Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
10. mar 2010

Zdeni - teda mňááááám, vafle 😝 (chybí mi tu slintající smajlík, ten bych tu poytřebovala min.5x denně 😀 )

zdenkapo
10. mar 2010

Blani
😀 teda tyhle byly kupované,manža mi je dovezl,ale dělám je normálka i doma, mám nerezový vaflovač s formou do kulata a po rozřezání vniknou taková jakoby srdíčka... dostali jsme ho tenkrát svatebním darem od mým kolegů z práce 🙂

lucik...
10. mar 2010

zdeni to měla anička taky dost, ale my měli stejně víc 😀 32tt 1900 😀

miska1981
10. mar 2010

blanka dik poviem muzovi, dufam ze tam trafime a nebudeme bludit, lebo bude nervozny, do piatej musi byt spat doma 😉 a my ideme v piatok tk sa tesim na tie preplnene cesty

😖

zdeni to lehatko je pekne odkial si ho objednavala? kolko ma poloh?
mas v albume ochranu na matrac z jysku, ja som tam dnes bola, ale mali len na velke matrace, ja potrebujem na matrac 12O x 60 a take nemali ani v katalogu. ako si taky zohnala?

miska1981
10. mar 2010

blanka tak ty neodporucas ist az autom k tek vystave? je tam nejake parkovisko?

lucik...
10. mar 2010

já budu mít zítra a k obědu krupicovou kaši, mám na ní strašnou chuť 😀 A teď jsem snědla půlku milky... Heh, pak nemám mít nahoře tolik kilo co 😀

miska1981
10. mar 2010

je tu niektora ktora pribrala 15 kil??? mozno uz 16

asi som tu jedina...hambim sa ☹

blanka.k
10. mar 2010

Miska - přímo u vstupu je parkoviště, ale to bude 100% narvané, tady je mapa:
http://mapy.cz/#mm=ZP@x=138088224@y=132783712@z=15
to parkoviště je to napravo zelené "dokulata" jak je na něm nápis Výstaviště, tam je hlavní vstup. Jinak i přesně na druhé straně areálu (nalevo) je taky parkoviště, a různě po obvodu areálu na ulicích, ale to je fak tplný běžně, a teď během Motosalonu to bude masakr...

adelka89
10. mar 2010

miska jááááááá 😎 😀

blanka.k
10. mar 2010

Jinak doporučuji variantu pro ty kdo pojedou z dálnice přes Bohunice. V Bohunicích před nemocnicí (nejvyšší budova v okruhu X km) je nový Campus - nové obchodní centrum. V něm jsou podzemní garáže, o vkendu je tam parkování zdarma, v klidu,suchu,.... a hned před ním zastavuje trolejbus č.25, který vás zaveze přímo na Výstaviště (10 min.cesta) 😉 . Trolej 25, směr Novolíšěňská a lístek za 14,- na osobuu nebo je nějaký celodenní pro rodinu, ale ten nevím,kolik stojí. Automat je přímo na zastávce. 😉

blanka.k
10. mar 2010

Tak jednodenní lístek na MHD je za 80,-, a je pro 2 dospělé a 3 děti do15 let 😉

blanka.k
10. mar 2010

A ty garáže bývají o víkendu fakt prázdné i když jsou zadarmo, co jsem tam o víkendu byli, tak třeba obsazenost 15-20% 😅

lucik...
10. mar 2010

misko já taky 😀 Dnes mám nahoře 15,5 😀 😀 😀

zuzana0409
10. mar 2010

smiem sa spytat co je v tych nadstandartnych izbach,ze su take drahe?u nas stoji 5 eur necelych-150 sk-su tam 2 postele skrina,telka radio sprcha wc a chladnicka.......

zuzana0409
10. mar 2010

ja som v 31 tyzdni a pribrala som uz 15 kil......

blanka.k
10. mar 2010

Tady je kdyžtak minimapka, dole dálnice, pak nahoru po zelené k nemocnici ktomu Campusu, tam se dá teda zaparkovat zadarmo a hned přesednout na MHD, která vás vyplivne u hlavního vstupu 😉
http://www.btweb.cz/Ruzne/BVV.jpg

bibi13
10. mar 2010

miska ja ešte viaaac... ale nepoviem koľko..

miska1981
10. mar 2010

blanka normalne mam strach, lebo moj muz ked nieco nevychadza bude nervny to len bude masaker ak budeme bludit 😒

aspon, ze nie som sama s tymi kilami, len dufam, ze to pojde dole, lebo v lete taka no neviem ci by som niekde vysla na slniecko ☹

a este ..... prali ste niekto mimi vecicky aj v praskovom persil sensitive???
alebo vsetky periete v tekutej lovele ci batole.

adelka89
10. mar 2010

holky ted jsem mrkla do tabulek a zjijstila jsem ze nas prcek uz ma tak 2,5kg týýýý jo ale verila bych tomu, ty kopance odpovidaji 😝

bibi13
10. mar 2010

miska, ja sa tiež spolieham na to, že tie kila opadaju.. no uvidíme..

blanka.k
10. mar 2010

Miska - uvidíte, třeba se vám povede někde něco okolo BVV najít nějaké místečko,ale jak teď kvůli krizi slučují veletrhy a je zrovna Motosalon, tak to bude nátřesk. 😅 A v Persilu Sensitive jsem prala zrovna dnes, ale jen deku jako výplň do peřinky, takže nepřijde přímo do styku s pokožkou, jinak mám tekuté Batole, ale jak snese v pohodě to, tak taky chci prát v tom prášku Persil. Ješt v něm chvi vyprat mantinel, nebesa, osušky co mám spíš pro větší dítko,....

adelka89
10. mar 2010

no abych pravu rekla mne je docela jedno jestli ta kila shodim do leta nebo do Vanoc stejne s prckem nikam k vode nepujdeme mozna na koupaliste hodne odpoledne 🙂 spis me stve to obleceni... co ja budu nosit fakt netusim 😀

zdenkapo
10. mar 2010

Lucik
mě gyn dr. říkala že je to akorát,tak snad bude mít normoš váhu,Tomášek měl 3200g 😉

Miska
já poprvé přibrala při klukovi 12kg a teĎ už 14kg a vůbec mě to netrápí,hodně jsem zhubla při kojení,tak se toho nebojim...
to lehátko má asi 4 polohy, do lehu,do sedu-na krmení a dvě mezi polohy
ten chránič má právě koupenou jako na velkou postel 200cmx80cm tu nejlepší,co se dá dát na 90°C do pračky a nechala jsem si jí rozpůlit a obšít,takže až budem Aničku dávat do velké postele,tak je dám jen za sebou a je to, pro Tomáška ji máme taky...

blanka.k
10. mar 2010

Jak jsem si šla kupovat ten červený kabátk, co mám v albíčku, tak měli vel.38, 42, 44, tak jsem vzala 38, a pak teda 42, kdyby náhodou...oblíkla 38, zjistila jsem, že přes prsa to faaaakt nezapnu, nasr.. jsem zbalila 42 a smutně se šourala k pokladně 😒 Doma vytáhla od stejné firmy sukni vel.36 (nebo dokonce 34?), zjistila, že narvat ji na sebe dokážu, pohnout se už ne, a tím to skončilo 😀

zdenkapo
10. mar 2010

Delka,taky bych řekla,že už bude mít k těm 2500g,když měla 22.2. 1800g,tak to asi už jo.... a to já měla při narození 2700g,ale aspoň bude v pohodě,kdyby náhodou musela na to vývolání v 36tt

miska1981
10. mar 2010

tak mna hneva hlavne to, ze som necvicila a teraz som taka ovisnuta, prsia sa mi zvacsili hrooozne 😢
ale tak hlavne nech je malicka zdravucka, ja sa s tym popasujem, len tiez bude problem s oblecenim,
predtym velkost S teraz L aj to gate mozno aj XL, kosiky predtym B teraz D, mozno E.
ale mamina tiez ked ma cakala nabrala okolo 25 kil a schudla rychlo, len prsia jej ostali vacsie.

zdeni tak ja si tiez asi z toho chranica urobim dva
😉

ale je pravda, ze od zaciatku tehu jem vela sladkosti, ked si jeden den nedam je mi zle 😕

adelka89
10. mar 2010

miska ja jsem taky pred tehu mela vel S vetsinou XS ted M L a kosicky B ted D az E 😀 ale netrapim se tim, dolu to nejak pujde toho se nebojim a kdyz mi par kg zustane tak to bude jenom dobre 🙂

lienka1076__2
10. mar 2010

No kočky to tu riešite, ja som tiež už pribrala 7 kg, a to je dosť. Ale ja som mala extra veľké prsia už predtým a bola som aj plnoštíhla. A teraz to je desné. Mám síce takú jemnú diétu a sladkosti mi chutia málokedy, ale dúfam, že to pôjde dolu. No a hlavne tie prsia, toho sa najviac obávam 😢 . Ked budem kojiť, tak budem ako mliekáreň 😢 😢 . Je to inak riadne nespavodlivé, kto chce väčšie prsia, tak nemá a kto ich nechce, tak má. 😖

bibi13
10. mar 2010

myslím si, že ked budeme chcieť, tak tu vahu dame dole.. a ako zdenka písala, hlavne pri kojení..

baby ja som zase dnes trošku krvacala.. ale to ani kvapka nebola.. menej než minule.. a potom nič.. a celý den mi tvrdlo bruško dnes a ked som sa rýchlejšie otočila alebo postavila, tak ma to zabolo riadne.. ☹ ☹ ☹ ☹

lienka1076__2
10. mar 2010

bibi ja som mala včera pocit, že mi praskne brucho. to sa mi ešte nestalo, ale také tvrdé brucho som ešte nemala. Ako keby sa maličké naťahovalo. No a stráááášne to bolelo. Opakovalo sa to asi trikrát, ale bolo to desné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre