Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
15. feb 2010

bruuuu nocku 😔

zzuzullka
15. feb 2010

ako vieš že ti nebudú robiť, tebe doktor aj povie v ktorom týždni ti bude robiť utz?

matpaj
15. feb 2010

no zuzul, oni to babo budia tak ze ti budu kmasat bruchom.....ale poriadne....vies si predstavit to babatko ako spinka a niekto zacne s nim hadzat zo strany na stranu..... ☹

matpaj
15. feb 2010

ano, mne to dr. hovorila, ze az v 32t, som vyzvedala....... 🙂

zzuzullka
15. feb 2010

no chúďa maličké...si chce pospinkať ešte trošku pred cestou von a oni ho tak násilne budia 😒

no nič, idem spať, lebo už sa mi nejako zatvárajú oči a už ma dosť bolí aj chrbáť, tak dobrú noc 🙂

blanka.k
15. feb 2010

Matpaj - ty dudlíky s kytičkama jsou krásné 😉
Toho našeho nevzbudí nic 😅 Zítra jdu k pediatrovi, jestli pak můžu chodit s malým k němu, tak jsem zvědavá, prý má našlapáno, ale třeba se ustrne, než tam přes kopec dolezu, tak budu asi vypadat hrozně 😀 Kdo jde zítra k mudr, tak hodně štěstí 😉

A opět trocha humoru:
Táta šnek učí svýho synka šneka přecházet v noci přes silnici: "Synku, když přecházíš přes silnici a uvidíš, jak se k tobě přibližují dvě světla, musíš se postavit mezi ně. Já ti to předvedu." Tak leze, uvidí dvě světla, postaví se mezi ně, auto přejede, a on přeleze na druhou stranu. "Dobře, synku! Teď ty!" Tak synek leze, uvidí dvě světla, postaví se mezi ně... brrrrrrrrrrrŽVEJKrrrrrrrrrrrm Táta šnek: "Hmmm, Velorex, ten už jsem dlouho neviděl..." 😀

Jeden policajt střídá druhého na křižovatce a ptá se: "Tak co, jak bylo?"
"Ale dobrý, akorát se mě takový malý školáček ptal,
jestli se Země otáčí okolo Slunce nebo Slunce okolo Země."
"Ty vole, to je těžký, cos mu odpověděl?"
"Použil jsem rafinovanou, trochu vyhýbavou odpověď:
"Upaluj pryč, smrade jeden, nebo tě přetáhnu pendrekem!"

A pak ještě jeden (nedoporučuji pro slabší povahy 😅 )
Přijde cikán domů a stará povídá: Seber se a přiveď porodní bábu, budu rodit.
Cikán se sebere a maže. Za chvíli se vrátí s tím, že bába není doma. Tak to se nedá nic dělat, musíš to odrodit sám, říká stará.
Já?
Ty ses zbláznila, to nemůžu.
To radši někoho seženu!
Nemůže nikoho sehnat, až potká řezníka.
Povídá mu co ho trápí. Řezník je dobrák, na jatkách už lecos viděl a tak souhlasí, že to odrodí. Přijdou k cikánovi, řezník jde dovnitř, cikán čeká venku. Asi za čtvrt hodiny vyjde řezník a povídá: Je to dobrý máš kluka. Měří 50 cm a váží kilo dvacet !!!
Jak to, takovej velkej a tak lehkej?
No, já jsem ti ho hned ze staré známosti vykostil... 🤐 😀

matpaj
15. feb 2010

no blanka 😀 som sa normalne prebrala...............

lucik...
15. feb 2010

blani super 😵 😵 😵
A máme další medaily na OH 😉 Sice ne zlatou, ale i bronz je dobrej 😵

blanka.k
15. feb 2010

Lucik - jojo, šikovnej pionýr 😀 Ale byly to nervy ta poslední rovinka 😅

lucik...
15. feb 2010

blani jo to byly 😀 😀 No ještě snad Sáblíková na těch 5km a to je pro letošní OH asi vše z našich medailí 😀

lucik...
15. feb 2010

Tak už jdu spinkat 😉 Dnes jsem vstávala brzko tak to musim dohnat 😀

michalag
autor
16. feb 2010

Dobre ranko tehulky 🙂

Ako ste sa vyspinkali?
Ja hrozne od vcera ma bolela hlava a aj ked som si dala pred spanim Paralen tak to preslo na chvilku a v noci som sa zobudila opat na bolest, este aj teraz pobolieva ale uz je to lepsie a da sa to zatial vydrzat

tie ktore idete k Dr. drzim palce 😉 🙂

blanka, hned z rana si mi zdvihla naladu 😀

matpaj
16. feb 2010

ahojte....... 🙂

ja som dnes spala ako medved,chvalabohu.......... 🙂

xxx.klarka
16. feb 2010

ahojky,

u mě noc zase na nic. Furt plný močák a pokaždý jsem líná jít hnedka, takže půl hodina přemlouvání a pak nejsem skoro ani schopná ne ten záchod dojít 😒

babara
16. feb 2010

Bry ranko, tak to nezavidim, mne se jen nechce vstavat, dneska malej vstaval hrozne brzo, snad jeste pred sestou ☹
Vcera jsme konecne zkoukli ten Twilight teda, a celkem to slo, nebylo to ani takovy prilis americky, tak dneska stahuju New Moon, kouknem rovnou na dvojku.. 😉 uz se tesim na ty nahace 😀

aaadus
16. feb 2010

Dobré ráno,
já se teda dneska vyspala úplně nádherně do růžova 🙂

matpaj
16. feb 2010

zienky uz mate nakupene kojenecke podprdky?stacia mi dve....?aj ste kupovali o cislo vacsie?

aaadus
16. feb 2010

matpaj já mám zatím je jednu a ještě si chci koupit 2 - jednu obyčejnou na doma a jednu nějakou lepší když půjdu ven

zzuzullka
16. feb 2010

ahojte kočky 🙂

matpaj podprsenky ešte nemám, nejako sa mi nechce ísť behať po obchodoch a skúšať 😅

babara
16. feb 2010

No, chtelo by to jednu vetsi (mozna i o 2 cisla) na takovu 2.-4.den, kdy se prsa preliji (aspon teda u me) a nez se vyrovna mnozstvi (poptavka a nabidka). Ja jsem nevedela co s temi prsy delat, myslela jsem ze mi upadnou jak byly tezke a taky dost bolely. Pomohlo az odsati, ale kazdy to zas muze mit jinak. Ted mam jeste asi 3podprdy po Hyneckovi, jednu jsem koupila vetsi pohodlnou prave pro ten zacatek a jeste jsem ted na Vanoce dostala na prani cernou, pac vsechny byly bile. Ale 2-3 by mely stacit. Pak kdyztak nejake na paradu na ven, kdyz kojite fakt dlouho.

aaadus
16. feb 2010

A ty kojící podprdy koupím i v klasickém obchodě se spodním prádlem nebo jenom tam, kde je těhotenská móda?

zzuzullka
16. feb 2010

babara, tie na doma to máš len také tie obyčajné bavlnené a peknú na von myslíš akože trochu vystuženú?

aaadus
16. feb 2010

Já si na ven určitě koupím s kosticemi a vycpávkami, protože nehodlám aby mi chlapi čučeli po prosvítajících bradavkách 😅

nikkka
16. feb 2010

ahojte..
ja tiez vobec netusim kde sa tie podprdy kupuju...

zzuzullka
16. feb 2010

adus presne z rovnakého dôvodu mám tiež rada aspoň trochu vystužené podprsenky aby mi neboli vidieť bradavky. ani doma by som sa necítila dobre v bavlnenej kde by mi boli vidieť bradavky, mne totiť stačí keď ma trochu ofúkne alebo strasie alebo niečo a hneď sú bradavky v pozore 😀

nikkka
16. feb 2010

asi ma porazi..prave som nasla o 30€ lacnejsiu autosedacku...a ja som tu drahsiu uz objednala...

aaadus
16. feb 2010

zuzul na doma nosím obyčejnou, to mě nikdo nevidí. Ale jak říkáš, jen mě ofoukne nebo otřepe zima a bradavky stojí 😀

zdenkapo
16. feb 2010

ahojky

Zuzu
fakt mimčo buděj tim,že hodně házej břichem,to mi dělali na konci těhu na CTG

Matpaj
to máš teda utz jen občas? mě ho naštěstí dělá každou poradnu...


Podprsenky
dají se koupit i v supermarketech a i značkové- třeba Dorina atak... jo a lepší jsou ty úplně odepínací- že se odepne celý košíček a prso zůstane úplně volné,takové ty co okolo zůstává opora jsou horší,pak to může vadit a i mi to doporučila laktační poradkyně- v prvním těhu jsem koupila oba druhy a musím potvrdit že ta celoodepínací je pohodlnější...
jsou dost pružné,tak bych nekupovala rozhodně o dvě čísla větší,normálka ta co vám sedne berte a dejte do košíčku ruku a povytáhněte a uvidíte,že je poddajná a zvětšení po porodu zvládne i s vložkama...
doporučuju ale koupit třeba jen 2 obyčejnější a až se kojení ustálý,tak koupit lepší,tak jsem to měla v plánu i tehdy,ale po 4 měsících byl s kojením konec,tak na Anitu ani nedošlo,tak doufám,že teď ji pak kopim....

zdenkapo
16. feb 2010

Adus
na začátek bych teda moc nedoporučila s kosticí a navíc vyztuženou- nebude to pohodlné a nepůjde ti k bradavce tolik vzduchu... jsou nej na začátek bez kostice

matpaj
16. feb 2010

to asi ani podprdy na kojenie s kosticami neexistuju, ci ano?
no ja som stastna, ze kostice nemusim mat, konecne mam riadne"dudy" a mozem mat aj pohodlne podprdy bez kostic.....a stojace bradavky su sexi 😀 moj mm sa bude tesiiiiiit 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre