Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
4. feb 2010

m.c. tak to teda nezávidím...Luky si spaní zrátil☹už teda nespí svoje 3 hodinky...ale aspon hodku a půl naštěstí ano...ale za dva měsíe může být všechno jinak 😅

mishah
4. feb 2010

Blani: 😎

michalag
autor
4. feb 2010

Aaaaahoooojteeee 🙂 🙂 🙂 , nam nesiel od vcera net, tak som tu az teraz, ale chybali ste mi 😉 🙂

baby vy ste zosaleli 😕 , ved to budem citat este cez vikend 😝

Ja som si dnes bola po vysledky a zapisat do TK a nastastie su v norme a nemusime papat zelezo 🙂

blanka.k
4. feb 2010

jo a s tímto vtipem došel M., hrozně se mu líbil 😀

Narodí se dítě, které umí mluvit.
Dítě se začne ptát, kdo je jeho otec.
Doktoři, jeden po druhém mu vysvětlují, že oni nejsou jeho otci, ale že otce zavolají.
Když přijde pravý otec, dítě mu začne píchat prstíkem do hlavy se slovy: "Jak se ti to líbí, jak se ti to líbí?"

antynka1
4. feb 2010

Blani 🙂
Michalag - to znám, občas sem nenkaoknu pár hodin a nestačím se divit, to víš, jsem tu všechyn ukecaný 🙂
Já jsem dneska úplně vyřízená, nejraději bych ulehla k zimnímu spánku a probudila se až na jaře....

vladkaz1
4. feb 2010

Michal super ze mas dobre vysledky aj ostatne tesim sa s vami ...
mala mi spi jak dudek inak po obede sme vypadli na boby a prisli sme o 20 .25 asi vecer dobre ze ??? som znicena 🙂

michalag
autor
4. feb 2010

vladka, to si chcela znicit seba ci malu 😅 😀

vladkaz1
4. feb 2010

ale malu ,doma nemozem vydrzat ,vsetko ma sere vytaca som zla len sa kuknem na muza a mam depku .. musela som vypadnut jednoducho .. mala dnes bola super posluchala 🙂

michalag
autor
4. feb 2010

tak ja som nervozna a neprijemna ked som len doma, ja som najracsej von a vtedy je aj maly poslusny, neviem si predstavit byt doma medzi 4 stenami co i len tyzden vtedy chytam ponorkovu chorobu

zuzana12345
4. feb 2010

ahojte, pridam sa k vam, ja mam termin 15.maja

michalag
autor
4. feb 2010

neuverite co sa nam dnes stalo ... mame kupelku a wc spolu a ked sa maly vyzlieka do vane tak si odklada veci a pyzamo si polozi na pracku, pekne sa okupali a kedze nemali ponozky tak som im doniesla druhe a Sami si isiel umyt zuby ale prislo na neho cikanie tak ze ide cikat otvori zachod a tam padnute ponozky ktore hladali, normalne sa chudak zlakol ako sa tam dostali 😝 😀 😀 😀 , sme sa s drahym na seba pozreli ze tak tam by sme ich teda urcite nehladali 😀

michalag
autor
4. feb 2010

zuzi ahoj, vitaj medzi nami 🙂 ... ako sa ti tehulkuje?

zuzana12345
4. feb 2010

ahoj, je to super, a moooc sa tesime 🙂 🙂

vladkaz1
4. feb 2010

ahoj zuzana 🙂
Michalag no super .. teda ale hlavne ze sa nasli nie? 😀

michalag
autor
4. feb 2010

vladka esteze som ich nesplachla a nezvbadala az vtedy ked by som upchala odpad 😅 😀

zuzi to ti verim to tu vsetky 🙂 🙂

michalag
autor
4. feb 2010

inak aj vy ste vecer viac unavene? Ja som v poslednom tyzdni o 21:30 KO a posledne 2 dni musim ist spat o 22:00 lebo nevladzem stat na nohach

matpaj
4. feb 2010

ahojte......

vladka aj ja mam tazke srdce na mm, strasne mu smrdia ponozky a on tvrdi, ze nie.....ja sa POGRCIAM..... 😖

teraz nachvilu odbehol do prace, tak vetram ostosest......fuj

inak je mi blbo, zasa ma bolia nohy a chrbat, uvazujem, ze zajtra si vezmem dovolenku..... 😒

matpaj
4. feb 2010

michal, to aj ja, mna nenormalne bolia nohy..... ☹

babky, pouzivali ste vankus na kojenie? je to dobra vec? dnes som zbadala taky krasny, stoji dost peniazkov, oplati sa investovat? vraj mozem donho aj polohovat babatko...... 😒

adelka89
4. feb 2010

michalag ja jsem strasne unavena cely den, ale driv jak ve 12 jit spat nemuzu, pak se v noci stokrat vzbudim a nenaspim skoro nic ☹ navic musim byt fakt hodne unavena abych usnula, jakmile si lehnu zacne me vsechno bolet ☹

adelka89
4. feb 2010

matpaj ja jsem si ho koupila stal asi 500Kc neni to ten nejkvalitnejsi ale je vyplen kulickama a to je pro me hlavni.
Je to super vec i ted v tehu na nem casto usinam.

michalag
autor
4. feb 2010

matpaj, co viem ja od kamaratiek tak najviac ho vyuzili pocas tehu najma na spanie a potom pri kojeni takmer vobec, tak neviem ja ho nemam

michalag
autor
4. feb 2010

inak neviem ale nasej malej sa dost casto cikutka, dufam ze to nebude ako pri Samkovi ten cikutal strasne casto a dost bol z toho nervozny

vladkaz1
4. feb 2010

matpaj to vazne ???? ved nech si umyje a da si ciste ...
Moj je zas az prehnane cistitny taky ... az metrosexual verte mi ....kolko krat mi to ide na nervy ..
Ale mne moj muz zacal vyslovene vadit .. posledne 2 dni mam averziu na neho vazne ,dnes som revala po nom slzy mi tiekli a ze ho nenavidim hahaha ho hormony nie?
Som unavena Michalag nejako sa moc vycerpavam 😝

bibi13
4. feb 2010

inak, ja som tiež nejaka ubolena.. neviem ako mám zaspavať.. ked si lahnem na bok, tak ma drobec stale kope a hrozne ma tlači.. ked si lahnem na chrbat, tak to je ešte horšie.. 😝 😔

matpaj
4. feb 2010

vladka, lenze on tvrdi, ze mu nesmrdia.....boze to mam problem....on sa nechce umyt!!!!!!!! 😝
uz mame v byte zimu ako vonku, ale lepsie ako ten smrad, stale to citim v nose...... 🙄

bibi, aj mna babo kope aj ked lezim na bokú na pravom aj lavom aj na chrbate, musis spat po sediacky 😀 robim si srandu, ale to zabera, ja si v noci sem tam posedim..... 🙄

lucik...
4. feb 2010

já taky nemůžu spát.. Na zádech mi tvrdne břicho.. a na boku mě bolí kyčle 😀 Tak jsem spala dnes s kojo polštářem mezi kolenama, jenže když sem se chtěla otočit, tak se tam přesejpali ty kuličky a dělalo to kravál.. A v 7 už jsem byla vzhůru kvůli psovi.. No šíííííííílený..

Mishah a jak dlouho si na PN? Že si doteď nedostala korunky?

vladkaz1
4. feb 2010

matpaj ved pride s prace a snad nepojde spinavy spat nie? 😀 ved mu to povedz ze nehc si ich mydlom aspon preplachne 😅 , prepac je mi to smiesne ..
Mne moj minule povedal ci som si umyla zuby akoze bez servitka ze mi ide s pusy .... 😀 som sa urazila ale isla som si umyt zuby ak mu to vadilo 😀

matpaj
4. feb 2010

no to ste mi moc s tym vankusom nepomohli......teraz neviem uz fakt ci ho mam kupit ci nie...... 😒

vladkaz1
4. feb 2010

Michalag prosimtamne tam moze sdat Oliver .. to Boris uz neplati 🙂 dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre