Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
6. mar 2010

dezy hubená nejsem a nikdy jsem nebyla. Od hlavy do pasu to ujde, ale mám zadek a stehna a aby toho nebylo mála, tak ukázkové strie a celulitidu 😅

aaadus
6. mar 2010

No já jsem chtěla do porodky jet včera jak jsem měla ty poslíčky a malý sebou neskutečně mlel a ne a ne přestat. Ale pak to naštěstí přešlo, ale totálně mě to vyčerpalo

bibi13
6. mar 2010

presne tak klari.. je to stres... a teraz sa nestresuj, ked nevieš či je v poriadku.. 😖

dezyre
6. mar 2010

Ady tak s postavou mám problém taky 😀 Při své výšce 175 a 56 kg jsem byla vždycky spokojená, jenže jak říkáš, od hlavy do pasu velikost xs a od pasu dolů velikost M, pěknej nepoměr, ale smířila jsem se s tím, že mám prostě ten "lopézovskej" zadek. I když jsem kolem svadby třeba vážila 52 kg, pořád jsem měla boky a vystouplej zadek. Celulitidu mám naštěstí jen na zadku, no tak teď v těhotenství i na stehnech až po kolena ☹

aaadus
6. mar 2010

dezy no tak já mám 164 a 66kg, ale kolem svatby jsem měla 60 a to jsem byla spokojená. Jenže jsem pak přes zimu přibrala a už to nedala dolů. Ale snad po porodu bych se ráda na těch 60-62 dostala. Věřím, že to přes léto půjde dobře dolů. Celulitida to je věčný boj, krémy pomáhají jenom na omak a musí se používat 2x denně ať je aspoň trošku výsledek.

dezyre
6. mar 2010

Tak krémům já moc nevěřím... Přemýšlela jsem těsně než jsem otěhotněla, že bych si zainvesotvala do těch lymfo masáží.. prý je to na celulitidu super, ale stojí to dost peněz.. tak uvidím. Protože pokud mě ta celulitida po porodu zůstane až ke kolenům, tak teda nevím co budu dělat 😀 Protože mě cvičení na celulitidu teda vůbec nezabírá ☹ Někdo zhubne a má ji pryč..

aaadus
6. mar 2010

Nad lymfo masážemi jsem taky přemyšlela, ale je to fakt drahé a udržet si to potom bude asi hodně těžké (teda aspoň v mém případě 😀 ) A z mateřské si to těžko zaplatím že

dezyre
6. mar 2010

To je pravda...

aaadus
6. mar 2010

dezy tak hlavní je, když se líbíme těm našim chlapů ne? 😀 Teda aspoň ten můj mi to furt tvrdí, tak mu budu věřit

dezyre
6. mar 2010

Jo jo to je hlavní. Ten můj mě to taky vždycky tvrdil. Ale není to tak dlouho, co mě naznačil, že si teda po porodu pěkně máknu (jako na sobě) 😀 😀 😀

aaadus
6. mar 2010

no mi zase přes týden manžel řekl, že když bude malý po porodu velký, že to je dobře, že budu více kilo dole. Tož nevím co tím jako chtěl říct 😀

dezyre
6. mar 2010

😀 😀 😀
asi to co ten můj 😀 😀 😀 😀

bibi13
6. mar 2010

juuuuuuuuuuj, konečne mám dožehleneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ešte plienky (2 pračky) a nejaké drobotiny a budem mať všetko.. neuveritelne.. a mm sa ponukol, že požehlí tie plienky.. tak som zvedavá..

xxx.klarka
6. mar 2010

Tak po dnešním holení jsem rezignovala, nohy jsem pořezala co to šlo a o spodku ani nemluvím, drahý musel hoodně dodělávat a příště to je jen a jen na něm, nebo ještě jednou vykrvácím. 😀

Já dneska prala naše prádlo a mám ještě jednu pračku, tak mě čeká taky žehlení až to uschne, ale vůbec se mi nechce.

antynka1
6. mar 2010

Tak svojí váhu nikdy nikomu neřeknu 🙂 že jsem prcek a měřím 153 cm to už víte, ae víc neřeknu - to jen při pomatení smyslů nebo v hypnóze 🙂
Právě jsme byli objednat nábytek, bude za 6-8 týdnů... No doufám, že bude dřív - vždy v obchodech vyhrožují a pak vám volají za týden, že to už mají. Ale i kdyby to bylo za 2 měsíce, tak to doufám stihneme....:

http://www.jena-nabytek.cz/detske-pokoje/apli.html

Ještě jsme se byli podivat na koberce, máme dva favority, pokojíček bude hodně barevný - světle modrá podlaha (ta se mi přestala líbit, ale snad to půjde.....) k tomu tenhle nábytek a na prostředek asi oranžový kobereček. To jsem na to zvědavá, co z toho vyleze, trochu se té kombinace bojím.....

xxx.klarka
6. mar 2010

anty, pěkný pěkný, tak snad to brzo dorazí 🙂

antynka1
6. mar 2010

No snad se to stihne včas.... Měly jsme na všechno pořád dost času a ono ho už zas tak moc není.....

silvia.t
6. mar 2010

Ahojte baby,prepacte ze som vam tu vtrhla,ale,ja som mala pred rokom v maji chlapceka a predavam nejake veci na mimiaukcii,lebo sme ich nakupili tolko ze sme ani nestihli vynosit,za velmi dobre ceny 😵 ....tak mozno by sa vam nieco zapacilo,necham vam tu link 😀
http://www.mimiaukcie.sk/seznam_aukci.php?user=...

vladkaz1
6. mar 2010

Ahojte kocky ako sa mate? 🙂

antynka1
6. mar 2010

Ahojky Vladko, jak je?

vladkaz1
6. mar 2010

antynka1 uplne moja predstava nabytku ,len ja bude ladit do jednofarebneho dreva ,pretoze kazdu stenu chcem inu ,koberec mame kvietkovy krasne pestrofarebny tak nech je to troska uz decentne ,lebo by to bolo az moc.... len ta postielka mi farbou nebude ladit sakris 🙂

vladkaz1
6. mar 2010

Ja poho ,len nemam tolko casu ,alebo ked mam ,tak s ami nic nechce ...
Akurat citam ze zas riesite vahu ,no ja vam poviem ze pekne priberam ..
Tak mam uz 77 kg 😀 ,takze hore 7 kilo ,ale este mam kilo k dobru k povodnej vahe .
Brusko mam uz tak isto krasne velke ..... 😅

antynka1
6. mar 2010

Mě se na tom nábytku halvně líbí, že má úplně kulaté rohy - žádné hrany 🙂 A vyšlo to hodně levně oproti jinýmu nábytku odjinud 🙂

antynka1
6. mar 2010

A co nálada, už dobrý? Nebo máš občas pořád ty svoje nasírací nálady?

vladkaz1
6. mar 2010

no ved ja budem k tej posteli co sme malej kupili ladit ten isty nabytok ,chcem este taky ako regal na hracky novy pc stolik urcite ,aj ked mame rocny nevadi preda sa a este skrine 2 ... aby mal kazdy svoju .
na chodbu som sa rozhodla ze nekupim velky satnik zasuvaci ,ale taku chodbovu stenu ,je to strasne velky financny rozdiel ,chcela som usetrit miesto deckam v izbe by som nekupovala skrine, kebyze kupim satnik ale 21 tisic za satnik sa mi zda vela ,ked budem mat 2 skrine za 8 sem .... 🙂 nevadi izbu maju obrovsku ,tak to nejako ulozime .
Inak ako?
My kocik testujeme jedna radost ,som max. spokojna ja Lucka paradne sa v nom vyspinka .
Inak nemozem spavat ,hrozne co rano vycuram az sa budim na to ze ma brucho boli ..
Idem na poradnu az 10 siateho a tento mesiac som ani sono nemala takze vobec nevieme co.

vladkaz1
6. mar 2010

Anty ja stale som nasrata 😀 ,hlavne na muza ,aj dnes je ticha domacnost ... no co uz ..
jaj a boli sme na zapise s malu v skolke ,za mesiac pride vyzorumenie tak som zvedava ,ale povedali nam ze je velmi vnimava a sikovna .. 🙂

antynka1
6. mar 2010

Vladka - tak koukám pořád vše při starém 😀
My budeme postýlku kupovat úplně mimo - k tomuto typu nábytku mají jen velkou postel a já v tom pokojíčku budu spát na takové staré posteli s postýlkou vedle pro prďolku - postýlka se nám nevejde do ložnice, takže se budu muset na nějaký čas přestěhovat do dětského pokojíčku.

vladkaz1
6. mar 2010

Jasne ,ved nemusi byt vsetko nove ,my sme mali do teraz detsku staru ,no staru taku pozliepanu ,lebo sme spravili kuch . obyvku a uz na chodbu a detsku nezostalo ,predsa byvame este len rok aj tristvrte .
Takze pomalicky si robime .

antynka1
6. mar 2010

Postýlku pořád nemůžu vybrat, mám dva favority, ale ještě je musím zkouknout na živo... A co tobě ještě chybí?

vladkaz1
6. mar 2010

Anty ,no mne nic 😀 vymalovat urcite a take somariny do porodnice .. vlozky ,postolky ,nohavicky poporodne ,krem nejaky na pupik ci jak sa to vola a pojdem pre odsavacku este ,to vsetko buduci mesiac vybavim .
Kupime este chodbu a kocik mame .
No a deckam izbu ako novy nabytok budem az ked dostane na maleho prasule kupovat a dam si s toho aj tu mirenu a bude po prasuloch 🙂
A tebe?
My mame postielku 20 cat rocnu moja ale je super nebudem menit . 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre