Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
19. apr 2010

😀 😀 no ale predskolske ti uz musia zobrat, je to povinne aspon u nas zo zakona 🙂
idem malu zobudit uz dlho spi potom vecer nebude hajat ...ahojte zatial idem off pekny den 😉

iivet
19. apr 2010

Babar: krasny fotecky a krasna rodinka 🙂

zdenkapo
19. apr 2010

Vladi
no jestli ho vezmou za rok,tak budu šťastná,protože tu berou přednostně ze zákona předškoláky-tedy od tých 5 let a další v řadě jsou děti pracujících matek a když zbyde místo,tak ty ostatní děti od nejstarších

blanka.k
19. apr 2010

Vladka - musí, ale nejsem si jistá, jeslti v té školce co máš neblíž nebo v jakékoliv ve městě.... 😅 M. si dělá srandu, že nás tady nevezmou jen kvůli jménu, protože se torchu víc angažuje na radnici a dění okolo než by se místním "radním" líbilo, že našeho T. automaticky škrtnou, jen co si přečtou jeho příjmení 😀 Už jsem mu i říkala, ať si dává bokem peníze na soukromou školku, když furt má tendenci kritizovat (i v novinách 😅 ) místní "vedení" 😀

zuzana0409
19. apr 2010

babara meriam 170cm priblizne som dost vysoka takzeto na mne nevidno 😀

lucik...
19. apr 2010

Hoj holky 🙂
já taky vyfotím bříško až přijde muž 🙂
Jinak jsem si koupila dneska homeopatika a v lékárně mi říkala že když se berou homeopatika tak se nemá používat mentolová zubní pasta a neřekla proč.. Nevíte o tom něco?? To mám používat perličku bo co 😀

nikkka
19. apr 2010

ahojte..
teda vas docitat je umenie, ale uspesne som to zvladla...
ja si uzivam druhy den materskej dovolenky 🙂 uz som oprala vsetky vecicky, pekne sa susia....ale inak sa nudim, neviem co budem doma do porodu robit...v telke nic nedavaju...ach jaj...
leontynke gratulujem!!! 🙂 🙂 🙂

blanka.k
19. apr 2010

Lucik - moje sestřenka studovala homeop., tak jsem jí psala, prý se tvrdí, že mentol ruší účinky, takže bysi je nebrala po vyčištěbí zubů, ale před a s časovým odstupem, že ona sama mentol používá i homeopatika 😉

lucik...
19. apr 2010

blani já sem si to myslela, ale ona to řekla tak divně 😀 Děkuji

arcik
19. apr 2010

čau holky

mam dotaz pro ty co máte doma temešvára....za 1.jak dlouhou má dobu použitelnosti
za 2.co může zkreslit výsledek
za 3.zkoušely jste ho?zabarvil se do modra?a nakonec jste ani o vodu nepřicházely?

blanka.k
19. apr 2010

1. půl roku
2. prý parfémované vložky...zkoušela jsem to i na parfémovaném toaletním papíru a nezabarvilo se to,
3. zatím byl furt žlutý, ale jak psala Lucik s obyč vodou, tak jsem zkusila vodu z kohoutku a během 2sec to bylo krásně modré 😅

lucik...
19. apr 2010

arci přesně jak říká blanka.. Parfemované vložky nebo nějaké napuštěné gelem a tak.. Mě se to zbarvilo a odtok se nepotvrdil, takže buď blbá vložka (asi byla parfemovaná) nebo sem třeba měla mokré ruce od vody a nakapala tam vodu nebo netuším

arcik
19. apr 2010

Blani vyčerpávající děkuju ale zase jak by se mi dostala voda na intimku?? 😨

lucik...
19. apr 2010

arci a tobě se to zabarvilo?

lucik...
19. apr 2010

mě v nemocnici i říkali že když třeba odejde nějaký hlen tak může být trošku od plodovky tak se to může zabarvit..

arcik
19. apr 2010

no holky intimky mam čistý bez ničeho,po předchozím poplachu při prvnim....ale měla jsem na intimce výtok tak jsem na to kápla a ono šup a modrá...
o uvidim co mi řekne ta další...ale zase v jaký rychlosti to může ukapkávat?

arcik
19. apr 2010

luci právě že zbarvilo ale nechci plašit...tak se napřed informuju 😉

arcik
19. apr 2010

už mi z toho začíná hrabat....to je děs...tak se bojim aby to nepřišlo když mam malou nemocnou a potřebuje mě že si to snad i přivolám nebo co 🤐 🤐 🤐 debil

lucik...
19. apr 2010

arci těžko říct, někdo říká že to může zabarvit i nějaký výtok.. Ale zkus tu další a uvidíš, buď pojedeš nebo ne 😉

Já jsem si půjčila od mamky tlakoměr tak si tu furt měřim tlak a jak už sem z toho ve stresu tak mám pořád vysokej, jakože hodně.. ☹ Tak nevim jak se mam uklidnit aby mi dr. zítra naměřila málo. Nechci do nemocniceee 😔

arcik
19. apr 2010

Luci já nevim co je podle tebe vysokej....

aaadus
19. apr 2010

leontynce gratulace k Matyáškovi, je to kus chlapa 🙂
babara pěkné fotky 🙂

Já si jedu pro fotky zítra, hurááááá. Vyšlo nám z 300 záběrů 109, což je teda úspěch 😀

lucik...
19. apr 2010

arci no ne zas tak hodně ale měří mi to většinou 142/92 a to je podle mě dost

lucik...
19. apr 2010

nebo podle mě to neni zas tak moc ale dle dr. to je myslim na těhu až dost 😅

arcik
19. apr 2010

Luci a otoky máš?

lucik...
19. apr 2010

arci nemám

arcik
19. apr 2010

tak to potom neni zase tak hrozný...těch 95 se ještě unese a pak by tě dala na riziko na překontrolování a max by ti dali nějaký prášky na snížení

lucik...
19. apr 2010

arci no já si myslim že jakmile mi zítra naměří vysokej tak mě pošle "na pozorování" do nemocnice 😠

arcik
19. apr 2010

a když nemáš otoky tak preeklamsie by to asi nebyla

arcik
19. apr 2010

nuž Luci máš jen jednu možnost....přestaň se měřit a uklidni se..jinak jí zejtra ten tlakoměr rozsekáš 😀 😝

lucik...
19. apr 2010

otoky nemám, max. lehce na prstech u ruky, páč snubák nenavleču, ale to mám už asi měsíc ale nohy ani zápěstí nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre