Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
28. nov 2009

Ved tak som to chcela .. ale zatial to je moj favorit .. ja take klasika hlboke kociky nechcem, mne sa to nepaci ..

vladkaz1
28. nov 2009

C:\Users\HP\Desktop\MAXI COSI MURA 3 großes SET Green SLICE 2008 bei eBay_de Kinderwagen Kombis (endet 28_11_09 223730 MEZ).mht este raz chcem 😀

vladkaz1
28. nov 2009

nejde to neviem sorac ☹

zzuzullka
28. nov 2009

bramburka no veď práve kvôli tej veľkosti korbičky si dávam pozor pri hľadaní. a ten millenium sa mi síce strašne páči, ale pôjdem si ho vyskúšať k tej známej na živo aký je a na všetko sa jej popýtam že do koľko mesiacov sa jej tam malá zmestila aj s fusakom a tak. to si tiež hovorím že nebudem kupovať len kvôli kráse ale hlavne aby plnil úlohu akú má.

vladkaz1
28. nov 2009

Ja si zas hovorim ,ze budem ho pouzivat ja , budem ho pouzivat asi cca 2 roky ... a musi vyhovat aj mne ,aj babatku .. a musi splnat moje poziadavky, takze spojit prijemne s uzitocnym ,nebudem kupovat kocik ,ktory sa mi vobec nepaci a nevyhovuje mi a bude sa mi s nim zle chodit 😒
Teraz je taky vyber .. ze sa da skombinovat hocico .. 🙂

lucik...
28. nov 2009

Holky, jaké vady se vlastně zjišťují na triplech? Downův syndrom, rozštěpové vady, a??

lucik...
28. nov 2009

Tak už jsem to našla 😀

zzuzullka
28. nov 2009

baby práve som našla predajňu kde majú fakt lacné kočíky. ten môj zatiaľ vybraný tam vychádza len na 8000Sk aj s hlbokou korbičkou, športovou časťou a aj autosedačkou- to je proste fakt skvelá cena. a majú kamenný obchod v strakoniciach v ČR ale majú aj internetový obchov.
www.kocarky-strakonice.cz

lucik...
28. nov 2009

brambu já vím.. Teď si mi tím nasadila pěkně brouka do hlavy... Casual i ten Peg Perego mají ty korby fakt malé.. Ale tou vložnou taškou se to dá vyřešit, že?

zdenkapo
29. nov 2009

holky souhlas s Brambu- hlavně prvomamči- hlavně délka hluboké korby- ty kombinace jsou fakt na nic pro letní,jarní mimča,proto jsme taky kupovali Baby merc,tam se mi vlezl Tomášek i další zimu s fusakem... a taky ty kola,to je další kriterium.... taky ovladatelnost a lehkost-Baby merc se dá krásně houpat díky podvozku zavěšenému na kožených řemíncích a další věc pokud budete často skládat do auta,tak bacha před nákupem zkusit 😉

vladkaz1
29. nov 2009

Ja som sa celu noc krutila jak pragraf 😝 sa mi snivalo o kociku 😖

antynka1
29. nov 2009

A kolik by tedy měla mít cm ta korbička, aby to bylo OK. Kočárek budu mít, jak jsem psala od ségry, tak doufám že bude v pohodě - ona měla říjnové mimčo....

doli1
29. nov 2009

ahojky holky vidim že jsou tu zas kočárky.promintě a neuraš te se vidim tu najivitu prvorodiček 😀
málo kdo bude mít kočár co ted koupíte i na druhé dítě.protože po těch 3 rokách se vám nebude líbit,zjistíte nedostatky,budete chtít už něco jiného,na trhu nové značky atd.
další- kočárek který ted koupíte ikdyž zněho pujde poskládat golfík už o dalších prázdninách letních (dítě 1 rok) nebudete používat.věřte že koupíte malí praktický golfík na cesty a tento vytádnete zas na zimu-pozor s fusakem!možná už bude prodaný nebo schovaný ve sklepě.
délka korbi o tom už jsem mluvila několikrát.musí byt velká nesedící dítě nemůžete dat do sportáku,tašky už pro tak velké děti nejsou,hluboká korba je dost chráněná proti větru atd sporták nee.pěkně do něho fučí.kámoška má dítě 7května rodiče docela vysocí 175cm malá už ted má oblečení 74 a něco i většího s fusakem se sotva vleze do korby 85cm.sem tam už ji posadí ale to je na chvíli.hlavně v kočárku spí na delší prochajdy už to neni.
autosedačky-řekla bych že je výhoda když se dá přidělat ke kočárku.třeba pro nákupi ideál ale některé co tu ukazujete jsou možná ty nej podle testů bespečnosti ale nepraktické.celkově pokud autosedačka nemá boudku je na nic.to by jste viděli jak se dítě dokáže stekat když mu svítí do očí a stále vymýšlet jak přidělat do okýnka plínku je na nic.stínítka taky nepomahají.pokud nebude v květnu hezky možná i nánožník by byl fajn.ukázka toto je naše autosedačka http://www.promojedite.cz/detske-zbozi/autoseda... nic se na ni nepokazilo a další autosedačku jsme zas koupili od nich.co se mi libí tak je krásně měká vystlaná což některý mají snad povlak a nic víc.nemá adapter do auta je přidělatelná jen pásy ale ty bohatě stačí.váš život vysí taky jen na pásech.po roce budete kupovat stejně další.můžu říct že jsme měli havárku docela škaredou auto nás táhlo před sebou několik metrů a synovi a autosedačce nic nebylo ikdyž náraz byl na jeho stranu.
vim že někomu se libí to a někomu zas tohle.je jasný že do města musí byt něco jiného než na vesnici.máte představu o barvě a jak by kočárek měl vypadat ale hooodně by jste měli přemýšlet aby vám vyhovoval i za pár měsíců a aby dítěti vyhovoval.v kočárku bude trávít nejvíc času
taková sranda šimi je červencoví a měli jsme kočárek bobas něco jak baby merc ale to dítě tak roste že i v tomto kočárku na jaře měl nohy na té nástavbě hluboké korby a až bylo teplo mohlo jsem to předělet na sporták.byla to docela sranda když jedete a první co vidíte jsou nohy s kočárku 😀 😀 😀

bondy1
29. nov 2009

ahojte tehuľky - doli1 - s tou autonehodou to muselo byť šok - šťastie, že sa nič vážnejšie nestalo - my sme pred dvoma rokmi búrali v žiline - našťastie veľké auto, našťastie šli sme pomaly, nikomu sa nič nestalo ale človek čo do nás napálil mal auto na *totálku*, odvtedy mám rešpekt - v aute s nami boli aj brat s priateľkou - nikdy by som si neodpustila, keby sa im niečo stalo. Chcela so sa spýtať na tie bezpečnostné pásy do auta pre tehuľky - ako to funguje ? Na obrázku to vyzerá ako taká *placka* 😀 neviem to inak nazvať - dáva sa pod sedadlo? Predpokladám, že sú tam úchyty na pripevnenie bežného autopásu aby nešiel priamo cez ale pod bruško. Neviem či si to predstavujem správne - naživo som to ešte nevidela - pokukujem na nete a naozaj - bezpečnosť prvoradá. S tou strieškou proti slnku na autosedačke je to dobrý nápad 🙂

bondy1
29. nov 2009

Ja si už zo dva týždne až na rastúce bruško vôbec nepripadám tehotne - pohyby zatiaľ žiadne - normálne mám chuť zaťukať na bruško - nech sa ozve či niečo nepotrebuje a či je všetko v poriadku 😅

bondy1
29. nov 2009

Kde ste kto? Všetci nedeľkujete 😀 Kočky, ja by som už tak rada vedela, čo čakáme - doktor nám to nechcel povedať - bol by vraj šarlatán, však sa už hádam konečne dozvieme... 🙂

lucik...
29. nov 2009

bondy já myslím že se to položí na sedačcu, obmotá kolem sedačky aby to drželo, sedneš si na to zapneš si pás a dole mezi nohama to přichytíš - něco jako u dítěte v autosedačce 😉

lucik...
29. nov 2009

holky s těmi kočárky s vámi souhlasím, ale myslím, že pokud se dá sporták položit do uplného lehu tak není problém.. taky má většinou sportaku ten fusak na nohy a když má dítě dobrou kombinézku... - to jen můj názor, třeba se pletu, sem prvorodička 😀, ale sestřenka to tak u dvojčátek měla a problém nebyl.. 😉

klaarka22
29. nov 2009

Ahoj kočky....tak jak je při neděli??

já jsem docela vytočená páč malá je v teplotách od minlý neděle a po všem tom otravování a dovolávání se nějakého výsledku u doktora,mi včera na pohotovosti jen tak mimochodem oznámili že ma malá zápal plic,takže fakt bomba...

holky český ..jak je to s porodnym po Novym roce?snižuje se teda na těch 10 tis??je to ale docela nehoráznost já j´dkyž jsem rodila malou v srpnu 07 tak jsem dostala 17500,-což je docela rozdíl ne??

xxx.klarka
29. nov 2009

klaarka22: ahojky, nesnižuje. Porodné a rodičák zůstavá stejný, snižuje se mateřská.

klaarka22
29. nov 2009

Klári a to teda znamená že zůstává těch 13??nebo kolik to je??já jen že jsem se o tom hádala s jednim kámošem a ten tvrdil že jeho baba musí porodit do konce roku a budou mít v kapse 3000 navíc

xxx.klarka
29. nov 2009

klaarka22: Ano, to je těch 13 000Kč, teda pokud to zase nezmenili. Ale četla jsem, že porodné a rodičák zůstává tak jak je, a jde dolů "jen" mateřská.

vladkaz1
29. nov 2009

Ale ja si myslim ,ze ked sa chce vsetko sa da ,preto chcem kocik ,ktory sa da dat uplne do lahu ,a na zimu tam narvem malej aj vo fusaku aj v overali ,teraz su take tie fusaky chranene ,ze na dietatko ani nefukne .
Som druhorodicka a mozem povedat ze nasu 3 kombinaciu x landeru som vyuzila do 1.7 roka malej v plnom prude na jednotku ,keby mal kocik otocne kolesa tak ani nespekulujem s golfkami ,mam britax a su nestabilne .. to je len tak na nakup . 😝
Takze mam urcitu predstavu ,co chcem a co bude prakticke a co mi bude vyhovat aj babatku.
Doli inak mas pravdu 😉
Lucik pred x landerom som mala stary pegg perego milano a mala som len sportak a v nom tasku s pevnym dnom mala je novembrova a tak som to vyuzila jedna radost ,mala som v tom aj fusak malej bolo nadherne teplucko 😉 a mala miesta a miesta ,x lander sme kupili az v feb. a vo vanicke bola necely mesiac .. nechcela mi tam lezat.

klaarka22
29. nov 2009

koukám holky žýe furt řešíte ty kočíky co??já přesně souhlasim s doli má pravdu..já jsem měla na malou mikado oxford a yla skvělá hluoká kora..malou jsem tam měla až do jara...pak jsem chtěla dát sporťák a ten byl zatraceně malej tak jsem koupila golfáče..
a teď??mam hlavu v pejru jakoej kočár koupit,byla jsem přesvědčená o x landeru XA ale tam je zatraceně malá korba...takže jsem zase na začátku 😒

klaarka22
29. nov 2009

Klári díky...počkám si po Novym roce až některá kámoška porodí a zeptám kolik to je..do tý doby je mi to jedno 😀

vladkaz1
29. nov 2009

Klarka ja som mala X1 a tam bola korba dost velka 😉
Mne sa paci aj ten XT a prijatelna suma cez inzerat .. aj mojemu sa paci, ale neda sa dat do uplneho lahu a citala som nazor kociek ze su aj lepsie kociky uz teraz .. neviem s X1 som bola max. spokojna ale nemal otocne kolesa ,ja auto nemam byvame na samom prizemi tak je mi jedno ci bude tahsi kocik alebo nie 🙂

vladkaz1
29. nov 2009

baby u nas je porodne 25 tisic a ja dostanem mesacne na druhe diata rodicovsky len 4500sk a plus rodinne 670tusim 😝 almuzna 😠

klaarka22
29. nov 2009

Vladka me se ty trojkolky nelíbi,přijde mi to nestailní a zkušenost s tim taky nemam dobrou....tak uvidim zatim mam jako horkýho favorita camarelo Q12 ten je perfektně velikej tak uvidíme....

s tim porodnym u vás je to dobrý ale zase pak ty měsíční částky jsou dost bída...i když radši udu mlčet ay to nesundali i u nás 😉

bibi13
29. nov 2009

peknu nedelu prajem baby.. 🙂 ufučanu..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre