Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

yanika
12. mar 2010

Tak a som sama doma cely vikend, ale zajtra skola a potom uteciem ku segre...
houbik, antynka: tak a uz ste na dovolenke!! ..ale to plati asi len do porodu😉
lucik: si sikulka.. tie obrazky su krasne..

lienka1076__2
12. mar 2010

Ahojky dnes som bola na obhliadke půrodnice a som milo prekvapená. Personál v pohode, a to prostredie je veľmi príjemné. Dali mi aj zoznam, čo si mám doniesť.
Dnes som si konečne kúpila niečo pre maličké. Olejček, krém na zapareniny, cumeľ a veľa vecičiek a super dupačky s nápisom JA SOM TU ŠÉF 😀 .

jemrykka
12. mar 2010

Ahojte, no dnes som teda oddychovala podla pokynov doktora, ale malý nákup som si neodpustila, kedže je po výplate D mám aj pofotené v alebume tak ak chcete tak pozrite 😉 a prajem pekný večer, idem pokračovať v oddychovaní 😀

yanika
12. mar 2010

lienka1076.. som Ťa náhodou objavila v téme o pôrodnici v MT, tak to sa tam možno stretneme 😀
Ja som tam bola včera dohodnúť si toho doktora, ale na dvojku som už nevybehla sa popýtať... takže Tvoje dojmy sú dobré? Podľa Tvojho zoznamu mám všetko, super🙂

dezyre
12. mar 2010

Ahoj holky..
Tak jsem se dnes vrátila z veletrhu Pro dítě... Nestihla jsem vás dočíst, jen podle reakcí .. Doli ty si tam byla taky? .. Já musím říct, že jsem z toho byla nadšená 😀 Docela jsem ještě pokoupila. A fakt levněji než z internetu 😉

monikapd1
12. mar 2010

ahojte babule, chcem sa vas spytat kedy sa vam urobila linea negra?? hm bo ja este stale nemam a ine uz maju daaaavno a este ani pupek nemam vytlaceny von, len taky rovny

yanika
12. mar 2010

monika: ja tu ciaru nemam, ani len naznak... a pupok sa mi pomaly ale isto zacina pretacat az teraz 😉

monikapd1
12. mar 2010

noo tak to som rada, bo ozaj niektore ju uz mali ooovela skor

dezyre
12. mar 2010

Tak já čáru mám, udělala se mi světlejší hned na začátku, a pak tmavla a rozstla do vrchu. Jinak pupík taky nemám ven, jen do roviny 😉 Pokud teda myslíte pupík jako pupík a ne celé břicho, pač to mám hodně ven 😀 😀 😀

monikapd1
12. mar 2010

dezyre myslim len pupok ako pupok a nie brusko to mam aj ja ako svet, mi za posledny mesiac straasne narastlo a predtym nic, som ho aj kremovala cele tehot. ako ozivot a aj tak popraskalo z toho, ze tak rychlo narastlo 😠

dezyre
12. mar 2010

Tak v tom jsem měla štěstí, mě pomale ale jistě rozstlo břicho od začátku, takže se průběžně natahovalo. Ale kde se mi udělaly ty mršky strie, tak jsou boky a záda.. No chápete to? .. Normální ženská má popraskané břicho a já mám popraskané boky a sahá to až nad zadek..

monikapd1
12. mar 2010

ja mam okrem bruska popraskany aj pahorok a aj kraje stehien 😠 😔

yanika
12. mar 2010

Ja nechcem zakriknut tie strie, aby sa mi este nespravili.. od zaciatku sa mastim ako sulanec 😉
dezyre: podobne, ja sa tiez citim ako velryba na susi, pred tehu som bola dost stihla, teraz tych +16kg spravilo svoje hihi... z velkosti 38 na 42, ale nejako extra ma to netrapi.. budeme zase raz fesandy, len tentokrat s kocikom 😉 a to je vari este krajsie...

doli1
12. mar 2010

dezyre ano byla jsem tam dneska.kupa lidí.mamča která je tak v 6 měsíci a začíná nakupovat tak skvěle nakoupí.já hlavně chtěla věci na přebalování a kočerek nějakou klasiku a to tam vůbec nebylo ale trochu jsem stim počítala ty přebalováky tam nebyli ani jeden rok.kočárky mě teda sklamali.jinak super příští rok tam nakoupím spousty věci hlavně oblečení u některých jsem pěkně slintala 😀 slevy na něco měli hodně třeba ty autosedačky a na něco ani nee takové běžné.měli super výběr čepiček a české oblečení taky bomba.jo ještě bych zapomněla na hračky některý byli super.

já zatim nové strie nemám ale od 15 let mám na bokách a stehnech.ty jen zesvětlali ale nezmizli.břicho zetim v pohodě ale mám maličký proti vám.pupík zatim ven nemám ale už moc mu nechybí aby vylezl.linea negra mám ale hodně světlunkou oproti prvnímu těhu

z velikostma se netrapte však tělo se dá po čase do kupi hlavně že se má prcek dobře.

lucik...
12. mar 2010

Ahoj holky, vám musim napsat 😀
Teď mi přišel muž z třídního srazu a vypráví mi tady "dojmy" novopečeného tatínka, kterému se v úterý narodil kluk.. Fakt sem se docela pobavila 😀
"Rodili jsme 13hodin... Seš tam zavřenej v jedný místnosti, občas tam přijde nějaká ženská, koukne, řekne že to je ještě na hodinu, odejde... přijde za hodinu, strčí do ní ruku, řekne že to je ještě na 3 hodiny,odejde... přijde za 3 hodiny, strčí do ní ruku, řekne že je to ještě na hodinu, odejde... mezitim má strašný bolesti, občas křičí, heká (neber si žádný prstýnky, má strašnou sílu, málem mi rozdrtila ruku) a když jí řeknu - to bude dobrý miláčku - tak mě pošle do prdele.. No a pak nakonec když začne tlačit tak je za chviličku venku, celej od krve.. Z tebe to všechno spadne a je to" 😀 😀 😀

dezyre
13. mar 2010

Dobré ráno holky..
doli tak mě zaujal klasika tento kočárek, slintala jsem nad ním dost, ale my už kočárek bohužel máme 😔
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101363-kom...
S těma hračkama máš pravdu 😉 Já teda koukala na hrazdičky s dekou a kolotoče a u jednoho stánku byly krásný. Ten stánek byl naproti záchodům 😀 😀 😀 😀
Luci teda ... toto nemůžu ani manželovi přečíst 😀 Na sál se mnou jít nechce, ale na čekání se mnou bude 😀

dezyre
13. mar 2010

Jo a Doli s těma lidma máš pravdu. Někteří tam byli tak šíleně bezohlední. I ty maminy s děckama. Všude plno lidí chodí a ony nechají svoje tří letí děti sedět uprostřed cesty mezi stánkama a hrát si s autíčkem, takže všichni dítě obchází, naráží do sebe, jen aby ho nezašláply .. nehledě na to, že i ty maminy s těma kočárkama tam jezdili, jako by jim to tam patřilo. Jsem stála u jednoho stánku jedna do mě vrazila, pač čuměla po lelkách a ještě málem chtěla abych se jí omluvila 😀 No holky, potěš koště, jestli budeme taky takový 😝
Jinak ten kočárek co jsem posílala ten odkaz tak byl na veletrhu k mání za 5400,- (bez autosedačky). I tak cena dost slušná 😉

aaadus
13. mar 2010

Dobré ránko,
lucik pěkně to ti chlapi umí podat 😀 😀 😀 A vsadím se, že u vyprávění byl strašný hrdina 😀
dezy my máme podobný kočárek a jsem z něj unešená 😵

doli1
13. mar 2010

ahojky
ten kočárek se mi taky líbí ale ne ta barva a žádnou jinou tam neměli.taky ten stánek byl dost malí a bylo tam furt hodně lidí tak jsem tam ani nelezla aby mi ho sundali.hrací deky tam měli přímo úžasný.pro ty deti tam mel byt hraci koutek ale krom kolotoče jsem tam nic nevidela.ještě ze jsem sebou nebrala simona chtela jsem ho vzit aby si tam pohral.
co mi vadilo tak ze tam byli ti bubertaci ktery se sli podivat na moto a pak na tohle.jen se tam motali.to stejný někteří tatínci.s kočárkama se dalo počítat ale kdyby někdo do mě vrazil tak bych zuřila.
co jsi teda všechno nakoupila?

lucik na podzim jsem byla taky na srazu a kluci vykládali svoje zážitky s porodu.já jsem se tam málem válela smíchy.oni to berou tak jinak.pupečník to ti připadá jak střívka od prasete🙂) škoda že už si další perličky nepamatuji ale bylo to fakt k popukání

dezyre
13. mar 2010

Mě se líbila teda i ta barva. A máš pravdu u toho stánku bylo pořád plno. Já už jsem toho moc nenakupovala, protože stejně už většinu máme nachystanou, tak jen drobnosti.. Třeba rychlozavinovačku, za byla za 275,-, potom jsem chtěla ještě jednu takovou bavlněnou osušku, je hrozně jemňoučká, mě ty froté připadnou pro začátek hrubý, tak jsem koupila tuto:
http://www.danne-shop.cz/osuska-medvidek-hudson...
Jo a odsud jsem ještě koupila pro malou od kámošky župánek:
http://www.danne-shop.cz/http-www-danne-shop-cz...
a osušku:
http://www.danne-shop.cz/http-www-danne-shop-cz...
oboje v té růžové barvě. Ona už má 3 měsíční holčičku a já nevěděla co jí dovézt, tak mě toto připadlo univerzální, protože do župánku ju může dávat teď, ale i potom, kdy už bude mít třeba rok by se do něj měla vlést. Sice cenově se to tam o moc víc nevyplatilo, jen o nějakou kačku.. ale mě se od této firmy ty věcičky tak strašně líbí 😅 😅 😅
No a potom jsem nakoupila od Stentaler nějaký čepičky. Jeden z mála stánků, kde měli ty nejmenší velikosti a hlavně na jaro.
Potom u jednoho stánku asi dvoje punčocháčky a pár ponožek. Teda ale tam jsme čekali snad 15 min., než si nějaká ženská vybere ponožky pro svou asi 5-ti letou dcerku. Ale když vám řeknu, že byla otřesná, tak to je slabý slovo. Takhle jsem ještě nikoho neviděla si vymýšlet. Myslím tu paní, ta dcerka tam jen chuděra stepovala už unavená vedle 😀
Jinak Doli tam bylo dost míst na hraní pro děti. Byl tam ten kolotoč a pak jsem si všimla nějakých hracích koutků.. Ale je pravda, že tam taky všude byl nával a plno..

Jinak co se týká těch chlapů tak kamarádům se narodil chlapeček v listopadu a kamoš mi to popisoval: Leni, běž do toho, vůbec to nebolí, Markétka dvakrát zatlačila a Štěpánek byl venku. A na manžela... Stando, to si nemůžeš nechat ujít, já jsem se dokonce díval i jak vypadá placenta, a pak když ju zašívaly, no super zážitek, fakt u toho musíš být. Manžel jen protočil oči a prohlásil, že nemusí vidět všechno 😀 😀 😀 S čímž teda souhlasím.. Jo a mimochodem, kamoš se zapomněl zmínit, že Markétka byla v nemocnici od pátku a až v neděli porodila.. ale hlavně, že dvakrát zatlačila a malej byl venku .. no malej 4.30 kg, taky si asi chudák užila 😅

dezyre
13. mar 2010

Tak koukám, že ty dva odkazy nejdou načíst 😉 ale tak to neva.. prostě župánek a klasickou froté osušku v růžové barvě a na kapucce je beruška 😀 😀 😀
Teda popravdě to byla příjemná změna kupovat růžové barvy, po tom co kupuju samý modrý, do zelena, béžova, případně něco oranžova a červena 😀 😀 😀

doli1
13. mar 2010

krásný jemný osušky měli u stánku s krtečkem měli tam i deky s pohádkovíma postavičkama.ty byli fakt super za 150,-
ty punčochy mi ani neřikej taky jsme tam stáli jako blbci a před nama ženská co si strašně vymyšlela.rodina tam byla včera tak ju vyslali druhý den na koupi.děsný.úplně malích čepiček tam moc nebylo to je pravda le příští rok se tam skvěle nakoupí.strašně se mi líbili dětské montérky 😀 a šití holčičích zástěrek na zakázku ty byli taky krásný.
koutky tam byli to máš pravdu ale nikde jsem neviděla ten velkej kde se děti měli hlídat.vždy když jsme tam byli tak tam byl velky oplocený prostor se třema holkama co tam děti hlídali.měli plno hraček a prostoru pro ně.

dezyre
13. mar 2010

Tak montérečky máme taky 😀 Koupili jsme zelený, velikost 92, to jsem prostě musela. Protože manžel podniká s kovošrotem, tak montérky jsou nutnost 😀 I když .. tuším ta firma se jmenovala Jahoda s těma montérkama, tak tam nás obsluhovala paní, která by teda myslím kdyby mohla vnutila celej ten stánek 😀 No a ještě jsme nakoupily dva brindáčky, dvě košilky bílý s ohrnovacíma rukávkama proti škrábání a to už je snad vše.
A co si vůbec pokoupila ty?

dezyre
13. mar 2010

Já jsem totiž sháněla malý čepičky a kšiltovečky na léto a popravdě jsem sehnala jen tam u té firmy. A když jsem se ptala v jiném stánku tak mě paní řekla, že mají jen podzim, zima.. Což stejně zatím nepotřebuju..

doli1
13. mar 2010

já tam hlavně jela jako doprovod švagrovka nakupovala a ještě kámošce jsme měli nakoupit.přece jen mám hodně věcí po šimkovi a to co jsem chtěla tam zas neměli.koupili jsme dvě autosedačky,jídelní židličku,punčocháčky,šimkovi autíčko,hračky,čepičky.mě se tam líbilo hodně věci ale na koupi až příští rok.to budu dopředu pěkně šetřit. 😀

doli1
13. mar 2010

ještě tam byla paní stěma super trikama jako vypadám jako anděl a zlobim jako čert,dělám psí kusy atd.furt tam bylo dost lidí ale vim že ona jezdí k nám na pout tak nakoupim až tady.

dezyre
13. mar 2010

To máš pravdu Doli, na příští rok se bude šetřit jako blázen. Mimochodem, prý tento veletrh bývá i někdy v říjnu. Takže si to ověřím a jestli to bude tak, tak zimní věcičky nakoupím tam. Já jsem totiž o tomto veletrhu vůbec nevěděla. Přišla na to tchýně náhodou. Protože jezdíme každej rok na styl a kabo, letos se mi teda nechtělo a ona šla do dětskýho a tam jí řekli o tomto veletrhu ještě. Jinak bych ani kočárek dopředu nekupovala...

dezyre
13. mar 2010

Ty tílka jsem vůbec neviděla.. Ale popravdě tam kde byl nával jsem se moc nedrala 😀 Já nejsem ten typ, abych všechny odhrnula a podívala se taky 😔

bibi13
13. mar 2010

dobré raaaanko...🙂.. dnes príde jedna holka pozrieť na môj kočík..xixix.. nie je totiž možnosť vidieť naživo..
dezyre, lucik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som čítala aj mm, sa nasmial.. ale oni to fakt beru uplne inak..xixixi

zdenkapo
13. mar 2010

Ahojky

teda holky vy se máte,taky bych se mrkla na nějaký takový veletrh,ale Brno je daaaaleko a Praha pro mě teď už taky...

Lucik
tak takhle to fakt při tom porodu je.... 🙂

Dezyre
tak tvému manžovi bych spíš doporučila obráceně,na hekárnu ne- tam si zažiješ to nejhorší -a nejdělší -když by se tomu chtěl vyhnout a na sál jo- ten zážitek,kdy malé vykoukne a on je přítomen vyšetření a fotí, je super....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre