Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
31. mar 2010

monika, to by som radsej chodila peso alebo na bicykli, len nech mam sama vlastnu kuchynu......

monikapd1
31. mar 2010

matpaj s vyprazdnovanim som mala aj ja problemy, mi z toho tvrdlo brusko potom

monikapd1
31. mar 2010

ani nevies ako na to cakam, ale tak co narobim ked auto sme si brali uz predtym a ten rok aj nejaky ten mesiac vydrzime, teda dufam 😔 😅

zuzana39
31. mar 2010

monika- aspoň si budeš vlastné ešte viac vážiť. a auto sa vždy zíde a ked už má človek vlastné bývanie našetriť na auto,neni nič moc.....

matpaj
31. mar 2010

monika a co si robila, ked sa nedalo? mas nejaky recept?

matpaj
31. mar 2010

babky do akej velkosti mate dupky?74 su uz velke nie? to uz radsej dam teplacky.....

vavenka
31. mar 2010

Joj ja som si tiez uzila s problemy so stolicou, az som si zadok natrhla,taka som bola zapchata.....
Tak ako si pisala - treba upravit stravu a vela pit.... A u mna zaberali vrazedne kombinacie, ked to uz bolo viac ako tri dni - tak som sala jablko, zapila ho kefirom, zajedla to cele nejakym kompotom a nakoniec kafe s mliekom... Sice som myslela ze mi na wcku oci vypuci, ale pohlo sa 🙂

Ale preventivne treba jest vela surovej zeleniny a ovocia, cerealie, jogurty, kefir/acidko, a obmedzit mucne jedla, pecivo, sladkosti......

zuzana39
31. mar 2010

matpaj ja som počula,že železo zapeká,ale ja mám opačnú skúsenosť , ked som ležala v nemocnici,zistilo sa ,že mám málo železa,začala som brať SORBIFER DURULES dosť mi to pomohlo,teraz nemám už problém 🙂

bibi13
31. mar 2010

matpaj, žeriem.. minutku pred tým som mala rožok s natierkou a klobaskou... 😠

vavenka
31. mar 2010

Zuzi ja tiez beriem maltofer a ten ma teda pekne vie zapiect 🙂

matpaj
31. mar 2010

no bibi......ved ty uz si vo finale.............. 🙂 ......

monikapd1
31. mar 2010

no ja som bola za to v nemocke a tam mi dali nejaky ten roztok a potom to uz bolo oki, ale inak dost vela pijem

zuzana39
31. mar 2010

maltofer som brala na začiatku a ten mi dal zabrať to teda hej

matpaj
31. mar 2010

ja nejem ziadne zelezo a aj tak mi to nejde..........asi budem musiet kupit nejake tablety alebo nedajboze cipky...... 😒 😒

lucik...
31. mar 2010

tak jsem koukala na zprávy... ☹ při autonehodě umřela 29letá těhotná.. Udělali jí hned císaře, ale ani miminko se nepodařilo zachránit 😔 😔 😔

zuzana39
31. mar 2010

bože aké smutné,ja sa síce už pomaly nezmestím za volant, šoférovanie MILUJEM,ale v poslednom čase mám rešpekt a strach.

matpaj
31. mar 2010

uf lucik............... 😒

lucik...
31. mar 2010

no já teda pořád jezdím a zatím mi to nevadí.. Ona ale neřídila, byla spolujezdec 😔

matpaj
31. mar 2010

zuzan, ja ako som tehotna, nesoferujem, uz som to asi aj zabudla..........a soferovanie NEZNASAM, vzdy som sa bala........aj moje auto sme predali ale mm zasa chce kupit, ze nieco malicke....... 😖

monikapd1
31. mar 2010

matpaj ak chces cipky tak mne v nemocke ked som odchadzala povedali, ze len glicerinove mozem

vavenka
31. mar 2010

A vraj su perfektne tablety duphalac, tie mozu aj tehotne, ale ja stale zabudnem pytat recept, ked idem do poradne 🙂

zuzana39
31. mar 2010

ja by som sa šoférovania nevzdala ani za svet,je to pre mňa niečo ako relax 😉 a auto sa vždy pri deťoch zíde,nie som fajnovka,ale ťahať sa s kočíkom do autobusu - žiadna sláva ☹ pri prvom som ešte nemala auto a ked som nastupovala do autobusu s kočíkom,nikto ma akože nevidel 😒 bola to fuška ☹

monikapd1
31. mar 2010

a ten duphalac nie je aj roztok?? hm ak ano tak to je asi to co mi dali v nemocke aby ma prehnalo

lucik...
31. mar 2010

no já se radši vozím ale řízení mi nevadí 😵 a je fakt že s mimčem to je mnohem lepší... Kdyby náhodou něco tak nemusím MHD nebo někoho otravovat nebo čekat až přijde manžel

monikapd1
31. mar 2010

ja soferovanie moc nemusim, ale ked treba tak sa dopravim tam kam treba, teda pokial to nie je na dlhe vzdialenosti, to si este netrufam 😔

matpaj
31. mar 2010

monika, cipky.......to je posledna moznost..... 😅
zuzan, tak to uprimne zavidim, ja k soferovaniu nemam vztah, v autoskole mal zo mna instruktor orgazmy.......... 😀

monikapd1
31. mar 2010

ja som zas v autoskole bola na jednicku, ale potom som skoro 4 roky nesoferovala a z pri manzelovi som si zas trufla sadnut za volant, xi ten po mne nehuci bo ho hned zluftim 😀

lucik...
31. mar 2010

moni asi tak 😀 Vždycky mu říkám že si může klidně vystoupit jestli má nějakej problém 😀 Ale do prahy jako do centra mě autem teda nikdy nikdo nedostane, to fakt ne 😀

bibi13
31. mar 2010

no práve matpaj.. nemusela by som už toľko žrať, nie?

inak, ja si neviem bez auta život už predstaviť.. 😒

m.c.
31. mar 2010

já řídím pořád, mám teda řízení ráda.

A taky jdu na kontrolu 6.4. 😉

Včera jsem pokoupila trochu věcí v drogošce do porodky, plíny, podložky, prsní vložky, pak dvoje síťovaný kalhotky v lékárně, no pomalu si můžu odškrtávat seznam věcí🙂. Tašku si chci sbalit do příštího pátku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre