Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

janulka04
22. dec 2009

baby u nas z temy obili podla nejakeho receptu z MMB a tie su vraj makke hned 😉

antynka1
22. dec 2009

Pepibubu - měla jsem to udělat přesně tak, taky jsem měla ty testy v prvním trimestru v pořádku (no a teď mě straší Downem - na toho je prý ten test v prvím trimestru spolehlivější, ale to nikoho nezajímá ) - na ale to páni doktoři vůbec neberou ohled - asi proto, že to nebylo na certifikovaném pracovišti - no možná poučení pro ostatní a pro mě rozhodně při dalším mímískovi.

lucik...
22. dec 2009

Ahojky 🙂

babar:

lucik...
22. dec 2009

se mi to odeslalo nějak brzo 😀

babar: pejskovi už je až moc dobře, jenže jak byli ty velký mrazy tak jsme jí nechtěli mít venku a ona chrápala celej den a v noci dělala bordel 😀 Ale dnes už je jen -1 tak možná bude venku 😉

taky sem si koupila magnesii mineralku 😉 a myslím že mi to pomáhá

nikkka
22. dec 2009

kvoli tymto stresom som si nedala robit testy v prvom trimestry, teraz mi robili tie povinne tripple testy, nekazali mi ani volat kvoli vysledkom ani nic a na dalsiu poradnu idem az 14.1., vobec nad tym ani nerozmyslam, aj som zabudla ze som na takych testoch bola...
antyka nemozes sa tak stresovat..urcite ten stres neprospieva babatku..

janulka04
22. dec 2009

baby, tu sa tripple robia ako nadstandart, su v balicku takom, su tam este dalsie 4 testy, ale akoze 250€ za to ja nedam, tak som odmietla...na co sa stresovat... 😉

nikkka
22. dec 2009

a mne vlastne moj doktor ani nevysvetlil preco mi teraz beru krv..
treba sa tesit na vianoce a potom na MAJ...

mne sa v noci snivalo zase ze som mala dievcatko, take chutnucke babo to bolo v tom sne.. 🙂

coko.joko
22. dec 2009

Ahojda holky muzu se pridat k vam 😉

babara
22. dec 2009

lucik, tak to je super, to budou vesele vanoce, aspon ze nekteri doktori vedi co delaj 😵

nam na pernicky pomaha ten chleba, akorat nekdy pak smrdi od kmina 😝 ale men chutnaj i tvrdy, moje mama ma recept po dedovi, ktery je proste nej nej. Vsechny deti nam na ne chodili 😀

nikkka
22. dec 2009

minuly rok som mala take makkucke tie medovniky a teraz neviem co sa stalo..vyskusam to jablko a este ich prelozim do menej chladnej miestnosti..snad nam po vianociach zostanu vsetky zuby 😀

michalag
autor
22. dec 2009

Ahoj coko.joko, jasne ze mozes ... vitaj!!! 🙂

bibi13
22. dec 2009

vitaj coko mezdi nami.. 😉

babara
22. dec 2009

nikkka, je mozne ze v tom chladu spis ztvrdnou.

janulka a odkud to jsi???

coko.joko vitej. Neco nam o sobe povez - odkud jsi ty? Blahopreji k chlapeckovi!

babara
22. dec 2009

sorry za hrubku 😅 ..deti chodily..

kajamatus
22. dec 2009

Antynka , ak ti robili sijove presvietenie na necertifikovanom pracovisku a mala si hodnotu do 2,5mm, tak na triplly neber ohlad a nestresuj sa. aj ja som bola na necertifik. pracovisku, kde cakaju kedy ho v kratkom case dostanu. pristroje na to maju a aj vyskolenych Mudr. iba certifikat na ceste.
ja som mala riziko 1:140 bez NT vysledku, ale ako nahle zadala geneticka vysledok s NT merania z necertifik. pracoviska bola som daleko za hranicou co maju v tabulkach pre 37r. co je 1:240, mala som 1:510. co ma uplne ukludnilo. Opakovane testy som si nedala robit a ani amniocenteru. Vcera som bola na morfologickom ultrazvuku a vsetko je v norme. tak sa vytesujem na vianoce. Aj ked zajtra idem ukazat moje vysledky z cukru diabetologicke, tak uvidime co povie.

Na tvrdnutie bruska je dobre aj MAGNE B6, ja beriem 1tab/den a som v pohode, no je pravda, ze sa aj setrim a nestresujem.

antynka1
22. dec 2009

Já měla hodnotu NT 1,0 mm.
Ještě jednou holky všem moc díky za podporu - pomáhá mi to. Jste zlatíčka 🙂

xxx.klarka
22. dec 2009

coko.joko , vítej🙂

antynka1
22. dec 2009

Také tě vítám coko.joko 🙂

michalag
autor
22. dec 2009

uz mate zabalene darceky???

ja este ani jeden, takze musim teraz, kedze od zajtra su chlapi doma a to uz nebudem moct

michalag
autor
22. dec 2009

coko.joko sa asi zlakla, ked zbadala kolko nas tu je 😅 😀

nikkka
22. dec 2009

nemam zabalene darceky, asi az zajtra vecer alebo na stedry den...

nikkka
22. dec 2009

tieto posledne dni v praci to je strasne..uz sa nemozem dockat toho volna..

coko.joko
22. dec 2009

Ahojda holky,
nelekla jsem se jen jsem usla u telky 😉 jsem sama doma tak odpocivam....jinak jsem moc rada,ze muzu mezi vas..aspon me to bude utikat rychleji..... 😉

coko.joko
22. dec 2009

jinak neco o me.....9 rokem jsem v nemecku...manzela mam cecha,ale on tady pracuje u hokeje,takze pres zimu v nemecku pres leto v Hradci Kralove....snazili jsme se 5 let o mimi a porad nam to neslo,takze v roce 2007 jsem podstoupila umele oplodneni a na 4 pokus nam to vyslo,takze mame velkou radost.....jinak me je 30let....

zdenkapo
22. dec 2009

AHojky holky...

DOli moc garatuluju k holčičce- to budeme mít obě páreček- super. a určo bude vše v pořádku a můžeme nakupovat holčičí barvičky 😉

ještě mi zbývá zabalit pár posledních dárků a pomalu budem finišovat...

zítra ve 2hod. jdeme ještě na to ECHO znovu- ten dr. tam většinou zve 2x,při Tomáškovi jsme tam byli taky 2x

janulka04
22. dec 2009

babara, momentalne byvam v nemecku, v Bayerne 😉

monulicka
22. dec 2009

Antynka, neboj, mne tiez vysli blbo tripply, mali sme riziko na DS 1:240. Isla som na amniocentezu a nas chrobacik je nastastie zdravy. Tie tripply len zbytocne stresuju, si myslim 😒

michalag
autor
22. dec 2009

no uz mam konecne dobalene darceky 🙂 sice este pre svokrovcov, ale to staci zajtra vecer, hlavne ze mam pre moje lasky 🙂

coko.joko ... IP 😉 🙂

adelka89
22. dec 2009

monu souhlasim s tebou, ja jsem na tripplech ani nebyla, odmitla jsem je doktorka mi dala za pravdu a nelituju toho, Nebyla jsem ani na NT az ted ve 20tt na morfologickem utz, kde nam rekli,ze je Lukasek zdravucke miminko 🙂

skretik
22. dec 2009

Ahoj holky, zdravim vas 😀 . Pred chvili jsem prisla do prace, dopoledne jsme byli nakoupit jidlo a teda to vam reknu to je masakr v tech obchodech-uf. Jsem rada, ze uz mame vsechny darecky a vsechny hezky zabaleny 😉 . Zitra mam volno, tak v klidu ozdobim stromek, udelam salat a tak... at toho pak na ten stedry den neni moc.

Zdeni koukala jsem vcera do tehu prukazky a doktor mi sice rekl, ze ma mimi ctvr kila a v tehu prukazce ma 304g, takze si asi popletl kolik je ctvr kila 😀. podle UTZ jsme dokonce malilinkato vetsi a termin porodu podle UTZ je 10.5. tak jsem zvedava 😀 .

Vitam nove prichozi, coko, vy mate termin na moje narozeniny 😀, si rikam, ze bych i toho moje mimiska mohla udrzet do narozenin, tak jsem na to zvedava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre