Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzana39
22. mar 2010

Hladala som o tom niečo aj na nete,ale našla som len,že to nie je dobré a treba to sledovať ale dovod som nenašla ☹

arcik
22. mar 2010

Zuzko tak nevim teda.....řekne ti asi něco víc tvůj doktor ne??
nikka no nevim proč ale takový jsou vždycky kluci,holky jssou takový línější a klidnější pokud jsou v brušku tak uvidíš 😉

yanika
22. mar 2010

Zaludok, tak to je moja velmi slaba stranka, tiez som stale hladna, tak sa snazim jest po menej ale o to castejie 😀 a bez probiotik by som nevydrzala... kedysi som sa liecila na HP (helicobakter) takze na bolesti zaludka som viac-menej zvyknuta..
Ja som tiez dnes hodila do pracky🙂 pozehlila prvu varku, a idem zbalit tasku, aby som bola kludna a uz sa nemohla na nic vyhovarat a zacala sa trosku ucit do skoly ...
Otazocka: aku mast na bradavky ste si kupili? Mne kamka odporucila Bioclin.. ale ten stoji cca 16€, tak neviem.. ak mi nebude rpbit dobre...
Lubka: este mame cas ako pise arcik, a mas istotu ze je spravne otoceny... 😉

aktaka
22. mar 2010

ahoj holky
já vás nestíhám pořádně sledovat, tak většinou nezvládám ani psát 😅

Zuzko, nechci být poslem špatných zpráv - hodně plodové vody může způsobit nějakou vývojovou vadu. ale samozřejmě mezi tím neexistuje žádné rovnítko, takže žádné plašení, uvidíš, co ti řekne dr. určitě to bude v pořádku 🙂

bramburka
22. mar 2010

tak mam hodku volno, děda přijel a šel ven...sice mel prijit rano, ale hlavne ze aspon neco

lucik...
22. mar 2010

ahoj holky 🙂

Brambu já mám spíš taky pořád hlad, najim se a mam zase hlad 😀 Šííííílený 😀 😀 😀 A včera sem snědla nakládaný houby a dostala sem chuť na jogurt, ale nedala sem si ho, to by asi nedopadlo 😀 😀 😀

Holky jestli se chcete podívat, tak tady jsou naše fotečky bříška od fotografa 😉
http://www.lukasapetra.com/briska/luckaaluky/

arcik
22. mar 2010

Yanika já jsem si koupila za směšné 1Euro v DM drogerce mast na bradavky babylove a je perfektní 😉

aaadus
22. mar 2010

yanika já mám Bepanthen a Purelan. Uvidím co bude lepší a to potom budu používat

hepinka
22. mar 2010

ahojte kočky, ja tiež nestíham čítať/písať a nestačím sa ani čudovať aké zmeny sa tu dejú 😒 Dúfam, že sa máte OK. My celkom fajn, malinká sa ale stále tlačí na pravú stranu, takže cítim také pichanie pod rebrom akoby som zabehla maratón 😠 Pridala som nejake tehu foto od fotografky tak sa mrknite aké sme pekné 😀

arcik
22. mar 2010

Luci náádheraa 🙂 🙂 🙂

lucik...
22. mar 2010

aaadus taky mám bepanthen a puralen a ještě mi někdo řikal, že mu nejvíc pomohl SUDOCREM, že jí to ty rány krasně zatáhlo...

arci kuji 😵

aaadus
22. mar 2010

lucik no paráda, ty poslední fotky jsou náááááádherné 😵 Manžel se ze začátku netvářil moc nadšeně 😀 A nemáš ty botičky z Tesca?

zdenkapo
22. mar 2010

Zuzana
tak si to sprůměrujem a máme každá akorát ne? no není sranda... tady máš odkaz a můžeš na té stránce i pročíst dotazy http://www.porodnice.cz/nepravidelnosti-plodove... ,já mám oligohydramnion
jak píše aktaka,může to značit vývojovou vadu třeba ledvin dítěte,ale mě dělali UTZ a je to ok,prostě to tak někdo má,já to měla i při TOmáškovi... pokud ti dělá UTZ taky každý týden,tak je to ok,ikdyž si myslim,že to není k vyvolání porodu třeba jako u mě,protože já jí mám málo.... akorát třeba švagrovce se obě děti větším množstvím vody nalokali při porodu a pak dva dny to ty děti můžou ještě vylučovat pusinkou,tak tpo chce hlídat,ale jinek to nic neznamená...

Yanika
já mám opět Bepanhen přímo na bradavky a nemusí se před kojením omývat,j eneškodný pro dítě a pomáhal mi,tak ho mám zase v tašce do porodky

yanika
22. mar 2010

arcik: ja som si kupila mast na strie babylove a smrdi to jak fras.. normalne som sa v noci musela prezliect do cisteho pyzama haha 😀 tak ak budem kupovat tu na bradavky, najprv ju ovoniam.... ale vlastne ta by mala byt bez vone ze...
aaadus: asi zvolim tiez bepanthen....
Myslim ze zdenka aj babara chvalili zn. Autex - tak som prave zistila, ze vacsinu veciciek mam tej znacky a uz po prvom prani vidno rozdiel v kvalite - pozitivny🙂 aj veci co som zdedila po synovcovi su zvasca autex, nieco na tom bude 😉

lucik...
22. mar 2010

aaadus mám 😀 Za 47kč 😀 Jo jo ty poslední jsou nejhezčí 😀 No ty začátky jsou vždycky takový horší, než se člověk rozkouká a tak viď 😀

aaadus
22. mar 2010

lucik ten Purelan by měl být nej, prý už po prvním použítí ti to bradavky krásně zahojí.

aktaka
22. mar 2010

holčiny, máte některá takové dítko, které skoro nekope, jen se tak boulí a převaluje? moje malá je přesně takový případ a já jsem z toho občas dost nervozní, jeslti je v pořádku 😖

zuzana39
22. mar 2010

ja som si tiež kúpila na bradavky bepanthen,tak uvidíme.

nikkka
22. mar 2010

yanika ja som si ten krem na strie kupila tiez a ide do kosa, smrdiiiiii..

arcik
22. mar 2010

Yanika ta na bradavky je bez vůně a přichuti 😀 😀 aby to nevadilo prckům při kojení.. a je lanolinová,slyšela sjem že pomáhá nejlíp a nejvíc 😉 myslim lanolin

aaadus
22. mar 2010

lucik taky ty botičky mám za 47,-, jen teda modré 😀 JJ, první fotky jsou nejhorší, než se člověk uvolní. Jsem říkala, že bych si tak potřebovala dát panáka 😀

zuzana39
22. mar 2010

zdenkapo dakujem,idem študovať, bola som aj na morfologickom UZV a vraj všetko v poriadku,teraz som s toho na nervy ☹

arcik
22. mar 2010

aadus no to by byly fotečky po panáku něčeho dobrého,by tě nazastavili v tlemení se 😉

aaadus
22. mar 2010

já jsem si zase koupila na strie a celulitidu v DM jakýsi krém od Balea a ten taky letěl do koše, smrděl jak bolavá noha

arcik
22. mar 2010

holky na ty bradavky je to fakt OK a na zkoušku za 30,- je to v pohodě si myslim...

aaadus
22. mar 2010

arcik to asi jo, mi stačilo dát si na vánoce panáka vaječného koňaku a měla jsem ho jak z praku 😀 Ale zase svatební fotky máme nejhezčí až z pozdního odpoledne, jak už byli všichni takoví "happy" 😀

lucik...
22. mar 2010

jo taky mi kamarádka říkala že ten purelan je lepší jak bepanthen, ale pak mi ještě jiná říkala ten sudocrem, ale ta měla předtím snad jen bepanthem, tak uvidíme 😵 😵 😵
No taky jsem si chtěla dát panáčka 😀 Hlavně abych se slíkla 😀

arcik
22. mar 2010

tak si ještě pořídim i ten purelan když ho tak opěvujete 😉

lucik...
22. mar 2010

arci slyšela jsem to fakt od víc lidí, že je lepší jak bepanthem, tak ho pořiď 😉

aaadus
22. mar 2010

lucik tak já se svlíkáním myslím nebudu mít problém když tam se mnou bude manžel. A i kdyby nešel, tak pro něho nechám udělám pár hambatých fotek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre