Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
14. apr 2010

Medan 😀
super

lucik...
14. apr 2010

medan dooost dobrý 😵 😵 😵

arcik
14. apr 2010

Ahoj holky
hlásim se že žiju.....ani vás nedočítám...to se nedá
dostala jsem nějakou uklízecí mánii tak odracim byt hore nohama
dneska jsem byla na CTG a v pohodě,45 minut mě tam mučili..... 😀
Zdeni koukám že kočárek mikado oxford 😀 já ho měla na Klárku...hluboká korba perfektní ale sporťák na prd,moc malej 😝

medan29
14. apr 2010

No taky mě to dost pobavila, jak bych poslouchala manžela 😀 , jediné co odmítá je praní a žehlení

miska1981
14. apr 2010

AHOJTE,
moc sice neprispievam, ale citam Vas poctivo.... 🙂 tak ako som sa tesila na porod, zacinam sa bat ked citam co vsetko ma tam caka a zacina sa mi o tom snivat ☹

aaadus chcem sa ta spytat, mm mi robi tu masaz hradze, ale mna to boli, dnes ked som bola na WC-ku a som sa utierala dost ma to bolelo, som zufala, vobec sa mi to neroztahuje, ja uz ani nespim ako sa bojim porodu... 😒
Vam pomaha ta masaz? neboli Vas to?

inak mne velmi pomohla na zuby sensodyne zelena a ma peknu vonu.

zdenkapo
14. apr 2010

Arcik,
jak to malej? no snad bude v pohodě,při nejhorším máme ještě ten Baby Merc a golfky Moon Bugy fit trojkolku,ale za ty prachy ho vezmem určitě 😉

aaadus
14. apr 2010

medan 😀 můžeš mi říct? 😀 Tak přesně začínám větu, když manžel něco provede 😀

aaadus
14. apr 2010

miska mě to poprvé bolelo hrozně, ale teď už je to ok, pomalu se začíná roztahovat. A děláte masáž hned po koupeli? To je nejlepší, protože je to tam takové uvolněné. A pokud to je nepříjemné, tak buď úplně přestat nebo zkusit masírovat jenom jedním prstem a postupně zkusit přidat druhý. Já teda ještě piju čaj z maliníku a jím lněné semínko a je fakt, že to tam mám vevnitř takové měkké

dulkagabulka
14. apr 2010

miska ..ak chces vyskusaj Epi-no...najdes aj tu na konikovi taku temu...
a neboj, ono sa to roztiahne 🙂 ..aj bez masaze 🙂

lucik...
14. apr 2010

aaadus přesně 😀 "Můžeš mi říct" 😀 😀 😀
Maliník taky piju - jeden větší šálek denně ráno a večer lněné semínko papám, je docela dobré 😵 😵 😵 Ale masáž nerobím... Dnes budu zavádět poslední tabletu na ten výtok, tak v pátek asi vytáhnu už konečně epino a snad stihnu něco nacvičit 😵 😵 😵

arcik
14. apr 2010

Zdeni no ten sportovní je takovej nepraktickej a nám byl malej..hele ne opěrce zad se normálně ten vršek při leho klopí do 90stupňů tudíž když prcek sedí má místo když položíš tak mu to místo o 15 cm zkrátíš 😉 mrknu jestli nemam fotky a dám ti je sem

miska1981
14. apr 2010

ja som osprchujem a potom mi to masiruje, ale boli to aj na druhy den, malinik som dnes zacala pit 1xdenne ty pijes ako casto? je mozne, ze som taka uzka, ze sa mi to proste neroztiahne....uz neviem co si mam pocat.

lucik...
14. apr 2010

misko já bych se tím taky nestresovala... když šlo mimí dovnitř, musí jít i ven 😀 S tím se nedá nic dělat a neboj, přežil to každej tak my taky 😵 😵 😵

arcik
14. apr 2010

no koukej první fotka v sedě a druhá je s 2 měsíčním mimčem a za nohama má jen zvednutou opěrku nohou 😀 sice po tatarsku ale snad to pochopíš

medan29
14. apr 2010

no mě stačilo jak chtěl vysvětlit jak se mají čistit okna

zdenkapo
14. apr 2010

Arcik
aha,no uvidíme,ale zase si nemyslim,že by to bylo menší v lehu než ty golfky a tak i kdyby,tak aspoň na tu hlubokou verzi to využijeme....

aaadus
14. apr 2010

misko tak se zkus naložit do horké vany a potom masáž, takto mi to přijde lepší než sprcha. A maliník piju 2x denně od tohoto týdne. A ještě mě napadlo, dáváš si tam hodně olejíčku? Já si to nejdřív pomažu i kolem dokola a pak až začínám masírovat a v průběhu olejíček dokapávám. Stejně ho nestihnu vypotřebovat i když mám malé balení

arcik
14. apr 2010

zdeni ale hlubokou jsme měli do 8 měsíců zak je fakt suprově veliká,kočár suprově odpruženej jen ty velký kola jsou dost od sebe tak jsem měla problémy s výtahama

arcik
14. apr 2010

Zdeni myslim že co se týče sporťáku si řekneš zlatej ten merc nebo co to máš 😉

zdenkapo
14. apr 2010

Arcik
tak výtah už nemáme,jako u TOmáška,máme barák,takže v poho...
http://www.mojedetatko.cz/product/hluboky-detsk... tady na tom odkazu na malých obrázcích úplně dole je to v lehu,tak uvidíme... stejnak ho chcem hlavně,když někam pojedem kvůli skladnosti do auta,takže to postačí 😉

miska1981
14. apr 2010

tak olejceku radsej menej davam , ale tak zacnem viac. ja ho tiez nestihnem minut, je ho vela, potom vyuzijem na ine casti tela. 🙂

ja viem, ze to nemam tak prezivat, lenze ja som bola rozhodnuta rodit bez epiduralky, ale zacinam nad nou uvazovat, lebo ked ma to teraz boli, tak pri porode porodim len od bolesti 😵

vy ste ako rozhodnute? s epiduralkou ci bez??? prosim napiste nejake nazory nech sa mi lepsie spi

😉

lucik...
14. apr 2010

misko já jsem rozhodně pro epidurál 😀 😀 😀

aaadus
14. apr 2010

misko chyba, olejíčku vždycky více 😉 A já chci rodit bez epidurálu

vavenka
14. apr 2010

Ahojte 🙂

Ja som tiez pre epidural, dufam ze sa ho aj dockam 😀 😀

Co sa tyka tej masaze, niektora si to masirujete aj sama? 😅

arcik
14. apr 2010

Zdeni já nevim no mám felinu krátkou a do kufru jsem musela sundavat kolečka 😀

arcik
14. apr 2010

holky i já jsem pro epidurál,i když nezabere u porodu 100pro zabere po něm a to je pohodaá

aaadus
14. apr 2010

vavenka já si masíruju i sama, když manžel ještě není doma a mě se na něj nechce čekat

miska1981
14. apr 2010

vavenka ja by som to sama nedala....

tak dnes vyskusam olejicku viac a uvidim ci pomoze???

lucik, vave nebojite sa neziaducich ucinkov???

lucik...
14. apr 2010

arcik myslíš po porodu třeba na šití??

lucik...
14. apr 2010

misko nebojim.. zas tak velká pravděpodobnost že nějaké nastanou není...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre