Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

ivanka612
13. okt 2009

Ahojte,dakujem moc ste zlate,aj ja dufam,ze sa sem zasa coskoro vratim. Vy sa drzte a davajte si na seba pozor,obcas si vas pridem precitat ako sa vam dari. Dr.mi povedala,ze o dva mesiace to znova skusime,len aby to zasa netrvalo rok a pol..

lucik...
13. okt 2009

ivanko drž se, určitě se vám to brzo povede znovu a budete se těšit na miminko 😉

aktaka
13. okt 2009

Ivanko, teď už je tělo nastartované a ví, co se po něm chce, určitě to bude rychlovka a za chvilku už budeš zase těhule

aktaka
13. okt 2009

Lucik, asi mu vadí ten citron, si myslím. někdo to nesnese v těhu

lucik...
13. okt 2009

aktaka ale ten čaj byl bez citronu 🙂 v práci ho nemam ☹

aktaka
13. okt 2009

aha, tak to asi musíš zkusit ještě s tím citronem 🙂

lucik...
13. okt 2009

aktaka 😀 😀 😀 to asi budu muset 😉

zuzub
13. okt 2009

mne teraz čaje nejak nechutia, ale kúpila som si tehulkovsky teekane, je tam v zložení viacero byliniek

lucik...
13. okt 2009

holky jak to máte s porodem - porodnicí? Pražandy? Mě ta registrace docela začíná stresovat

suttka
13. okt 2009

Ahojte kocky, ja sa teda radostne k Vam pridavam , aj ked zatial to neviem presne, mam to tak na prelome maja a juna 🙂

vibeke
13. okt 2009

suttka gratulujem !! drzim palce !!

babara
13. okt 2009

lucik ja si asi pristi tyden zavolam do Podoli, teda jestli si to jeste nerozmyslim, nemam to tam ted zrovna nejbliz.
Registruji tam pry od 14. ci 15.tydne asi 12 mamin na den.

dezyre
13. okt 2009

Dobré odpoledne a zároveň dobrou chuť 😉
Holky na mě asi něco leze.. mám ucpanej nos.. záda mě bolijou a návaly horka.. no tak nevím jestli je to těhotenstvím nebo jde chřipka ☹
Ale jak mluvíte o tom čaji.. tak já poslední dobou piju jen pomerančovej piquick 😀 pila bych ho pořád.. a to jsem ho nikdy nekupovala 🙂

gabap
13. okt 2009

ahoj 😵
jsem zpatky,mimco je v poradku a krasne porostlo 😵 jen mam nejaky zanet 😒
vsem dekuji za drzeni palecku 😉
dezyre zalez do pelisku,cajiky a manza at se stara 😀
misko cekame na zpravicky 🙂
my jsme po obidku a asi s malym zalezu do pelechu,venku je hnusne tak co 😖

aktaka
13. okt 2009

já s porodnicí zatím nevím. asi se registruji v podolí, ale možná rodit budu ve slaném 😅 moje gyndr je totiž i porodník, rodí právě ve slaném, ale nebývá tam nijak pravidelně, takže se uvidí podle toho jak se s ní domluvím

aktaka
13. okt 2009

Gab,gratulace 🙂

Suttka, vítej 🙂

dezyre
13. okt 2009

Gabi.. tobě se to řekne.. což oto zalezla bych do pelíšku hned ;).. ale jsem v práci.. a ještě asi dlouho budu ☹

zuzub
13. okt 2009

gabi, super,že je všetko ok 😉

mayocka
13. okt 2009

dezy: neboj budeme prachate 😉 v praci od rana do vecera tak to bude penez 😎 rano isiel manzel do roboty o stvrtej a ked mu zazvonil budik myslela som ze sa povraciam,asi mimo dostalo šok a preto mi prislo blbo...a ked som o dve hodiny po nom vstala tak davaj zase na wecko,ja uz ani neviem ci to skonci niekedy ☹

gabap
13. okt 2009

dezyre to vis ja na materske 😀 ne vazne at je brzy lip 😉

vibeke
13. okt 2009

dezire, ja som nachladnuta uz asi tyzden, kasel, teploty,sopliky,, kupila som si nejake homeopatika, pijem vyzmykany citron a len lezim,,
kazdy hovori, aby som si davala teraz pozor, aby som nenachladla,, hop, neskoro 😀
ale urcite by som sa nejak preventivne liecila,,ked ti ta choroba nejak velmi neprepukla, neskor to moze byt horsie 😉

houbik
13. okt 2009

Ahoj holky, uz vas ctu docela dlouho a rada bych se pridala, pokud muzu🙂 TP mam 7.5., na posledni kontrole a odberech jsem byla vcera a zatim vse ok, nevolnosti taky skoro zadne nemam, takze pohoda🙂
lucik: ja budu rodit v podoli, 29.10. tam jdu na NT screening a dnes jsem tam volala kvuli tomu, kdy se mam prijit zaregistrovat, pac mam takovy nejednoznacny ten 14tt+0 a prekvapila me tim, ze mam prijit v sobotu 24.10. v 8 rano, pac termin porodu podle posledni menstruace mam na 24.4. a ten skutecny ji vubec nezajimal, takze pozor na to...a jinak berou jen 12 holek, takze kdo driv prijde...no des!

lucik...
13. okt 2009

já právě chtěla k apolináři, ale prý je ta registrace docela masakr 😀
Tak přemýšlím nad Hořovicemi, tam se neregistruje a prý je tam lepší přístup

houbik
13. okt 2009

lucik: no ja chci do podoli, pac tam ma dobre reference a taky znameho, tak doufam v nejaky lepsi pokoj🙂
btw. pamatuju si te z beremka, ze zacatku jsem taky chodila na vasi diskuzi hola hola...🙂 pak jsem se pridala ke kvetnu 2009...a ted jsem tady v kvetnu 2010 😀

pheva
13. okt 2009

Mne je zle uz dva tyzdne a to pocas celeho dna. Je to hrozne ked si predstavym, ze to bude este trvat 5-6tt. 😔 uz mam toho dost.

mayocka
13. okt 2009

akurat rozmyslam nad tym ze na vianoce si tu uz budeme pisat o tom ake pohlavie cakame 😉 uz by sme to mali vidiet na UTZ,bude to uz piaty mesiac 😉

lucik...
13. okt 2009

houbik - jo, taky si matně vzpomínám 😀 My nemáme známý nikde, takže v žádnou protekci někde nečekám 😀

houbik
13. okt 2009

mayocka: me ted kamaradka rikala, ze by to mohlo byt videt uz na tom NT screeningu...tedy asi jen pokud by to byl kluk 🙂
lucik: obcas tam jeste nakouknu a taky uz je vas tam dost tehu.. 😀

mishutka
13. okt 2009

Ahoj holky, všechny zdravím a držím palce ať už všechny konečně proplujem k vytouženému miminku bez ztráty kytičky 😉
Musím se pochlubit zrovna mi skončil 3 hodinový maraton žehlení 😀 Já furt peru a peru, ale k žehlení se vždycky nějak nemůžu dostat 🙂

dezyre
13. okt 2009

Phevy.. uteče to 😉 I já si v 6tt říkala, jak je mi zle a že nedožiju 12tt a hups.. už je to téměř tady ;) a nevolnosti ustupují.. je to lepší a lepší 😉
Teď jen aby bylo vše v pořádku a máme to ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre