Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
8. mar 2010

Zkus tu babskou radu s tou baterkou, jak tu radila Adus 🙂

xxx.klarka
8. mar 2010

anty, už jsem na to myslela, budu muset zkusit. Když já asi stejně nepoznám zda se už otočila nebo ne. 😕

pralinka25
8. mar 2010

klari sak uvidis na kontrole za 2 tyzdne.
inak 5.5 je super datum. ten by som chcela 🙂

xxx.klarka
8. mar 2010

pralinka, 5.5. je moje sestra, tak já bych chtěla 1.5. 😀 Uvidím, jdu 22.3. tak jsem zvědavá.

mishah
8. mar 2010

Dobré ranko 🙂
klarko:tak supr, určitě to je holčička 😎 A koukám kolik už váží, to je bezva 😉 Já mám mimi taky hlavou nahoru a jsem si to i myslela, protože kope pořád dole..U lukáška jsem to měla taky tak a otočil se až ve 35+něco, takže začátkem 36.týdne...cvičila jsem jen ty hřbety, baterkou jsem nesvítlila 😀

michalag
autor
8. mar 2010

klarka a citis kde malicka stikutka? preklad ak by nieco 😀 ckanie, stikutanie = skytavka

doli1
8. mar 2010

xxx klarka hlavně že je malé fajn a ona se otočí když bude chtít.máš velké bříško tak tam má dost m ísta na točení.
ta moje nezbeda byla v sobotu taky hlavičkou nahoře.
termíny porodu jsou ted dost orientační.co bude nám řeknou děti

pralinka25
8. mar 2010

klari aha. no tak 1.5 by bolo tiez super. my mame vtedy volno 🙂

aaadus
8. mar 2010

Dobré ráno,
klarka neboj, ona se ještě otočí. Nebo jestli jsi dneska na utz viděla přesně kde má nos, tak si po směru hodinových ručiček masíruj bříško

Jinak já taky dneska musím k dr, ale neplánovaně. Teď jsem tam volala a mám přijet.

antynka1
8. mar 2010

Adus - tak držím palce - a neboj nasadí ti čípky a bude po problémech.

xxx.klarka
8. mar 2010

michal, no v tu sobotu jak s emi neozívala a budila jsem ji, tak jsem cítila škytavku, ale nevím zda to bylo ono 😀 ale cítila jsem to hodně dole, tak nevím 😒

mishah, snad určitě. To nejde aby se 4x spletla. Věřím v to a cítím to i podle mého vzhedu - vlasy, obličej atd 😀

doli, ještě že mám tak velké břicho 😀 že má dost místa na otočení.

pralinka, to by bylo krásné "1.máj lásky čas" 🙂 😵

aaaadus, viděla jsem kde má nos, tak to zkusím 🙂 Děkuju za radu. A Ty snad dopadneš dobře a dr. nasadí nějáké čípky nebo něco at jsi brzo fit.

aaadus
8. mar 2010

antyn děkuji. Snad zaberou rychle jinak se asi zblázním jak je to nepříjemné.

antynka1
8. mar 2010

Tak moje malá žížala kope hlavně dole, ale přitom jsem na vnitřním UTZ viděla její hlavičku - takže podle mě se místem kopání nedá řídit - mě boxuje do močáku ručičkami 🙂 Anebo se otáčí dle nálady.
No jinak jsem dnes na první pokus ulovila pediatra 🙂

doli1
8. mar 2010

řekla bych že nejpřesnější je to škytání.kde co kope tot otázka co to vůbec je ručička,patička.co jsem tak četla tak pokud je dítě otočený tak by mělo kopat do žeber ale to je taky inviduální
anty hned na poprvé to je super.snad bude dobrý

xxx.klarka
8. mar 2010

anty, super, já už taky mám a jsem ráda🙂

doli, a když škytá tak jak to poznám jak je otočená😀 ?

zuzka81
8. mar 2010

Ahojte, dobre ranko, prajem krasny dník každej tehu ked už mame sviatok 🙂 , stihli vám už vaše polovičky blahoželať?

matpaj
8. mar 2010

ahojte 🙂

joj, vy ste toho popisali cez vikend, idem vas citat.....
vcera som si nasla na bruchu striu......mastila som sa kadecim asi 10krat z a den a zobrala som si "zbrane "aj do roboty , tak sa idem mastit....nechcem strieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! ☹

aaadus vela stastia u dr....
klarka, gratulujem k dievcatku.......mne vcera svagrine povedali, ze budem mat urcite chlapca, tak som uz totalne zmatena...... 😒

matpaj
8. mar 2010

inak, moje babo je asi otocene.......vcera som mala take kopance pod rebra, ze som nasej Alzbetke chvilu nadavala do kôz.... 😀 hrozne ma to bolelo.....a este ked si tak riadne zacne vytahovat ruky a nohy......auuuuu

doli1
8. mar 2010

tam kde citíš škytání tak tam je hlavička 😀 nanejvíš to může byt cucání palce to je taky pravydelný rytmus ale určuje to kde je hlavička

xxx.klarka
8. mar 2010

doli, tak to nevím zda to v sobotu byla fakt škytavka, nebo co to bylo. leda že by se otočila. 😀

doli1
8. mar 2010

klidně se mohla otočit jak řikám má cácorka taky byla v sobotu hlavičkou nahoře a v neděli už nee.ještě mají čas i místo na točení

xxx.klarka
8. mar 2010

doli, jasný, díky. 🙂

bibi13
8. mar 2010

dobrééééé ranko.. všeeeetko naaaajlepšiee k dnešnému sviatku.. 😀 😀 😀 😀

klari gratulujeeeeeeeeem..

inak, ja som v piatok nemohla ani šoferovať.. som nevedela ako si mam sadnuť, lebo ma drobec strašne tlačil na rebra.. som nechapala.. som musela zastať a povystierať sa..

matpaj
8. mar 2010

bibi, ja nesoferujem, ako som tehu, strasne sa bojim....... 😒

adelka89
8. mar 2010

doli nas maly teda skyta nekolikrat denne a vzdycky ho citim nahore, prestoze ma hlavicku hodne dolu 🙂 takze nevim, jestli je to presne. Miminko sebou skube cele, kdyz skyta, nas prcek je otoceny vpravo zadickama a vlevo ma nozicky a rucicky (hlavicka dole) a kdyz skyta tak nejvic citim zadecka...

adelka89
8. mar 2010

taky vám všem přeju všechno nej ke svátku 🙂 a hodne miminka

xxx.klarka
8. mar 2010

Já dneska řídila k dr. a když jsem jela od ní domů, tak jsem normálně projela naší odbočku k baráku...na silnici byl zbytek sněhu a klouzalo to jak ........ nemohla jsem to ubrzdit. Jestli na mě někdo koukat, tak se musel divit co to vyvádím. 😀

adelka89
8. mar 2010

klarko jinak gratuluju ke kontrole, princeznicka je uz velka 🙂 ja mam nejspis uz posledni poradnu ve ctvrtek 🙂

yanika
8. mar 2010

Ahojte, klarka gratulacia k dobrym vysledkom 😉
aaadus: tak nech to dobre dopadne, potom sa ozvi..

Ja dnes posledny den v praci, takze "cistim" pocitac a musim sa pripravit na niekolko dojimavych stretnuti, ach jaj ☹ 4 roky v jednej firme je dost.. clovek si zvykne na kadeco hihi

bibi: ja som dnes isla autom, ale urcite tiez posledny krat, tiez ma uz tlaci brusko na taketo dlhsie trate...

matpaj
8. mar 2010

juj adel, ze 35tt........to je za par.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre