Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
21. mar 2010

prve dni som mala problem sa zorientovat ale uz som si ako tak zvykla a celkom sa mi paci, hlavne ze sa daju dat foto aj do diskusie, pridat temu do oblubenych .... 🙂 , je to len o zvyku

zamilovana
21. mar 2010

ja teda nemám nejaké skúsenosti s malými deťurencami, ale čo hovorili známy tak od tých troch mesiacoch chodili s malými na kurzy plávania, na chatu a tak, asi po tom prvom očkovaní, tak možno to riskeneme aj my a ak malý bude dobrý a nebude mať nejaké problémy tak niekam vypadneme aspoň na predlžený víkend 🙂
Blanka.k no jasné nechať to prepadnúť, to by bola škoda 😀

blanka.k
21. mar 2010

Já se po X měsících doma na neschopence budu těšit i na jeden den k rodičům na vesnici, sednout si na houpačku, pod strom zaparkovat kočárek.... 😅 A taky se chystám si koupit permanentku do ZOO, 16kg kočárek + mimčo + ty kopce = kila půjdou dolů sama 😉 (doufám 🤐 😵 ) Kdo ví , jak budu mluvit za 3 měsíce, budu ráda, když si zdřímnu a na nějaký výlety třeba nebudu mít ani náladu 😅

michalag
autor
21. mar 2010

blanka, ja som byvala velmi rada von s malym, trosku som sa presla a potom som si sadla za panelak a citala som si a malicky mi spinkal v kociku aj 3 hodky a to sa kocik nemusel ani hybat a natriasat po hrbolcoch, isli sme sa napapat a opat von a ani som sa nenazdala a prisiel tatino z roboty .... baby len si nenaucte deti na uspavanie v style ze sa budete prechadzat 2 hodky len aby dieta spalo, sesterka si tak naucila a teraz je z toho na nervy a to ma maly 6 mesiacov ... u nas tym ze Sami vedel spat v kociku bez natriasania tak mi pekne spinkaval aj v postielke 😉 🙂 , ale okolo roku tym ze mal horucku a bol chory sme ho nevedeli uspat tak sme ho dali do kocika a to bola najvacsia chyba, potom trvali 2-3 mesiace kym sme sa vratili k zaspavaniu v postielke

blanka.k
21. mar 2010

Já mám asi 200m od baráku 2 krásný rybníky s lavečkama, klídek , pohoda, tam se těším s kočárkem 😉 S tím uspáváním, to má takto kamarádka, jak kočárek nedrncá po cestě, tak je malá hned vzhůru 😅

yanika
21. mar 2010

Blanka prosim Ta kde to Ty byvas? To znie ako gycova reklama na byvanie snov 😀 rybnik, les, vsetko na dosah...
Ja si pre "klud" budem musiet zajst ku svokrovcom kusok za mesto, takze tipujem ze tam budem travit cele leto, s kocikom na zahrade a ja na hojdacke s knihou v ruke a druhou hojdat maleho🙂
Miska, to co pises hovori kazda mamina.. len nenaucit na ruky a hojdat, ale bude to tazke, uvidime ake deticky budu... ci nam budu spinkat, a tie slavne koliky... no uz sa tesim 😀

simi.w
21. mar 2010

Ahojky v novém 🙂
taky jsme malou nezvykali na spaní v kočáru jen když se jede a natřásá, nedokážu si představit, pokaždé, když by chtěla spát, jezdit venku kočárkem, ať se mi chce nebo ne.....za každého počasí.
A ještě když nemám lidi, co by mimčo vozili.......bylo by jich třeba několik, aby se prostřídali............. 😀

blanka.k
21. mar 2010

Yanika - jojo, výhoda bydlení na kraji "dědiny" - pole 50m, les 500m,... akorát ta zastávka přímo pod okny a kouřící sousedi mě to tu dost znepříjemňují ☹ Nebo díry ve střeše v hydroizolaci, nekvalitní okna,.... neboj, zas tak úžasné to není... 😅

simi.w
21. mar 2010

Nevím, jestli víte, od zítřka je akce v Rossmannu na pleny Pampers, teda hlavně na ty v bílém obalu Premium, jak jsme se bavily, že jedničky nejsou skoro nikde v akci.......mají je za super cenu 249,-
V Tescu jsou taky v akci, ale o 50,- více 😉

yanika
21. mar 2010

Blani: fotky supeeeeeeer, vyzera to pekne, tie novostavby a kusok priroda... my byvame nastastie v takej kludnejsej casti mesta, nedaleko park - ale po skusenosti z oktobra tam urcite nepojdem s malym sa hrat. Chytila som tam nakazeneho kliesta.. 😒
No a o fajciacich susedoch ani nehovor, dve strigy nad nami fajcia na toalete... a zacinaju rano okolo siestej 😠

antynka1
21. mar 2010

Ahojky, právě psala Klárka - takže ve zkratce:
V nemocnici je od pondělí - to se myslím ptala Michalag - ale já bych Klárko řekla, že od středy - koukala jsem na datum SMSky od tebe 😀
Bříško jí pořád tvrdne, ale už v normě. Zítra bude mít výsledky a pokud budou dobré, tak jí snad pustí domu - stejně s ní nic nedělají 🙂 A prďolka jí pořád cestuje a je hodně živá 🙂 (a to sis Klárko pořád stěžovala, jak málo jí cítíš 😀 ). Už se těší, až nám bude moci psát a všechny pozdravuje 🙂

Tak Klárko držím palce, ať tě zítra pustí 🙂

No jinak já jsem si dneska psala seznam do porodnice - takový hodně detailní a mám pocit, že mi nebude stačit ani můj lodní kufr!!!! To je hrůza!!!!!

antynka1
21. mar 2010

To je super, to je dobrá cena za ty plenky.

blanka.k
21. mar 2010

Simi - super, díky za tip 😉
Yanika - já min.týden cítila zespodu z nějakého balkonu jak někdo hulí "trávu" 😝

michalag
autor
21. mar 2010

klarka, tak nech su vysledky zajtra dobre a mozu vas pustit domov 🙂

yanika, ja viem ze lahko o tom pisat a tazsie sa to da riesit ked to pride, jasne ked ma mimi koliku, alebo je chore tak ho nenechas plakat 2 hodiny, ale zoberies ho 🙂 .... ja som to skor myslela tak ze nie vzdy ho treba brat na ruky ked zamrnci, ale ten plac sa treba vediet naucit rozoznat a to urcite nebude hned .....

simi.w
21. mar 2010

blani, já do dneška jak jsem stará nepoznám,jak jde cítit "tráva"

simi.w
21. mar 2010

klarka, ať je ti už dobře, pustí tě zítra domů a můžeš koníkovat pěkně z domova, z nemocnice mám depku už teď, stačí když tam jdu jen po chodbě na nějaké vyšetření 😉

blanka.k
21. mar 2010

Simi - mě poznamenalo 6 let bydlení na kolejích, i když jsem ji v životě nezkoušela, tak ten smrad se už prostě pozná 😅 Loni nám hulili přímo pod náma na balkonu klasický cigarety, te´d tam asi jsou noví nájemníci, tak se fakt těším, jak budu furt zavírat okna ☹ Ale třeba pak malej budu dobře spát, párkrát natáhne vůni a bude mít růůůůžové sny 😀
Zítra všem držím palce, mě začíná MD hurááá. 😀

antynka1
21. mar 2010

Tak Blani ať ti to zítra u Dr. dobře dopadne 🙂

lucik...
21. mar 2010

blani držím palečky ať je vše dobré a i všem ostatním, kteří jdou k Dr 😉
Já jdu až 29.3.

michalag
autor
21. mar 2010

je to humus, aj mne to dost vadi, ale poniektori ludia mi pridu ze to robia az naschval 😒

babenky, pre dnesok koncim lebo drahy este nieco musi dorobit

vsetkym bruuuu nocku 😔

sonita
21. mar 2010

ahojte ja sa tak teším zajtra idem na 4d utz. 🙂 som zvedavá čo bude robiť malý,dúfam bude hore a nie spinkať 😢 .Už raz som bola v 20 tt no ale len preto či bude zdraví a tak teraz ideme aby sme ho zase vydeli nášho maličkého. 🙂 dobrú noc už nech je zajtra 19 20 a budeme vidieť maličkého jupííííííííííííííííí.

bramburka
22. mar 2010

holky co delate kdyz mate ty posly? ja vcera po 6ti minutách, uz jsem si vazne myslela, ze budu volat o pomoc na hlidani, ale nakonec jsem usnula ve 2 rano, v 6 budíček ☹

simi.w
22. mar 2010

brambur, já nevím, co to jsou posly, nezažila jsem je, ale má se zkusit naložit do vany, mělo by to přestat 🙂

simi.w
22. mar 2010

sonita, my jsme byli na 3D ve 22. týdnu a máme fotku i záznam, teď na poslední poradně ve 30. týdnu, jsem chtěla fotku obličejíku, už jsou dobře viditelné detaily, ale malé bylo otočené pusinou na moje záda, takže z toho nic nebylo........trochu mě to mrzelo, protože už asi tu příležitost 3D mít nebudeme, takže si musím počkat, až na finále, kdy vyleze, ale jsem zvědavá teda hrozně 😵 😵 😵

bramburka
22. mar 2010

tak vana mi nepomohla, resp. ve vaně to bylo dobrý, ale z vany jsem vylezla a nanovo...

bramburka
22. mar 2010

holky však se dočkáte, stejně vypadají ty mimina jinak 😉 já nebyla...

zdenkapo
22. mar 2010

Dobré ránko

Bram
tak horkou vanou nebo spíš sprchou by se posly měly zastavit a jestli to je fakt porod,tak se ti to rozjede po té horké vodě...

4D
jsme byli v 21tt v Německu a hezky šlo všechno vidět....

holky tak jste mne trochu uklidnily s tím předčasným rozením,no,třeba to u mě taky nebude tak horké,ale neumim se teda představit,že by Anička vydržela v té trošce vody další 4 týdny... uvidim,co mi zítra ráno řekne gyndr. 😖

simi.w
22. mar 2010

někdo říká, že ta podoba tam je 🙂 , dočkáme se už brzy, to ano

yanika
22. mar 2010

Bre ranko, my sme tiez neboli na 3D, ja si pockam na tu malu tvaricku nazivo 😵
Bramburka: uz je lepsie??? Som zvedava ktora to u nas "zacne" ...
Zdenka je urcite najhorucejsia kandidatka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre