Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
7. apr 2010

lienka na výtok se zeptej, asi to bude mykoza, v těhu normální. A ty bolesti jsou obyčejní poslíčci 😉
zdenka tak nudle s mákem bych si dala.

lienka1076
7. apr 2010

No a včera som si konečne zbalila tašku do pôrodnice a doprala posledné bábätkovské vecičky a dnes som poriadne vyumývala a vydenzifikovala vaničku. Už len malinké do nej 🙂 🙂

blanka.k
7. apr 2010

Adus - já ho napposledy pila asi ve čtvrtek, ale tak už fakt nevím, proč mě to furt bolí, tak přemýšlím, co jsem dělala jinak 😅
Lienka - pokud výtok zapáchá, tak to asi bude něco ne moc dobrého, asi mykoza, jak píše Adus 😉 Já ji měla za těhu 4x 😅 mě vždycky mudr. říkala, pokud to nezapáchá nebo nesvědí, není to hnědé, zelené či kdoví jaké., tak je to ok 😉

leta
7. apr 2010

ja som sa tiez konecne donutila zbalit si tasku, stale som mala pocit, ze to je este daleko, ale ked som bola vcera v poradni a dr. si zapisala CS 4, tak som si uz uvedomila, ze cas sa asi krati, tak sup poprala som posledne veci a nachystala tasku, nech to mam vsetko po ruke. Kedze som este nerodila, mam len obavy, ci to zistim, ked to pride, kazdy ma ale uistuje, ze ano, tak co ine mi ostava, budem im verit 😀

aaadus
7. apr 2010

blani aspoň bude tvoje tělo dobře připravené na porod když máš tak často posly. A ten maliník asi neměl vliv když jsi pila naposledy před týdnem, tak dlouho se v těle určitě nedrží

leta
7. apr 2010

Neviete mi poradit, niektoré baby majú krásne fotky s rôznymi motívmi - tvár dieťaťa nakreslená, alebo rozprávkové postavy a do toho fotka dieťaťa, alebo ako rámik...., že cez aký program sa to robí?

lienka1076
7. apr 2010

leta ja sa toho tiež bojím, že na to hneď neprídem a že to potom nestihnem do tej pôrodnice, kde chcem ísť ☹ ☹ . No uvidíme...... 😒

blanka.k
7. apr 2010

Adus - no snad máš pravdu a nebudu přenášet, ale za ty 2, 3 týdny se přidám tady do tabulky prcků 😉

leta
7. apr 2010

lienka, ja sa stále utešujem tým, že keď to zvládnu holky, kt. majú 16 rokov a podobne, tak mi to zmákneme určite 😉

lienka1076
7. apr 2010

leta len dúfam, že máš pravdu 😉 .

aaadus
7. apr 2010

leta já neporadím, já jsem na takové věci levá 😅
blanka já bych to brala už teď, ale i ty 2-3 týdny budou dobré. Hlavně nepřenášet, to by mi z toho asi už hráblo

leta
7. apr 2010

kočky, už máte všetky bábätká otočené hlavičkou dolu? ja som mala pred mesiacom ešte KP a včera som bola u dr. a tá mi ani nerobila ultrazvuk,len počúvala srdiečko a na základe toho mi povedala, že je malá otočená hlavičkou dolu... myslíte, že to fakt vie zistiť len cez počúvanie srdiečka? lebo malá sa stále "vydúva" 😀 tak isto, ako keď mi povedala, že je KP. Naša malá má obľúbené miestečko keď ju začne tatino hladkať a tam sa vypučí, prípadne, keď ju dlhšie nehladkáme, tak sa vypučuje aj sama, ako keby čakala, že ju budeme hladkať - ako mačka keď sa šteluje na hladkačku 😀 😀

andelka
7. apr 2010

leta: Já jsem měla v 29tt malého KP, od 32tt už je hlavou dolů. Doktor to poznal jednak pohmatem, když dělal vnitřní vyšetření a ještě to kontroloval UTZ.

Holky, víte co mě dokáže totálne nasrat? Když jeden řemeslník něco udělá, člověk má radost, že je něco dalšého hotov, pak přijde na něco jiného jiný řemeslník, koukne co už je a řekne, že je to celé blbě, že by to udělal jinak a za míň. ☹ Já už jsem z toho fakt hotová.

martina71
7. apr 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes cely den proflakala a prospala. Chvilku jsem sedela u bazenu na lehatku s dekou a dobijela baterky, a pak jsem tak nejak nekolikrat usnula v pelisku. 🙂 Chtela jsem dnes balit tasku do porodnice, a nejak to neklaplo. 😅 .
Holky uz mate nekdo kocarek a jaky? Ja si jdu zitra pro nas tak se tesim 🙂 Stokke 😵

andelka
7. apr 2010

marti: Dobíjení baterek je super činnost 🙂
My už máme, ale v bedně v kočárkárně 😅 Ještě jsme nenašli čas a energii ho poskládat. Máme tento, klasiku
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=2009251

aktaka
7. apr 2010

tak jsem se dotřepala po celém odpoledni domů a mám toho akorát plné kecky 🙄 a taky se mi zdá, že mi z toho lítání po městě klesl pupek ☹

dočítat vás nezvládám, akorát jsem zaznamenala Bibi, takže gratulace veliká, ať je prcek zdravý a dobře prospívá!
je to sranda, ještě včera řešila co znamená CS8 a dnes už má Alexe u sebe 😵

Marti, my máme už doma. teutonia, foto mám v albu

zdenkapo
7. apr 2010

Adus
tak nudle s mákem jsem dělala zrovna minulý týden,ale při kojení? v těch porodnicích by měla speciální strava a ne kořeněná,nebo vajíčkovo-cibulová pomazánka atd.....

docela to nechápu s tou Bibi a jejím lékařem,jako na 8cm už jsem musela TOmáška tlačit při druhé době porodní,to se mi nějak nezdá

zuzana0409
7. apr 2010

ahojte...dnes ma nejak divne picha v bruchu..tak ao keby ma tam nieco stipalo myslite ze je to nieco zle???? 😒 😒

lucik...
7. apr 2010

marti my máme taky kočárek, ale u rodičů, doma máme jen autosedačku. Máme Jane Slalom Pro 2009

Holky tak dneska mě taky začíná bolet tam dole jako kdybych spadla na zábradlí 😠 Jen když chodím jinak je to ok.. To je normální?

vavenka
7. apr 2010

My mame doma atlantic Espiro 🙂

zdenkapo
7. apr 2010

holky to je těžké,teď už to může být cokoliv,napínaní svalů,růst dělohy a Lucik asi stydká kost ne? ta mě taky pár týdnů bolela... to je normoš....

loučím se,dočtu vás zítra....dobrou...

martina71
7. apr 2010

Luci je, ja to mam uz asi 14 dni...

aktaka
7. apr 2010

Zdeni, ale CS8 není, že je otevřená na 8cm. to je jen to skore, jak je čípek přpravený k porodu. já mám třeba CS3, zavřená jsem uplně, ale mám ho jen zkrácený a trochu změklý

Lucik, to je podle mě malá už asi hodně nízko, já to tak taky mám, hlavně když déle chodím

lucik...
7. apr 2010

no holky to ste mě teda potěšíly 😅 😀 Mno jo no, lepší už to hold nebude 😀

pralinka25
7. apr 2010

ahojte.
tak bibi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem aj ja. vela zdravicka obom prajem 😵

lucik no ja to mam od stvrtka a teda ani chodit sa mi neda a najhorsie je vstavanie a otacanie ked lezim
vraj sa roztahuje panva a babo zostupuje nizsie a tlaci na tie lonove kosti.

lucik...
7. apr 2010

Ahoj holky,
jedeme do porodnice... Asi mi teče voda.. Já teda nemam pocit že by ze mě něco teklo, ale zkusila sem tak preventivně na intimku ten roztok a zabarvilo se to do modra - a přes den ne, to bylo normálně oranžový.. Tak se jdu vykoupat, oholit a doufám že se ještě vrátím domů 😔

pralinka25
7. apr 2010

lucik drz sa

gabap
7. apr 2010

luciku drzim pesti a je vse ok 🙂

a bibi gratuluju 😵

andelka
7. apr 2010

luci: Já to mám taky, asi 10 dní, bolí mě to při chůzi a různém přetáčení, nemůžu si normálně nandat ponožky, zvednout nohu, musím si sednout a i tak u toho skuhrám 😅 Bolí mě takové kosti, o kterých jsem ani nevěděla že je mám 😅 je to normální, pánev se roztahuje, mimčo se chystá...

antynka1
7. apr 2010

Luciku - tak se ozvi a držím palce. Máš na někoho číslo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre