Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
9. feb 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7434114&tab=12 holky to je krásný, to by se mi líbilo

lucik...
9. feb 2010

klari ty předlohy prodávají na tom www.predlohy.sk
Asi objednám třeba 3 a namaluju si to 😉 Stejně sem doma, tak se aspoň nebudu nudit 😵 😵

xxx.klarka
9. feb 2010

lucik, ale nikde tam nevidím krtečka, křemýlka a vochomůrka a tak, ty české večerníčky ☹

babara
9. feb 2010

Holky, zas o jidle, ale ja ted mela normos porci kur.platku s broskvi a ryzi, salatek a mam strasnej hlad jeste, tak nevim jestli se jeste normalne najist nebo jen dojist, ale cim???

lucik...
9. feb 2010

ale krtek tam není, to je fakt

xxx.klarka
9. feb 2010

lucik, vidíš, jsem slepoň ... 😀 stejně tam není krteček, když vyjde ten byt tak objednám asi tamten z mmb. To se mi líbí.

blanka.k
9. feb 2010

To je jasný, protože krtečka chce každý, tak je hned vyprodaný 😅 🤐 🤐 Přiznám se, že tentrkát vv tom prsty nemám, ikdyž jinak zkupuju vše, na čem tenhle černý borec je 😀

xxx.klarka
9. feb 2010

Myslím si že za 530,- to "jde" , když bych to na té druhé stránce kupovala po jednom tak to vyjde dráž. Ale nevím jaké barvy k tomu použít?? 😀 A ten krteček s deštníkem se mi líbí a to moc. 😀

babara
9. feb 2010

tak uz bastim tatranku aspona vytahla si rohlik z mrazaku 😉

lucik...
9. feb 2010

klari taky nevím jaké barvy.. Ale podívám se v globusu, tam jich mají spousty tak prostě nějaké koupím

blanka.k
9. feb 2010

Tak jsem tu projela nějaké diskuze o cestposttýlkách:
- raději černá síťka než bílá (přes tu je prý prd vidět)
- ideálěně síťované všechny 4 strany
- matrace je prý fakt většinu tvrdá, tak většina na to dává ještě deku nebo klas.matraci
- dobrý je boční průlez, alby třeba 1,5-2 leté dítko třeba moglo sammo vylézt (prý to jde otevřít jen zvenku,zevnitř ne)
- a pak si pochvalují ty 2 výškové polohy a kolečka
- hidně se tam zmiňují postýlky Babypoint a Hauck

babara
9. feb 2010

zas nam nejak blbne kun :(

xxx.klarka
9. feb 2010

lucik, tak mi dej pak kdyžtak vědět aby jsem věděla. Jestli to vyjde, tak mě by malování obrázků čekalo až v květnu nebo po narození malé. 🙂

aaadus
9. feb 2010

Cestovní postýlku budeme kupovat hlavně kvůli dovoleným, u našich budeme mít klasickou postýlku a u tchýně doufám, že budeme trávit minimum času 😅

Koupila jsem si meloun a je dobrý, už ho do sebe láduju 😵

blanka.k
9. feb 2010

Já jsem na stěnu malovala klasicky vodovkama. Pro sytější odstíny bbych klidně vzala tempery. 😉 Akortá pak to přemalovat, aby to neprosvítalo, když už to nebylo potřeba 😝

xxx.klarka
9. feb 2010

blani, taky jsem si myslela, že by to mohlo jít temperama. Pro případné přemalování by se to pak kdyžtak oškrábalo si myslím🙂

xxx.klarka
9. feb 2010

blani, a co jsi kam malovala?? 🙂

lucik...
9. feb 2010

tempery mě taky napadly 😉 a vyjdou na pár korun 😵 😵 😵

xxx.klarka
9. feb 2010

lucík, právě, než kupovat x barev 😀 ...

lucik...
9. feb 2010

klari právě 😉 Ale taky jich bude potřeba určitě víc 😀 Ale i tak to vyjde levněji.. Když já nevim jaké předlohy objednat.. Ch joo

hepinka
9. feb 2010

ahojte, ja som vcera absolvovala testy na cukrovku - prezila som to bez ujmy, aj ked som potom mala taky stav, ze som sa od hladu triasla a straaasne ma oblievala horucava. Vysledky budem mat o par dni, tak uvidime. Cestujem teraz na 2 tyzdne prec, tak neviem ci stihnem nakuknut. drzte sa pa

xxx.klarka
9. feb 2010

lucik, já jsem rozhodnutá 🙂 půjdu do těch z MMB. Už jsem paní psala. 🙂 I kdyby nevyšel te byt tak udělám mini výzbodu tady v tom našem krcálku. 😀
Myslíte že jsou ty šablonypoužít vícekrát??

lucik...
9. feb 2010

klari 100% podle mě na tom MMB to taky někdo koupil, namaloval a teď to prodává 😉
Já koupím asi tyto 4

http://predlohy.sk/tovar/slonik-sedi-308b

http://predlohy.sk/tovar/zirafka-828a

http://predlohy.sk/tovar/maco-1-095f

http://predlohy.sk/tovar/maja-a-vilko-letia-318a

xxx.klarka
9. feb 2010

ty vogo, našla jsem té paní na mmb webovky, a je to ta stránka jak jste posílali 😀 ...... to je divné, že tam nemá teda toho krtečka a tak. Ale pošlu jí objednávku na MMB to vyjde levněji 😀

xxx.klarka
9. feb 2010

lucik, né je to paní co má ty webovky jak budeš objednávat. 😀 hehe ... pěkný jsi vybrala!!! 🙂

lucik...
9. feb 2010

klari to je divný 😀 Jaktože to tam má levnější 😀
Tak už sem to objednala 😀 😀

xxx.klarka
9. feb 2010

lucik, netuším. Tam má ty všechny obrázky co jsi na tý zdi jak jsem posílala za 520,- kdybych si to sestavila na tý webovce (i když je tam nemá) tak by to vyšlo určo dráž. Koukám na tý webovce má i sadu barev na to. Ale asi to udělám těma temperama.

blanka.k
9. feb 2010

Klárko - kdyý byla sestra malá, tak s mamkou se dělalo na jednu stěnu spíš malé obrázky - Kačeři z Kačerova, atd. A bylo to jen vodovkama na bílou omítku.
A hurááááááááááááá, psali mi z malvíku, že dnes posílají dodávku, že nemějí akorát jedny ponožky, tak pohoda. Akortá jsem měla na stole nachystaných 5000,-, a měla dojít návštěva, tak jsem ukízela a někam to strčila a nevím kam. 😅

lucik...
9. feb 2010

blani tak aspon že tak... 😵

klari koukala sem na ní na tom mmb, tahle sada je vyjde levněji, ale má tam skoro všechny obrázky jako na stránkách a to pak na těch stránkách vyjde levněji 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre