Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
25. jan 2010

ahojte, som tu pár dní nebola a vôbec vás nestíham dočítať 🙂 snáď ma ešte spoznáte keď mám teraz fotku v profile 😀

yanika
25. jan 2010

pralinka: ja by som chcela korbicku petrolejovo modru... preco? Aj Tebe sa lubi? 🙂

aaadus
25. jan 2010

manžel taky neví kolik mám na účtu, jaký plat dostávám vím, když mám odměny tak mu říkám kolik dostanu, to mi nedá abych se nepochlubila 😀 ale kolik a za co utratím mu neříkám, v tom on nemá moc přehled 😅 jen když jdeme spolu na nákup tak to platí on a pak se strašně diví kolik co stojí. někdy je fakt naivní a myslí že, že koupí dobrou zubní pastu za 20,- a šampon za 30,- 😀

aaadus
25. jan 2010

zuzul my si zvyknem na fotku 😀

zzuzullka
25. jan 2010

inak včera som kúpila cestovnú postieľku pre drobca tak sa vytešujem. je cez inzerát od jednej kočky a vôbec nie je na nej vidieť že je používaná. a hlavne je dvojpolohová takže je super že keď bude drobec maličký tak dám matrac do vrchnej polohy a nemusím sa toľko k nemu skláňať 🙂

blanka.k
25. jan 2010

Tak to naštěstí můj M. ví dobře co kolik stojí, a sám koupí cokoliv, dřív když mi nebylo dobře, tak klidně tampóny, teď o víkendu kupoval plínky (byli v akci ty Newborn 😀 ). to třeba můj táta by nekoupil 🤐 Maximálně poznamená, že za 1700,- by si představoval větší nákup, než tu trošku co donesl 😅
No nic, jdu na sebe nabalit co doma najdu a razím směr lékárna.

babara
25. jan 2010

zuzul, super, s fotem to je lepsi 😉
za kolik jsi koupila tu postylku, 2polohy jsou fajn.

blani, at je ti co nejdirv lip. Ted jsem si vzpomnela, ze si se ptala na tu zmenu uctu. Mame taky mbank, tak uvidime, ale kdyz jsem menila ucet v praci, tak jim to stacilo jen pisemne a podepsat, takze snad i postou...

michalag
autor
25. jan 2010

tak moj chodi casto nakupit ale drogeriu vacsinou kupujem ja, tak to ked ma kupit je dost prekvapeny co kolko stoji

pridala som do albumu brusko zo vcera 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zzuzullka
25. jan 2010

babara, večer keď bude doma MM tak ju znovu rozložím a pofotím, včera som zabudla 😅 kúpila som ju za 43eur 🙂

aaadus
25. jan 2010

michalag pěkně roste 🙂 nezačíná se ti už obracet pupek?

právě mi přivezli věci z babymaxu, už jsem je i nafotila a dala do alba 😵 hned mám lepší náladu

xxx.klarka
25. jan 2010

aaadus, pěkný. 🙂

michal, pěkný pupík 🙂 ... asi tam taky budu muset vložit nový, mám tam z 21 naposledy, a to ve středu začínám 25 😀 nějak mi vyrostlo 😀

yanika
25. jan 2010

michal: tak sa nam tie bruska krasne zaokruhluju, mala by som hadam aj ja prispiet... Ja mam tiez pocit, ze mi rastie z tyzdna na tyzden🙂
aaaadus: krasne vecicky, ta hracia deka je uzasna... aj ta zavinovacka, ja stale cakam kym vyberieme finalny kocik ahned doladim tu zavinovacku a decky do kocika...

xxx.klarka
25. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tak i já přispěla svým aktuálním bříškem, právě jsem měřila obvod a jsem na 117cm pře břicho, to jsem zvědavá s kolika půjdu rodit.

aaadus
25. jan 2010

děkuju 😵
yanika jj, ta deka je fajná, doufám že si na ní malý vyhraje jinak mě klepne pepka 😅

yanika
25. jan 2010

aaadus: to je fakt 😉 treba len dufat, ze nase deturence budu mat ten isty vkus hihi

lucik...
25. jan 2010

Ahoj holky 🙂

Bříška krásná 😵 😵 😵

Já byla dnes na těhu cvičení, bylo to skvělé protažení a uvolnění, hlavně na záda 😵 😵

Jinak my máme jeden společný účet. Manžel je podnikatel, ale všechny peníze dostává na ruku, takže je povětšinou máme doma nebo ukládáme na společný účet, kam chodí moje výplata 😉 Moje a tvoje peníze nikdy neřešíme 😵

aaadus
25. jan 2010

yanika já mu ju budu nutit tak dlouho dokud si na ní nezačne hrát. jinak si na ní budu muset hrát sama či co 😀

yanika
25. jan 2010

aaadus neviem ako ten Tvoj, ale moj chlap vacsinou vsetko vyskusa, takze ja si ho viem predstavit, ako sa tam bude tlacit a skusat, ci vsetko funguje ako ma... Aspon jedno vyuzitie bude mat urcite hihi 😉

doli1
25. jan 2010

ahojky tak jsem zubaře přežila 😀
také máme dva učty.manža podniká tak nejdříve jdou peníze na jeho on poplatí co musí něco si lajdák nechá 😀 a zbytek posíla mě.já stoho platim náklady na dům,jídlo platim s mateřské(ted teda žijem stoho co je 😖 ale zas bude líp)
já doufám že se zítra už donutim na cvičení pro těhotné

aaadus
25. jan 2010

yanika no jeho první otázka určitě bude na co to bude dobré 😀

michalag
autor
25. jan 2010

uz sa zacinam zaokruhlovat 😝 😀

aaadus, mne uz pupok trci zo 3tt, ale nejako to neriesim po porode sa mi vrati spat 🙂

michalag
autor
25. jan 2010

co som pred chvilou nasla v bazare https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

aaadus
25. jan 2010

lucik a to jsi byla jenom čistě na cvičení nebo i plavání?

lucik...
25. jan 2010

aaadus jen čistě cvičení, plavat chodíme s manžou sami 😀

aaadus
25. jan 2010

lucik já se plavat nedonutím chodit sama a manžel jaksi přes týden nestíhá 😝

doli1
25. jan 2010

přemýšlíte někdo nad stahovacim páse po porodě?po šimkovi mě zůstalo břicho dost vytahaný a ted nevim jestli by tohle nepomohlo.
cvičení je fakt pěkný protáhnutí

lucik...
25. jan 2010

aaadus tak to my jo 😉 Manžel chodí domu ve 4 max. v 5 takže to v poho stíháme. Já mu i říkala že bych jela sama ale jezdí se mnou rád 😵

doli já nevím, ona ho má známá, tak doufám, že by mi ho třeba mohla půjčit 😀 😀 😀

aaadus
25. jan 2010

doli stahovací kalhoty budu kupovat, o stahovacím páse jsem neslyšela

doli1
25. jan 2010

stahovací kalhotky mi vůbec nepomohli oni pomůžou a rychlejší zatahování dělohy ale na vytahané břicho nee
vypadá to takto.http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.p...
vy co budete mit ještě další tak bych to moc neřešila ale já bych už chtěla vše vrátit tak jak to bylo kdysi

zdenkapo
25. jan 2010

Ahojky holky

právě jsem poslala objednávku pro Aničku za 5 tisíc,,,, ufff a hned mi pani volala,že jednu věc nemají- podložku na přebalovák, chtěla jsem v růžové a nabídla v modré,tak jsem odmítla,ale ostatní mají,tak mám radost,hned dnes pošlu prašule a hned to odešlou obchodním balíkem,tak to brzo budu mít doma 😀

Peníze
tak mi máme s manžou každý svůj účet,něco málo z toho rodičáku vybírám já,jinak všechny poplatky,jídlo atd. platí on a peníze na věci pro Aničku mám ze společných úspor a pak je tam vrátím až přijde porodné,takže manža řek aŤ objednávám a kupuju,co je potřeba 😉

Doli
no uvažuju o páse,ale spíš až uvidim po porodu, mám vyhlídlí v TV products asi za 2-3 stovky,takže žádná palba,jako ty speciální poporodní a splní to ten samý účel...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre