Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
21. apr 2010

soukromá diskuze - ta, kam můžou jen "zvaní" s povolením od zakladatelky diskuze (takže šmíráci mají smůlu)
zamčená diskuze - po zamknutí se do ní už nedá přidávat příspěvky (to dělají většinou admini, když někdo založí téma, který tu je, že ji zamknou a odkážou lidi odtud do již existující diskuze) 😉

babara
21. apr 2010

Dik. A tuhle teda chcete zamknout? z obycejne soukorma uz asi nejde udelat, co?

blanka.k
21. apr 2010

Babara - já myslím, že jde 😉

papko
22. apr 2010

Ahojte, májovky,
tiež čakáme v najbližších dňoch našho krpčeka 🙂 Tak by som sa k Vám rada pridala, ste na úctihodnej strane 😉 , ale myslím, že nás bude čakať čosi nové tak budem rada, keď budem vedieť, že nie som sama, a budem si môcť poklebetiť 🙂 Pekný deň

d105
22. apr 2010

Ahoj nastávající maminky, našla jsem na koníku vaše fórum a tak jsem si říkala, že se vás zeptám, jestli můžu mezi vás, nebo už je to uzavavřené, nevím jak to tu chodí, nikde jsem nebyla v žádném fóru 🙂 . Ale pochopím jestli už je to spíš uzavřený stav. Já mám termín 7.5. 2010 a tak jsem byla ráda, že jsem toto našla, kde jste maminky čekatelky, čekáme naše první miminko a mám taky trochu strach jak to bude probíhat a co čekat. 😉

d105
22. apr 2010

aha teď si tu čtu že je asi zamknutá, no tak zase mám smůlu, tak se mějte hezky a dobrý porod 🙂

mishelik
22. apr 2010

Ahojte chcela by som sa vas opytat na nazor ci a kedy budete davat svojim dievcatkam nausnicky?Ja ich mam uz kupene ale vobec neviem kedy by sme jej ich mohli dat. 🙂

arcik
22. apr 2010

mishelik já nevim dává se po šestinedělí 😉

michalag
autor
22. apr 2010

Ahojte 🙂
inak k tej uzavretej teme mne to je v podstate jedno ale nechce sa mi zakazdym preklikavam na ceskeho kona a mohli sme vytvorit novu uzavretu temu az po narodeni vsetkych deticiek

mishelik, my ideme dat malickej nausnicky uz v porodnici 🙂 😉

d105 kludne sa pridaj 😉

michalag
autor
22. apr 2010

papko vitaj 🙂

mishelik
22. apr 2010

michalag: no aj ja som nad tym rozmyslala ze aj my dame uz v porodnici a treba k tomu nieco specialne?citala som ze by mali byt v nejakom roztoku koli dezinfekcii.

ivi78
22. apr 2010

Zdravím všechny májovky, jelikož jsem prvorodička tak vás ráda čtu a sbírám informace od zkušenejších mamin..sice jsem
,, červnovka"" termín máme 2.6.10 ale ty jsou už uzamčeny asi delší dobu tak se ptám, jestli by vám nevadilo že bych se k vám přidala??

michalag
autor
22. apr 2010

mishelik a ake nausnicky ste malickej kupili??? .... a ano treba ich dat do liehu na 24 hodin predtym ako ich budu davat malickej

mishelik
22. apr 2010

nausnicky pre nasu Nellku

mishelik
22. apr 2010

nausnicky

michalag
autor
22. apr 2010

myslim ci ste kupili zlate, strieborne.....

mishelik
22. apr 2010

su zlate

michalag
autor
22. apr 2010

tie su pekne 🙂 😵

my sme kupili strieborne a ak bude na ne zle reagovat tak planujeme kupit biele zlato

michalag
autor
22. apr 2010

inak my mame podobne 🙂

doli1
22. apr 2010

mishelik měli by se dávat po očkování ve 3 měsíci.to obsahuje první dávku tetanu takže když by hnisali nemělo by se nic stát.

doli1
22. apr 2010

já si nechala opravit naušničky po mě

doli1
22. apr 2010

ivi klidně se přidej třeba budeš taky květnovka 😀

aktaka
22. apr 2010

holky, to teď pojedeme na dvou vláknech koukám, to není dvakrát výhra 😅

my jsme se rozhodli naušničky nedat, ať i pak sama řekne, jestli je chce nebo ne. a nějak nemáme sílu způsobovat jí víc bolesti než je nezbytně nutné

antynka1
22. apr 2010

Holky, pojďte do nové diskuze 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/

Kdo nemá přístup a chce, tak ať napíše IP na Arcik.

papko
22. apr 2010

Dík michalag,

pozerám, že máme rovnaký termín, som zvedavá, ktorému krpčekovi sa bude chcieť ísť na svet skôr? 😉

ivi78
22. apr 2010

díky za přijetí 🙂

pacik.s
22. apr 2010

Jsem taky májovka🙂 ráda vás čtu, nestíhám ale psát.... termín máme až na konci měsíce 28/5: 🙂 tak bych se ráda přidala k vám ....

michalag
autor
22. apr 2010

baby a preco ste sa nepridali uz skor???

papko, ja by som brala keby to uz prislo aj dnes 😅 😀

ivi78
22. apr 2010

michalog.. asi za to může můj technický anititalent s počítačem, ale statečně s tím bojuji 🙂
chtěla jsem se zeptat musím mít u porodu sundaný prstýnky?? něja mě opuchli ruce a jeden jako na potvoru nejde dolů ☹

sonita
22. apr 2010

pri normálnom tak viem že nie ale pri cisárskom všetko čo máš naušnice retiazku atd.Ale väčšinou si dávajú dolu aj ja si všetko dám dole potom si len naušnice dám späť a percing do pupku lebo ho tam mám aj teraz a z nosa neviem čo bude ked budem mať cisarák asi ho musím dať von lenže ja si ho nevytrhnem,takže ostane v nose.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre