Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
1. nov 2009

Koník bohužel ukazuje pořád stáří podle PM, takže já taky mám datum porodu pozděj než někdo s 13tt 😅
Adel - tak to máme vybráno stejně, akorát já tuhle nabídku objevila na mimibazaru 😀

m.c.
1. nov 2009

Babaro, dík za vysvětlení, já jsem psala ze si myslím že je to délkou cyklu, ale moc tomu nerozumím tak sem spíš hádala 😉 .

andelka
1. nov 2009

blanka: Já na MMB nechodím (zatím tam nakupovat neumím), takže se koukám jen na ty "normální stránky".

blanka.k
1. nov 2009

Andel - já tam taky nikdy nenakupovala, ale někdy to musí být porpvé 😀

andelka
1. nov 2009

blanka: A jsou tam nějaké podmínky, aby mohl člověk nakupovat nebo jak to chodí? Já jsem si zatím z netu neobjednávala nic, kromě DVD a knížek.

blanka.k
1. nov 2009

Andel - já myslím, že ne. Jen se zaregistrovat, předpokládám, že je to něco jako Aukro.. klikneš, že máš zájem, napíšeš velikost, barvu, jak to zaplatíš, jak to chceš poslat.... ale ještě jsem to nezjišťovala.

bejunka
1. nov 2009

....taky vychází někomu termín na 1.máje ??!! 😉 😀

andelka
1. nov 2009

blanka: Aha, tak to by bylo dobré, to bych zvládla 😅

mishutka
1. nov 2009

Já mám 5.5.2010... 😉

zdenkapo
1. nov 2009

holky,tak na MMB je nákup v poho,jen se bezplatně zaregistruješ jako na jakýchkoliv jiných www stránkách a vybereš si co chceš a normálně objednáš,většinou je tam mnohem nižší poštovné,skoro jako aukro,nebo jiné obchody 😉

andelka
1. nov 2009

Hm, tak super, asi začnu pronikat do tajů internetového nakupování. Potřeby a oblečení pro děti se nemusí zkoušet, tak se toho nebojím. Pro sebe mám obavu. I na to tričko co jsem dávala odkaz hore, se budu muset pořádně přeměřit a doufat, že mi bude. Pás má naštěstí univerzální velikost 😀

doli1
1. nov 2009

proniknutí do tajů MMB vede k závislosti na MMB 😀 fakt se tam skvěle nakupuje.ještě je dobré tam zatrhnou od všech zákazníků jinak se ukážou jen od hvězd tedy placených účtů.dětem se tam dá vybrat nádherne oblečení a skoro nepoužité.nebo je tam i spousty novích za super ceny.

doli1
1. nov 2009

zdenco já fakt nevim ale kámoška má toho roana a nanny podložka se jí tam vlezla.

terkajesterka
1. nov 2009

barčo, tak mně se doktor s odhadem váhy sekl o 1030 g 😀 a délku neodhadoval nikdo, protože na tak dlouhý mimina neměli v porodnici ani povijan 😀 😀 😀

andělko, já jsem koupila pár kousků oblečení z internetového bazárku a stalo se mi, že dupačky měly každou nohavici jinak dlouhou....... a taky máme spoustu oblečení, které je nám příliš úzké, takže jsme to neoblékli, i když velikostně (číslování) bylo ok..... no, nechci ti brát iluze o tom, že se s dětským oblečením nemůžeš seknout 😉 jinak ale na MMB nedám dopustit, taky tam nakupuju, protože je to pořád nejlevnější varianta (kromě zděděných oblečeků) a navíc se tam dají sehnat věci daleko hezčí, než v obchodech.

andelka
1. nov 2009

terka: No, já se o závislost nebojím, protože na nakupování po netu jsem dost opatrná. To už by se mi muselo něco hodně líbit, abych to riskla. Hodně věcí budu mít právě poděděnou, takže spíš budu tak brouzdat. Ale díky za upozornění, myslím, že všechno má své klady a zápory, je dobré to vědět a asi s tím i trochu počítat, že se něco takového může stát. Přece jen, v obchodě nebo sekáči si to člověk může přímo osahat.
Já jsem teda zrovna dneska nakupovala přes net - můj milovaný večerníček Chaloupka na vršku, z ČT, takže tam se nebojím ničeho. Strašně se těším, až to dorazí 😵

lucik...
2. nov 2009

Dobré ránko 😉

Dnes odpo jdeme na screening tak držte palce 😉
Jinak já na MMB koupila zrovna minulý týden pár věciček a jsou náááádherný 😉

zdenkapo
2. nov 2009

jé,odhad váhy jo? Hm,tak mi měli ,ít dle mé gyn.prcka 47cm a 2700g a malý se narodil na 39 +0 tt a měl 3200g a 51cm,takže normál 🙂

DOLI tak já mám vnitřek 35cm na šíři,ale v jednom místě,jak se to dává pak do sedu se to o ty 2cm zužuje,takže bych tam Nanny nenacpala,ale Babysence bude stejně dobrý,si myslim 😉

doli1
2. nov 2009

ahojky já bych se mmb nebála dobře se tam nakupuje.zrovna včera jsem taky nakupovala.zavinovací body je to nej ale pěkně drahý tak ej nakupuji postupně.doufám že přijdou v pohodě.když byl prcek malí kupovala jsem tam snad všechno ted už si hodně vybírám protože ty kluci to dost zničí tak tam skoro nic neni.sem tam říkám že je to pěkná diskriminace chlapečků 😀 na holky tam vybereš krásný věci ale na kluky už se vybírá hůř.

doli1
2. nov 2009

lucik držim palečky vše bude v pohodě a je to krása moc se těš

u šimona se s váhou moc nesekli říkali že bude mít 3kg a měl

lucik...
2. nov 2009

doli děkuju 😉
No já se těšim moc, ale i se trošku bojim, ale snad to bude v poho 🙂 Jde se mnou prvně i manžel, tak se těšim o to víc, na jeho reakce 😀

doli1
2. nov 2009

mě přišlo že si tim manža uvědomyl že tam fakt někde něco je a že to žije a hejbe se atd. já se taky bála nemohla jsem dospat a doufala že je vše v pohodě.dnes mám taky strach stále čekám na výsledky.

lucik...
2. nov 2009

doli ty je ještě nemáš? Tu krev viď.. To já už dnes budu mít vše protože na krvi jsem byla před 14ti dny... No manža si to právě taky neuvědomuje, řikal že když nemam břicho tak mu to prostě nepřijde a minule jsem mu vyprávěla jak jsem byla u doktorky jak se strašně to mimi mrskalo atak a on že to jako nechápe jak se může hejbat tak sem řikala že asi normálně, rukama a nohama 🙂 Tak z toho byl celej takovej naměkko a v šoku, že už to hejbe nohama a rukama 😀 😀 a litoval že se mnou nebyl. Tak doufám, že si to dnes konečně uvědomí 😀

m.c.
2. nov 2009

Doli, i některý holčičky všechno zničí 😀 . Nechápu jak můžou některý matky prodávat použitý věci v takovým super stavu, to u nás teda nehrozí. A přidávám se k závislákům na MMB 😉

Lucik, určitě to dopadne na 1*

doli1
2. nov 2009

nee nemám výsledky normálně jsou do pár hodin ale byl pátek tak mají byt až dnes.to stoho bude pěkně v šoku zvlášt když uvidí že je krásně vyvinutý minko.hodně lidem jsem ukázala fotečku i na facebooku jsem ji dala a hodně lidí bylo vyjevených stoho že to dítě už je tak vyvinutý.většina to zná jen s biologie.jako když ukázala tvářičku na 4D tak to vypadalo ještě děsně.očička jsou ještě na bokách nebo nejsou tam kde by meli byt tak to jako pěkný mimi nevypadalo ale s profilu na 3D už je to krásný.

lucik...
2. nov 2009

no už se těšim 😉 A doufám že to bude OK, ale uklidňuju se tim, že jsme oba mladý a žádné vady v rodině nikdo nemáme, tak snad to bude OK 😉

mishutka
2. nov 2009

Ahoj holky,
včera se mi ozvala známá jestli nechci látkové pleny a já si až do včerejška myslela že stačí pampersky 😅

Máte někdo zkušenost s těma plenama?
To jsou samé vsouvačky a nevím co ještě 😀

Nějak jsem zaspala dobu ještě za komanču 😀 😅

blanka.k
2. nov 2009

Dobré ránko,
tak jsem včera v 8 ráno snědla snídani a o 12 hodin později ji vyhodila 😅 Tak doufám, že si bublina uvědomuje, že zítra mu končí 1.trimestr a od středy by měl být hodný a netrápit mě 😀 😀 😀
Luci, Doli - držíme palce na NT+ 😉
Já nakupuju na netu vybavení k foťáku, spotřebiče do domácnosti a věci které v obchodech moc k sehnání nejsou. Oblečení mě nějak neláká 😅 Jsem se koukala na těhu šaty, ale za obyč. lehké šatky bez zkoušení nedám 1500,- 😅 Chi akorát obejdnat si nějakou tu tuniku s tlapkama na břichu a ty pásy,...
Andel - jak jsi dávala ten odkaz na obchod, tak jedna holka z BRM tam loni nakupovala a prý nevěděla velikost, tak poslala svoje míry a nechala to na té paní a prý super jí to sedlo 😉

lucik...
2. nov 2009

blani děkujeme 😉

mishu já nevim.. Látkové pleny možná tak na rameno 😀 Ale zběhlé maminy ti určitě poradí víc 😀

andelka
2. nov 2009

mishutka: Jestli je nebudeš chtít, tak je pošli mně, já je sháním kde se dá 😉 Chystám se látkovat 🙂
blanka: Hm, taky možnost. No, asi objednám. 🙂
lucik: Vůbec se neboj, je to krásný zážitek. Uvidíš, jak manžel bude naměkko. 🙂

lucik...
2. nov 2009

andel no to já věřím že je to krásný zážitek, to se těším, ale bojím se výsledků 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre