Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

misicka85
29. dec 2009

No já jsem u Adélky nabrala 10kg a jenom porodem jsem 15kg shodila 😝 Jako ne že bych si stěžovala,ale na druhou stranu jsem pak fakt byla dost unavená a ještě mi pořád byla strašná zima, manžel chodil doma jenom v trenkách a já na sobě tepláky a 3 mikiny a mrzla jsem 😀

aaadus
29. dec 2009

misicka ty máš chutě 😀

xxx.klarka
29. dec 2009

misicka, ano, dneska to říkala doktorka na velkém UTZ, tak proto jsem moc necítila. Cítím slabounce, ani né kopance, ale spíše jak se tam mimí vrní. Dost mě to uklidnilo, bála jsem se že furt nic necítím a to zítra začínám 21tt. 🙂 Týý jo, už končím jednu polovinu, to je něco🙂

doli, přesně jak píšeš asi. Ani by mi to nevadilo kdyby jsem hodně nenabrala, mám toho už dost na sobě na shazování😀😀 Já vlny asi ani neucítím ani neuvidím, protože mě skáče břicho samo od sebe když ležím podle toho jak mi bije srdce, a to jako fakt hodně😀😀

misicka85
29. dec 2009

Aaaduš,víš jak jsem se na ten br.salát a řízky těšila?? A vůbec na celé vánoce, ty loňské jsem úplně celé strávila v porodnici,takže na houby,tak jsem si ty letošní chtěla užít 😀 A ten lák byl fakt dobrej 😀 😀

doli1
29. dec 2009

přijel pat a mat jdu se kouknout co ulovili a jestli na mě nezapomněl 😀

aaadus
29. dec 2009

misicka no jo, Adélka je skoro na štědrý den. v kolik hodin se toho 23. narodila?

m.c.
29. dec 2009

Sleduju že je tu diskuze o jídle 😉 😉 Tak já nic moc chutě nemám, tale občas to na mě přijde, jím zhruba stejný množství jídla jak před těhu, akorát brutální kombinace jídla 😀

Holky, máte některá křečový žíly? Mně se teď začaly dělat, tak čtu na netu rady co s tím, u Peťui jsem je teda takový neměla 😝 .

aaadus
29. dec 2009

m.c. já je mám díky sedavému zaměstnání a moc s tím asi už nepůjde dělat 😠

doli1
29. dec 2009

nezapomněl sýr už budu jest a oblečky taky koupil.takoví růžoví s puntíkama a švára koupil půlroční holčičce krásný šatečky.jsou šikule když chtějí

aaadus
29. dec 2009

doli oni ví že by to potom schytali 😀

dezyre
29. dec 2009

M.C. křečový žíly jako takový na nohách nemám, ale strašně vyskáklý žíly na prsách, což je asi normální, ale na každým prsu mám kousek jedné žíly úplně tmavé a široké fakt moc.. ale tak doufám, že do porodu žíla vydrží a po porodu už tam nebude :D...

Jinak na ten kašel tu mám jakési kapky.. je fakt, že Hedelix došel, ten byl výbornej.. ale ještě tu mám nějaké homeopatika, co mě doporučila v lékárně... Stodal se to jmenuje..
Zasloužila bych víc než tytyty.. manžel už mě vynadal... ale je zlatej.. ještě pořád beru penicilin a beru ho přesně o půlnoci a pak v šest ráno a stejně tak přes den.. zezačátku mě hlídal jen v noci a ráno a chodil mě budit, abych si ho vzala a teď už chodí v poledne i na večer mě kontrolovat :D .. takže co chvíli slyším.. a vzala sis prášek? .. Nehledě na to, že mi už téměř zakázal Silvestr :D .. Prý "Jestli budeš chrchlat tak nikam nejdeme, je ti jasný, jo?"..
Jsem z něj úplně mrtvá 😀 😀

doli1
29. dec 2009

moc jsem si nepochutnala nechápu proč musejí do všeho cpát tu lákovou zeleninu.čerstvá by byla lepší.tak jsem to zelí musela vyškrabat a připravila si svoji okurek,rajčátka a hned to bylo lepší.
manža mi tenkrát taky nadal když mi konečně bylo den dobře a já šla umývat okna a další tři týdny byla nemocná 😕

misicka85
29. dec 2009

Aaaduš - ve 13:17 😉 a protože měla silnou žloutenku tak nás domů pustili až 1.1.,no já už byla na nervy, nesnáším nemocnice a i když tam byli všichni naprosto super (rodila jsem ve Vítkovicích) tak prostě ležet tam přes ty svátky pro mě bylo strašně depresivní, hrůůza!

aaadus
29. dec 2009

dezy to se pěkně čte 😀

michalag
autor
29. dec 2009

dez aky zlaty 🙂 ... stodal je dobry a je to homeopatikum takze neskodny a myslim ze je na drazdivy tak aj suchy kasel ... tiez doporucujem 😉

doli1
29. dec 2009

misi teprve ted koukám že Adélka měla teprve rok.to jste chtěla děti tak rychlo po sobě?

naše Adélka kope jak drak

misicka85
29. dec 2009

Doli, no ono je to trošku složitější..Druhé mimi jsme samozřejmě plánovali ale ne tak rychle 😝 O Adélku jsme se snažili 2,5 roku, všelijaké lítání po doktorech,cpaní se práškama, no nakonec se povedlo na poslední chvíli před umělkem.No a tak nějak jsme mysleli že ani to druhé mimčo nevýjde hned tak jsem si HA po porodu ani nenechala napsat.No a když bylo Aduš necelých 8 měsíců tak jsem zjistila že jsem těhu i přes kojení a i kyž jsem ms od porodu ještě ani neměla 😀 😀

aaadus
29. dec 2009

misi no tak to věřím že to přes ty svátky muselo být deprimující

doli1
29. dec 2009

aha holka co bydlí naproti to měla stejný.o první se snažili strašně dlouho a druhý bylo hned a dokonce dvojčátka.

mumu12
29. dec 2009

Ahojte, dlho som tu nebola ako sa máte? Lenka je stále chorá, tak nestíham, dúfam, že ju to už prejde.
Baby chcem sa spýtať, som na zač.19.tt, druhé tehotenstvo, to by som už mala cítiť pohyby, nie? Vlastne som aj cítila slabé už na zač.17 tt., aj minulý týždeň, ale nejako teraz prestali, už som necítila zopár dní. Neviem, či sa mám začať báť alebo utekať k doktorovi.
Neviem... ako ste na tom vy?

michalag
autor
29. dec 2009

mumu, zo zaciatku nemusis citit pohyby kazdy den len ked si v klude a najlepsie ked lezis na chrbte ... neboj ono sa casom "rozkope" a budes citit pohyby kazdy den 🙂 ... pozeram ze sme "susedky" 😀
Lenke prajeme skore uzdravenie 😉

dezyre
29. dec 2009

Mumu.. já sice čekám první miminko, ale pořádné pohyby jsem začala cítit až teď.. je to dva tři dny.. takže v tom 22tt.. a to jak píše michalag.. jen když ležím na zádech.. pokud celý den chodím, nebo sedím, nebo něco dělám.. vůbec necítím ani kopanečky ;).. ale tím, že jsem teď nemocná a víceméně celý den proležím, tak malýho broučka cítím docela často ;)

mumu12
29. dec 2009

Už som aj to skúšala, vždy ráno a večer si lahnem na chrbát a sledujem. včera sa mi aj zdalo,že ma koplo,neviem.Dufam, že Dr. povie, že je všetko ok. 🙂
Už asi pojdem, dobrú noc všetkým 😀

antynka1
29. dec 2009

Teda holky, vy máte chutě 🙂 Já smažený moc nemusím, ulítávám spíš na sladkým - ale z toho mě pěkně pálí žáha. A taky miluju zelí (Slovensky kapusta? U nás je kapusta něco jiného). A třeba před těhu jsem milovala tuňáka - toho teď nemůžu ani cítit. A Mekáč a KFC? Tak to jsem nejedla nikdy ani před těhu ani teď - naštěstí mi to vůbec nechutná - já raději gulášek (ale ne z tlustého masa) 🙂 No jinak jim pořád stejně... A výsledek, zatím jsem nepřibrala nic, akorát jsem zhubla 4 kg. No ale u mě žádná hrůza, je u mě z čeho brát a ještě dlouho bude - zásoby mám dostatečný 😀

lucik...
29. dec 2009

Teda holky, vy my děláte chutě 😀 Ale už jdu skoro spáte, tak nic nebude.. Ale KFC bych mohla pořád, miluju twistra... a u meka Mcflurry s lentilkama.. mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀
Tak dobrou 😉 😉

xxx.klarka
30. dec 2009

Holky já z KFC nikdy nic neměla😀 tak ani nevím co a jak tam chutná. Teď jsem byla se ségrou před Vánoce v Praze a zašli jsme do Mekáče, dala jsem si s ní tu dětskou sadu ( nevím jak se to jmenuje) a pak výbornou zmrzku😀 ........ mít t tady někde tak asi zajdu, ale jellikož tady u nás není ani jednou, tak mám klid.

babara
30. dec 2009

Dobre ranko, kdepak jste?

dezy, ono ani ten bowling neni nic moc, namahaj se u toho dost brisaky, ber si jen lehky koule.

Klary, tak uz chapu, proc jsem mela pohyby tak pozde, taky mam placentu na predni strane.
mumu, mas jeste aspon 2 tydny cas, tak neboj, ono to prijde 😉

Vcera jsem byli v kine utracet tickety, Avatara 3D jsme nestihli, sli jsme na Samce s Kutcherem, kupodivu to slo, a jak je ten herec starsi, ma konecne i nejaky to charisma, se mi nikdy driv nelibil...

xxx.klarka
30. dec 2009

babara, ahuj, dneska nikdo nikde. Až jsem se divila🙂 Tak to jsme na tom stejně s tou placentou. 🙂
- zrovna teď mi psala kamarádka že byla na tom Avataru 3D a je z toho úplně unešená, že pojedou znova až to budou dávat.

aaadus
30. dec 2009

já jsem tady 😀
my jdeme na Avatar 3D v neděli, ale lístky jsem musela objednávat 14 dní dopředu jinak je to beznadějně vyprodané

babara
30. dec 2009

ahoj adus, u nas v imaxu bylo taky tak az do ledna vyprodano, pak napis jak se libilo.

Jinak v KFC ja rad Twistera, fileta a coleslaw. V mekaci karamelovy Sundae! Mnam. Jinak ja moc chute jiny ani vetsi nemam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre