Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzana39
25. nov 2009

Ten xlander sa páči aj mne.No rada by som ti dala ten link,ale ja som začiatočníčka s počítačom viem len tie základy,ja som totiž antitalent na techniku ☹ Ale ked si pozrieš tu na MK bazár kočíkov tak na 2strane,pridané 23.11. ho niekto ponúka.Jané Nomad,tam je síce v inej farbe,ale je ho tam pekne vidieť.

vladkaz1
25. nov 2009

idem pozriet ,ked chces pridat link hore ako mas adresu kliknes na to stlacis CTRL a spolu s tym C ,otvoris stranku kam chces ten link dat a stalcis hned CTRL plusV zaroven a link sa to tam prida sam 😉
Idem mrknut

aaadus
25. nov 2009

vladka já jdu na 4D 30.11. a těším se moc, konečně jde se mnou i manžel 🙂
a teď jsem volala na tripply a jsou v pořádku 😀 😀 😀 , konečně mi nějaké testy vyšly na poprvé dobře

doli1
25. nov 2009

ahojky holky už mohu konečně psat měla jsem nějak moc hovorů
jsem moc ráda že triply vyšli v pohodě ale moc jsem se stim nestresovala.až dnes ráno jsem nad tim trochu přemýšlela co kdyby.
holky při výběru kočárku se hodně koukejte na velikost korbičky.musíme počítat že na podzim se tam děti musí vlést.sedět ještě nebudou aby mohli do golfíku.
třeba peg perego se mi taky líbí a korbička neni zas tak malá oproti janéčku.pokukujte i po tomto.ted se divám že složené janéčko má stejnou velikost jak korbička perego 😀

vladkaz1
25. nov 2009

Super tesim sa s vami 😵 😵 😵 😵 ,jasne ze to bude zazitok aj pre chlapa 🙂

michalag
autor
25. nov 2009

babenky, super ze mate tripple zy sebou a su oki, ja mam volat zajtra ...

vladkaz1
25. nov 2009

Ja budem hlavne riesit kocik a odsavacku ,to je u mna top1 ,ostatne sa dokupim, uvidim co bude treba ,veci mame hrozne vela a este dostaneme ,to neriesim akurat uz na zimu budem riesit veci .. na leto nie a budem dost vyuzivat aj klasika blavlnene kosielky ,mam ich hrozne vela a su take chutne uplne sneho biele a co je podstatne ,ze dietatu to dobre saje pot ,ale neviem si predstavit mat dieta v lete, nepoznam to malu som mala zimnu .. takze sa budem aj ja vsetko na novo ucit 🙂
Odsavacku budem mat avent ,dufam, tu kufrikovu elektricku prenosnu od kamosky ,to hrozne pomoze ,ja som pri malej kojila len mesiac a bolo to utrpenie .. teraz chcem kojit a chcem sa na to pripravit 🙂

vladkaz1
25. nov 2009

Ja este nemam take testy ,az teraz 16 teho mi budu robit ..

aaadus
25. nov 2009

doli gratulace 🙂
michalag taky to určitě budeš mít v pořádku, jiná možnost prostě není 😉

já vím, že se mám dívat na velikost korbičky, ale když je velká korbička, nemá kočárek třeba nafukovací kolečka a jenom takové pidi. a hlavně musí jít sehnat v Ostravě, Novém Jičíně, Opavě kvůli reklamacím - z netu mám strach kupovat takovou drahou věc

doli1
25. nov 2009

já taky musim vyřešit kočárek,odsávačku hlenů ale ta nestojí moc,chci kvalitní teploměr a přebalovák.ostatní snad nějak máme.

vladkaz1
25. nov 2009

Aaaduska ved ty si rozumies co a kde kupis 🙂 a hlavne c tebe vyhovuje .
Moj mi uz frfle nech sa odlepim od netu 😅
Jasne ze velkost vanicky treba pozerat ,ale pochybujem ze na zimu tam este deti budu ,tak pre mna je skor dolezity sportak ,ako som pisala s fusakom a este overal 🙂

vladkaz1
25. nov 2009

Doli teplomer chces aky?
my sme kupili ten laser do uska ,som max spokojna aj na spanku za sekundu meria teplotku 🙂 a nebol drahy v lidli akcia za 10E ,inak stoji aj 50E 😀 no nekup to

zuzana39
25. nov 2009

ja idem na tie testy 2.12. už teraz som nervozna ☹ ,neviem ako vydržím to čakanie na výsledok.chystám sa aj na 4d, 7.12. sa mám objednať,tak dúfam,že sa dozvieme čo čakáme 😉
vladkaz - dakujem za radu 😉

bramburka
25. nov 2009

jsem doma z poradny, tip mi Dr. dal na kluka ukazal na pindíka 😵 😵 😵 tripply budou za tyden výskledky.

doli1
25. nov 2009

konečně mám rozvařeno,danou pračku tak mám chvilu klidu.
aaadus tobě taky gratulace k triplum a závidim že jdeš už na 4D já už se tak strašně těšim.
já bych právě řekla že velké korbičky mají i velký kola.já budu kupovat kočárek přes net.
když pokukuji po kačárcích tak jdu na MMB tam se mi zalíbí nějaká značka pak to dám do seznamu do vyhledavaču-zboží a mohu vybírat.kočárků je strašnou spousta jen si vybrat.potom už nejdeš prodejnu kolem bydliště ale kamený obchod bude drašší než net

bibi13
25. nov 2009

čo sa týka kočíkov, tak niekto hovorí tak niekto tak.. ja som si vybrala polsky, su dobré referencie nan, tak uvidím..práve tu bexu, čo spomínala zuzana39.. o nej som počula, že je fajn, tak uvidím, ked ju budem používať..

vladkaz1
25. nov 2009

Prebalovak citam ze riesite ,ja ma taku dosku obalenu molitanom pekne tvarovanu a na tom je ta guma mackova ,mala som ho na potielke polozeny, pekne mi tam pasol a na neho plienocku ,inak sak su aj take male plachty do kocika to by slo na to natiahnut aby to nebolo studene ,alebo sikovna maminka usije potah.
A postielku mame 20 cat rocnu 😀 😀 neverili by ste ,da sa dat dole bok ,sme ju komplet osmirglovali a natreli nezavadnym lakom a je pekna jak nova 😀
Zuzana nemas za co 😉 😵

doli1
25. nov 2009

brambu to ej super budete mít páreček-gratulace,
teploměr chci.měli jsme toho dudlíka ale syn ho vůbec nechtěl tak jsme měřili v zadečku to byla pohoda ale ted ho nedonutím ani za nic.když měřim pod pažičkou tak to měří dost nepřesně třeba 36,3a přitom má hořečku asi ta malá ručička to nedokáže pořádně zmáčknout tak chci jít do nějakýho lejzrovího.co jsem se tak dívala tak 800 i do ouška i na čelo.

vladkaz1
25. nov 2009

Bramburka gratulujem k pipikovi 😀 😀 , no moj by odpadol . 😀ten chce pipika 😀
baby bexu nepoznam 🙂 dajte link 🙂

aaadus
25. nov 2009

vladka já mám postýlku i kolíbku 24 let starou, postýlka má rošt, který jde dát do 3 poloh - podle toho jak dítě roste aby nedokázalo přelézt a bočnice jde dát taky dolů. kolíbku jsem zatím viděla jen fotce když jsem v ní byla já jako malá

xxx.klarka
25. nov 2009

Ahojky, tak jsem byla včera v té Praze na Zličíně ( Ikea, tesco, globus atd). Hezky jsem to tam prolezla, pak jsme si sedli v mekači se ségrou 😀 V globusu jsem kouoila krásnýho medvídka do postýlky, byl úžasný, tak jsem neodolala. Pak jsem ještě koupila pro mimí hrací sluníčko, moc hezký. 🙂

Zdá se mi, že bříško nějak vyrostlo za ten poslední týden. 😀 Jo a holky, od kdy tvrdne bříško? Já ho měla včera nějký napnutý, tak nevím co to.

Jinak jste toho holky ukecaný nakecali až moc a na dočítání nemám sílu 😀 a ani se mi nechce. Tak je u Vás něco nového?? :o))

Dneska jsem začala 16tt, tý jo, to je krása. Už aby byli pohyby a veděli jsme pohlaví. Těším se jako blázen.

vladkaz1
25. nov 2009

Doli mas pravdu , digitalny je u nas boj aj do ritky .. pod pazku vobec ,tak sme kupili laser ,ale fakt sa oplatil 🙂

doli1
25. nov 2009

taky máme postýlku ještě po mě i po manžovi tak to nějak neřešim.přebalovák řešim protože nemáme kam dávat věci.dokud se neudělá podkroví tak nejsou skříně.zatim máme v obyvákové stěně narvaný hadry tak proto chci přebalovák abych tam vše naskládala a časem stoho bude normální skřín.šimona jsem taky přebalovala kde se dalo.stačila jen koupit podložka a ta se přenášela.

vladkaz1
25. nov 2009

aaadus jee tak moja mame taku istu postielku vazne aj nam sa da dat do 3 poloh 😀 ,uplne tak ako ty popisujes 😅 a este sa do nej mala zmesti a ma 2 roky 🙂
Iba sme investovali do madracu ,ma kokosovo plus nieco uz neviem kto by si to pamatal 😀
xxx.klarka tak sa tesiis ze bruseko troska rastie ,super aj ja sa tesim ked mi povedia co to bude u nas si doki pyta 500sk .. 😝

xxx.klarka
25. nov 2009

Holky, gratuluji k dobrým tripple testům. Mám radost s váma, doufám, že ji budu mít i takovou po mých testech.

vladkaz1
25. nov 2009

Mne sa este paci na plienky ta zavesna skrinka na postielku ,je to prakticke a pekne ,ale ja budem latkovat tak po mesiaci 2 ako budem stihat nebudem kupovat plienky ,nakupim si latkove ale nohavickove 🙂

doli1
25. nov 2009

muj syn řekl budeme mít holčičku Marečka tak si vyberte co to bude 😀 a to se říká že sourozenci to vědí

aaadus
25. nov 2009

klarka teda, tolik obchodů oběhnutých, by se mi teda nechtělo 😅 já když jsem naposledy měla chuť na mekáč tak jsem se tak přecpala až mi bylo zle 😀

ten laserový teploměr se kupuje kde? v mimi obchodech, elektro? nikde jsem ho neviděla, chtěla jsem kupovat ten v tom dudlíku

vladkaz1
25. nov 2009

Doli a to miesto mi hovor my, mame 2iz, byt .. sice 67 M2 ,ale neviem dke budem vsetko skladovat ,dam spravit roldory na chodbu a v detskej zrusim komplet skrine 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre