Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
9. mar 2010

aadus no ja taky 🙂 a taky tim, ze mi doktorka rekla, ze budeme mit trikilove miminko 😀

aaadus
9. mar 2010

adelka kdy mi někdo řekne, že to +/- 500g tak já beru jenom to -, + ani náhodou 😀

andelka
9. mar 2010

adel:Vy budete mít veselo po narození prcka a my krátce před ním. Ale to zvládneme všechno 😉

No, jestli je to +- jak u určení stáří těhu - jakože u mojeho doktora je to +-22dní 😅 - tak bych to moc neřešila. 🙂

anopka
9. mar 2010

no nam doktor rekl ze mimi je mladsi a odpovida tak 30.tt,ale me mimi je z IVF takze pokud se to bere podle PM jako u normalniho oplozeni tak mladsi rozhodne nejsme.takze mimi bude proste male

zdenkapo
9. mar 2010

holky tak jsme zpět z Nákupu z Tesca, oblečení teda nic moc nové neměli,akorát jsem koupila křebínek perfektní od NUK-je to jen kartáček a krásně husté přírodní měkké štětinky....

Mishah,Simi
no dopadlo to dobře a doufám,že jsem si to vybrala a podruhé to půjde raz dva a vše bude ok

Doli
tak budu držet pěstičky ať se malá otočí ještě hlavičkou dolu,ony jsou ty mimča zkroucený,tak třeba se jí to ještě podaří...

Andělka
tak jak to vlastně dopadlo s tím lehátkem a kočárkem? Já už mám i vypráno obojí....

xxx.klarka
9. mar 2010

Holky já to CS nikde nemám psané 🙂 Jak je to možné, ani mi moje dr. ještě neměřila pánev. 😒

simi.w
9. mar 2010

klarko, ani mne dr. neměřil pánev, ani teď, ani v prvním těhu a CS napsané taky nikde, takže nic nevím 😕

simi.w
9. mar 2010

zdeni, teď už ten porod bude v pohodě, každá v to musíme věřit 😀

blanka.k
9. mar 2010

Tak jsem si 3 hodinky zchrupla, to je hrozný, jdu do města a pak půl dne spím 😅 A ještě bych si dala palačinku 🤐 😅 A dnes jsem si s Doli vzpomněla na milovaný nkládaný hermelín, asi neodolám a jeden si koupím 😅

bibi13
9. mar 2010

baby a neviete teda čo to znamená? poloha: Hlav. ll Post.
o tej zrelosti placenty ll som sa dočítala ale o tej polohe neviem..

zuzka81
9. mar 2010

bibi- ja mam tiež písane poloha hlav a nie som si ista čo to znamena.

yanika
9. mar 2010

bibi: je to poloha hlavickou a ulozeny je vlavo pod srdcom - co je najidealnejsia poloha pre porod🙂
keby bola poloha I., tak je vpravo...

zdenkapo
9. mar 2010

simi
to právě doufám,jinak bych do dalšího těhu nešla....

yanika
9. mar 2010

babulky, vsetky ktore mate KP, tak treba verit ze sa maly otocia.. a trosku tomu prispiet aj cvicenim, ak sa vam da... existuju speci cviky...

indický most - od 33. týdne. Leh na zádech, lýtka dát co nejblíže k hýždím, zvednout pánev. Tato poloha není pro dítě pohodlná, může se pokusit vyhledat jinou polohu. Jak často a jak dlouho v poloze vydržíte je na vás (podle velikosti dělohy můžete mít problémy s dýcháním, motáním hlavy - díky útlaku dolní duté žíly).

lucik...
9. mar 2010

Ahoj holky,

tak jsme dnes byli na velkém UTZ a máme na 100% potvrzenou holčičku. Máme to teď od 3 různých doktorů, tak to se snad všichni nesekli 😀
A má už 1912g (31+1tt) tak doufám teda že to nebude obr 😀 Ale říkala že to je akorát a že odpovídá přesně termínu dle PM - takže 10.5.

zuzka81
9. mar 2010

baby je tu ešte niekti kto ma bolesti lonovej kosti? mna zabolí pri každom otočení sa alebo ked vstavam, až mi slzy vyhrknu taka je to bolest.

aaadus
9. mar 2010

lucik gratuluji. A je nepravděpodobné, že by se 3 dr sekli (asi 😀 )

doli1
9. mar 2010

mě bolí hodně záda dole a dnes jsem se dozvěděla že to nejsou záda ale roztahující se pánev
lucik neni to ted jedna s největší váhy tady?asi stoho bude nějaký 4kg 😅
yanika mě dr říkal že moc šance na otočení neni.málo místa,plodovky tak akorád ale cvičení bych chtěla zkusit aspon ten kočičí hřbet to je příjemný i na záda a baterku taky zkusim 😀

lucik...
9. mar 2010

doli asi je to jedna z největší váhy tady, ale já tomu moc nevěřim. Je to podle těch jejich super tabulek a podle toho co sem na to koukala tak pro ně je normální dítě který má 4kg. Navíc kamarádka měla ve 33tt a něco přes 2kg a řekli jí že to vidí tak max. na 3kg mimčo takže to zas tak nehrotím.. Navíc my jsme s manžou oba malý tak nemá být po kom velká

blanka.k
9. mar 2010

Yanika - tak to už vím, co znamená... poloha KP a postavení I... teda KP mi byl jasný, ale to postavení, on byl včera fakt večer na UZ narvaný úplně napravo. I jsem to cítila, jak jsem seděla v čekárně, že najednou strašné otáčení a boule veliká napravo a UZ asi 30min. potom mi to potvrdil 😉
Luci - gratuluji k holčičce, no snad to bude tak 😉

doli1
9. mar 2010

dřív bylo 4 kg macek ale ted je to úplně normální váha a jak říkáš je to jen odhad.však ono se ukáže kdo bude největší

lucik...
9. mar 2010

doli hlavně se od ostatních tady líšíme tak max o 200g ani ne, takže to nebude tak horký 😵

antynka1
9. mar 2010

Ahojky, tedy vás dočítat je na dlouho. Co se týká porodů KP - tak prý chlapečky tak rodit nechtějí kvůli poranění a já bych osobně se KP bála rodit i holčičku....

lucik...
9. mar 2010

já bych taky KP nechtěla rodit normálně.. ☹ Kamarádka tak rodila a měla tedy co dělat.. Nakonec to zvládli dobře a bez kleští, ale i tak...

doli1
9. mar 2010

švagrová KP zvládla v pohodě i dost rychle.já tak taky nechci rodit pokud zůstane na půl zadku 😀 tak by se šlo stejně do císaře což jsem ráda.

blanka.k
9. mar 2010

Tak jsem koukala na webovky porodnice, někde jsem tam totiž našla, kolik porodů bylo KP, ale našla jsem tam všechno, ale tohle nějak ne... třeba nastřihávají u cca 40%, kleštěma končí 1,7%, císařem 20%,...

doli1
9. mar 2010

švagrová když se připravovala na porod tak říkala že ani neni moc informací o porodu KP 😕

adelka89
9. mar 2010

blani kde jsi ty info nasla?

adelka89
9. mar 2010

diky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre