Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pugie
12. feb 2010

Dneska jsem si byla pro žádanku na tu diab.poradnu, objednali si mě 25.(tu hodnotu po 2h jsem měla 7,96) Ptala jsem se aspoň sestry, jak jíst atd., řekla jen omezit sladký a tuky, zbytek že se dozvim pak od doktora..
Aduš, já mám dneska taky ňákej nízkej tlak, byla jsem se juknout v práci, trochu se mi dělali mrákoty, tak jsem si musela sednout - asi z toho, že jsem ráno brzo vstávala, už jsem si za těch 14dní trochu odvykla 😵
Jinak síťovaný kalhotky jsem objednávala ty, co dávala myslim Zdenka jako odkaz z rájmaminek.cz, vzala jsem od oka č.L, dají se ještě dost natáhnout - jestli budete chtít, můžu je s něčim velikostně porovnat a vyfotit 😉

aaadus
12. feb 2010

A jak jste se tu bavily o Valentýnovi, tak ja každým rokem manželovi kupuju nějaké lepší víno 😉

bramburka
12. feb 2010

ja kouknu na ty kalhotky v lékarně, dfobrý byly Chico, strasne blby jsou babylove, vubec nebyly pružné, tak pozor na to

aaadus
12. feb 2010

Stejně v těch kalhotkách nebudeme vypadat sexy 😀

A odkdy se můžou nosit stahovací kalhotky? Jen co přestanu krvácet? A ty poporodní vložky nosit když se krvácí nejvíc a pak se můžu vzít klasické vložky, třeba Always?

lucik...
12. feb 2010

A jak dlouho se krvácí hodně? 😀

brambur já mám ty od chicco, nejsou sice síťované, ale jsou poporodní, jednorázové a myslím že jsou docela dobré 😵

pepibubu
12. feb 2010

ahoj, tak jsem ještě nakoukla... No opravdu "hodně" (jako silná ms) jsem krvácela asi týden, a pak další dva až tři týdny takový šmudlání, světle hnědý.

zdenkapo
12. feb 2010

holky tak jsme zpět z nákupů----

mám nějaké další potřebné věci- gumové pantofle do porodky, z DM čajík Hipp ve skleničce,čaje pro kojící,jednorázové podložky,polštářek s třešňovými jádry na bolest bříška,dupačky, body,mýdlo Nivea +umělé pouzdro na něj, kalhotky nakonec jednorázové Ks Campol Babies a 5ks Jessa nějaké nové v DM., atd...
chtěla jsem si koupit poporodní vložky v lékárně v Kauflandu DR.Max a prý nevedou 😲 tak musim k nám do lékárny...

VLožky
¨je dobré je nosit dokud se nezahojí poranění- a držet budou kalhotkama,neboj Lucik 😉

Skretik
no důvod je blížící se porod- TOmášek se narodil o týden dřív jako prvorozený,tak jsem zvědavá,kdy to přijde tentokrát... blíží se to blíží...

Monitor dechu
štve mě,že jsem poslechla rady a nekoupila ho při TOmáškovi, přestože byl v noci spinkal,já se nevyspala,protože jsem pořád chodila kontrolovat zda dýchá,hrozné nervy,už teď jsem klidnější,že už na Aničku čeká Babysence II 😉

zdenkapo
12. feb 2010
aaadus
12. feb 2010

zdenka pěkný nákup. Já se chystám do lékárny a do drogerky v pondělí. To zas bude pálka

A peru první věci do porodnice 😅 - župan, noční košili a podprdu

A ještě dotaz, ty síťované kalhotky je asi lepší před prvním použítím přemáchnout že

yanika
12. feb 2010

Teeeeeeeda, vy uz mate zbalene do porodnice, nie je to skoro? 😉 aaaaaaaaaa uz vidim ako ma sfuknete 😀
Ja som stale PN, tak sa bojim behat po meste, ale buduci tyzden to dobehnem...

Na obed som varila chilli con carne🙂 to bude zase zaujimava noc hihi...

aaadus
12. feb 2010

yanika jsem dneska chytla nějakou depku a celou cestu z nákupu jsem v autě probrečela 😅 A chilli con carne bych si dala, to je dobrota

lucik...
12. feb 2010

Tak koblížky hotový 😀 jen teda už nikdy nebudu dělat plněný protože mi stejně všechny praskly a vytekly 😀 No co nooo 😀 😀 😀 Ale jsou luxusní, nejradši bych je sežrala všechny 😀 😀 😀

zdenkapo
12. feb 2010

Adus
😀 jsou jednorázové a ne prací, to bys asi pak už neoblíkla, neboj je to hygienické...
taky budu příští týden prát župan,podprsenky a věci do porodky,jsem fakt ráda,že jsem sehnala ty celogumové pantofle- paráda... a zbalim tašku taky rovnou
no do lékárny teprv půjdu a to teda bude pálka,ale už to jsou poslední věci- teda ještě schánim hřebínek...

Yanika
no to není brzo- nikdy nevíš kdy to už teď přijde a jeŤ tam bez ničeho... to by bylo dosti nemilé... nemít doklady a věci a hygienu...

antynka1
12. feb 2010

Lucik, tak halvně, že se povedly 🙂 A kam že se to mám stavit? 😀 A tohle jsem našala na netu - teoreticky už tedy jsem připravená 🙂
RADA, aby se koblížky při smažení neotvíraly (Ivanika)
Aby koblihy neudělaly žabičku - neotevřely se tak z rozváleného těsta nevykrajujeme kolečka, ale pouze si je lehce na těsto tvořítkem na koblihy nebo skleničkou naznačíme. Na naznačená kolečka dáme povidla nebo marmeládu a překryjeme druhým plátem těsta. Teprve teď vykrajujeme kolečka, která necháme pod utěrkou kynout. Do tuku vkládáme napřed tou vrchní stranou a pak teprve otočíme. Určitě se neotevřou.

jemrykka
12. feb 2010

yanika chili con carne mňaaaam🙂 hned by som si dala, ja si urobím na zajtra špenítik, potrebujuem teraz železo dnes mi aj doki prepdísal lebo som mal hraničné výsledky a vraj by sa to zhoršovalo tak pre istotu🙂
ja som teraz v 27tt takže o taký mesiac si začnem baliť aj ja, pomaly chystám kupujem kozmetiku a veci....

lucik...
12. feb 2010

anty vidíš, to si měla napsat dřív 😀 Stav se, je jich nějak moc 😀 Nučice (asi 5km od Zličína 😀 )

antynka1
12. feb 2010

No jo Luciku, našla jsem to teprve před chvilkou...... Tak příště a už vyrážím 😀 😀 😀

yanika
12. feb 2010

Baby tak pridte! Je toho dost, ja neviem varit pre dvoch🙂 vzdy to prezeniem...
Zdenka: mas pravdu, ja si to stale nejako neuvedomujem, ale ten cas fakt neuprosne leti, takze v pondelok utekam do lekarne.... Pekny vecer, idem konecne off.. papa

bramburka
12. feb 2010

ja měla takové kalhotky Chicco, byly sítovane, jednorazové, pruzné, jakoby ta sítka z gumy nebo ja nevim z čeho, ale natahovací hodně, ostatni jsem mela ty z DMka a ty me škrtily, tak jsem ty Chicco kazdy den prala. Držely a bylo to v poho

lucik...
12. feb 2010

yani taky neumim vařit pro dva 😀 A pak to jíme 3 dny a manžel nadává 😀 😀
Anty teď jedem do hornbachu tak doraž až tak po půl osmý jo 😉 😉 😉

antynka1
12. feb 2010

Luciku jasný 😀
Ale stejně, to bys koukala, kdybych fakt dorazila, co? 😀 😀 😀
Já jsem si koupila ty kalhotky Campol a pak mám do švagrový ještě dvoje nějaké síťované - mají nějaký zelený lem - ale vůbec nevím co je to za výrobce.....

inseka
12. feb 2010

Ahojte, ste ma celkom nablaznili...zajtra idem uz aj ja na nakup vsetkeho potrebneho...

bibi13
12. feb 2010

čaute.. a čo ta odsavačka na sopliky? môžem ju vyvariť?

antynka1
12. feb 2010

A Bibi v manuálu nic není?

cumelila
12. feb 2010

Ahojky ....tak Zdenka ja som mala na tom gluko teste 3,2 nalacno a po vypiti glukozy 8,60 tak mam uz 3 dni dietku a uz som isla kilo dolu...ale tak koli babatku mam pevnu volu tak sa držim...aj ked mi robite chuťky s vašimi dobrotkami čo vypekate 🙂
a čo sa týka tej výbavičky tak ja som si kupovala v lekarni aj striekačky na sirupček lebo vraj sa tak lepšie podava babatku a eśte som objavila sprej po porode na lepsie hojenie hradze tak ked najdem ten link napísem...a nikde som zatial nevidela v kozmetike pre malé detsky puder...už sa nepouživa?

aaadus
12. feb 2010

zdenka já myslela ty síťované jestli přeprat před prvním použítím, to je jasné že ty jednorázové nee 😀 zas tak dementní ještě nejsem 😀

bibi a nestačí opláchnout v horké vodě? jsem to ještě nezkoumala, teprve dneska mi přišla

cumelila pudr seženeš určitě v lékárně 😉

antynka1
12. feb 2010

Tak to tedy nevím, jak poznám ty síťované od těch jednorázových.... Vůbec nevím jaké jsou ty, co mám od švagrové.... Podle matroše to fakt nepoznám..... Nemáte je některá doma? Nehodily by jste fotečku ať vím jak ty pratelné vypadají?

bibi13
12. feb 2010

antynka, no ja manual nemam.. mam tu odsavačku od segry..

xxx.klarka
12. feb 2010

lucik, jsi ty kraje asi málo zadělala🙂 hlavně aby chutnali. 🙂 Já si teď dávala ty šišky ve skořicovém cukru a taky dobrý😀 ...... jsem zjistila že mám doma zdobičku dobru a že tam je rurka docela dlouhá, s tím by mohli jít plnit po upečení. Zkusím příště.
Ten recept je docela dobrej, že to nevyjde draze. 😀 Budu dělat furt ted.

cumelila
12. feb 2010

aadus ja viem len som ho nevidele písaní vo výbavičke pre miminko tak ,že ci sa este vobec pouziva 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre