Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
23. nov 2009

Zdeni - super, šla si sama nebo tě poslal gyn.?
Doli - vzhledem k tomu, že není bublina moc velká, tak takový břicho rozhodně není kvůli mimču, ale špeky, a doufejme plodová voda, na tom taky dost záleží, kdy ucítíš pohyby. 😉

bramburka
23. nov 2009

ahoj ja mam teda pohyby vylozené u na podled, v sobotu ráno jsem mela bricho jen na jednu stranua ted jsem cvicila ve vaně - můj akváč 😀 a to teda mimino krutě prostestovalo! 😅

klaarka22
24. nov 2009

Ahoj holky,
nedočítám páč vy toho nakecáte to je hrozný..... 😉
jdu si jenom postěžovat jak jsme nemocný..já dokonce včera vyfásla AT to je hnus teda a na noc codein,no nevim nevim jestli to yla správná volba..tak ho radši neberu dost se bojim...
Doufám že vy jste všechny ok a mimča taky... 🙂

doli1
24. nov 2009

ahojky přidavám se taky k marodům.sotva mohu polykat ale k dr zatim nepujdu.zkusim to zvládnout čajem a medem.

zuzana39
24. nov 2009

Ahojte,pridávam sa k vám,termín mám 21.5.Som teraz marod,tak ležím a surfujem po nete 😅

doli1
24. nov 2009

ahojky snad se ti u nás bude líbit 😀
něco nám napiš jak těhu prožíváš atd

lucik...
24. nov 2009

Dobré ránko 🙂

Teda holky, doufám že na mě něco neprsknete přes net 😀 Já jsem zatím fit a doufám že budu 😀 I když včera se mi chtělo taaaaaaak spát, už sem se na nohou ani neudržela, bylo mi tak divně.. Tak sem zalehla a nemohla usnout... Šílenost..

aaadus
24. nov 2009

Dobré ráno,
všem nemocným přeji brzké uzdravení 😉
doli zkus na ten krk prisnitzový zábal, mě pomáhá
já jdu dnes k zubaři, jen nevím jestli ho tam nepozvracím, protože mi je dneska opět špatně ☹
zuzana ahoj 🙂

doli1
24. nov 2009

lucik stim spánkem se mi to stává často přeba do jedné vůbec nespim a to jsem šla spat schválně brzo.
aaadus my měli jít k zubaři ve čtvrtek stim krkem se tomu asi vyhnu 😀 už včera mi stoho bylo špatně při pomyšlění na vrtání 😖

aaadus
24. nov 2009

doli já doufám, že mi teda nic nebude dělat a zkusím o ukecat ať se mi podívá jen jestli nemám kazy, on dělá i dentální hygienu a trvá to fakt dlouho než to všechno zkontroluje. hlavně se nesmím zapomenout zeptat jakou zubní pastu mám používat, nějak mi začaly krvácet dásně ☹

doli1
24. nov 2009

počkej ja si vzpomenu na to neni pasta ale voda na kolktani.používá se nermálně při zánětech ale je to pro těhotné.jinak krvácení je normální.každý kousek našeho těla je strašně prokrven.třeba minule jsem krvácela i s nosu hodně často.prostě jen tak.
vzpomenu si a napisu nebo vstanu a pujdu se kouknout jak se to jmenuje 😀

bibi13
24. nov 2009

dobré ranko prajem.. a zase v práci.. ☹

doli1
24. nov 2009

corsodyl 0,1% je pro těhule

aaadus
24. nov 2009

mám totiž strach, abych nedopadla jako moje mamka, která když čekala mě zkazily se jí všechny zuby a má s tím problémy do teď. a ještě nevím jak je to s vápníkem, jestli bych si ho třeba neměla koupit

aaadus
24. nov 2009

a to se prodává v lékárně?

luciik
24. nov 2009

Ahoj holky, chci se zeptat za jak dlouho jste měli výsledky z tripplů?

aaadus
24. nov 2009

luciik já na ně byla včera a zítra jdu volat

luciik
24. nov 2009

Tak rychle??mě řekli tři týdny, ale že můžu zkusit zavolat za dva. Tak to nechápu

aaadus
24. nov 2009

luciik tak mi to říkala sestřička. ono to asi musí být rychle aby kdyby to vyšlo špatně se stihlo amnio

doli1
24. nov 2009

já si mám volat po týdnu tedy zítra.
jj volně prodejný v lékarně fakt je to dobrý i je to braný jako dezinfekce tak to pomáhá od zubního kazu.vapník na to se zeptej ale myslim že se bere v tabletkách jako doplněk stravy.
já mám po šimkovi dva umělí zuby a týden na to co jsem se dozvěděla těhu se mi rospadl další zub ☹ přesně jak mamka.dva zuby při jednom dítěti

michalag
autor
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,,

aaadus
24. nov 2009

doli to jsou teda vyhlídky ti povím. na všechno se poptám, pak dám vědět co mi poradil. musím se jít "zkrášlit" ať se mě zubař nelekne 😀

doli1
24. nov 2009

já bych řekla že to záleží kam tu krev až posílají.když jsem chodila do blanska taky jsem čekala dva týdny na výsledky a ted jsou jen za týden protože chodim do brna.někdo to má skoro hned protože to dělají ve stejné budově nebo je to kousek a krev se tam hned nese.

luciik
24. nov 2009

No, dr. mě říkal, že do týdne a kdyby něco, tak by mi přišla pozvánka od genetika. Sestra zase, že výsledky za tři týdny, tak jsem z tohi pako.

doli1
24. nov 2009

lucik takže pokud se do týdne nikdo neozve tak je to dobré.tak bych to pochopila

luciik
24. nov 2009

Já taky doufám, zítra to bude týden. už jsem byla ve schránce a nic, tak snad...
Nějak to na mě dnes dolehlo a mám strašný strach.

michalag
autor
24. nov 2009

zuzi, vitaj!!! 🙂

vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie 😉 🙂

fuuuj zubar, ja mam z neho strach, len co si sadnem pred ambulaciu ale aj mna caka, musim ist na preventivku

michalag
autor
24. nov 2009

ja si mam koli vysledkom volat po tyzdni, cize vo stvrtok, ale keby nieco ze sestricka mi zavola

luciik
24. nov 2009

Tak vy všichni máte asi normální sestřičky, ne jak ta moje, sakra 😠

michalag
autor
24. nov 2009

luciik, to ti ma prist postou? ak hej tak to moze prist aj neskor, ako poznam postu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre