Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
20. mar 2010

no ja ted poprve vyprala v Lovele - ani jsem ji nechtela, ale dostala jsem ji, nejake pliny a perinky na vyvářku, takže musim taky...ale ne dnes...dnes musim poklidit, zabalit dary a jedem na oslavu babi 80

bibi13
20. mar 2010

nas dnes kamoši volali na zabavu.. som sa im zasmiala do tvare.. neviem si to ani predstaviť a hlavne pozerať na tie napité tváre a ako by sa mi každý prihovaral brušku.. no bleeeeeee..🙂.. ale na taku oslavu by som šla.. niekam troška vypadnuť..

bramburka
20. mar 2010

Bibi, my obrážíme porad ted něco, no jo, uz vim, že pul roku se nikam nepodivam, ale zase bude leto a myslim, ze to bude lepsi, mimi muze s nama. 16.7. jedeme na Hlubokou na svatbu a konec srpna jedeme Lago di Garda, dovolená...těším se.

bibi13
20. mar 2010

my uvažujeme že zbehneme niekam do chorvatska.. no uvidíme ako to bude s drobcom..

hm.. stále meníme mená, ale na jakuba ani šimona drobec nereagoval.. alex sa mu asi pači, lebo sa zamrví, ked sa mu prihovaram alexom..xixix

m.c.
20. mar 2010

My jdem dneska do kina na Ženy v pokušení, Peťula bude spát u tchýně, už se těším 🙂

zdenkapo
20. mar 2010

Anty
jj,utíká to a už se nemůžu dočkat až vám budu posílat sms z porodnice s dobrou zprávou 🙂

Bibi
úplně tě chápu,taky jsem teď ráda,že sedim nebo ležim a natož někde trajdat...

Klarko
tak ať jsi brzy dopma ještě 2v1 apoň měsíc ještě....

Bram
mi teda když jsme se stěhovali před skoro dva roky a dělali komplet novou kuchyň,tak vim,že když nám dovezli lednici s mrazákem,tak jsme to museli nechat stát docela dlouho,než jsme to mohli pustit,ale v návodu by to mělo teda být... mi to tam měli v návodu k instalaci...

babara
20. mar 2010

tak dej vedet, m.c., jak se ti to libilo.

holky, vite nektera, kde stahovat cesky filmy?
A na ty hemeroidy, krom dubove kury, mi neporadite?

Holky, me tak zacly bolet bedra, hlavne nalevo, nevim jestli sou to jen zada, jestli jsem treba neprochladla, ale nikdy se mi to nestalo, je fakt, ue me zacina bolet v krku, mozna na me neco leze. Ale nemuzu ani chodit, to jsem si pri tech vasich potizich pripadala, ze jsem vyjimka, ktery nic neni.

zdenkapo
20. mar 2010

Bram
ty máš zkušenost s cestování s tak malým mimčem? V tom srpnu budou Ondráškovi tak 3 měsíce,tak jestli jste s Xenuškou taky někde byli... já se ciziny bála,tak jsme byli v Tomáškově roce v Krkonoších a další dovči taky jen po čECHÁCH.... asi jsem v tomhle bojácná... kdyby se něco stalo... radši jsem v domácím prostředí,tak jak se znám,pojedem někam mi ČR až půjde Aničk do školy 😀

m.c.
20. mar 2010

babaro, ještě je na hemeroidy dobrý krém nebo čípky FAKTU

michalag
autor
20. mar 2010

Ahojte babenky 🙂
pisala mi zzuzulka, ze s nou nic nerobia, len kazdy den chodi na monitor, ale ze v stredu vecer mala slabe kontrakcie kazdych 10 minut, ale do rana presli. Uz jej znizili davku liekov proti kontrakciam 🙂 . Dufa ze ju buduci tt uz pustia domov. Vsetkych vas pozdravuje 😉 🙂

babara
20. mar 2010

m.c., diky 😉

michal, diky za zpravy o zuzul, tak kez by ji pustili, ale zase kdyz by tam zustala, mozna vetsi sance vydrzet do tech statnic 2v1

antynka1
20. mar 2010

Ahojky,
tak hlavně, že je Zuzulce taky lépe.
Tak jsem taky byla na tom veletrhu a lidí tam strašně moc.... Byly tam i další veletrhy - např. For habitants - a to jsme měly štěstí jako blázen - bylo to ve více halách a my do jedné ze zvědavosti vlezly a tam zrovna měla výstavu firma Scarlett - tak paráda - viděla jsem na živo tu postýlku co chci. Frajerka jsem si napsala na lísteček, co vše musí splňovat postýlka - jednou to bylo v TV - no tak čumím na lísteček a já omylem vzala lístek s nákupem...... Akorát nechápu - na veletrhu ta postýk za cca 6,5 tisíce a na Krtečkovi za 4 tisíce.... Chápete to?
A jedinou věc, co jsem tam koupila je ten Babyvak Haipa Daipa - úplně mě dostal, zkoušela jsem si ho tam a byl parádní 🙂 A jinak tam měly spoustu krásného oblečení a hraček 🙂
Pak jsme ještě vyraziy do CA pro nějakou tu halenku - něco mám - ale žádný zázrak...... Pak ještě do lékáry a do drogerky - no jsem docela vyřízená, protože ještě předtím jsme stihly výstavu modýlků......

sonita
20. mar 2010

michalag -to nás teší že sa má lepšie zzuzulka,pozdrav ju.A malý tvoj sa má už dobre a ty vlastne vy,,,,,,,,,,,,,,???????????????

lucik...
20. mar 2010

Ahoj holky 🙂

To jsem ráda že ti je klári už líp a budu držet palečky aby tě pustili domů 😵 😵 😵
A zuzulku už taky snad pustí.. Asi by doma měla větší klid - po psychické stránce, ale fyzicky je jí líp asi tam...

antynka1
20. mar 2010

Tak jsem právě trénovaly s manžou nanadávání mimča do babyvaku pomocí láhve a polštáře - moc nám to nešlo, na té výstavě to vypadalo jednodušší - tak to musíme ještě natrénovat....

yanika
20. mar 2010

Tak to vas obdivujem, že ešte vládzete behať po obchodoch a veľtrhu zvlášť! 🙂 Ako píše Zdenka, aj ja som rada keď ležím... už je to fakt záťaž, dnes som bola v škole až hodinku haha🙂 viac som nevydržala sedieť...
A pozdravujem klarku a zuzulku, nech sa este pekne drzia pokope 😉 my vyrazame na jednu noc na chatu, manzel slubil ze ma tam dovezie na sankach, lebo je to do kopca, ale to este netusi, co to je tahat 80kg hihi.. 😀

zdenkapo
20. mar 2010

Antynka
já jsem ten vak Haipa Daipa taky koupila,tak jsem zvědavá,zda ho využijem... jakou máš tu velikost? Já mám L a teď si nejsem jistá,aby mi to bylo až se mi prsa nalejou,no snad jo, píšou tam,že když si člověk není jistý má volit menší velikost,že se ten vak trochu vytahá,tak uvidíme,kdyžtak ho na aukru prodám a bude 😉

antynka1
20. mar 2010

Zdeni - já mám taky L - říkaly mi tam, že používáním se vytahá a praní zase vždycky smrskne. A já jsem prý a hranici M a L - takže mám raději větší. Ale dneska, když jsem si to zkoušela s panenkou tak to bylo pohodlný - to mě mile potěšilo - teď jenom natrénovat, jak tam to mimčo položit a bude to super - ale to je tím, že njsem zvyklá manipulovat s mimčem ☹ A je to hodně příjemný materiál 🙂

aaadus
20. mar 2010

babara jsem kukla do papírů od PA z kurzu co na hemeroidy a ještě tam píše kaštanový gel
To je dobře, že je zuzulce lépe a určitě ji příští týden pustí domů

pugie
20. mar 2010

Ahoj holky, nějak se v tý nový verzi nemůžu zorientovat 🤐 My máme doma pořádnej chaos, všude se přes něco musí skákat, ale stihli jsme vymalovat pokojíček 🙂 dneska jsem to ještě jednou sama přetírala, protože M je v práci, teď jsem k.o... a zítra mě čeká další maraton - musim napéct ňáký dobroty, v pondělí mám rozlučku v práci, tak aby mi neumřeli hlady 😀 naštěstí mi s pečením pomůže mamka, asi bych u toho pěkně funěla 😝
Zuzul a Klari, ať jste brzy zase v pořádku doma 😉

bramburka
21. mar 2010

ahoj holky
s tim cestovanim s takhle malym mimčem. moc se to nedoporučuje, dokud nebude mit ty první očkování... to je zhruba v těch 3 měsících. Ale my tam jedeme ke kamaradce do baráčku, ubytko v soukromí, čistotě, komfortu. Jako doma a bude to 8 hodin jízdy, takže kdyby něco, jsme tam s Italama a nebo do Prahy kousek. Proto jedeme, jinak bych se bala a volila spis taky čr, ale tohle nas vyjde levněji. Když bdue malej OK, tak se na par dní vydáme i k moři. ale na blint, zavolame si tam az tam budeme...

Jinak jsme leteli s malou kdyz ji bylo 7 měsíců a bylo to super, fakt ji bylo jedno kde je, moře i bazen - hýkala blahem, v letadle spala stejne jako v autě. No problemo. Akorat se jezdi v červnu, dky neni takove vedro pro mimise, takze tak...

u more jsme byli i loni a mala si to uziva jeste vic nez my, do dnes o tom vypráví a je z toho nadsena.

zdenkapo
21. mar 2010

Anty
no tak to jsem zvědavá s tim vakem,ale snad to bude dobré... 😀

holky mě včera bylo večer hrozně, měla jsem posly no děs... úplně jsem se nemohla hnout... už jsem zvědavá na poradnu v úterý...

adelka89
21. mar 2010

dobre rano holky, vidim, ze to tu zacina vypadat zajimave 🙂
ja jsem mela v noci zase brutalni poslicky, nemohla jsem nijak lezet, jen chodit a sedet a prodychavat, byl to fakt masakr 😝 rano jsem se vzbudila a zase ( a to jsem si v noci vzala i magnezko)...
Je to normalni mit poslicky i dvakrst za den?

bramburka
21. mar 2010

tak první davka pro mimi, body vel. 56 a nejake zavonovacky jsou v pračce 😲 musim najít žehličku, nebo postačí sušička? normoš jo,a le asi pro 1. vyprání to i vyžehlím 😅

doli1
21. mar 2010

ahojky
brambu asi bych na poprvé vytáhla žehličku a pak bych řekla že sušička bede stačit.
jinak já musim říct že šimek jak je v červencovej a jsme na diskuzi kde jsou květnovky a černovky tak vím že hodně lidí odjíždělo v září k moři a říkali že to bylo úplně super.naprosto hodné děti kterým místní vzduch jen prospěl,cestu zvládli líp než dospěli,podmínka vim co byla bylo plně kojený dítě.taky jsme chtěli jet ale dodělání domu vyhrálo nad dovčou.
já už mám poslední pračku dětského a to jsou deky.jinak vše

zdenkapo
21. mar 2010

Adelko
tak já je mám taky,normální to je,ale při Tomáškovi jsem je neměla... už aby to bylo za náma....

já bych asi do ciziny nejela,dokud nebudem mít všechny očkování,včetně žloutenky A a meningokoka a to nám dr. dává až kolem roku,roku a půl druhou dávku,tak kdyby jsme jeli,tak až příští rok...

bramburka
21. mar 2010

no jak rikam, my budeme mezi kamaradama bydlet...no a Itálie - sever - je asi stejna jako u nas.

Jinak nas ta dovča právě vyjde na 4000 za benzín a poplatky na dalnici, i živit nás budou 🙂 no takže rozhodně levněji než kdekoliv v čechách a možná skoro hygieničtější než hotel v čechách, ale my planujeme i chalupu, mame v krkonoších roubenku, kde neteče ani voda. Takže voda ze studánky a no problemo...

lucik...
21. mar 2010

Ahoj holky 🙂

my letos pojedeme na chatu 😵 😵 😵 Ale příští rok bychom chtěli chorvatsko, já se bojím s mimčem letět 😀 😀 😀

antynka1
21. mar 2010

Ahojky,
tak to my nevíme kam pojedeme... Asi jenom na naši rodnou Vysočinu......

bramburka
21. mar 2010

hele jak říkám, chalupa taky dobrá, hlavně aby byla rodinka pohromadě 🙂 my do tý Itošky se těšíme, páč to je prostě pro nás výhodný a taky příští rok talhle zase pojedeme do Anglie, zase za kamaradkou, no. Tam to planuju v květnu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre