Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
18. nov 2009

A ještě mě na kočárku zaujala taková ta přihrádka pod korbičkou, že byla fakt pořádná a měla takový dobrý "vlez".
korbičku má asi tuto , tu Moka :
http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-navet...
Fakt si jednou rukou podržela korbičku za to ucho, druhou zmáčka pod ní nějaké tlačítko a cvak a korbičku měla v ruce amohla nasadit třeba vajíčko z auta nebo sporťák nebp zmáčknout jiné a kočárek se krásně poskládal, ikdyž žádný drobek to nebyl 😅

aaadus
18. nov 2009

andel takové břicho jako ty máš v 15tt já měla v 7tt 😀

xxx.klarka
18. nov 2009

andelka: prosím Tě a kde mášbříško odjakživa?? Koukala jsem na foto a jsi plochá jak lunt. 🙂 Ani není vidět že jsi těhu. Za to já s mýma kilama mám pupek jak kdybych byla před porodem. 😀

aaadus
18. nov 2009

blani peg perego je pěkný,ale mě se nelíbí to madlo. cam cortina ma stejný způsob sundávání a korbičky,hlavně proto ho chci a kupodivu se líbí i manželovi a ani nad cenou nehudroval

blanka.k
18. nov 2009

Andel . holky mají recht, kde máš břicho? Taky jsem měla před 10 týdny větší 😅 A teď ani nemluvím, zrovna dnes mi došlo CD s fotkama, tak jjá vám hodím moje těhu břicho do alba. 😀 😀 😀

xxx.klarka
18. nov 2009

Holky, tak já vyfotím můj břuch, ať vidíte co je to břicho. Jak tak koukám, tak tady jste samé hubeňourky. 🙂

blanka.k
18. nov 2009

Adus - ta kámoška právě má klasické madlo s brzdou , ne ty "dvě tyče", ty se mi taky nelíbí, ale fakt přímo ten komplet kočárku nemůžu nikde najít...tak nevím,jak to nakombinovala. Tak hned kouknu na ten "váš", mě právě zaujalo to jak je dobře skládatelný a do terénu.

hepinka
18. nov 2009

mayocka (a ostatne ktorym je zle) sucitim s vami, lebo ja nejake nevolnosti takmer nepoznam (teda ano, ale suvisi to s brutalnymi bolestami hlavy) ale to aspon nie je denno-denne aj ked sa to tazko preziva 2-3 dni so zvracanim:( Snad to u vas coskoro pominie, drzim palce. May - a ty dokedy planujes pracovat? chapem, ze asi musis, ved aj ja chodim do prace, len si spominala, ze to nie su bohvieake podmienky..

bibi13
18. nov 2009

aaadus, prosíím, to budeš v ktorom mesiaci, ked ideš na ten 3D?

andelka
18. nov 2009

klarka. Tak jsem se koukla na net na ten Palex a přijde mi hodně podobný jako Baby Merc, co do užití a výbavy - tak budu asi vybírat z těch dvou. U nás Palexy jezdí docela dost. Škoda, že jsem se nepodívala, za kolik ten Palex měli. Ale zas u Baby Mercu se mi strašně líbila jedna barevná kombinace, co u Palexu jsem neviděla.
Jinak já právě oddělávací korbičku nepotřebuju, takže jsem vybírala i podle toho, co potřebuju a co ne. A taky se mi subjektivně pevné korbičky ( akor černé) nelíbí, ale to je moje věc 😀

Děcka, já břuško fakt mám (při 160cm/66kg jakby ne), akorát mi moc neroste - zatím. Ale cítím, že se mění, tak o drobka nemám tolik strach, a věřím, že je mu dobře a roste jak má.

aaadus
18. nov 2009

bibi budu 18+1 a sestřička říkala, že to je v od tohoto týdne nejlépe vidět. a měl by to být 4D, ale to by neměl být rozdíl oproti 3D

bibi13
18. nov 2009

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. teraz som volala gynekologovi a babatkoooo je uuuuuuuuplne v poriadku.. tripply su negativné.. suuupeeer..🙂

xxx.klarka
18. nov 2009

Holky, tak v galerce je můj břich. 😀 Při výšce 174cm mám 86kg. Ale před těhu jsem měla 89kg. Tak snad moc nepřiberu a po porodu půjdou kila dolů, jsem asi naivní že. ☹

Andelka: Kouknu na ten Baby Merc. O tom jsem ještě neslyšela. Škoda, tak když ho někde uvidíš, koukni na cenu a poinformuj mě. Budeš hodná. 😉

bibi13: tobě gratuluju, já jdu 1. září.

blanka.k
18. nov 2009

Tak jsem hodila do alba fotky mého bříška, nejlíp je to vidět na celé postavě, ale hambatý fotky sem dávat nebudu, jsou 3 týdny staré, od té doby bříško hodně vyrostlo. Když tu koukám na fotky holek v 25tt, tak dost jich takové nemá, jak já v 16tt 😅

blanka.k
18. nov 2009

Bibi - gratulace, to je super. 😉

xxx.klarka
18. nov 2009

blanka.k : krásný pupík, hezky roste koukám. 🙂

blanka.k
18. nov 2009

Klárko -díky, taky máš krásný... no kdyby rostl jen pupík, má obavu, kam mi zas dorostou prsa, už překonaly magickou hranici 100cm, ale tak pokud ty kila půjdou do pupku a prsou tak to ještě není tak zlé... 😅 Hlavně aby to šlo po porodu dolů, jsem skoro všechny větší věci vyházela a teď je mi doma vše malé 😅 Však je to vidět na té fotce v bílé halence, jsem to taktak pod prsama zapnula, abych se měla v čem fotit 😀

bibi13
18. nov 2009

jeeejda, tak som natešenaaaa.. 😀

xxx.klarka
18. nov 2009

blanka.k : Ty jsi hezky hubenoučká. O prsech mi ani nemluv, teď mám 110cm, a F které nosím mi jsou skoro malá. 😒 Já doufám, že mi půjdou kila jen do pupku, protože bych pak byla jak slonice. Už teď mám dost nadváhu, natož potom.

nikkka
18. nov 2009

ahojte..
ale ste toho popisali 4 dni som tu nebola a mala som co citat, ani som to vsetko neprecitala...travila som vikend v Parizi... 🙂

mne uz tusim tiez zacina rast brusko, hlavne vecer vzdy vykukne..rano som sa vazila a vyzera to tak, ze som este ani kg nepribrala, co ma celkom tesi.. 🙂

zacinam sa trocha bat, zajtra rano idem na poradnu, dufam, ze vsetko je tak ako ma byt...

blanka.k
18. nov 2009

Nikka - teda, ty ses měla. My měli vybranou od 6.12. odlet na dovču, zrovna včera jsem říkala, že za 3 týdny už jsme se mohli válet u moře 😀 Ale pak jsem si uvědomila, že mě bublina slyší, tak jsem hned nahlas říkala, že doma v pelechu s ním je to lepší 😀 😀 😀 😀
Klarka - já byla ráda, že jsem zhubla 10cm přes prsa na E a teď zas rostou ☹ ☹ ☹ A hlavně už na ně začíná dost působit gravitace ☹ ☹ ☹ ☹ mám doma takových super věcí, co by se daly v těhu nosit a nezapnu je ☹

aaadus
18. nov 2009

bibi super, gratulace
blani pěkné fotečky. my se budeme chtít nechat nafotit u profi fotografky tak měsíc před porodem.
prsa - za tu dobu co jsem těhu se mi zvětšil obvod o 6 cm 😠 a co potom jak se mi nalijou mlíkem, to bude fakt bezva

nikkka
18. nov 2009

len teraz by som potrebovala este dovolenku na oddych po tolkom chodeni po pamiatkach..
nastastie cely den sedim v robote...

aaadus
18. nov 2009

a díky těm prsům jsem musela schovat všechny mé košile, které tak ráda nosím
nikka my byli v Paříže v tuto před rokem a měli jsme nádherné počasí. poprvé jsem tam jedla pečené kaštany, to byla dobrota. a v kabaretu jste se byli podívat?

xxx.klarka
18. nov 2009

blanka.k : já doufám, že už moc neporostou, nebo nevím v čem bych je nosila.

blanka.k
18. nov 2009

Adus - díky 😉 Já mám v plánu foto ještě na konci 2.trim. a pak taky před porodem (no snad to stihnu 😀 )
Nikka - to věřím, to běhání po památkách je dost únavné i pro netěhotnou 😉

nikkka
18. nov 2009

neboli sme v kabarete, ale fotili sme sa pri Moulin Rouge a vstupne je tam veeelmi drahe, tusim 180€ v cene je aj vecera...ale pozrela by som si take vystupenie... 🙂
pocasie sme mali aj my super, slnko nesvietilo, ale bolo teplo kazdy den 16°C..

blanka.k
18. nov 2009

já jsem navrhla, že když nám padla dovča u moře, tak že hodinový let Řím, Paříž, atd. bych zvládla (to jsem teda ještě netušila, jak mi ještě bude zle 😅 ), tak to M. odmítl 😅 Se mu teda moc nedivím, se mnou chodit po památkách je za trest. Na naše 1.výročí svatby on jel na nějaký turnaj a já jela na exkurzi, kde jsme prošli za ten den tuším 12 kostelů 😀 Oba jsem se shodli, že to bylo krásné výročí 😀 😀 😀 😀

aaadus
18. nov 2009

my jsme v Moulin Rouge byli, ale to jen proto, že jsme to tak dostali i s tím. a zážitek to byl fakt super, tak pěkné vystoupení už jsem dlouho neviděla a asi už ani neuvidím 😀 ale hned bych jela znovu, Paříž je moc pěkné. a na té velké ulici kde jsou jen obchody, teď si nevzpomenu na název, ses byla podívat?

aaadus
18. nov 2009

se mnou manžel nechce jet ani do Prahy na muzikál když jsem těhu 😠 ale je fakt, že když jedeme třeba jenom k našim (30km) jsem vyřízená a večer odpadnu jak hruška. my jsme zase šli na výročí do mekáče na zmrzlinu 😀 , tu já ráda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre