Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
4. feb 2010

aaadus já si ho ráno koupila taky 😀 😀 😀 To je sranda 😀 😀 😀 Ale teď do sebe cpu arašídovou čokoládu 😀 😀

bibi13
4. feb 2010

bude hnusnyyyyyyy... uuuplne... a hlavne preto, že mna čaka salko doma a ja som v práci.. 😢 😢

aaadus
4. feb 2010

lucik už ho sosám, jsem ho neměla ani nepamatuju. A schválně jsem se dívala na složení - 63% mléka, 10-15% kávy a zbytek nějaké hnusy sladké 😀

bibi hihi, nebude 😀 sis ho měla vzít do práce 😀

lucik...
4. feb 2010

bibi to vydržíš a dáš si ho doma 😀

aaadus já si ho dám až jindy. Za 10min. vypínám salko, jdu k tchýni na gulášovku a jedem za dvojčátkama 😉 Tak se mějte zatím 😵 😵

xxx.klarka
4. feb 2010

holky, ty vado když tak koukám na ty vaše vejšky, tak si přijdu jak obr s mýma 174cm 😀

jste mi dali s tím salkem, asi si ho rozdělám a jen tak lžičkou budu zobat😀😀😀

lucik, vydíš že to není nic vážného🙂

Vy jste stejně drby, 2 hodky nejsem doma a takových příspěvků zase😀

nikkka
4. feb 2010

ahojte..
tak som ten cukor zvladla, vobec to nebolo strasne, tusim mi to aj celkom chutilo... 🙂
ani neviem kedy budu vysledky..
a zase som videla malinke - je to maly ignorant - otocil sa nam chrbtom, keby mu bolo vidiet tvaricku, tak doktor to prepne na 3D a videla by som ako vyzera...no ale smola, otocilo sa chrbtom..

aaadus
4. feb 2010

nikka takové ignorování znám 😀

mishutka
4. feb 2010

Ahojky, už jsem se probrala ze zimního spánku 😀
Koukám, že jsme všichni pěkní mlsouni 😉 Já v poslední době jedla furt chleba s medem a Salko taky padlo jedno 😅

Na tom OGTT jsem taky myslela, že tam budu sedět....
Naštěstí jsem nemusela protože by se mi zvedl kufr z těch důchodců 😕

jemrykka
4. feb 2010

babyyy, mne robíte chute s tým salkom a tiež som v práci ako bibi, ale sme sa dohodli s kolegynkou že ideme do palacinkárne čo tu máme na horúcu čoko...mňaam 😉

nikkka
4. feb 2010

mozno na buduce sa nam otoci inak..asi tusi, ze sa chceme nechat prekvapit co sa tyka pohlavia, tak sa neotoci.. ale keby bolo tobre otocene, tak ja by som to aj mozno nevydrzala do porodu..ale ked nechce spolupracovat no co uz..

a to pikao by som si dala aj ja...asi budem musiet zajst po praci zase do obchodu, taku chut ste mi spravili...
ale mam tu na stole asi 3 cokolady . som dostala v praci k meninam.. 🙂 asi jednu nacnem..

aaadus
4. feb 2010

mishu co máš proti důchodcům? 😀

mishutka
4. feb 2010

Nějak nepříjemně čpí 😅

aaadus
4. feb 2010

nikka to máš stejně hodné kolegy v práci jako já, ti mě taky vždycky zásobili na svátek čokoládami až to nebylo pěkné 😅
mishu jj, to máš pravdu

nikkka
4. feb 2010

zase pribudli dalsie, uz mam 4 cokolady a jednu moju oblubenu KitKat tycinku...ta pojde prva, potom nacnem Milku a zvysok dam manzelovi, lebo to uz by mi bolo zle kebyze vsetko zjem..

mishutka
4. feb 2010

aaadus:ráno tam byli jenom důchodci a já...Mě říkala minule sestra, že dělá jeden těhu odběr denně 😅
Naštěstí mám nemocnici nadohled takže jsem stihla i jiné věci 😉

aaadus
4. feb 2010

v Sama doma dělají domácí koblížky provokatéři jedni 😀

nikkka
4. feb 2010

inak ja som tam tiez nemusela cele dve hodiny sediet v cakarni, ale kedze som nemala kam ist a zakazali mi vela chodit tak som tam sedela...
a manzel mal pre mna prist na aute a hodit ma do prace, ale neprisiel, skoro som sa tam ako male decko do telefonu rozplakala, uz som mala slzy na krajicku..musela som ist taxikom..

aaadus
4. feb 2010

mishu to máš super, že to máš tak blízko. Já jsem tam taky byla úplně sama a lezlo mi to na mozek

jemrykka
4. feb 2010

mne Dr vypísal tú glukózu a povedal aby som to doma dala do hrnčeka 3dcl a zamiešala s vodou studenou a vypila a potom o 2 hodky tam prišla takže ja budem čakať doma našťastie🙂

mishutka
4. feb 2010

já jsem si pro jistotu nahrala do mobilu hry, kdyby náhodou 🙂

nikkka
4. feb 2010

mne brali krv aj pred tym ako som to vypila a potom po dvoch hodinach..a boli ma z toho prst, tusim mi sestricka az do kosti pichla...

jemrykka
4. feb 2010

ani som nevedela že to z prsta berú.... 😅

xxx.klarka
4. feb 2010

tak jsem si teď do vínové sklenky nalila salko a jdu mlsat😀

mishutka
4. feb 2010

nikka:z prstu? já mám rozpíchane ruce jak feťák 😉

aaadus
4. feb 2010

mně teda krev z prstu nebrali a byl to horor mi 2x po sobě vzít krev 😠

nikkka
4. feb 2010

ano z prstu mi brali krv..len ma pichla a potom vytlacila par kvapiek do takej mini skumavky...a teda 2x..

mishutka
4. feb 2010

Jdu si dát chleba s medem 😉 Třeba si užívat než mi zjistí cukrovku a o všechno příjdu 😝

babara
4. feb 2010

poprvy, pred 2 lety mi taky brali z prstu, pac toho bylo vic, tusim 3 nebo 4 odbery po hodine a ted jen 2x pred a po, tak se to z ty jedny zily dalo

tak s medem a marmoskou mam radeji rohlik. A k parkum. Jinak jsem chlebova 🙂

xxx.klarka
4. feb 2010

holky, pomoc, za jak dlouho vám zabrali ty kapky pinosol?? ☹ já už nemůžu jsem hotová. 😠

aaadus
4. feb 2010

mě teda teď chutná chleba s máslem a povidly. Ale jinak jsem rohlíková, před těhu jsem byla chlebová

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre