Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
4. nov 2009

mishu v polsku se dá ten komplet x landeru sehnat za 11!!!

monikapd1
4. nov 2009

dakujem za privitanie 😉

blanka.k
4. nov 2009

Tak jsem si právě objednala těhu tuniku s otiskem ručiček a nožiček, a pak 2x těhu pás s nožičkama a pak toto:
http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1... 😉

cumelila
4. nov 2009

ahoj Monika tak vitaj medzi nami a som rada že je tu aj niekdo z prievidze. 🙂

bejunka
4. nov 2009

Ahojky 🙂 , tak ke kočárkům...
..jsi myslím že je dobré koupit kombinované nebo trojkombinaci..my jsme měli Roan Maritu..v hluboké korbě jsme cca do 8měsíců pojezdily, pak jsme prohodily sportovní korbu a tam do 1roku jezdila..pak se ale pořídit sporťák..bylo to praktičtější a malá aspon líp viděla.
Ale třeba vím že u těch modernějších kočárků už je třeba ve 4měsících hluboká korbička malá. Ono to fakt strašně záleží na výběru značky a tipu kočárku....

Blani..fotky pěkňučký...a z větším pupkem budou ještě hezčí 😉

my jsme byli fotit až v 36tt a spokojenost, byli jsme u amatérské fotografky, což bylo super, bo sme si zablbnuli 😀 a byli sme spokojení všichni. 🙂 http://bejii.rajce.idnes.cz/B_J_M_foceni/#album

andelka
4. nov 2009

blanka: a ty myslíš, že v hlubokém větší mimčo udržíš, jo? V lehu těžko. Ale některým hlubokým se dá sklopit zadní strana do sedu, tak to by asi šlo. Zas tak detailně jsem to nezkoumala.
Jé, tak ty už jsi obejdnala, já se k tomu nějak nemůžu dostat furt. Pořád se zabývám něčím jiným. A kupovalas to z toho Betterfly nebo odjinud. Z mimibazaru?

zdenkapo
4. nov 2009

máme baby merc tento http://www.icshop.cz/?produkt=997 -díky zavěšenému podvozku na kožených řemíncích se dá krásně houpat a je pro dítě měkkoučký,má vložnou tašku,je prostorný,rukojeť přehazovací,prostě vše,co je potřeba... jinak pro větší máme golfky s nánožníkem a pláštěnkou http://www.ecipisek.cz/detail/buggy-fit-3wheels...

zdenkapo
4. nov 2009

holky na to jsou skvělý typy kočárku co mám já- ve vteřině zvedneš mimču zádíčka a hotovo- hlavně- nevím,zda dáte mimčo příští rok do té korbičky nacvakávací i ve fusaku...

marcy28
4. nov 2009

ahojte baby, dali ste sa, alebo date sa zaockovat proti chripke?

blanka.k
4. nov 2009

Bejunka - tohle mě fotila kámoška u nás doma, ona donesla foťák, já jí půjčila blesk, atd. a nějak jsme to daly dohromady 😀 Právě mám strach, do jakých rozměrů narostu, tak chci fotky na konci 1., 2. trimestru a pak na začátku dubna... 😉
Andel - to mě vůbec nenapadlo... 😨

blanka.k
4. nov 2009

Andel - koupila jsem to přes ten web butterfly 😉

doli1
4. nov 2009

ahojky baby merc je super kočárek.měli jsme ho objednaný pro šimona ale šimon už byl na světě a kočárek stále nickde ☹ museli jsem odstoupit od smlouvy a koupit první kočárek co mi sedl.
fotky bych si chtěla taky nechat udělat ale až později.jinak je to fakt krása ty vaše fotečky

andelka
4. nov 2009

zdenka: No, podobné typy u nás taky hodně jezdí, zvlášť v tomhle počasí. Ale jsou to jiné značky, tuhle neznám. Vypadá moc fajně, taky má všechno co bych chtěla, jen je malinko těžší. Nevíš, jestli se dá někde vidět naživo? Já zas pro ten kočárek nemůžu moc daleko jezdit, ty Patrony se musí prodávat někde tady, když je jich tu tolik. Jsem tím trochu omezená no, nemůžu objet půl Moravy, abych zkoušela kočárky. Kór v zimě.

blanka: Tak já na to zítra vlítnu taky. A řídila ses jejich rozměry? A jaké máš barvy?

m.c.
4. nov 2009

no, my jsme do kočáru vrazili docela dost peněz, takže musí vydržet 😉. Máme tenhle http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro.html, akorát starší kolekci. A golfák máme ten co Zdenka, je parádně skladnej, ideální na cesty. Jinak výběr kočáru byl pro mě hroznej, pořád jsem se nemohla rozhodnout jakej vybrat 😅 .

Těhu fotky máte nádherný!!

bondy1
4. nov 2009

Blanka, krásne tehu fotečky, aj my sme nad nimi uvažovali - čiernobiele sú najkrajšie 🙂 Pozerám, že sa tu rozvinula debata o kočíkoch - tiež máme v merku Jané slalom pro 2009, ešte zvažujeme ale pravdepodobne áno, jedine čo ma brzdí je že sa vanička nedá otočiť v protismere - model 2010 túto vymežonosť vraj má - zase na úkor rozmeru korbičky, tak neviem, videli sme ho naživo a zatiaľ je favoritom - vzhľadom na váhu, rozmery, skladnosť. Kupovať by sme ho chceli cez www.o_baby.de

bondy1
4. nov 2009

vymoženosť 😀

petulienka
4. nov 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat? vaj my cakame mimi v maju buduceho roka... je to nase druhe :D

blanka.k
4. nov 2009

Petulienka - ahoj, vítej mezi námi 😉
Holky, díky za pochvalu. Naštěstí kamarádka má za sebou kosmetický kurz, takže mě krásně zmalovala, ale na fotkách fo není vidět + retuše ve photoshopu a mám pleť bezchybnou 😅
Andel - tuniku mám červenou, a pás jeden černý a jeden červený 😉

aaadus
4. nov 2009

Ahoj holčiny, přidávám se do klubu 🙂

babara
4. nov 2009

Ja doporucuju nas kocar Hoco Zaphir, rakousky, nafuk. kola, prehazovaci rukojet, kos, snadno polohovatelny sportak. Nejlepsi je ta prendavaci rukojet. Koupili jsme ho v Kice v akci za 7500, jinak byl tak za 10000 aspon.

andelka
4. nov 2009

Téda, vítám nové májovky 🙂 to je sranda, jak se pořád rozrůstáme. to bude tím, že pomalu všechny budem končit 1. trimestr 😉

blanka: Já ještě nejsem pro barvu rozhodnutá, vezmu tu akční nabídku, triko obyč a černý pás. Ty otisky do krabičky jsou fajné 😵

monikapd1
4. nov 2009

ahoj cumelila, dakujem za privitanie, noo hej som z pd, ale inak som sa vydala do okresu ZM, ale ked som v praci byvam u rodicov 😉

michalag
autor
4. nov 2009

Ahojte 🙂
vitam opat nove clenky 😉 🙂

Tak co sa tyka nas tak my este nekupujeme ani z daleka, ale je pravda ze mame kopec veci po prvom a dost je aj neutralnych, ale uz som mala minule chutky nieco kupit, ale ja som si dala zavazok ze az ked budeme vediet co to je ... a co sa tyka kocika, tak mi mame po Samkovi aj kocik aj golfky a uz asi treti kupovat nebudeme, ved co, v hlbokom bude kym nebude sediet (mame starsi typ, takze sa tam pekne zmesti) a potom vytiahnem golfky a hotovo 🙂

Inak dnes sme boli v poradni, malicke vraj krasne rastie, dnes sme poculi aj tlkot srdiecka a pribrala som +1kg co pri prvom som mala v takomto obdobi +6kg 🤐 🤐 🤐 , ale hlavne je ze je vsetko oki 🙂

zuzub
5. nov 2009

ahojte, tak som si vás dočítala, vítam nové tehulky 😉 ste tu vo veľkom kočíky rozoberali, ja mám foto v albume,ktorý by som chcela je to V-MAX od Baby Smile, má ho teraz aj kámoška a je s ním veľmi spokojná.My ho pôjdeme kúpiť do Poľska, nakoľko sú tam oveľa lacnejšie cca o 3000-4000tis.Kámoška zaň dali 300€ čo je niečo cez 9000tis. je to 3kombinácia hlboký, šporťák a autosedačka.

aaadus
5. nov 2009

to je super kolik nás tu je. Já pořád tápu co všechno koupit do výbavičky. Včera jsem neodolala a koupila dvě soupravičky do porodnice. Kočárek už mám vybraný, zatím vede Implast Bolder 4, do toho jsem se zamilovala na první pohled. Jen stále nevím, jestli koupit 3-kombinaci či sporťák potom zvlášť.
blanka: tričko i pás vypadají super, asi taky objednám, jen nevím jakou barvu, líbí se mi všechny 🙂

lucik...
5. nov 2009

Dobré ránko 😉

Michal: já když byla naposled na kontrole (26.10.) tak jsem měla nahoře necelé kilo ale dnes ráno jsem se vážila a váhla jaksi vylétla nahoru asi o 2kg, tak nevím 😀

zdenkapo
5. nov 2009

Andělko,já bych neřekla,že je to těžký kočárek.... jsem z Děčína,takže to ti neporadim,kde ho u vás mají,ale stačí si na netu vyhledat prodejny s kočárkama u vás v okolí a třeba to obvolat,když nebudou mít e-shop 😉 ale vážně ho doporučuju,hlavně to houpání je super a má vše potřebné,včetně pohotovostní pláštěnky a síťky proti hmyzu....

Doli,to je fakt,je to dobrý kočár a my měli štěstí,že ho měli na prodejně a hned jsme ho odvezli,jinak jsme taky čekali,ale zase jsme brali barvu jakou měli,ale je taková neutrální,tak mi to nevadilo...

Holky jste nervozní z té prasečí chřipky? připadá mi na houby nechat se očkovat v těhu,když se to silně nedoporučuje,ale pokud to bude povinné- nikdo nás nutit jskoby nemůže,ale než se nakazit a tolik ohrozit dítě...

aaadus
5. nov 2009

lucik: jé, já byla taky na kontrole 26.10. a prcek si klidně spal, tak ho paní doktorka musel budit, aby mi mohla udělat fotku. Jinak já jsem pořád -2kg, ale břicho mi teda roste slušně

lucik...
5. nov 2009

zdenko to je těžký, ale je zaručený že ta vakcína dítě neohrozí...? A znám spooooousta případů (i u klasické chřipky) že ti co se nechali naočkovat ji hned dostalli.. A pokud jste to zaregistrovali, tak ve švédsku umřelo na očkování mnohem víc lidí než na samotnou chřipku.. Zvláštní.. Já do toho rozhodně nepůjdu a povinné to určitě není, lékař ti to max.doporučí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre