Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
19. apr 2010

Srdecne gratulujem Leontynke 🙂 krasne miery veru
Zuzi kde mas 20 cat kil???? Podla mna ho mas este hore brusko nie padnute 😉 ,ale pekne brusenkoooooooo 😵 😵 😵
baby ja sa flakam nic nerobim ledvaj som urobila slize s tvarohom dnes taka som hnila.
Kupila som si krem a nocnu lampu na kojenie dnes ,maju v lidli akciu za 2 eura 🙂

xxx.klarka
19. apr 2010

zuzana, taky mi nepřijde že by jsi ho měla dole 🙂 a máš krásní bříško, 20kilo opravdu není vidět 🙂

zuzana0409
19. apr 2010

no ved kazdy sa cuduje ze som tolko pribrala ...ale ja som predtym mala 56 a teraz mam 76 som bola strasne chuda tak asi preto to nieje vidno.....a to este nieje koniec 😀 aj pri prvej som tolko pribrala a schudla som to do mesiaca takze ma to netrapi.....

dezyre
19. apr 2010

Leontynce taky moc moc gratuluju..
Člověk tu od devíti není a vy tu nakecáte 4 stránky, ale přiznám se, že jsem to jen očkem prolítla a jen se koukla na fotečky 😝
Krásný bříška holky 😉 Ale popravdě se těším, až ho shodím 😀 😀

mili1pu
19. apr 2010

klárko tak jsem mluvila s tatou, aty fotečky můžu klidně poslat,tak až budu mít větší chvilku tak je stáhnu ju,teď jdu po ůklidu konečně papkat, možná je stáhnu při tom.dezyre nejsi sama také se těším až ho schodím přece jen je těžké 😀

aktaka
19. apr 2010

tak jsem teď nandavala povlak na autosedačku. máme maxi cosi, kdo zná, tak mě určitě pochopí, že tohle musel vymýšlet jen kokot!! 😠 pardon 😅

vladkaz1
19. apr 2010

ahojte malu nam zobrali do skolky jupiii

blanka.k
19. apr 2010

Aktaka - jééé, já zrovna dnes psala kamarádce, že ten povlak furt nemůžu sundat a vyprat... no to se mám na co těšit 😅

xxx.klarka
19. apr 2010

mili, jasně, budu se těšit 🙂

peru ještě jednu pračku, ale nějak s ezatahuje, tak ji radši rozložím asi doma .... aby mi to náhodou nezmohlo.

aktaka
19. apr 2010

Blani sundání je taky děs 😅 zaseklo se ti to na tom popruhu dole?

blanka.k
19. apr 2010

Aktaka - jo, dole a poak nahoře mi to nějak nejde vyháknout z toho plastu 😒
Vladka - tak to je super, já vím, že nám ani 3 leté dítko tady nevezmou ☹

zdenkapo
19. apr 2010

holky jako nechte toho jo.... cvalík....taky počítám,že bude Anička mít kolem 4 kil,no jsem zvědavá...
jinak Leontynce gratuluji a váha je tak akorát... vždyť průměr je 3,5Kg a po porodu jistě zhubnul....

aktaka
19. apr 2010

nahoře si musíš otevřít co nejvíc tu krytku, co kryje stříšku
a dole - přikládám foto, nevím jak bych to pochopila, snad to z toho vykoumáš. jde o to, že ten popruch je zaháknutý za takový falešný "háček" (není to prostě plné)
první fotka jak to vypadá normálně, druhá po vyháknutí

aktaka
19. apr 2010

mělo být "nevím jak bych to poopsala..."

zdenkapo
19. apr 2010

Vladi
fakt jo? to máš super... u nás teda letos nemám šanci a mysli,že příští rok taky ne,ale zkusim to,to už budou Tomáškovi 4 roky,ale to bychom měli velké štěstí teda...

babara
19. apr 2010

leontynce velka gratulace, v kterem byla tydnu, nevite nekdo? Zatim je Matyasek rekordman 🙂
Vladko, zavidim skolku, u nas myslim bude utrum i pristi rok, leda by stihli postavit novou skolku :/

zuzana0409, ja m\bych rekla, ze je stopro dole, prijdes mi chudunka i ted, kolik prosim te meris?

JInak konecne mame upravenych par fotek: http://www.liviano.cz/hynek2/index.html

aktaka
19. apr 2010

Babar, fotky nádherné!! moc vám to tam sluší 😵

gabap
19. apr 2010

cau jsem zpet z ctg a vy jste toho tolik nakecaly 🙂
odpoledne jeste poradna,tak jsem zvedava 😉

gratuluju leontynce 😵

zuzi opravdu bych nerekla ze jsi pribrala 20kg 😕 a brisko myslim kleslo 😉

gabap
19. apr 2010

babar pekna rodinka,maly je cely tatinek,nebo se mylim? 😵

babara
19. apr 2010

Holky ja se priznam, ze jsem netusila, ze jde vyprat v ty sedacce polstrovani, ted ma sedacku pujcena sestrenka, pry mi ji priveze az do porodnice , tak ji musim rict at se s tim popere 😀

blanka.k
19. apr 2010

Aktaka - díky moc, večer na to vyšlu M, já už nějak nemá sílu s tím zápasit 😅
Babara - kráááásné fotky, moc vám to sluší a fotograf šikovný 😉

hepinka
19. apr 2010

Ahojte, ja sa tiez pridavam k gratulaciam a novemu prirastku 🙂 Ked sa bavite a striach a vahe - ja strie vobec nemam, tak dufam, ze to neurieknem a pribrala som asi 11-12 kg a citim sa aj tak ako taky hroch 😀 Mala som v noci take krce, ze som myslela, ze uz pojdeme do nemocky. Zajtra idem na kontrolu tak som zvedava co nove mi povedia. Drzim vsetkym palce, najmä studujucim maminam (ja som takaaa stastna, ze to mam uz za sebou, ze az 😉 )

babara
19. apr 2010

gabap, tak to rada slysim, zatim rikaj, ze je spis po me, hlavne i dle fotek z detstvi, ale myslim, ze se postupne klube vic a vic do taty 😵 a jaktoze mas zvlast ctg a poradnu?

aktaka
19. apr 2010

jinak fakt sundání je hračka oproti nandání 😅 nejhorší jsou na boku ty malé gumičky, zaháknout to zpátky na ty pidi háčíčky, s tím jsem se mordovala nejvíc. a je dobré se i poprat s tím šedým kolečkem a vycvaknout ho, sice ten potah jde sundat i bez toho, ale pak se to lépe nandá. nemusíš tu látku pasovat pod to kolečko, jen přicvakneš. tolik mé zkušenosti. doufám, že jí malá hned nepročůrá, to by mě kleplo 😅

gabap
19. apr 2010

babar na ctg chodim do nemocnice kde budu rodit a poradnu mam u sveho dr. 😒

a Hynecek je opravdu je cely tata 😵

blanka.k
19. apr 2010

Aktaka - díky moc, ty háčky na boku na ty přišla sousedka, to je taky něco 😅 Zlatý kočárek,pár scuhých zipů a bylo to dole 😝
Babara - horší by to bylo jak v tom vtipu, co jsem psala včera..... "Jé, to je krásné dítě, celý tatínek" - "Děkuji, ale já bych byla radši, kdyby se podobal na manžela..." 😀

xxx.klarka
19. apr 2010

babar, opravdu nádherné fotky, jste krásná rodinka 😵 😵

babara
19. apr 2010

Dik holky 😵 fotograf je fakt sikula
Blani 😀 😀 😀

vladkaz1
19. apr 2010

Ano kocky zobrali ju na prvy pokus ,no velmi sa tesime od Septembra ,19 teho je adaptacny nastup teda zaskolenie a asi na ukazu skolku a tak ,snad to budete pekne zvladat malu vozit do skolky a hlavne ten rezim s malym sa naucit stavat k nemu ,dufam ze nebude spachtos ,lebo neviem jak ho poobliekam 😅
Vobec som ale neratala s tym ze by ju zobrali som fakt rada . 🙂
mate krasne bruska kocky ,musim aj ja sa etse zvecnit do porodu nech mam pamiatku.
Zdeni to fakt ti Tomaska nevezmu do 4 roch r????? 😕

blanka.k
19. apr 2010

Tady mi kolikrát nevezmou ani 4l. dítko 😅 A mám obavu, aby nás vzali vůbec dřív než půjdeme do předškoláku 😀 Holt budu muset rodit v kuse dokud tu nepostaví novou školku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre