Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

yanika
7. jan 2010

zdenka: takze si mala minule tehu zle vysledky? Ovplyvnilo to nejako babatko alebo porod? Ja sa toho tiez trosku obavam, lebo mi stale hovoria, ze babo je o cosi vacsie ako ma byt...

zdenkapo
7. jan 2010

děkuji za podporu...

yanika, no při Tomáškovi jsem měla před glukozou dobré,po hodině odběr právě vyšší a pak po 2 hodinách v normě,ale právě jsem musela časti chodit na kontroli a je to dost nepříjemné- vždyse to kontroluje celý den,tak se musím v určitý čas najíst a poté píchnout do prstu a odebrat krev- ráno a po obědě jsem musela jezdit do laborky a veer brát sama a ráno jim to odvést,to si teď neumim představit,jak bych se tam dostávala a navíc s Tomáškem ,tak uvidíme....
tak těhu to ovlivnilo spíš tak,že jsem si nemohla dát na co jsem měla chuŤ a sladké vůbec, ale všechny odběry jsem měla po zbytek těhu dobré
porod nevim jeslti to bylo tím,ale rodila jsem dva dny a nakonec po několika hodinách na sále musel dr.pomoci kleštěma,ale díky bohu to nemá následky,tak se bojim o to víc porodu,ale snad to bude lepší
naopak mi dr. říkala,že bude malý- pár dní před porodem mi napsala do průkazky,že bude mít 2700g a 47 cm a měl po narození 51cm a 3200g,takže ukázkové miminko-takže to nedokážou na těch utz odhadnout

aaadus
7. jan 2010

bara no teda, teď už jenom vyprat oblečky a hotovo že? já jsem včera konečně začala nakupovat i něco jiného než jenom oblečky 😀

yanika
7. jan 2010

zdeni: tak nech Ti to tentokrat dopre dopadne na prvy sup, aby si nemusela lietat aj s malym...
A druhe dietatko by malo ist na svet lahsie ako prve nie? Ty uz aspon vies do coho ides 😉
Ja mam obcas taky pocit, ze vsetky tie testy nas len viac stresuju ako dodavaju pohodu, tak sa snazim o tom moc nerozmyslat a nespekulovat.
Bude dobre! 😅

aaadus
7. jan 2010

yanika přesně tak, není dobré nad těmi testy přemýšlet a už vůbec ne si o nich číst, zvláště ty negativní věci. já už jsem se poučila dost, tak raději studuju jenom výbavičku a ty krásné věci 🙂

nikkka
7. jan 2010

ahojte..

tak konecne som sa rozhodla pre kocik...taky podobny ako aaadus, teda tu istu znacku len cierno biely..tie klasicke kociky su najkrajsie...rozmyslala som najskor nat inglesinou vittoria, ale je drahy...
asi ho uz objednam... 🙂

nikkka
7. jan 2010

v tescu maju novu kolekciu jarneho oblecenia pre deticky...take nadherne plastiky maju pre dievcatka...a take male topanocky...

nikkka
7. jan 2010

tento kocik som vybrala:

http://www.babystar.sk/product_info.php?manufac...

mojhmu drahemu je to absolutne jedno aky vyberiem a ta cena ho potesi,.,. 🙂

lucik...
7. jan 2010

Ahoj holky, kde se dneska flákáte?

My sme teď přijeli z velkého UTZ.. Miminko je naprosto zdravé, váží 531g a je to holčičkaaaaaaaaaaaaaa... Sme strašně šťastníííí 😵 😵 😵 😵

nikkka
7. jan 2010

Licik gratulujem!!!! 🙂 🙂 🙂 aj ja chcem dievcatko...

aaadus
7. jan 2010

nikka jééé, ten černo-bílý jsem taky chtěla, ale zdál se mi moc smutný. ale jinak je krásný. manželovi to taky bylo jedno jaký objednám, hlavně ho potěšila ta cena - 3-kombinace za 11 tis. není špatná
lucik... normálně mi až vyhrkly slzičky, strašně moc gratuluju, jsem ráda i za tebe 😵 😵 😵

zzuzullka
7. jan 2010

ahojte baby 🙂

zdenka, držím palčeky k výsledkom 🙂 ja idem na poradňu 19.1. a to ma budú zároveň tiež posielať na tie testy tak som zvedavá ako to zvládnem vypiť tú sladkú vodu, dúfam, že im to tam nevyvraciam.

lucik...
7. jan 2010

aaadus nám vyhrkli oboum když to řekla... Ptala sem se pak jaká je možnost že by to byl kluk a doktorka říkala že to je na 98% holka 😵 😵 😵

jinak všem moc děkujeme.. manžel musel do práce, ale večer to oslavíme, strašně sme si holčičku přáli

nikkka
7. jan 2010

aaadus je sice smutny troska ale babatko ked sa bude v nom vozit tak ho rozveseli, dam tam nejaku farebnu deku a hotovo...

aaadus
7. jan 2010

lucik večer to pořádně oslavte 😵 normálně jsi mi zvedla náladu 😵
nikka jj, stačí pověsit nějakou hračku, barevnou dečku a hned to bude vypadat jinak. a hodí se pro holčičku i chlapečka

zzuzullka
7. jan 2010

lucik, aj my sme boli úplne hotoví keď nám doktor povedal pohlavie malého. a myslím, že to je už isté. lebo prvý krát nám to povedal, že je to na 90%, druhý krát na 98% a potom v Bratislave nám to potvrdil ďalší doktor že na 100% takže tomu verím že to bude chlapček a sa strašne teším. len bude asi futbalista lebo je strašne divoký, strašne moc kope, som myslela že bude kľudnejší a už tie kopance sú niekedy pekne nepríjemné 🙂

aaadus
7. jan 2010

dneska asi všichni ještě spinkají nebo co 😅 já se taky za chvíli vytratím, musím na víkendový nákup a venku zase začíná snažit, manžel ráno odjel do čech tak ať někde nezapadnu bo nevím kdo by mi pomohl

zdenkapo
7. jan 2010

no holky ono je naopak horší v tomto případě vědět,do čehu jdu, já se prvního teda nebála ani těch testů a teď vim,co může nastat a je to horší..... no nic s tim nenadělám pokud zas budu mít cukrovku,ty tři měsíce to nějak zvládnout budu muset,snad mi řeknou výsledky hned zítra...

Lucik no to je paráda a úplně jsem si vpoměla jak jsme na tom 4D byli před měsím mi a ta´ky mi tekli slzi-manža to zadržoval,ale byl ja sluníčko a tolik si přál holčičku- a viděli jste kávové zrnko? nám přímo ukazoval ty stydké pysky- bylo dobře,že Anička spinkala,že byl čas si to prohlédnout 😉

Lucik tak to musíme do toho teska se mrknout na jarní nové oblečky,že? 🙂

lucik...
7. jan 2010

zdeni právě že jsme to "kávové zrnko" viděli 😀 Já se ptala tý doktorky jaká je možnost že to bude kluk a ona to zvětšila a říká: Tady vidíte to "kávové zrnko" takže to je na 98%, to by chlapeček asi nebyl rád" 😀 😀 Takže fakt věřím tomu že to je holčička

lucik...
7. jan 2010

zdeni no my hned vzali tesco útokem 😀 A nakoupili za 1900 😀 A když jsem to pak počítala tak jsme 2000 ušetřili.. Jdu to hodit do alba 😉

zzuzullka
7. jan 2010

zdenka, aj náš malý spinkal na utz takže sme si tiež mohli pekne poobzerať guľky a pindíka aby sme mali istotu 😀 a keď sme videli záber tváričky v 3D tak ma zalial taký obrovský pociť šťastia až som sa tam rozrevala a aj keď sme počuli ako mu bije srdiečko. no neviem čo budem robiť keď sa narodí a uvidím ho naživo, to sa asi zbláznim od radosti 😀

arcik
7. jan 2010

zdar holky,tak jsme doma...

Zdeni neboooj bude to dobrý,ale hlavně se nestresuj páč stres zvedá automaticky hodnoty-.....

Lucik gratulujuuuuu to je supeer že je to holčička....fakt bomba....

Bara já jsem se narodila taky 3.5 tak doufám že malej to trefí někam okolo a ne na den stejně...to by asi nebylo moc good

jinak KO v pohodě,malej je živej až moooc a na to oGTT s emusim obj někdy v datech od 18-22.1 fuj se mi fakt nechce 😒

lucik...
7. jan 2010

arci děkuju 😉

zzuzullka
7. jan 2010

baby a kde cítite drobcov? ja ho cítim občas aj v úrovni pupka, niekedy sa mu podarí kopnúť aj vyššie trochu ale to fakt len zriedka, ale hlavne ho cítim stále dosť dole cca až 10 cm pod pupkom.nie je to strašne nízko? 😅 som myslela, že by mal byť už vyššie.a veľmi rád sa hraje v oblasti močového mechúra a vždy len čakám kedy si cvrknem 😀

doli1
7. jan 2010

ahojky všem
lucik to je krásný další holčička
my zrnko neviděli ale krásně byli vidět stytké pysky já stoho byla tak paf že jsem se ani nezeptala jak moc si je jistá

arcik
7. jan 2010

Lucik neni zač čoveče....konečně nějaká další babena..je to tu samej pinďour.. 😀

Zzuzullko to je naprosto normální záleží na tom jak je zrovna prcek natočenej.....a na to ucvrkávání pozor já jsem ke konci těhu normálně jen kejchla a málej jsem se pocikala...ty prcci tak tlačej na močák že normálka baba myslí že začíná být stará a pocikává se... 😀

arcik
7. jan 2010

jo a u nás s klukem to máme na 3x potvrzený pokaždý od někoho jinýho ale žádnej dr mi neřek že je to 100% prej 98% a ty 2% až po porodu 😀 😀

doli1
7. jan 2010

zuzulka taky mi prcek kope tak nízko málo kdy se otočí a kope kolem pupku.močák to je oblíbená hra v úterý jsem sotva dobíhala jak se pravidelně strefovala a včera jsem ležela a tak mě nakopla že jsem měla pocit že to muselo byt i slyšet.jinak musim říct že se tam spíše převaluje a natahuje než by hrála fotbálek

arcik
7. jan 2010

a ještě jsme se musela smát mejm TP..mám 9. 10. a 11.5.. u Klárky jsem měla 28.7,7.8 a 9.8.

doli1
7. jan 2010

arcik inkontinence je u mě už běžná nemám pevný pánevní dno.máme podobné termíny já mám první 6 ale pak 9,10 a já si myslim že správný je až 11.května u šimona jsem měla 28.6 a 2.7 a narodil se 3.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre