhorší.je fajn když v tom chlapi vyrůstají.

xxx.klarka
3. mar 2010

anty, u nás při nákupu bude hlídat babička nebo tetička, tak malé dítko nechci tahat do obchodáku.

antynka1
3. mar 2010

Klárko - no mě právě nemá kdo hlídat - a sama auto neřídím, takže musí manža - už teď z toho má chudák osypky - to zas bude peněz za telefon 😀

xxx.klarka
3. mar 2010

anty, když nemá kdo hlídat, tak ti nic jiného nezbyde🙂 holt hodíte autosedačku do košíku a nákup a pojedete 🙂

doli1
3. mar 2010

dobré je nakupovat plinky přes net i platit.poštačka to donese domů a stojí to min peněz než v obchodě jen se na to musí myslet dopředu.

xxx.klarka
3. mar 2010

já kupuju většinou pleny když jsou ve slevě, doma mám 3x 3-6kg pampers a 3x 4-9kg pampers. 😀

babara
3. mar 2010

anty, tak to je super 😵
Klary, to nema chybu, kdysi mi to taky prislo a spec. jsem si to ulozila, ja se u toho vzdy narehtam, pac je to opravdu ze zivota 😀 😀 😀 treba jak prijdou z nakupu uplne s necim jinym, ze. Ja toho meho nerada poustim samotnyho nakupovat, taky jsme na telefonu a stejne se mu nechce hledat... 🙄
Jinak ten muj teda obcas pomaha, hlavne s malym, ale varit, to fakt ne, on neni ani moc jedlik (to spis ja a nejen v tehu 😀 ), takze by radsi umrel hlady nez by se obtezoval 😒 to ja sem lina jak ves, ale hlad me teda prinuti si udelat neco dobreho, to jo 😀

antynka1
3. mar 2010

No to si právě neumím představit, jak s miminem nakoupit - asi dva košíky - jeden na mimi v autosedačcea druhý na nákup 🙂
A Doli máš nějaký osvědčený e-shop na plínky?

blanka.k
3. mar 2010

Antyn - do Glubusu, teska, Kaufáče, atd. se dostaneš s kočárkem v pohodě. 😉 Já mám v plánu chodit na nákup denně do Billy (cca 4km) a pak občas MHD do větších center, kočrky tam jezdí běžně i je třeba pouští u pokladen 😉 Akortáá si pak bucu muset vychytat nízkopodlažní šlainy, ať se netahám s kočárkem do schodů 😀 Já spíš mám problém, že tady máme jen 2 obchdůdky - jedno je malinkatá samoška a druhý je pultový prodej se schodama, ani do jednoho se s kočárkem nedostanu a venku ho nenechám, tak na to si chci pořídit ten šátek. 😉 A gartuluji k výsledkům 😉

antynka1
3. mar 2010

Blani - díky. No a právě, že se snažím po kočárkách čumět v nákupákách, abych věděla co a jak a jak na potvoru jsem tam žádný nikdy nepotkala....

blanka.k
3. mar 2010

Já si buď vezmu do ruky klas. košík a těžší věci budu dávat dolů pod kočárek nebo rovnou vše pod kočárek, viděla jsem teda paní, ta tlačila kočárek před sebou jendou rukou a za sebou druhou rukou klas.nákupní vozík... 😅

babara
3. mar 2010

Anty, v pohode v techle retezcich. Normalne vozikem a das si tam sedacku nebo s kocarem i bez kosiku, das nakup do kocaru nebo do tasky, toho bych se nebala 😉
Horsi jsou ty mensi kramy

doli1
3. mar 2010

odsud nakupuje švagrová http://www.vsevyhodne.cz/detske-plenky/

antynka1
3. mar 2010

Doli - koukala jsem na ty pampersky New born a ty se fakt vyplatí 🙂 Díky za tip 🙂

doli1
3. mar 2010

já zatim beru jen ubrousky a nikde nakoupíš nivei kolem 58 ,- všude i kolem 100 a ty jsou fakt super.

blanka.k
3. mar 2010

Doli - kdy jsi říkala, že jedeš do toho Brna? Že bysme mohly udělat nějaký ten minisrazík? 😉

nikkka
3. mar 2010

ked si pozeram tie albumy tych deticiek tu, chudatka v tej nemocnici fakt obliekaju otrasne vecicky...

doli1
3. mar 2010

deváteho jedu

blanka.k
3. mar 2010

A platí nějaký ten srazík? A kdo by se přidal - holky z Brna, nehlaste se všechny 😀

antynka1
3. mar 2010

Jo Klárko - ještě jsem zapoměla - jestli jdeš zítra na to oGTT, tak si sebou vem čaj s citronem - jde to pak lépe vypít a budu držet palce 🙂

xxx.klarka
3. mar 2010

anty, já to budu pít doma 🙂

antynka1
3. mar 2010

No tak to máš o to jednodušší 🙂

doli1
3. mar 2010

jj zatim vše platí a myslim že se to měnit nebude k dr musim.jen hodina odjezdu by se změnila když bych musela do školky.

medan29
3. mar 2010

Tak jsem doma z kontroly,malá je v pořádku a váha 1440g 😀 a je otočená hlavičkou dolů

zdenkapo
3. mar 2010

přípravy
holky tak mám vyžehleny všechny oblečky a látkové pleny a osušky. na sušáku se mi už suší zavinky,deky,límce do postýlky,peřinky a povlečení.... zítra dám vyprat sedačku,lehátko a kočárek,aby se už finišovalo....

Košile
chybí mi ještě ty košile ne kojení do porodnice,blbě se sháněj,při nejhorším bych musela objednat přes net...

Lékárna.cz
zítra mi přijde balík,tak už budu mít všechno z této branže

Manža
je fakt super, hrozně rád vaří a zvládá to i teď s tou jednou rukou v sádře... a je fakt výhoda,že se postará o Tomáška a on je s nim rád a nebrečí, švagrová se třeba bez malého nemůže hnout,to je hrůza... Tomáš byl s Tomáškem sám doma,když mu byli 4 měsíce a dělal mu Nutrilon a vše okolo,když jsem byla na té operaci,takže teď aspoň nebudu v porodnici tak ve stresu


Antynka
mi jsme teda brali Tomáška jako prcka do obchodů v autosedačce vajíčku a dá se zapřít krásně na košík u madla,když sklopíš to sedátko pro větší děti, pak až seděl někdy v těch golfkách,co mám v albu a nebo v košíku seděl a to sedí dodnes...

zdenkapo
3. mar 2010

Antynka
koukala jsem na ten odkaz od Dolo na ty plenky a kde si našla ty newborn? ty potřebuju,ale nemůžu je tam najít 😕

zatím máme jen dvoje Pampers 2 a jedny pampers 1 ty bílé.... u nás jedniček moc nemaj,jsou hned pryč a slevy jsou vždy od čísla 2- to jsme koupili ve Sparu za 339Kč vel.2 Pampersky 108ks

adelka89
3. mar 2010

ahoj holky my mame zatim jen jedny jednicky a dvojky pampers kdyz do porodu nestihnu koupit dalsi, tak je koupime po porodu, to je to nejmensi 🙂
dneska jsem si koupila homeopatika na pripravu porodnich cest 🙂
jo a peru posledni pracku, takze super uz finisujeme a pak budeme jen odpocivat 🙂

babara
3. mar 2010

tak plenky newborn jeste taky nemam, kdybyste nekdo vedel o nejake akci, dejte vedet.
Dnes mi prisly nocni kosilky, na aukru je jich docela dost.

A co ten nas prazskej srazik? Uz tu mame brezen, tak bych vas vsechny obeslala IP a muzete dat tipy kdy, kde, ...

nikkka
3. mar 2010

my uz nejake plienky mame, ale netusim ake, skladuje ich svokra..dala som jej to za ulohu, je veduca obchodu, tak nech od dealerov ziska nejaku zlavu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre