Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
20. jan 2010

Klárko - tak to je síla..... Čuměla jsem na to jak puk 😀

michalag
autor
20. jan 2010

klarka, tak to uz je aj co nosit 😝 😀

mishah
20. jan 2010

anty:jj,já byla na bulovce,ale objednala jsem se-i když ty objednávky dělá nějaká paní vrátná, co sedí u stolečku u vchodu 😅 a ani sama nevěděla, kdy přesně se mám objednat..jinak mi přišlo,že nebyl problém na kterýkoli den...Asi spíš jde o ty týdny-že jsi už skoro 23. týden,ne?

mishah
20. jan 2010

klarko:ty mám taky a taky mi přišlo,že držely líp než z toho tchiba🙂))jen cena byla jaksi někde jinde 😀 😉

antynka1
20. jan 2010

Misah - jj, v pátek jsem přesně 21+6, takže poslední možný den, takže mě snad vezmou 🙂 Musí 🙂 Mám tam přijít po sedmé hodině ráno.

zzuzullka
20. jan 2010

klarka, ten jej prípad som pozerala už minulý rok, to je teda niečo. ale ona si to myslím urobila sama. myslím že pracovala niekde na nejakej klinike alebo tak a "požičala" si nejaké spermie a nieviem či aj vajíčka a umelo sa sama oplodnila. ale urobila to kvôli peniazom, že bude slávna a bude mať za to moc peňazí.

xxx.klarka
20. jan 2010

v albíčku břušenko moje z 23tt 🙂 jestli se chcete podívat.

xxx.klarka
20. jan 2010

Já jsem na ten dkaz narazila dneska, předtím jsem to neviděla. To je něco teda. 14 dětí a nemít žádný příjem ani skoro bydlení . . . . holky, ale kam se na ní hrabeme s našema bříškama😀

mishah, drží určitě líp a cenový rozdíl je asi fakt hodně velkej 😀

mishah
20. jan 2010

Anty, to oni tě vezmou, neboj🙂))sice moc nejedou podle nějakého objednacího času,ale jinak jsem byla docela spokojená🙂Pak dej vědět držím palečky, at je vše OK 😉 😉

bibi13
20. jan 2010

klarka, nemám slov.

mishah
20. jan 2010

klarko:to je fakt síla....

mishah
20. jan 2010

u nás se udělalo docela hezky, svtí sluníčko,tak razíme s malým na chvilku ven provětrat 😉 tak zatím pa

lucik...
20. jan 2010

Ahojky 🙂

Anty gratuluju k nové doktorce. Můžu se zeptat kde je (na jaké praze?)

Já dnes byla přes táty známého na 4D UTZ a máme potvrzenou holčičku. Jupiiiiii 😵 😵 😵 Pak jsem taky byla nakupovat.. Vítr v peněžence a na kartě jak fík 😀 Ale mám těhu džíny a krásné věci pro malou 😵 😵 😵

zzuzullka
20. jan 2010

lucik, gratulujem k dievčatku 🙂

xxx.klarka
20. jan 2010

lucik, super 🙂 gratuluju, tak pak vyfoť nové příspěvky a hoď do albíčka, jsem zvědavá 🙂

babara
20. jan 2010

lucik... super

anty me by zajimala spis ta tvoje predchozi doktorka, udelej ji spatnou reklamu 😝 at vime, na koho si davat majzla

houbik
20. jan 2010

Ahoj holky, lucik gratulace k holcicce, to je super!! taky doufam, ze mi pristi tyden potvrdi chlapecka, vcera jsem trochu nakupovala, jelikoz maji vsude slevy a vsechno mam spis pro kluka🙂)
antyn, babar: ja taky vystudovala PEFku 🙂 koncila jsem letos v cervnu a u statnic jsem mela Regnerovou 😀

medan29
20. jan 2010

tak v so jdu do kina na Avatar jupí ale hlavně se těším zas do KFC, to je už závislost 😀

medan29
20. jan 2010

Jinak pořád nevím jaký kočár, už jsem říkala manželovi at to zařídí on, že už to nechci řešit, 😀

houbik
20. jan 2010

medan: Avatar je super! jen ty 3 hodky bez zachodu jsou nic moc, ale kupodivu jsem to zvladla🙂

xxx.klarka
20. jan 2010

Já jsem taky byla z Avataru nadšená, ani mi nepřišlo že to trvá 3 hodiny 🙂

nikkka
20. jan 2010

mna strasne tlacil zadok ked som na tom Avatarovi bola...ale inak to bolo dobre..

medan29
20. jan 2010

a tam není přestávka?3hodiny to budu mít co dělat vydržet bez WC 😀

houbik
20. jan 2010

pokud jdes na 3D, tak neni...ale urcite bez na 3D, myslim, ze je to o hodne lepsi!

bibi13
20. jan 2010

ja mám avatara doma..🙂.. takže som ani do kina nemusela ísť..

jeeeeho, teraz som našla taku peknu 8 dielnu supravičku pre dievčatko.. škoda, že to nemáme ešte potvrdené.. 😖

antynka1
20. jan 2010

Houbik: fakt Regnerku? Já k ní měla jít taky, ale státnice jsem odložila - takže mě minula, ale v rozpise ještě než jsem se odhlásila ze státnic jsem jí tam měla....
A udělat špatnou reklamu? Ráda, doktorka se jmenuje Iva Piková, je z Prahy 4 - takže na tu bacha!!!!. Ta nová je z černého mostu - pro tebe Lucíku asi na úplně druhé straně než potřebuješ, co? Jinak velice doporučuji stránky www.znamylekar.cz, jsou tam názory na lékaře ze všech oborů z pohledu pacientů a také jejich hodnocení. Tak, aby jste měly jasno, Piková tam má hodnocení mínus 100 % a asi 50 hrůzostrašných historek - včetně té mé čerstvé - a to jsem jí tam ještě před nedávnem chválila a doporučovala... já pako... No a ta moje nová tam má plus 100% a jen samé pozitivní reakce, celkem je jich asi 30.

medan29
20. jan 2010

Mě 3D nedělá dobře tak jdeme na normální

zdenkapo
20. jan 2010

holky,tak znamylekar.cz jsou sice hezke stranky a nekdy i uzitecne,ale taky jsem se setkala s pozitivnim hodnoceni a me ten dr. nepripadal tak skvely,ba naopak...

pujdu dělat Palačinky 😀

lucik...
20. jan 2010

Tady jsou holky nejpovedenější fotečky 🙂

Na té první u toho křížku je prý pohlaví, já teda nic nevidím, ale budiž 😀 😀😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

medan29
20. jan 2010

téda palačinky bych si taky dala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre