Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
31. dec 2009

Klárko děkuju taky jsem na ně pyšná patřičně 😉

xxx.klarka
31. dec 2009

arcik, taky máš na co🙂

xxx.klarka
31. dec 2009

Jak jsem Vám psala že budeme možná kupovat byt 4+1 tady u nás na vesnici. Tak z toho kluka včera vypadlo, že má už 4 zjemce, tak že o nechá tomu kdo dá nejvíce. Takže mu na to pěkně se...... s prominutím. A půjdeme asi do toho menšího 2+1. Zase je výhoda, že je udělaný a topí se plynem. Myslím si, že i když budeme mít druhé dítko, tak se to dá ve dvou místnostech vychovat. My jsme byli 4 sourozenci a měli jsme 3+1 a šlo to. Dítka stejně odrotou a odejdou a co pak s tak velkým bytem. Sice mě to docela štve, ale zase, tam by jsme se stěhovali třeba až za rok, a kdyby jsme koupili tento, tak by to šlo ještě než se mimí narodí mít vše hotové.

babara
31. dec 2009

arcik 😀

Holky, taky vse nej, hlavne do novyho roka, at jde vsechno hladce a bez problemu.

My jsme nakonec zustali na SIivestra sami, postupne vsichni odrekli, naposled dnes ve 12 jedni, ze jsou nemocni :( ale tak aspon uzijem klidu, bylo ho ted pomalu, mm je celkem rad. Akorat nevim co budem delat s temi chlebicky 😕

Jinak to zehleni, ja nekde cetla, ze vic jak tyden vyzehlene uz to stejne neni sterilni...

kapka
31. dec 2009

Ahoj holky 🙂
Do nového roku spoustu lásky,zdraví, štěstí a at ten nastávající roj je nejkrásnější ze všech.... 😉

pugie
31. dec 2009

Holky, užijte si večer a přeju hlavně zdravíčko a pohodu do příštího roku!!! 😉 😉 😉

dezyre
31. dec 2009

Holk vše nejlepší do toho nového roku ... a hlavně zdravá miminka 😎

Jinak hodila jsem pár nových věciček do albíčka, které už máme pro našeho chlapečka 😉

aaadus
31. dec 2009

arcik ty jsou 😀 😀 😀

zdenkapo
31. dec 2009

Klarko tak to je bezva,taky jsem byla šťastná,když jsem poprvé dětičky cítila přes bříško... tak si to užívej,za chvíli je po těhu a budeš mimi držet v náručí 😉

doli krásné věcičky, já jsem líná to fotit 😀 ale šatičky ještě nemám, ale budou 😉

holky tak vypadá,že budu rodit první,ale přesto,kupujete taky teplejší věci, asi budu muset koupit teplou kombinézu a čepičku, klidně ještě může být sníh a bude zima... TOmášek se narodil 6.6.07 a to byly vedra hrozný,tak jsme to nepotřebovali,tak musim dokoupit.... sice mám kombinézku s kapuckou,ale ta je taková nic moc teplá na duben....

bibi13
31. dec 2009

zdeni, na kedy ti vychadza pôrod? alebo teda aký maš termín?

všetko dobré do nového roku Vám všetkým prajem..a aj Vašim drobcom..🙂 a samozrejme aj celej rodine..xi

adelka89
31. dec 2009

zdeni, ja si pujcim kombinezku od kamaradky a jinak mam teple svetriky na zimu. Podle me ke konci dubna uz nebudou mrazy, cepicku teplou pletenou teda mame,ale jinak nic kupovat nebudu, stejne z toho maly hned vyroste,tak si to pro jistotu jen pujcime od kamosky a bude 🙂

adelka89
31. dec 2009

Vsem preju do noveho roku 2010 jen to nejlepsi a zdrave deti 🙂

andelka
31. dec 2009

klarka: Nádherný dáreček poslední den v roce 😵
A s tím bytem - my budeme mít taky 2+1 a chceme dvě děti. A též doufám, že než se narodí malý, budeme mít všechno v richtiku.

Line negra je přesně co? Jiná barva kůže? Tak to asi zatím nemám. Teda určitě.

Přeju všem Májovkám, aby si těch posledních pár hodin tohoto roku užily podle svých představ a nový rok, aby byl pro nás všechny co nejšťastnější a nejpohodovější. 😵

My jsme sami, lenošíme, papkáme, koukáme na TV, posloucháme hudbu a teď se chystám vyrábět pomazánku na večer 🙂

newyorkgirl
31. dec 2009

majovky krasneho silvestra, dufam ze ste prezili pekne vianoce, o rok uz budu s nasimi pokladikmi, vobec vas nestiham, lebo skola, domacnost a este aj praca, ak by ste chceli, venujem sa NEXTU mam krasne vecicky na jesen pre nase dietky, chlapcekov aj dievcatka, mozte pozriet fotky...

http://picasaweb.google.co.uk/krasnesaty/NEXT#

stastny novy rok vam zelam a budem sa snazit castejsie nakuknut 🙂

andelka, linea negra je ciara co ti stmavne ide dolu od pupku 😉

michalag
autor
31. dec 2009

new ahoj 🙂 , gratulujeeem k chlapcekovi 🙂 😵

zdenkapo
31. dec 2009

bibi mám to když klikneš na mou fotku- TP mám 23.4.-den před mými narozeninami 😀 ,ale Tomáška jsem jako prvorodička porodila o týden dřív,tak radši abych měla na začátku dubna vše nachystané 😉

jinak holky mám narozky 24.4.,proto si pamatuju,že se i stalo že byl fakt sníh a mráz,tak radši jsme vybavení 🙂

helka1
31. dec 2009

Ahojky !
Do nového roku veľa splnených snov Vam prajem. Nech Vase srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Vam radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať

Pa, pa...

blanka.k
31. dec 2009

Klárko - my oba smužem máme sourozence a oba jsme bydleli v 2+1... a šlo to. Sice to byly boje, ale já mám sestru a on brattra, tak to šlo a hned každý brzo vypadl na intr/kolej 😉
JInak všem taképřeji ještě jednou jen to nej do nového roku a pěkně oslavujte.... my jen všichni 3 ležíme přepapaní (slušně řečeno) v pelechu a funíme 😀 A máme vybrané ve finále 3 jména, tak se ptám pupíku,které by se mu líbilo a čekám, na které bude nejvíc kopat 😀 😀 😀 😀 😀 Ale je to lenoch, nekope na žádné 😅

vladkaz1
1. jan 2010

Ahojte, oneskorene vam prajem novy rok 2010 😉 nech sa v nom mozeme radovat s nasich ratolesti !!!!!!

babara
1. jan 2010

Blani, nebo pockejte po porodu, az jake se k nemu bude nejvic hodit, jestli te teda nechaj, u nas to chteli mit sepsane uz na sale. A jaka ta 3 jmena to jsou???

Ja zadnou cernou caru nemela a asi ani nebudu, asi ze jsem blondyna?

Tak jak jste prezili Silvestra? U nas celkem nuda, hrali jsme Carcassonne, mame vsechna rozsireni, tak jsme hrali 4 hodiny, mm vyhral o dvojnasobek, o 200 bodu, hruza, uz me to stve, ale vcera to bylo hodne o stesti..
Mne vzdy stve teda krom toho, ze prohraju, ze ten chudacek ma se mnou jeste smulu v lasce 😀

kapka
1. jan 2010

Ahoj holky,jakou kupujete chůvičku?

misicka85
1. jan 2010

Všem přejeme krásný nový rok!!!!!!!

Já tu čáru na bříšku u Adélky měla až po 33tt, teď jí zatím taky ještě nemám 🙂

vladkaz1
1. jan 2010

barbara nasa mala bola odtrhnuta od retaze .. doma ju az tak porazalo hruza pokazila co sa dalo .. takze ja som len chodila a upratovala ,moj povedal ze nebude fajcit pol hodinu po pol noci uz cmugal herec 😀 😝 ..
No a mala sa nam akurat zobudila o pol noci vyboskavali sme ju a bola besna z ohnostroja ,inak nuda ,nevarila som lebo na obed sme boli pozvany nasim a vecer uz len veku som natrela so salatom ...
Dnes pozeram este tie kociky ,aj ked moj zamietol ten jane .. kocik trojkolku ,neviete nikto o nej nieco???
Zevraj je to najlepsi kocik a aj s kavlitu a bezpecnostou !
Kazda rada mi padne vhod ,alebo komentar ... lebo v poslednej dobe som si vsimla ze mi nik neodpise ☹ 😀

xxx.klarka
1. jan 2010

ahojky holky, tak jak jste si užili včerejší den??
My jsme tančili všechno bylo dobré, a pak nějáký blbeček furt na každého dořážel, až se poprala půlka sálu. To moje pako co mám doma je chtěl roztrhnout a dostal pěstí a má oko nateklé a fialové jako blázen. A taky má po brejlích, tak si musí zajít k dr. a koupit nové. Zase výhoda, už tam nebyl asi 4 roky, protože mu bylo líto peněz na nové brýle. Tak teď si je koupit musí.
Holky já jsem se včera tak bála, že mi bylo celou noc zle a nemohla jsem spát. ☹

andelka, já taky doufám že nám vyjde alespoň toho. Myslím že se dají 2 děti vychovat v takovém bytě.
blanka, taky si myslím. děkuju.

vladkaz1
1. jan 2010

M mame byt 67M2 2 izbovy bez balkona a co maju izbu deti ta je teda velka .. nuz musime sa uskromnit .. nemame nejaky malicky byt takze si myslim ze sa to da kocky ..
Ale zas ,kto by nechcel mat dom alebo 4 Izb, byt ze? 😀

aaadus
1. jan 2010

Dobré ránko a šťastný nový rok 🙂
vladka zkus se podívat sem
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
jinak my jsme prožili klidného silvestra a vůbec mi to nevadilo, já ty bujaré oslavy moc nemusím...

m.c.
1. jan 2010

vladka, já mám trojkolku Jané Slalom Pro, model z roku 2007 a určitě neplánuju kupovat jinej kočár. Má svoje mouchy, ale to má každej kočár, vcelku jsem s ním byla moc spokojená. Korbička tak akorát, vozila jsem v ni malou 8 měsíců, kočárek na trojkolku stabilní, nikdy se mi nestalo že by se převrátil. A na webu Jané mají návody jak odstranit nejčastější závady (padající brzda, vibrující přední kolečko atp.). Sice je to kočár trochu dražší, takže za tu cenu by mohl být úplně vychytanej, ale třerba ty nnový kolekce jsou ještě lepší.

vladkaz1
1. jan 2010

Aaadus dik to som uz nasla ...
No my sme tak isto prezili kludneho silvestra az ked mala zaspala ,kedze byvame na spodku.. tak sa u nas vsetko hucalo pri oknach ,mame okna aj z jedneho dvora aj z druheho .. vonku kalamita ohnostrojova 😀
Maly mi kopal v brusku a prvy krat citil aj muz ,vdy ked prilozi ruku tak prestane .
Luchla som si trosicka sampusu tak mozno aj preto ,inak vobec nepijem 😖
Baby ja som zvedava na tie moje tripple testy este stale nic neviem .. som nervozna a na sono sa ani tak skoro nedostanem ,preco akurat mne to musi tak blbo vzdy naplanovat ten doki ´.
No a musim ist na buduci tyzden na tu obvodnu prehliadku ,lebo mi vynada ze som tam nebola to je na pol dna a sama choroba vobec sa mi tam nechce 😝

vladkaz1
1. jan 2010

M.C pozeram tu novu kolekciu v zelenom ,aj ked musim namotat muza nechce ho .. jemu sa nepacia kociky co maju brzdu a take vysunute koleso .
Kamoska mi ho v nemecku nasla za taku bomba cenu a ma najnovsiu vanicku ,polohovatelnu opierku v nej ,to mas aj ty?????
Hlavne ma zaujimaju jazdne vlastnosti mame hrozny teren .. zavada sa najde na kazom kociku ,zalezi aj na pouzivani .
Paci sa mi ze s tej bezpecnostnej stranky je super premakany a hlavne vanicka je dost velka co som pozerala a da sa pouzit aj do auta ako autosedacka ..

vladkaz1
1. jan 2010

Je nadherny ty mas tu kombinaciu co sa mne paci 😵 😵 😵 ,vobec by som nepovedala ,ze je to starsi model .
Ta zelena je pekna ,farba ti nevybledla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre