Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
14. dec 2009

Já taky doufám, že budu rvát mimčo do hlubokého conejdéle to půjde, ale jestlu bude "drobek" po tatínkovi, tak se obávám, že si hluboké moc neužije 😀 V pátek na pohotovosti mi mudr. říkal, že je podle UZ větší než jak jsem mu řekla moje tt 😅 Asi trochu omezím ty vitamíny 😀

nikkka
14. dec 2009

ja teda kociky este moc neriesim, len neviem od coho sa mam odrazat, vela ste tu toho popisali...takze si nalistujem historiu ked ste aktvine preberali kociky..a hotovo...
na jar vas budem otravovat otazkami, ked zacneme vyberat kocik.. 🙂

doli1
14. dec 2009

uvidim co nám potvrdí.na screeningu nevěděli ale naznačila že by to mohla byt ta holčička a já už před tim měla podezdření že je to holka.no uvidíme.

bramburka
14. dec 2009

no pozor, holky, deti teda v pul roce sami nesedí! tak mala si sedla sama asi v 9. měsíci, to je bych rekla takovej průmer, spis mozna si sedla pozdeji, ale nemeli by si sedat, dokud si sami nesednou, s oporou to jde, ale ne na moc dlouho, spis jsem pro hlubokou korbu, protoze je tak nejak teplejsi, alespon nas sportak vsude tak nejak ruzne profukuje, v korbičce je teplo.

nikkka
14. dec 2009

aj ja som za hlboku korbu, aj ked teda ziadne skusenosti nemam ( iba netere a synovcov) ale si myslim, ze pol rocne dieta este samo nesedi, ked tak ho opriem a popripade stiahnem strechu aby videlo na okolie..aj tak ked pojdeme von budem chciet aby si troska pospalo na cerstvom vzduchu...

blanka.k
14. dec 2009

Třeba bude příští zimu hodně sněhu a až nám drobci vyrostou z korby, tak je hodíme do fusaku na sáňky (já teda tak se sestrou jezdila 😀 )

bibi13
14. dec 2009

nikkka, uvidíš na další rok.. prisposobíš sa miminku.. 😉

terkajesterka
14. dec 2009

u nás se sedělo na konci 8. měsíce 😀

blanko, Jiřík byl a je taky docela obřík a v roce ještě jezdil v hlubokém kočárku. Ale kupovala jsem jeden z největších kočárků a udělala jsem dobře 😉

nikkka
14. dec 2009

mna moja sestra nosila aj v nakupnej taske - v tej takej kockovanej skladacej.. 🙂

doli1
14. dec 2009

šimi si sedl v 8 měsících a to byl ve všem dost napřed.v 9 mi chodil.dokud si dítě samo nesedne tak se posazovat nemá.

blanka.k
14. dec 2009

Terko - my máme trojskolku a ty moc ty korbičky velké nemají, tak abych nedopadla jak když jsem šla na gyn. (sídlí v místní části zvané Bronx) a šly dvě maminy, obě korbičku, sundanou stříšku a děcko hlavou opřené o to čelo (a fakt to byla docela miminka)... bylo to před 14 dny, takže docela kosa, dítě zlomené... 😅

blanka.k
14. dec 2009

Nikka - v dnešní době místo kostk. tašky by byla super ta Ikea taška... ta se dá přes rameno i do ruky, je nepromokavá, když by dítko mělo nehodu, dobře se umyje... 😀 😀 😀

nikkka
14. dec 2009

blanka dobry napad 😀

bibi13
14. dec 2009

Blanka 🙂 😀 😀

nikkka
14. dec 2009

tusim sa mojmu babatku ten napad s tou taskou paci, sa mi zda ze som zacitila nejaky pohyb v brusku.. 🙂

michalag
autor
14. dec 2009

tak my sme najskor lozili a az potom sedeli 😅 😝

mayocka
14. dec 2009

ahojik babeny,tak v piatok sme sa dozvedeli ze to bude dievcatko a uz vyse tyzdna pekne kopká 😉

michalag
autor
14. dec 2009

mayocka, blahozelaaam k dievcatku 🙂 😵

doli1
14. dec 2009

michalag my dokonce stáli a lezli a až měsíc na to si sedl.když jsem ho držela tak seděl že ale sám od sebe si fakt sedl až v osmi a udržel se.

lolita.9991
14. dec 2009

ja zacnem o kociku fakt vaznejesie uvazovat az ked budem mat vysledky testov afp,na tie geneticke poruchy dovtedy ani nic nekupujem

michalag
autor
14. dec 2009

Sami sa naucil pekne lozit a o 3 dni si vedel uz aj sam pekne sadnut ... tu vidno ze kazde babo je indi-vindi 🙂

mayocka
14. dec 2009

diky Miska a vy uz tiez viete?

bramburka
14. dec 2009

Terko a co mas za hlbokej? inglesinu?

michalag
autor
14. dec 2009

mayocka, my este nevieme lebo malo stale nozicky spolu, ale snad 11.1.10 (krasny datum 😝 😀 ) sa to dozvieme na 3D ... a mozem to zmenit v tabulke? ci este to nemate uplne iste

mayocka
14. dec 2009

este to nie je uplne, zevraj sa tam este moze nieco objavit s cim sme neratali...tak aby si sa nenarobila nechaj este tak 😉 ja idem 15.1. na cukrovku,no fuj,uz teraz mi je z toho nanic...a hladna...bude mi zle na stopro 😢

michalag
autor
14. dec 2009

mayocka, fuuuj glukozovy test, ked si nan spomeniem, tak ... 😝 😝 😝 , mne da papier asi az 5.1 a potom nan pojdem, ale vobec sa netesim, lebo vtedy som ledva vydrzala nejest 😅

lucik...
14. dec 2009

blani my nakonec ten peg perego kupovat budem. V tom obchodě prodává naše známá tak myslím že by nám s případnou reklamací pomohla

bibi13
14. dec 2009

ten glukozový test.. tam sa ide od určitého veku? či každá tehulka?

blanka.k
14. dec 2009

Lucik - ta kamarádka, co znám tady z BRM taky s reklamcí problém v obchodě neměla, oni to poslali výrobci a ten jim to zamítl 😅 To mě právě děsilo.... 😅 Ale kočárek je to stejně nejhezčí, dnes jsem zas byla s tou druhou kamrádkou co ho má....tak jsem nad ním aspoň slinatala 😀

blanka.k
14. dec 2009

Bibi - pokud nepatříš do rizik. skupiny a je ti míň než 25 tak se tam nemusí. kdo má ale cukr.v rodině, měl ji v min. těhu, porodil vělké dítě, je obézní atd. tak tam musí 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre