Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
16. feb 2010

andelka, ja som tiež večná 18-tka, keď som sa pred cca 2 rokmi vydávala, tak sa ma každý pýtal, že prečo sa vydávam keď ešte nemám 18, že či sa musíme brať 😀

matpaj
16. feb 2010

no vidis zuzul, ved som hovorila ze tie baby si mozu za to same, to su len vyhovorky a ospravedlnovania samej sebe ze vsak to mam kila po babatku......

blanka.k
16. feb 2010

Matpaj - právě ne, ona pravidelně cvičí, jí zdravě, fakt jako žádný povadlý prsa, zadek, prostě pevná postava, fakt můžu závidět 😅 I na fotkách ze svatby se kamarádka divila, že nevěděla, že má můj muž sestru, že myslela, že má jen bráchu (protože geny se prostě nezapřou, M. je fakt celá maminka) 😀

matpaj
16. feb 2010

no blanka, tak to je dobra svokra, aspon ta bude inspirovat.....moja svokra drzi stale dietu a potom sa nadlabe...a potom rozprava ake ma vycitky, ze co pojedla......mne to pride detinske, vsak ked mam chut si dam, ale nezozeriem hordy zradla............ 😒

blanka.k
16. feb 2010

A svatba... vlezla jsem do prvního salonu a šla k věšáku se šatama, a prodavačka (ais v mém věku 😅 ), na mě skoro zařvala, kam jdu, že šaty do tanečních jsou vlevo, že vpravo jsou šaty na svatbu 😅

nikkka
16. feb 2010

minuly rok som bola u doktora na vysetreni a on sa ma pytal ze ci budem maturovat alebo az o rok 😀 tak som mu povedala, ze to mam uz davno za sebou a ze uz som aj vydata..tak som sa pobavila.. 😀

michalag
autor
16. feb 2010

Ahojte 🙂

aspon z casti som preletela par stran dozadu a vidim ze rozoberate podprsenky, ja som pri malom nemala ale teraz urcite planujem kupit, len neviem ci s kosticou ale asi kupim a uvidim, a najlepsie je ze sama neviem aku velkost mam kupovat kedze prsia mi narastli ale od zaciatku tehu stale nosim tu istu podprdu

blanka.k
16. feb 2010

A není to tak lepší než kdyby nás třeba považovali za mladší setry našich maminek? 😅

misicka85
16. feb 2010

No tak my když jdem někam s mojí mamkou tak si lidi myslí že jsme sestry a ne matka s dcerou. Tak jako si říkám že buď mamka vypadá tak mladě a nebo já tak staře 😀

zdenkapo
16. feb 2010

teda holky to jste mne pobavili 😀
to se mi teda nikdy nestalo, já spíš už v pubertě vypadala dospěle- hlavně jsem měla větší prsa než spolužačky tak i zájem strších kluků se konal,ale je fakt,že i psychicky jsem byla jinde- vždy jsem měla i starší kamarády... i můj první kluk byl o 7 let starší... manža je jen o 4 roky- a letos bude mít 30.narozeniny a jsem spolu od jeho 19 let 😀 tak letos oslavíme 10.výročí a dáme si myslim hezký dáreček... Aničku

zdenkapo
16. feb 2010

tak razim k zubaři pro druhé razítko,snad tam nebudu dlouho čekat 😒
a zítra v 1 zase na ECHO kardio

blanka.k
16. feb 2010

My jsme s M. stejně staří a srovnávat nemůžu, byl to můj první, ale člověk si nevybere, někteří stejně staří "kluci" jsou v pohodě, o 2 roky starší kamarád je furt jak puberťák,... 😅 Ale taky mě ve 14 tipovali na 18, taky kvůli prsům, ale pak jsem byla hodně nemocná, zhubla 20kg a od té doby mi ten věk nějak tak zůstal 😀 A právě min.týden mi kamarádka říkala, že asi jak jsem se v těhu zakulatila, hlavně v obličeji, že právě vypadám mladší 😅

michalag
autor
16. feb 2010

tak ja zase vyzeram mlado, mna ked niekto stretne tak sa ma pyta ci Samko je moj syn a ci uz mam aspon 18 😅 , ale najcastejsie mi tipuju na 15-16 rokov ☹

baby tak co myslite je lepsia s kosticou alebo bez???

andelka
16. feb 2010

michalag: Já nosím běžně s kosticema, ale kojící mám bez a drží pěkně i se v ní dobře cítím, takže budu i další brát bez kostic.
No, toho se též obávám, jak budu vozit kočárek, v riflích, tričku a nenamalovaná, tak budu vypadat jak nezletilá matka 😅

bibi13
16. feb 2010

ja sa tu v tej robote zblaznim.. tu aj porodím.. uaaaaaaaaa

michalag
autor
16. feb 2010

bibi, to hadam nie 😕 , co sa tak nudis alebo mate tolko prace?

andel, ked ja neviem ci som dobre merala 😅 😝

bibi13
16. feb 2010

sa celý týžden hram s jedným tipom práce a najviac ma štve, že nikto nič nevie.. všetko si musím zistiť sama a každý asi hrabe na svojom piesočku.. uf! ☹

andelka
16. feb 2010

michalag: Ta kytičkovaná se mi líbí taky 😵

michalag
autor
16. feb 2010

bibi a ty kde robis, teda ak to nie je tajomstvo?

andelka 🙂

bibi13
16. feb 2010

to asi tam nemalo byť.. každý si hrabe na svojom piesočku..

nikkka
16. feb 2010

bibi napodobne...my mame prave audit...a nikto tu dobrovolne nezostava len ja a sefka, vcera do sedem, dufam ,ze dnes tu tak dlho nebudem...ma tu poraza..

michalag
autor
16. feb 2010

opustam vas, idem s malym von 🙂 , ale potom sem nakuknem ked bude doma uz aj drahy a chlapi sa budu spolu hrat 🙂

bibi to je asi vsade tak ☹ 😒

blanka.k
16. feb 2010

Michala - mě se líbí ta první a hlavně s podprdama Barley mám super zkušenosti, jsou dobré a levné 😉 A mooje kamarádka mi říkala, že je kojící podprda lepší bez kostic, no uvidíme, já měla podprdu bez kostic možná tak někdy lambadu v 11 letech, kdy jsem měla vel.tak 70B apod. 😅

blanka.k
16. feb 2010

Učitelka se marně snažila vysvětlit zlomky, děti absolutně nechápou, zda je více 3/5 nebo 6/7? Nakonec se zeptala, co je lepší, 3 láhve piva na pět lidí, nebo šest lahví na sedm?
Uhodli všichni! 😀

Baví se dva školáci: "Kde je Pepa?" - "V nemocnici."
"A co se mu stalo?" - "Vyhrál soutěž o to,
kdo se nejvíce vykloní z okna!" 😀

Přijde kamarád za Dežou, který dostal byt a přistihne ho,
jak se dívá klíčovou dírkou do koupelny: "Co to děláš?"
"Dívám se na ženu." - "To jsi ji ještě neviděl nahou?"
"To ano, ale koupat jsem ji ještě neviděl!" 😀

aaadus
16. feb 2010

cvičení - před těhu mě ani nehlo udělat nějaký pohyb, maximálně sem tam nějaký výšlap, procházka, plavání. Za to teď chodím na jógu, plavání a cvičení a cítím se fakt dobře. Po porodu chci chodit na jogu po porodu na zpevnění a na cvičení mami a mimi

A víc si nepamatuju co jste tu probíraly 😅

Byla jsem na mega nákup v drogerii, nechala jsem tam 1200,-, ale mám plínky, čistící ubrousky, jednorázové podložky na přebalování, kosmetiku do porodnice (tu nejmíň parfemovanou co měli) a už nevím co ještě. A pak jsem si skočila k pediatričce pro razítko do průkajdy ať to mám černé na bílém, že nás po porodu vezme. A teď jsem se nadlábla jahod

aaadus
16. feb 2010

blanka a tebe u pediatra vzali?

antynka1
16. feb 2010

Ahojky, dneska moc nestíhám, mám práce nad hlavu.
K těm podprsenkám, také nosím jen s kosticemi, ale kojící chci určitě bez, protože předpokládám, že v ní budu i spát a spát s kosticemi to si vůbec nedovedu představit.
A k tomu věku, je lepší vypadat mladší než starší! Já mám sousedku o které jsem si myslela, že je starší než já, tj. přes třicet a ono z ní nedávno vypadlo, že má rok po VŠ, takže ji bude kolem 25 - tak to mě málem porazilo......

antynka1
16. feb 2010

Adus, já včera nechala v drogerce 700 stovek a to mám jen něco na koupání, mléko, obal na šidítko, polštářek s třešínkama a Gravimilk ☹ Kupovala jsem drahou kosmetiku - Welledu a ta i se slevou je pěkně drahá......

lucik...
16. feb 2010

Hallo 🙂
Tak jsem z nákupu 😀

Koupila jsem si 2 (bílá a černá) kojící podprsenky stejné jako andělka 😀 Sice nejsou celoodepínací, mě přijde že jsou naprosto "anti-sexy" 😀 😀 😀 Ale za tu cenu 😉 I kdybych si pak měla koupit ještě jednu dražší a hezčí, tak na doma nebo na procházku jsou myslím dobré 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre