Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
18. dec 2009

vladka tak to mas velmi dobre..musim si to aj ja tak zariadit..

michalag
autor
18. dec 2009

nikkka 😀 vidis a si to vyriesila 😉

vladka to ti zavidim 🙂

yanika
18. dec 2009

nikka: papuce a fajku🙂
pri mojich svokrovcoch nie je problem s konickami, lebo obaja su relativne mladi...
Pre nich bude aj tak najvacsim darcekom to male vonave, ked sa narodi... 😵

kajamatus
18. dec 2009

Babara , len pekne lezkaj a oddychuj ved ide o zdravie drobceka, tak na upratovanie kasli.
Jezisko nepotrebuje mat vyluxovane ,ved sa narodil v mastali 😉
a este sa ta opytam, ze ci si pocitovala niake tlacenie dole na panvovu kost??? pretoze ja uz asi jeden tyzden citim, ze ma to tam tlaci a to som pri prvom mala az po 30 t.t. 😒

bibi13
18. dec 2009

babule, teraz som objednala polohovatelné lehatko.. juuuj, ako sa tešííím.. 🙂.. a na další týždne príde..xixi

mishutka
18. dec 2009

My máme pro maminy keramické nože a mému taťkovi vestu na hory a tchánovi člověk udělá radost flaškou nebo voňavkou 😀
Letos už nebudou mikrovlnky a foťáky jak loni 😅 Musíme myslet konečně na sebe 😉

zdenkapo
18. dec 2009

Adus, s tím jménem Blančiného mimča- ona sice rodit bude,ale manža půjde vyřídit rodný list na matriku 😀

Klarko, mi další už mimi už mít nebudeme- pravděpodobně a přesto se mi vyplatí koupit nové, chci to používat co nejdéle- budu mít dvě desky , tak mi pokryje celou postýlku a za rok půjčení ty zaplatíš 1800,-Kč a já za nové tak 2200,-Kč a ještě to prodám v záruce,tak se mi jistá částka vrátí... ale je to každého věc... pokud to chceš jen na chvíli a bude ta deska v pořádku zkontrolovaná aby to nehoukalo falešně...

Bibi jaké si objednala to lehátko? mi chceme to jak mám v albíčku,ale budou k prodeji až po Vánocích

zzuzullka
18. dec 2009

ahojte baby, vidím, že riešite vianočné darčeky. to mi ešte stále nemáme ani vybrané ani nakúpené, asi až niekedy budúci týždeň, veď Vianoce sú až vo štvrtok 😀
včera som si ušila ten bezpečnostný pás do auta tak sa teraz z toho vytešujem, že som si ušetrila 1000Sk.nestálo ma to nič, všetky potrebné veci sme mali doma, kedže mamina kedysi hodne šila a zabralo mi to asi tak cca 30 minút času 🙂

nikkka
18. dec 2009

ja uz som si povedala ze ten monitor dychu nekupim, ale vcera som pozerala tv noviny a tam davali ako zomrelo 7mesacne babatko...tak asi to kupim..neviem sa rozhodnut..

bramburka
18. dec 2009

Ahoj holky

Baru co to slysim! koukej lezet! Hlavně netahej sama ty golfky!

Ja taky koupim novej monitor dechu nebo naopak pouzitej, ale tak, abych ho jeste i já pak prodala, chystam se ho pouzivat tak 3 mesice, spis pres to sestinedělí. To samý i dosávačku elektrickou.

bramburka
18. dec 2009

Zuz jsi sikula, ui nas i knofliky doma zasiva Jirka

zzuzullka
18. dec 2009

nikkka, ja zasa práveže kvôli tej včerajšej reportáži v správach premášľam, že si ho nekúpim, ako tam tá doktorka povedala, že sa to stáva len zriedkavo a že ona osobne sa s tým ešte nikdy nestretla až teraz, a to nebola nejaká veľmi mladá

zzuzullka
18. dec 2009

brambur, ja som taký zvláštny typ ženskej, ja si rada urobím sama keď môžem: aj doma ale aj vonku v garáži keď si niečo potrebujem opraviť. v lete som sa chcela naučiť zvarovať ale kedže som zostala tehu tak som to musela odložiť na budúci rok 😀

aaadus
18. dec 2009

zdenka u nás rodný list vyřizuje porodnice - na matriku pošlou papíry a ty si tam pro něj jen zajdeš 😉
zuzul já když jsem si naposledy přišívala utrhlý knoflík tak jsem to přišila na křivo že to bylo úplně mimo tu dírku a doteď jsem to nepřešila. však co, stejně už to košili nezapnu 😀

mishutka
18. dec 2009

Já myslím, že se to stává zřítka, ale peníze nejsou všechno a tak bych je obětovala!!!!!! 🤐

nikkka
18. dec 2009

zuzulka: a este tam spominali, ze ta matka toho dietata bola narkomanka, takze take deti su ohrozene a vraj este nedonosene deti takym sa to stava...

aaadus
18. dec 2009

já monitor určitě kupovat budu. za ten klidný spánek mi to stojí, jinak bych se nevyspala jak se znám

zzuzullka
18. dec 2009

nikkka, myslím že to tam hovorili. chúďa tám náhradná matka, si ho zobrala k sebe aby ho vychovala a takto to dopadlo...

bibi13
18. dec 2009

zdenka, pozri.. mám v albume..🙂

nikkka
18. dec 2009

ja som mala take podobne lehatko ked som bola babo, krstny mi ho doniesol z nemecka - Chicco..musim ho niekde pohladat, viem ze aj sestra ho pouzivala..

aaadus
18. dec 2009

bibi a co to je za značku toho lehátka?

zdenkapo
18. dec 2009

zuzu já ho tentokrát koupim,vim jak jsem se u TOmáška vůbec v klidu nevyspala,ikdyž spal celou noc,pořád jsem kountrolavala zda dýchá a kvůli 2 tisícům si pak třeba vyčítat neštěstí,to ne- já jsem rozhodnutá...

adus,tak u nás vyzvedává papíry pro matriku tatínek,musejí to oba podepsat a pak to tam odnese a sám si to i vyzvedne...

bibi je pěkné, já budu objednávat po Novém roce to jak mám v albu,aŤ má Anička něco své a holčičí 😉

vladkaz1
18. dec 2009

baby ja som s nimi neni v kontakte ,oni su neni od tialto a nemam im za co kupovat vianocny darcek ..bohuzial je to smutne ale je to tak 😉

nikkka
18. dec 2009

tiez nie som s nimi moc v kontakte, posledne dva razy ked sme chceli ist na navstevu sme volali a ze aby sme nechodili su chori...na jednej strane je to od nich pekne ze nechcu aby som ochorela, ale dva krat po sebe..hmm..no co uz..svokrovcov si nevyberame..

zzuzullka
18. dec 2009

tak to ja so svokrovcami žijem v jednom dome a maximálne mi to vyhovuje, mám ich ako vlastných rodičov, ale ešte nevieme čo im budeme kupovať, snáď nám niečo udrie do nosa keď pôjdeme do obchodu

xxx.klarka
18. dec 2009

ahojky holky,

dneska jsem spala nějak extrémně dlouho. Celou noc jsem měla hororové sny a pak k ránu mě chytla taková bolest hlavy. Že jsem to zaspala a vstala až teď 😀

terka, ano to jsou ty formuláře.

Holkyy děkuju, taky jsem ráda ýe je vše ok. Ještě že to bylo na parkovišti kde se nedá jest rychle.

Nikka, my koupili tchýni poukaz na kosmetiku a tchánovi nic, kašlu na něj, nemluvím s ním.

blani, uvidím, musím se ještě domluvit s přítelem.

antynka1
18. dec 2009

Já monitor dechu koupím určitě - když jsem byla mimčo, bohužel jsem v noci přestávala dýchat - naštěstí byla ségra nějak pdovědomě zvyklá mě hlídat, takže mi vlastně zachránila život, když jsem nedýchala (nebo častěji jsem dýchala hrozně ztěžka a málo), tak šla vzbudit rodiče. Přešlo mě to prý ve dvou letech... Toť moje osobní zkušenost, takže já mám jasno.

babara
18. dec 2009

kajamatus, no na panevni kost asi ne, mozna spis na stydkou 🙂 ale to je mozna jen sugesce, ke konci minuleho tehu jsem mela taky jakoby strach z tlaceni na wc a tak podobne, abych nahodou nevytlacila mimi 😀
bricho mam tvrde asi porad, pry mam sledovat kdyz lezim, jak casto, ale ja ani nevedela, ze to neni normalni, pri prvnim tehu jsem taky vubec nevedela, ale je fakt, ze citim tedka porad jakoby brisaky, to je asi ono, ale on je clovek namaha i kdyz se treba prevaluje v posteli...

mishu, tchyni jsme koupili taky keramicke noze 🙂 ja ale letos vubec nevim co pro nase, jsem mela vzit mozna taky ty noze, meli je v Globusu vyhodne po 3 a jeste s darkem-stojanem na ne. Leda bych kazdemu dala jeden nuz, my si nechali treti ale co pak se stojanem, ze 😀

babara
18. dec 2009

zuzulka, to ses teda holka sikovna s tim pasem a tys mela nejakou predlohu nebo vis jak to funguje? Ja bych mela strach aby to plnilo tu svou funkci.

Bram, nejak si Jirku nedokazu predstavit jak prisiva knoflik 😀 To je knofliky a dirky v pohode, ale jiny veci, napr. baleni darku a balicku, to jsem uplne nemehlo!

zzuzullka
18. dec 2009

babara, no pozrela som sa len na nete na obrázok ako to má vyzerať a šla som do toho. originál je to teda také maličké, ja som si to urobila na celé sedadlo, že to je zároveň aj ako perinka a nemôže sa ani stať, že by sa mi to napríklad vyšmyklo spodo mňa keď budem mať nohy od seba lebo to držím svojou váhou. skúšala som to hneď použiť v aute a je to super, ten pás drží krásne úplne až pod bruškom takže ma nič netlačí a upínanie pásu som si dala na suchý zips takže to trvá pár sekúnd kým to zapnem alebo odopnem. ono suchý zips sa dá veľmi ľahúčko odopnúť, ale keby si ho chcela odopnúť ťahom tak to nejde, v takom prípade drží fakt pevne, takže sa nemôže ani stať, že by sa mi to samé odoplo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre