Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bondy1
17. sep 2009

mayocka ďakujem 😀 - bude mi dávať porcelánovú korunku, totiž - na poslednej grilovačke (akože rozlúčka s mäsom) sa mi ulomil kus zuba - a ja som hneď nenabehla k zubárovi - takže sa hneď pri ďalšej príležitosti zlomil na fest - moja prvá korunka - pekne drahá záležitosť - doma sme sa smiali, že nesmieme dopustiť domáce násilie, zuby sú dnes drahý artikel

🙂

bondy1
17. sep 2009

myslela som rozlúčka s letom 😀

bondy1
17. sep 2009

aspoň vidte, čo mi behá po rozume - a to som skôr vegetarián - na opekaní radšej grilovanú zeleninu ako čokoľvek iné

bondy1
17. sep 2009

a čo študuješ Andelka ?

bramburka
17. sep 2009

baru, to je mastný, ale závidím ted výlet kamkoliv, hlavně na sebe davej pozor a pro jistotu, dobrý pojistení, kdybys tam musela na kontrolu. Jsem zvedava, s jakyma prijdes historkama od svagrové 😀

andelka
17. sep 2009

bondy: dělám dopňkové pedagogické studium, abych mohla učit (někdy 😅 ), teď druhý a poslední rok. Akorát budu mít závěrečné zkoušky v tom týdnu, kdy mám TP, tak se pak budu muset s nima nějak domluvit, co s tím. 😅
Jaj, zubky, potvorky.

bondy1
17. sep 2009

takže pedagóg ? 🙂 Ja tiež, svokra a budúca švagriná takisto, povolanie, ktoré si vyžaduje hodne trpezlivosti

olga77
17. sep 2009

Tak teraz ste mi moc nepomohli 🙂 🙂 už som bola rozhodnutá pre Lauru a Paľko začal otravovať že on by radšej Simonku lebo sa mu nejaká veľmi páči v škole a tak skúsim ako sa vam ktoré páči a vede Simonka 🙂

teraz budem mať dilemu 😀 😀

bondy1
17. sep 2009

🙂 myslím Oli, že sa na bábetko pozrieš a hneď budeš vedieť, 🙂 my máme vysnené meno Terezka - copaté dievčatko, už veĺmi dávno, manželovi sa dokonca snívalo, že máme dievčatko (to sme ešte nevedeli, že sme tehotní) 😀 ja má skôr podozrenie, že to bude chlapeček - vôbec neva,

andelka
17. sep 2009

bondy: No asi jo.Mamka je učitelka a vlastně půlka rodiny taky. 😅

olga: No, mně se třeba Laura dost blbě vyslovuje a Simonu znám malinkou i větší i dospělou a sedí mi to. 🙂 Mně taky jméno vymyslel brácha 😉

bramburka
17. sep 2009

my jsme taky vsichni v rodině učitelky 😀

bondy1
17. sep 2009

Môj bráško mal byť Lev (L.N. Tolstoj) - naši si robili žarty, boli presvedčení, že to bude druhá dcéra - Katarínka, nakoniec sa narodil Jurko 😀

bondy1
17. sep 2009

bramburka 😀

kapka
17. sep 2009

ahoj holky možná k vám budu patřit 🙂 v pátek sem objevila na těhu testu dvě čárky....ale k doktorovi půjdu až příští týden...

brisilda
17. sep 2009

ahojte kocky tak bola som u dokiho mame prve foto 🙂 tehu knizku a prenatal box 😀 prave idem zalahnut a vecer o 22 ma caka dlha cesta do spanielska 🙂 tak hadam to zvladnem 😉

bondy1
17. sep 2009

Babarka šťastnú cestu a bezproblémový let. U nás boli nedávno problémy so SkyEurope, kamaráti boli na návšteve Slovenska - cesta nazad sa im poriadne predražila 😒

bondy1
17. sep 2009

Ahoj Kapka 🙂
Brisilda štastný let a peknú dovolenku 🙂

cuculik1
17. sep 2009

Tak s majovkami sa lucim vcera rano som zacala velmi nepatrne spinit hned som sla do nemocnice no testy hcg vypovedali o mikropotrate. Uz mam po zakroku,dnes rano ma aj pustili. Vsetko sa udialo strasne rychlp

andelka
17. sep 2009

cuculik: Ach bože, to mě strašně mrzí 😔

bramburka
17. sep 2009

Cuculik, to mě strasne mrzí 😔 ach jo, drž s eholka.

babara
17. sep 2009

Ale ne, cuculik taky? Urcite se zase brzo zadari, preji mnoho sil a drz se!

aktaka
17. sep 2009

juj, nemám čas vás dočítat, jen jsem postřehla dilema Laura x Simonka, tak já jsem jednoznačně pro Lauru, mně se to jméno moc líbí 🙂

Cuculik, je mi moc líto 😢 😔
hodně sil do dalšího boje, at to rychle přebolí

dezyre
17. sep 2009

Dobrý večer májovky 😝
Cuci.. i já přeju hodně sil.. a štěstí.. je to smutné, co se stalo .. ☹

berenisse22
17. sep 2009

Cuculik, to je smutne, co sa stalo, hlavu hore, a prajem Ti vela sil ☹
Baby po kazdom jedle mam hroznu kyselinu, pri prvom tehu, som to mala len ku koncu, a este namiesto vracania, ja chodim na velku, mate to niektore tiez?

dezyre
17. sep 2009

Jinak holky.. já jsem kapičku zakrvácela jen ráno.. potom dopoledne ještě něco co zbylo z rána pravděpodobně a teď už je to OK, tak doufám, že to vážně bylo jen po sexíku.. a teď už si budeme dávat pozor 😉 i tak se na to asi příští týden zeptám doktora... Ale řeknu Vám, že dnes jsem přijela z práce už kolem půl třetí, ale sotva jsem stála na nohách, úplně se mi podlamovali, jak jsem byla slabá, unavená a hlavně hladová.. já totiž neměla chuť po tom ránu ani na jídlo.. ale snad už taky v poho.. vyspala jsem se, najedla..a už zase klasika.. bolí mě žaludek 😀 ale pobolíval mě navečer i podbřišek.. bez krve teda, takže asi si piškotek dělá místo 😉

bondy1
17. sep 2009

cuculík, držím palčeky, nabudúce to iste dobre dopadne, hodne síl ☹

aktaka
17. sep 2009

Dez, tak snad už to bude dobré

jinak obdivuji všechny pracující těhule, já padám na pusu a jsem doma. když si nejdu po obědě na chvíli lehnout, tak už od šesti klížím očka 😅 vždycky jsem chtěla co nejdéle v těhotenství pracovat, hold okolnosti to zařídily jinak, ale nestěžuji si, i válení se doma má něco do sebe 🙂

babara
17. sep 2009

bram: jj, pojisteni je nutny, no snad nebude potreba. A svagrovou mozna ani neuvidime, uz bydli jinde 😉
Ale zacinam se moc tesit 😵

Sem dnes cely odpoledne shanela v okoli fotografy, dojela sem az na Cernak a stejne mi udelali jen klasiku, Hynecek na to vizum potrebuje 50x50. Proc nemuzou chtit aspon obyc. pasovou fotku??? Smejdi.
Ale aspon mi bylo relativne dobre. Mam porad hlad, kazda porce je mi malo, a bricho se dnes zvetsio aspon o mesic 😀

Mne se libi Laura i Simca, ale ta Laura mi prijde moc knizni, jeste to neni moc zavedeny jmeno. Skoda, ale treba brzo bude, kdyz ji ma ted Dara 😉

dezyre
18. sep 2009

Dobré ráno holky 😉
Tak jaká dnes? .. Já už jsem tak ráda, že je pááátek 🙂.. a zítra víkendek a nemusí se do práce 😝 A hlavně jdu zítra na 40-tiny .. tak už se těším na oslavičku.. Doufám, že mě nebude zlobit žaludek a já se budu moct nadlábnout všema dobrůtkama a větrníčkama 😀 😀 😀

cuculik1
18. sep 2009

dnes este idem k svojemu gynekologovi, vraj urobia seriu testov - hormonalne a pod.. Uz mi je celkom fajn, beriem to tak, ze jednoducho ak sa to malo stat, je lepsie, ze sa to stalo cim skor, predsa si clovek buduje silnejsie puto kazdy den a potom je to len horsie, dakujem a vam prajem vela vela stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre