Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
12. jan 2010

Probudil se mi malý,takže konec psaní,jdem na sváču 😉 zatím pa 🙂

bibi13
12. jan 2010

blani, skus mi to poslať.. nech sa pozreeeem..
dakujem

medan29
12. jan 2010
blanka.k
12. jan 2010

Misha - jééé, ty se máš 😉
Brambur - tak od kamarádek asi nic, ty jsou daleko, a od rodiny doufám, že taky ne 😅 Tchýně mi rovnou řekla, že co si nevyveru sama, tak mi nekoupí, že chce, aby se mi to líbilo a od mamky chci, abych jí donesla 20m látky, nášivky, mašličky, atd. a obrázky a ona mi ušila povlečení, deky, zavinovačky, atd. A babi mi doufám dají peníze 😅 Prostě tak, jak když jsem si koupili nový byt, hlavně jsem nechtěli aby nám lidi kupovali věci do bytu 😝 Tak zatím to jde, nikdo nic nenakupuje, tak doufám jim to vydrží. 😅

bramburka
12. jan 2010

Medan, ten druhy je lehčí a má větší korbu, ale teda takovej pidi nákupní košík...tak nevím.

Jo ja dalůa Balni přesné instrukce: chůvičku tu a atu...od kamaradek sjem sip rala body a dupajdy, na tom se nedalo nic zkazit, ...

aaadus
12. jan 2010

mishah pěkné 🙂
medan rozhodni se podle toho, kde s tím kočárkem budeš jezdit - město,vesnice, jak má velkou korbičku - na to bych se asi zaměřila nejvíce, a přečti si nějaké recenze ať víš jak jsou ostatní maminky spokojené

blanka.k
12. jan 2010

Brambur - Mě se ještě nikdo neptá, co chci, jen tchýně teda řekla, že nenakupuje, že ví, že to nemám ráda, tak doufám, že budou taky takový "osvícení" jako u tebe 😅 Taky bych si klidně napsala seznam 😀

bramburka
12. jan 2010

se omlouvam za preklepy, jsem jak mimon... no tentokrat tchyne rikala neco o 10 tisic, at utratíme za co chceme....tak to je nejlepší. plus 13tis porodný, tak asi pojedeme k moři 🙂 😎

bramburka
12. jan 2010

ja chci asi jen ten monitor dechu, jinak zatim nic fakt nepotrebuju, jestli mate nektera seznm toho, co mate, tak se asi kouknu neb jsem mimo, je mi jasne ze neco utratim pred porodem za lékárnu, treba jsou celkem drahé ty sítované kalhotky poporodu, ty z DM jsou naprd. Myslim, ze jsem mela Chico, no a jinak o zadne vetsi investici nejak nevim. Na zavinovacky prdim, mam normalni deky, bude vedro a 1 pujcenou mam. autosedacku tak mam, postylku taky, co by tak mimi mohlo potrebovat?

nikkka
12. jan 2010

ahojte..

no teda poriadne velke sumy ste utratili...ja zatial iba kocik a prebalovaci pult = 445€ a asi tak za 20€ prve kusy oblecenia..zvysok dokupim postupne, cakam na tesco poukazky z roboty za nejakych 130€ za to pokupim co najviac veci v tescu..dufam, ze to nebudu az take strasne velke sumy penazi...
to najdrahsie som uz kupila, vecicky su uz lacnejsie..

blanka.k
12. jan 2010

Teď jsem se tu někde uklikla a narazila na tabulku holek a teď nevím, byl to březen nebo duben 2010 a ty jsou na tom s holkama ještě hůř než my....skoro všechno kluci 😅 Akorát to už nemžu najít 😅 Holky se prostě letos nerodí 😅

antynka1
12. jan 2010

Blani - to je dobře, předtím se zase rodily samé holky, takže ono se to zase srovná 🙂

aaadus
12. jan 2010

já jsem taky ty peníze neutratila najednou, ale postupně. a tak jako blanka jsem tam započítala i doktory, vitamíny, olejíčky...

hlásím nové fotky v albumu

nikkka
12. jan 2010

ja sa normalne hanbim, vy uz mate tolko veci nachystanych a ja dokopy nic...
musim vytiahnut ten zoznam a zacat teda nakupovat..

antynka1
12. jan 2010

Nikka - buď v klidu, já nemám taky nic. AKorát asi 4 bodýčka od Ježíška, kočárek a zimni fusak od ségry a objednané šidítka. Takže asi tak 🙂
AAdus - krásné přírůstky 🙂

aaadus
12. jan 2010

antyn děkuji 🙂

jemrykka
12. jan 2010

Ahojte, takže pridávam sa k vám🙂 aj mňa čaká pôrod v máji 🙂

zdenkapo
12. jan 2010

anty je ten první odkaz- musí to mít uvnitř bavlnu,a z toho babymaxu to objednavala Klarka a asi i Adus,ale za 351,-Kč nějaké poslední 4 barvy měli slevu a dnes už maj všechny barvy ale podstatně dražší... určo seženeš levnější....

antynka1
12. jan 2010

Vítej Jamrykko. Jak se ti těhulkuje?
Díky Zdeni, takže je rozdíl v tom, co je uvnitř, v tom jednom je bavlna ve druhém microfleece + frote. No ty slevy jsou prokaučovala. Ale určitě to ještě někde objevím 😉

aaadus
12. jan 2010

jemrykka vítej 🙂

jemrykka
12. jan 2010

Antynka1:No, zatial je to v pohode, v prvom trimestri som nemala žiadne ,,klasické" problémy...nebývalo mi zle, nič takže ked som sa dozvedela, že som tehotná bola som prekvapená a velmi, dokonca som mala 2 mesiace aj menzes....
inak vy už nakupujete? lebo všetci hovoria, že by sa ešte nemalo, aby sa niečo nazakríklo...ale neviem už by som niečo aj kúpila 😀

aaadus
12. jan 2010

jemrykka já na pověry nevěřím. a nevím kdy bych to pak kupovala. z porodnice? 😀

blanka.k
12. jan 2010

Jemryka - ahoj 😉 Já už mám oblečení koupené všechno, pak kočárek s autosedačkou a teď se chystám na zbytek 😉 Nakupuju průběžně, jak se mi něco ve slevě líbí, tak to koupím 😉

zdenkapo
12. jan 2010

Nikka,Anty,
mám termín měsíc před váma a před tim měsícem jsem taky ještě neměla nic nového na Aničku- když pominu,že mám spoustu věcí po TOmáškovi

Jemrykka
tak ty co vymysleli ty poměry byli asi dost při penězích,normální člověk to nakupuje vše postupně a naráz- to by mě asi trefilo-takhle to člověku tak nepřijde 😉 a vzhledem k tomu,že si prvorodička a na mimi doma nemáš ani základ,tak bych nečekala, nedej bože se může stát cokoliv a člověk si třeba před porodem čas proleží v nemocnici a podobně a pak se stresuje,že nic doma nemá...

zdenkapo
12. jan 2010

Anty přesně tak,tamta druhá je ještě teplejší s froté...

jemrykka
12. jan 2010

Veď ano presne na to som myslela....že sa ôže hocičo stať... vidím, že mám dobré rezervy vy už máte toolko veci, asi tento víkend pôjdeme do obchodov, potrebujem komodu a skrinu...takže sa asi zastavíme aj v nejakom nákunom centre a pokúpim nejaké veci 🙂

luciik
12. jan 2010

Ahojte holky, nemáte někdo nhodou nějaký kontakt či tip na fotogrfa z Ostravy, který fotí těhule??

bibi13
12. jan 2010

blani, nejde mi to otvriť.. mohla by si to pre mna uložiť v staršom exc. a poslať znova? neviem v čom je problém, toto jediné ma napada.. ešte to skusim zajtra otvoriť v práci, možno tam mi to pojde..

aaadus
12. jan 2010

luciik já chci jít tady, jen jsem tam ještě nebyla schopná zavolat 😅
http://www.kacafoto.cz/

xxx.klarka
12. jan 2010

vítám novou tvář🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre