Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. jan 2010

vladka ta to byl fakt na hovno den
manžel mi teď dovezl dvě zmrzliny s karamelovou polevou z mekáče, už je mám v sobě 😀
jsem si vzpoměla - předevčírem jsem byla v tescu a u pokladny stál pán, bundu s nápisem odtahová služba a kupoval boby 😀 jsem měla co dělat ať nevybuchnu smíchy

bibi13
9. jan 2010

ja som ešte pred mesiacom nemohla mäso ani cítiť a teraz jem kuracie každý den..xixix.. a zavarane papriky.. no mnamnka.. a tiež aj mandarinky a oharky.. mnam mnam mnam..xixixi.. a aby som nezabudla, nemala som rada ryžu.. teraz sa jej nejako neviem dojesť..hi

blanka.k
9. jan 2010

Antynko - tak to držím palce, ať to jde líp do hlavy. 😉 Krtka doporučuju, jen vynechej ten díl s vosama... nic pro citlivé duše 😀 No a ještě, když hoi zahradník chtěl otrávit 😀 To by mělo být do 18 nepřístupné, týrání zvířat 😝

antynka1
9. jan 2010

Aaadus 😀

aaadus
9. jan 2010

mandarinek jsem si koupila ve čtvrtek kilo, měli takové pidi - ty mám nejraději a už jich tam má jenom pár

antynka1
9. jan 2010

Blani díky za tipy 😀

doli1
9. jan 2010

jejda zmrzlinu bych si dala 😀

bibi13
9. jan 2010

hm.. doli podobne.. a hlavne tu z mekaču s karamelom..mnaaaaaaaaaaaam 😠

doli1
9. jan 2010

tu jsem ještě nikdy neměla klidně by mě stačil nějaký nanuk

antynka1
9. jan 2010

No zmrzlinka by bodla - nějaký zmrzlinový pohár s ovocem a zalitý kopcem čokolády.... Mňam, mňam 😝

doli1
9. jan 2010

já před chvíli měla puding s jahodami posipaný grankem mnam

antynka1
9. jan 2010

A dost! Už mi nedělejte chutě!!!!! Nebo půjdu vyrabovat lednici 😀
Anebo se bavte o řízkách, to slintat určitě nebudu 😀

adelka89
9. jan 2010

holky o jidle mi ani nemluvte 🙂 dneska jsem mela zase krece v brichu a cely den mi tvdlo tak jsem jenom lezela a jedla, obed mi tak chutnal (zampionova omacka) ze jsem si ěx priddavala 🙂 a od te doby jsem potravinovou skrin jeste nezavrela pul hodiny po veceri a ja mam hlad zas 😅
maly asi potrebuje vic energie 🙂

antynka1
9. jan 2010

Já taky byla koukout do lednice a nic moc tam není, máme nějak vyžráno..... Leda, že bych vyndala z mrazáku cukroví 😀

vladkaz1
9. jan 2010

aj ja mam zmrzku kocky idem si dat 🙂

asentaja
9. jan 2010

antynko, já měla dneska kremrole. Léta už jsem je nejedla, ale dostala jsem na ně šílenou chuť, ještě že tu máme cukrárnu kousek od baráku 😀 teda nechci dělat chutě 🙂

doli1
9. jan 2010

asentaja to jsi mě připomněla že táta jede zítra na hokej-stoho koukají větrníky 😀

antynka1
9. jan 2010

Teda holky, tak jste mi dělaly takový chutě, že jsem šla zalovit do mrazáku - cukroví jsem tam teda nechala, ale objevila jsem jahodovou dřeň, tak už se na ní pracuju
Asentaja - já mít cukrárnu kousek od baráku tak se tam aisi rovnou přestěhuju 😀

asentaja
9. jan 2010

Doli, větrníky měl manža, já si dala ještě jeden věneček. Hmm, až teď mě začaly chytat chutě. Cca před 2 týdny, do té doby nic.

asentaja
9. jan 2010

Antynko, já tam byla poprvé, ale asi né naposledy. I když teď bych si dala raději tu dřeň. Jdu pro něco k večeři...

doli1
9. jan 2010

tak to vypadá že jste šli všichni papat 😀

michalag
autor
9. jan 2010

vladka tak to mas naozaj den blbec, ale mozno je to aj tym pocasim ... tak to sa cudujem ze to na nu zabralo, u nas ked je spravanie uz neunosne tak malemu odlozim auticka alebo s cim sa momentalne hra na ladnicku a reve ako tur, ale nedostane az vecer alebo pokial je uz dlhsie dobry ... inak neviem ale aj ja som pri malom nervoznejsia a co ma stve je ze rychlejsie sa rozculim 😝 ... a neviete po com v UK vychadzaju Tommee tippee??? ja by som brala pravdepodobne odsavacku, ale zase koli jednej veci sa mi z tade asi neoplati ☹

janulka04
9. jan 2010

Ahojte babulky, som tu dlhsie nebola, kdze som sviatkovala u svokrovcov na SVK a tam je problem sa pripojit 😵
mala som aj malu "nehodu" zlcnikovy zachvat", bolo to strasne, takze si davam pozor teraz na to, co zjem, ale inac v pohodicke...
a podla UZV zo stvrtka vyzerame na babulku...i ked doki nebol stopercentne presvedceny, tak uvidime, mozno pride rad aj na toho mojho Darienka 😵
a od 14.1 mi zacina predporodna pripravka, tak ideme s mm "rodit" 😀 😀

michalag
autor
9. jan 2010

janulka, fuuuha hlavne ze uz sa neopakuje, ale nezavidim ti .... ale gratulujem k dievcatku 😵

xxx.klarka
9. jan 2010

vítám novou tvář.

tak jsme přijeli z toho AVATARU a jsem nadšená 🙂 bylo to super. 🙂 ani mi nepřišlo, že to trvalo tak dlouho ... akorát berušce se moc nelíbili ty hlasité zvuky.

michalag
autor
9. jan 2010

klarka tak sa oplati ist? ... inak drobci uz reaguju na hlasite zvuky, tak asi preto

xxx.klarka
9. jan 2010

michalag, mě se to líbilo moc, je to zajímavý 🙂 je to úplně jiné než normální scifi film... 😉

janulka04
9. jan 2010

je to pekny film, sme ho kukli cez sviatky s mm tiez...urcite sa oplati...taka sci-i rozpravocka...je tam aj action...mne sa to tiez pacilo 😵

michalag
autor
9. jan 2010

ja by som sla do kina, ale vo ZV uz ziadne nie je 😠 a do BB je pre nas daleko, kedze auto nemame 😒 ☹

xxx.klarka
9. jan 2010

michalag, my jsme si na to musela rezervovat lístky14 dní dopředu a už měli posledních pár kusů. Nedivím se, fakt to stojí za to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre