Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
10. nov 2009

no uvidíme jak se to vyvrbí. třeba překvapí a bude to chůva no. 1

doli1
10. nov 2009

my jsme měli dva a ted už jen jedno telátko 😀 určitě nezavírat už tak bude žárlit a rychle pochopí že kvůli tomu dítěti musí byt zavřený.já si je nemohu vynachválit vždy leželi u kočárku a byli jak chůvičky jakmile se prcek budil nebo mu vypadl dublík hned byli u kočárku.dokonce až je to divný tak se u kočárku střídali kdo bude hlídat.to je náš nero https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
dokud je dítě v kočárku tak bych se nebála hlavně ho pouštět k dítěti a hlídat aby nic neudělal.brzo si na sebe zvyknout.

zdenkapo
10. nov 2009

no lehátko je super věc,hlavně mimšo je v tom takové obklopené a asi se cítí klidněji a velk dítě v tom neudržíte,to je jasné,ale do doby než se z toho bude chtít dostat je to supr... u toho chicca je ten medvídek jako vložka pro mimi,pak se na větší vyndá... ještě ale kouknu i po jiných,trochu času ještě mám...

a tu deku naší fakt doporučuju,asi nejlepší kup pro dítě a teď seženete i kolem 1500,-Kč,ta naše je model ,kdy jsme jí kupovali mi v roce 2007,takže klidně si tento starši model kupte a mělo by to být levnější... ony ty novější jsou třeba jinčí barvy nebo tak ale funkce stejná 😉

no a psa máme ale dostali jsme ho vycvičeného k dětem,takže bez problémů,když malý spal seděl u kočáru a jak se zbudil tak hned upozorňoval a hlavně vycvičen,že neštěká

doli1
10. nov 2009

já jsem lehátko neměla a používala tak autosedačku.zavěsila jsem mu tam hračky a plnilo to taky svoji funkci.
máme hrazdičku od prince a strašně dlouho jsme ji používali jen ta melodie mi lezla krkem.

aaadus
10. nov 2009

doli to jsi mě potěšila. já si taky myslím že si na sebe rychle zvyknou a budou nerozlučná dvojka. zítra ho vyfotím a dám sem foto. opravdu to není žádný pitbull,ale takový medvídek,který vedle mě zrovna chrápe jak starý chlap 😀

blanka.k
10. nov 2009

Jaký máte názor na výrobky Chicco? Je to fakt kvalitní? nebo nějaká jiná prověřená značka? Tuhle značku mají skoro ve všech těch obchodech s mimi věcma, ale nikdy jsem nad tím napátrala, jestli je to fakt dobré.

doli1
10. nov 2009

já si myslim že když nebudete psa omezovat nebo odstrkovat(právě to zavíránim) kvůli dítěti tak vše bude v pohodě.uran byl starý pes který vyrůstal mezi dospělími a nera jsme koupili 3měsíce před porodem jako štěně a oba dva byli úplně perfektní.jako stalo se že měl nero radost a skočil na prcka a ten trochu letěl ale nikdy se nic nestalo.prostě měl jen radost že přijel.dřív jsme tam bydleli u rodičů a ted tam jen dojíždíme tak se nemůžeme divit že zněho má radost.brácha dost psům rozumí a ještě říká že dítě rádo psa šikanuje(ono si hraje že) tak nakoupit plno laskominek a jen dítě mu je může dat.aby pes pochopil že to dítě je přísun dobrůtek a nikdy nebude mít snahu mu ublížit.
ted v novém máme malého vaška-jezevčíka ten dokáže byt ostřejší než jiný velký pes a ktomu 3 kočky.koupili jsme ho když šimčovi byl rok tak spolu vyrůstali a je to nerozlučná dvojka.kdyby jste viděli co prováděj ale stále platí pravidlo že kosti s polívky nebo dobrůtky ze zverimexu nosí jen šimon.nikdo jiný.

aaadus
10. nov 2009

chicco nevím,nějak jsem mu nepřišla na chuť. některé věci mají zbytečně předražené mi připadá

aaadus
10. nov 2009

doli s těma pamlskama to je dobrý nápad. jen co to bude možné určitě začneme zkoušet. já jsem totiž jediná, koho jakž takž poslechne. naši zase mají kočku a ta je takový mazel, že musí s někým spát. ale v postýlce bych ji nerada viděla

doli1
10. nov 2009

jedna fotečka na zasmátí jak naši psy mají vycvičené kočky když jim je zima. https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

blanka.k
10. nov 2009

Já právě vím, že není nejlevnější, ale zajímalo by mě, jestli se je to aspoň kvalitní 😅 U oblečení je mi značka úplně fuk, ale ty různé kočárky, sedačky atd... radši si připlatím, ale aby to k něčemu bylo, že 😅

blanka.k
10. nov 2009

Doli - super fotka.... 😀 😀 😀 😀

doli1
10. nov 2009

uran byl vycvičený,byl to hlídací pes.brácha snim pracoval a hlídali objekty ale nero i vašek už nejsou vycvičeni a přesto jsou to úžasný pejsci.

aaadus
10. nov 2009

http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/pro-nejmensi...
tady ta deka vypadá taky super. jen bych nikomu nesměla říct cenu 😅

aaadus
10. nov 2009

mi se chicco ani nijak extra nelíbí. sice se tam v neděli chystáme podívat jen tak na čumendu, ale mám vůči němu nějakou averzi, nevím proč
doli bezva fotka 😀

blanka.k
10. nov 2009

mě ta cena nepřijde ve srovnání s jinýma dekama nějaká zvláštní 😅 I když taky nějak nechápu, co je na nějterých těch věcech tak drahého 😅

aaadus
10. nov 2009

já si zatím vše platím sama, proto se mi zdá drahá, manželovi ani neříkám kolik co stojí raději

blanka.k
10. nov 2009

tak já budu chtít po manželovi zapltit kočárek, ale zbytek taky plánuju nakoupit sama. Stejně je do večera v práci a nějaký lítání po obchodech nemá rád, naštěstí jsem před těhu nestihla všechny peníze utratit, aspoň mi do toho nemůže kecat. Plánuju utratit těch cca 6000 tisíc měsíčně, protože nechodím do práce, tak utrácím akorát za jídlo. A stejně by to nechal vše na mě, asi málokterý chlap touží vybírat barvy dupaček, hračky atd. Valstěn, abych mu nekřivdila, má vybranýho toh velkýho plyšovýho krtka, ale čeká až si az půjčí auto, aby ho měl jak odvézt...to jsem zvědavá, kam ho dá, do ložice se nevleze 😅

doli1
10. nov 2009

u nás je to stejné. chlap jen odkývne ano to jo to ne ale u šimona jak je větší tak už do oblíkání trochu kecá.ted jsem šimkovi koupila k vánocům super skejtáckou čepici a za tu mě asi zaškrtí ale nemohla jsem odolat 😀 😀 budu to muset dat pod stromeček k babičce aby neviděl kdo to koupil 😀 😀 😀

blanka.k
10. nov 2009

Naštěstí před mužem jakékoliv výdaje tajit nemusím, máme sice každý vlatsní účet plus jeden společný, ale prostě občas se mě třeba zeptá, kolik něco stálo a já ho, a už jsme zvyklí si prostě přiznat, že jsem utratili velké peníze za něco so jsme strašně chtěli (já utrácím za fotografické věci, on zas za modýlky, atd., takže si nemáme rozhodně co vyčítat 😀 ). Akorát třeba naši jsou ze staré školy a vyčtou člověku skoro každou utracenou korunu, u těch teda mlžíme, třeba cenu bytu jsme podělili 3, oni absolutně nemají představu, kolik vlastní bydlení stojí 😅

blanka.k
10. nov 2009

Doli - to je dobrý fííígl 😀 Můj se akorát hrozně těší, jak budou s malým kupovat a malovat modýlky, pak chodit s něma na turnaje, už koupil i nějakou hru, co se dá hrát doma co je těma modýlkama inspirovaná, a furt řeší koupi nějaké další vitrínky, že pajďuláků přibyde, když teď na todoma budou 2.... no každý si musí na tom mimču najít něco na co se těšit 😀 hsem zvědabvá, jak dlouho mu to vydrží....asi než mu dítko rozbije první model 😀

blanka.k
10. nov 2009

Jsem si teď vzpomněla... když jsem bydlela v Praze, tak jsem si tam hodně nakupovala v různých výprodejích v obch.centrech, to na vesnici není, a koupila jsem si supe svetr, stál nějakých 300,-, takže docela ok cena, a dojela jsem domů, máma zas, že mám na sobě něco novýho, tak já klasicky nasadila koeficint 0,5 😀 a řekla, že stál 150,-, protože to bylo takový období, že i svetr za 300,- byl pro mamku prostě zbytečně drahý 😅 . Tak mamka, jeslti je ještě mají, tak já , že plno, a ona, fajn, tady máš 150,- a kup mi ho taky 😀 No to jsem si nahrála....už ani nevím,jeslti jsem ho fakt koupila, nebo se vymluvila, že už nebyly 😅 Takže obřas se to mlžení cen se ne vždy vyplatí 😅

doli1
10. nov 2009

jaký kupuje modýlky?

aaadus
10. nov 2009

já ne že výdaje musím tajit, ale prostě se snažím vyjít abych si manželovi nemusela říkat o peníze. nemocenská je nic moc, platím si vcelku vysoké spoření, jídlo, benzin, doktory. on mi jako klidně peníze dá, sám se mě ptá jestli nejsem holá, ale zatím jsem si nevzala. kočárek nám chtějí koupit naši, ale to jim taky nemůžu říct pravou cenu.

blanka.k
10. nov 2009

Doli - jednak ty RS (snad je ta zkratka správně 😅 ) modely aut... prostě takový auto 1:10, je na baterie, a jezdí třeba 50km/hod., má to veliký kola a je na dálkový ovládání (líp to popsat neumím 😅 )
a pak druhá věc je warhamer figurky a modely tanků, atd. něco takovéhoto: http://www.g4g.it/g4g/wp-content/uploads/2007/1... Ty si prostě koupíš krabici, tam jsou ručičky, nožičky, vše zvlášť, musíš to slepit, nastříkat a pak barvičkama namalovat a pak chodíš do herny hrát turnaje. Sejde se víc takovýhto bláznů, postaví proti sobě armády, hází kostkou, atd. a navzájem si "vyhazují" figurky ze hry.

Teď dávají na TV, že 12 děckácm v USA už kočárky Malaren amputovaly prsty 😅 V prodeji jsou i u nás 😨

blanka.k
10. nov 2009

Adus - tak to máme podobně, taky se pořád ptá a nabízí peníze, prý ať neutrácím svoje úspory, ale nemám našetřeno miliony, jsem říkala, ať se nebojí, že peníze mi časem dojdou, tak pak si řeknu 😅 To zas ať se nebojí, že ho to naše těhu a válení se 3 roky doma nebude nic stát 😀 A slyším, že živitel došel a práce, tak se mu jdu věnovat. tak všem zdar!

doli1
10. nov 2009

o těch kočárkách jsem to tu dávala už ráno bylo to na seznamu.
warhammer dobře znám bejvalí to taky žere a hraje.jen ty figurky jsou pěkně předražený

blanka.k
10. nov 2009

Doli - aha, to jsem ráno přehlídla 😉 S těma figurkama si dělám srandu, že až přijde krize, tak půjdou na Aukro 😀 Ale zas je to jeho nejvěší koníček (kromě těch autíček, ale těm se už skoro nevěnuje, vlastně jediný). A co bylo kouzelný, teď si koupil nějaký bojovníky, co mají na ramenou takový nějaký výložky a začal je pojmenovávat, pupíku říká Marcel nebo René, tak mi hned tyhle 2 pajďuláky ukazoval, fakt miniaturním písmem každý jméno na rameni a teď o víkendu domaloval mého favorita...Petříka 😀 Jak bude zítra dobré světlo, tak "našeho Petříka" vyfotím 😀 prostě sranda s těma chlapama 😀

bibi13
10. nov 2009

aaadus, ten gynekolog je trošku starší.. ale tak normálne, žiadny dôchodca.. a my máme tiež velkého hafana, nemecku dogu.. zvyknutá na decká je, ale je taká rozkokošená, takže neviem ako sa bude chovať.. dufam, že si zvykne a bude opatrna.. ja by som nemohla zavrieť moje zlatíčko, radšej budem na tej zahrade aj s kočíkom aj s hafanom.. 🙂

m.c.
10. nov 2009

já teda na lehátko nedám dopustit, měla jsem v tom Peťulu hodně často, je lepší než autosedačka, protože se dá dát i do lehu. A hrací deku doporučuju, to je taky super věc.

Chicco nemám ráda, nelíbí se mi to zpracování věcí ani cena 😉.

Já si na mateřské přivydělávám, takže jsem vcelku finančně soběstačná🙂. Horší to bude se 2 dětma, to toho času na práci moc nebude...



.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre