Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
4. jan 2010

V Brně chtějí za 4D asi 1400,- nebo tak nějak (do 1500,- určitě) mají teď akci, tak jdeme koncem měsíce. 😉 Malýmu už jsem založila fotoalbum, už tam má asi 8 fotek z UZ, popisky, kdy poprvé kopl atd. a pak moje fotky bříška... na konci měsíce se chystám na další focení 😉 a pak další asi začátkem dubna 😉 Tak předpokládám, že to album zaplním a druhé začnu porodem 😀 A pak to pofičí, když vidím, kolik fotek mám jen našich chlupatých miláčků, tak chudák dítě 😀

zzuzullka
4. jan 2010

ahoj zuzanky 🙂

náš malý je hodne divoký. už to nieje ako zo začiatku keď som cítila kopance, že cez deň spinkal a večer kopal. teraz kope skoro stále. spí tak hodinu-dve a potom tak 3/4 hodiny kope a tiež veľmi rám do vaječníku alebo niekde tam a to je dosť nepríjemné ale hlavne sa veľmi rád hrá okolo močového mechúra a keď ma tam poriadne kopne tak nič moc.ale aj za tie bolestivé kopance som strašne rada, aspoň viem že žije 🙂

zzuzullka
4. jan 2010

ja som dala v Bratislave za utz na prenatálnom screeningu kvôli tým vadám 50Euro a dostali sme CD na ktorom bolo asi tak 15 fotiek z 2D a z 3D len tri kraťučké videá tváričky. som myslela, že za také peniaze tam toho bude viacej, ale hlavne, že nám doki povedal, že malý je zdravučký. tak k môjmu gyndr už asi ani nepôjdeme na 3D lebo u neho sa tiež platí tušim tak 50Euro

lucik...
5. jan 2010

Dobré ránko 😵 😵 😵

lucik...
5. jan 2010

my jdeme na 3D příští středu. Už se mooooc těšim, jak ten náš prcek bude vypadat 😀 😀 😀 Blani to album je skvělý nápad, moc hezká památka 😉 Asi taky zařídím 😀 😀 😀

xxx.klarka
5. jan 2010

dobré ráno,

zuzanky, vítej!

nemohla jsem ani dospat jak se tesim na 3D 😀

lucik...
5. jan 2010

klari držím palce ať ti potvrdí tu princeznu 😵 😵 😵

antynka1
5. jan 2010

Krásné ránko.
já se dnes pořád nemůže nějak probrat....... Ještě bych spala, ale musím makat...
Klárko, držím palečky a těším se na fotečky 🙂

arcik
5. jan 2010

dobré ránko kočky...

Klárko držim palce ať vám holčička ukáže co je potřebaa 🙂 😉

jak je po ránu??
mě začala pálit žáha...fuj

xxx.klarka
5. jan 2010

Děkuju holky, že je zdravé víme. Tak ještě na 100% pohlaví a budu špatsná jako blecha. Ještě aby se nám ta potvora hezky celé ukázalo. 🙂

Holky musím zaklepat, já pálení žáhy neznám a snad ani nepoznám. Když vidím jak trpíte.

arcik
5. jan 2010

Klári já to u malý taky neměla ale teď to je fakt hnus

lucik...
5. jan 2010

taky na to naštěstí netrpm.. Tuk tuk 😉

po ránu je hrozně... Vůbec se mi nechtělo z postele, pak sem cestou málem zmrzla.. A ještě sem dobíhala autobus (abych zjistila že to neni ten můj) 😀 😀 😀

zdenkapo
5. jan 2010

Dobré dopoledne...

Blani a na co teda budeš malého dávat,když ne na plenku? Přímo na přebalovák a přímo na prostěradlo? Do postýlky jsem dávala plenku min. 3 měsíce a přebalovácí podložka na přebalováku je taková studená a nepříjemná,tak já využila moc plenek 😉

Vladka- já mám přepsané Magnesii Lactici Galmed a mám brát 3x2tbl. a brala jsem to tak i celé první těhu a pomáhá to,ale když nemáš obtíže,tak stačí po 1 tabletě 3X.... preventivně- je to dobré i na průhod krve placentou

arcik
5. jan 2010

Lucik dobrý teda po ránu si zaběhat jen tak...to bych byla pěkně na.raná 😉
to je venku taková zima??fuuuj

já musim s malou k mudře jelikož mi prostě v noci blbě spí a já už nevim co mam dělat....už jsem ho i přestěhovala kvůli těm zónám.. a nic,homeopatika už taky nezabíraj a já už jsem zoufalá.. 😒

pepibubu
5. jan 2010

Ahoj holky 🙂

Ad plenka na přebalovák, existují i "prostěradla" která prostě navlíknete, jako na klasickou matraci, jsou na gumu 🙂 Jen náš Josífek byl jako maličkej expert na dělání "fontánek" a nebylo ojedinělé, že jedno přebalení - jedno prostěradlo 😀

antynka1
5. jan 2010

Tak mě dneska od rána píchá pod pupíkem na pravo, ale jenom při chůzi. Nemáte to některá taky? Bolí to jakoby natažený sval, myslíte že je to tím jak roste děloha? Když sedím a zmáčknu si tam, tak to nebolí.

pepibubu
5. jan 2010

antyn, to víš že jo, prcek si dělá místečko.... uskrovňovat se přece nebude 😀

yanika
5. jan 2010

Dobre ranko,

aj u nas je riadna zima, neviem si predstavit ako budem vo stvrtok vstavat opol siestej do prace 😨
Ja som rozhodnuta, ze na 3D nepojdem, mne tie obrazocky pridu strasne take, akoby som malemu liezla "do sukromia"🙂 mam z toho taky pocit... Staci mi, ked mi lekar povie, ze je vsetko v pohode a vidim ho mrvit sa na normalnom sone 😀
Ale ten cas leti ze? A nase male zazraky rastu.. Ja ked citim drobca v jednej chvili pod pupkom a zaroven uplne dole, tak az vtedy si uvedomujem, aky je uz velky 😅 😅 😅

lucik...
5. jan 2010

arci my měli ráno -8 😠 😠 😠

antynka1
5. jan 2010

Pepibubu - díky.
Já tedy nevím jak vy, ale á se citím jak mimoň, pořád mě někde něco píchá, pobolívá, o zádech ani nemluvě. No prostě si připadám jak totální hypochondr. Nevím jak si lehnout, blbě spím, buď nejím nebo se přežírám, pořád lítám na WC atd.. No prostě si těhotenství užívám 😀

aaadus
5. jan 2010

Dobré ránko,
já jsem dneska spala jako zabitá, večer jsem usla u krbu 😀 a ráno ani neslyšela manžela jak vstává - a to on neumí chodit ani nic dělat potichu, se vším tříská, dupe no děs běs

žáha mě taky zatím nepálí a nikdy nepálila, tak ani nevím jak se to pozná 😅

zdeni já mám zatím 10ks plenek 70x70, 10ks plenek 80x80 a 2ks 90x90. myslíš že to bude stačit nebo mám raději ještě 10ks dokoupit?

lucik...
5. jan 2010

anty sem na tom podobně 😀

doli1
5. jan 2010

adus to záleží na tom jak budeš stíhat prat 😀
já se holky nemůžu dostat s postele.vůbec se mi nechce

aaadus
5. jan 2010

doli no to kdybych věděla. já je mám jenom do kočárku, postýlky, blinkání a tak. látkovat teda nehodlám 😅
antyn já se tak cítila do cca 16tt. teď záleží na tom, jak se vyspím a jakou mám náladu

yanika
5. jan 2010

Anty: tak to sme na tom vsetky podobne, a vyhliadky do buducnosti vobec nie su ruzove 😉
Mna chrbat bolieva hlavne, ked zle lezim, napr.ked citam knihu na boku a hlavu podopredtu hlavou a potom si idem lahnut normalne, tak sa mi neda ani dychat ako ma boli chrbat....
A to brusko podobne - akoby sa mi tam natahovali svaly - ale to len obcas, uz som si na to zvykla;) Musime to nejako vydrzat...

Mna manzel brzdi v nakupoch, vraj je skoro, tak som ho vcera postrasila, ze aby sa nestalo, ze bude vsetko nakupovat sam a nosit mi do nemocnice hihi, tak som ho hadam dostatocne vylakala...

Od 24tyzdna je babatko uz schopne prezit - vo vysokospecializovanom pracovisku - aj pre Vas je to taka uzasna sprava???? 😅 Ja sa z toho nesmierne tesim, hoci urcite budem rada nosit ten poklad co najdlhsie pod srdcom..

antynka1
5. jan 2010

Lucik - ale co by jsme pro ty naše drobečky nevydržely, že?
Já jen vdycky čumím, jak v těch různých časopisech ty ženský tvrdí, jak bylo těhotenství úžasný, jak byly plné energie 😀 No holt jsem asi z jiné planety 🙂
Těhotenství je krásné, ale náročné 😉

xxx.klarka
5. jan 2010

Holky, to moje mrně je nějáké aktivní. Snad bude takto aktivní i na 3D. 😀😀

aaadus, taky nevím jak poznám pálení žáhy 😀

zuzanky
5. jan 2010

Dobré ránko
Ja chvála bohu vstávať do práce nemusím som na PN ale aj tak som si prvé 4 mesiace vytrpela normálna nevoľnosť pri tehotenstve ktoré sa striedalo zo žalúdkom a migrénou. Ale už si konečne tehotenstvo užívam. Aj ja som sa rozhodla neisť na 3D lebo keď som bola pred mesiacom na kontrola tak tam mal lekár kolegu a chcel mu ukázať čo jeho somo dokáže tak mam aj 4D a keď som malého videla tak sa podobal na mňa. 😀 A to mi stačilo.

zdenkapo
5. jan 2010

o tom návleku na přebalovací podložku vím,ale nepořizovala jsem právě proto,že vim,co mimi dokáže 😀 ,takže to teda bych jich musela mít aspoň 20 kusů.... proto dávám plenku a ta se vymění raz dva 😉

Adus no těch malých bych dokoupila- užiješ je nejvíc a jsou i skladnější s sebou do přebalovací tašky- já jich měla na Tomáška fakt dost- asi 40-50 ks,ale když budeš každý den vyvařovat a žehlit,tak to postačí,ale to asi ne vid? 😀

PLENY- Taky musim nakoupit na Aničku nové,tak hledám,kde jsou laciné- zatím jsem nakoukla- 10ks za 177,-Kč
třeba mají někde lacinější?

Lehátko Chicco relax§Play jsem našla u jedné paní na MMB za 1550,-Kč to je dobrá cena,ale jště budu hledat

antynka1
5. jan 2010

Klárko - když tě začně pálit žáha, tak to poznáš 🙂 Jestli na to netrpíš, tak buď ráda, není o co stát.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre