Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mili1pu
21. apr 2010

blani a kam to pošlete? 😕

arcik
21. apr 2010

Milu interní pošta 😀 myslim že porod asi nee ale docela mě trénuje tělo...no nevim uvidim ...ale první porod byl teda hustej oproti tomuto...tak nevim....nechám to tak třeba se ráno vzbudim a vedle mě už bude mimi 😀 😀 😀 😀

martina71
21. apr 2010

Arciku, presne to same jsem mela vcera. I na leve strane...

arcik
21. apr 2010

MArti juchuu nejsem sama.-....si připadám už jako hypochondr

mili1pu
21. apr 2010

aha tak dík už jsem chytřejší 😀 ,tak snad na mě nezapomenete,nevím kdy budu muset vrátit notebuka táta ho používá do práce tak snad mi ještě chíli doma vydrží,zase mam určitě poslíčky bolí mě břicho

martina71
21. apr 2010

Arci nejsi, ja uz jsem uplne v halzlu. Chodim jak medvedice. Je mi hrozne, uz aby to bylo....

miska1981
21. apr 2010

zas musim ist, uz ma muz taha domov, tak piste nech mam doma co citat..............
blani dufam, ze sa tu este stretneme....a budeme 2v1, ale tak ja ti prajem ten zajtrajsok, potom budes mat cas urobit tie oznamenia..... 🙂

pekny vecer...........vsetkym

iivet
21. apr 2010

ja ty uzavreny diskuze neznam, tam je to pod heslem?

pipussa
21. apr 2010

kocky
chcem sa opytat........
moj prcek tak silno kope, ze az nechapem.......
niekedy ma normalne mikne a predychavam.........
da sa povedat, ze je to skoro cely den
stale sa prevaluje brucho, zprava dolava, a potom vykopne taku palku........ je to az bolestive
na jednej strane som rada,ze prcek dava o sebe vediet, ale zda sa mi to az doooooooost silne,,,,
ci len ja som nejaka citlivka ? 🙂

miska1981
21. apr 2010

ozaj arcik ja som mala to iste a cim dalej je to horsie, uz neviem co je spanok... 🙂

ale sme bojovnice, nie..papa 😉

blanka.k
21. apr 2010

Miska - díky a dobrou 😉
já myslím, že když se založí diskuze,tam budeme třeba měsíc hcodit a pak se zamkne, že to po nás žádný heslo chtít nebude, ne? 😉 Jen pro nové, co by se chtěly připojit, tak ty musí napsat o "vpuštění" zakladatelce diskuze....

arcik
21. apr 2010

holky akorát tu diskusi zakládám,všechny co jste tu vás tam napíšu a máte vstup hned a odkaz vám dám sem 😉 a uvidíme jak to bude fungovat 🙂

mili1pu
21. apr 2010

pipu nejsi citlivka já až kolikrát musim vstát a procházet se aby dala na chvíli klid,ano to bolí a nejhorší toje vždy kolem pupíku nebo u močáku,říkám jí kopálistová, podle mě budu mít bujnou jolčičku takovíhočertíka a vím po kom samozdřejmě po tatínlovi 😀 😀

zamilovana
21. apr 2010

No ahojte, tak dnes som bola na poradni, a v pondelok hospitalizácia a do konca týždna to bude už asi aj za nami tak držte palec, a potom dám vedieť či sme rozšírili vaše rady o dalsie bejby 🙂

martina71
21. apr 2010

Arci, a osobne potrebuji navod k pouziti 😀 😀 😀 jsem rada ue se prihlasim sem... 😀 😀 😀

mili1pu
21. apr 2010

a kde pak budem kecat? tady nebo tam 😕

mili1pu
21. apr 2010

zamilovaná přeji hodně štěstí,pevné svali a hlavně ať jste v pořádku 😉

eps
21. apr 2010

Ahoj. Sice jsem květnovka, ale chdím na červen, původní TP jsem měla 1.6., a vy jste už byly moc rozejté. Nechodím sem, jen se poptat když je potřeba, a koukám akorát, že řešíte uzavření diskuse. Funguje to tak, že kdo chodí už sem, toho si napíšete do seznamu, ten pak má přístup do nové, zavřené diskuse automaticky, bez přihlašování, pokud chce někdo vpustit, musí napsat zakladateli. Je to dobrá věc, o vpouštění nových členů pak můžete diskutovat, zda ano, zda ne...
My třeba na srpnu 2007 se scházíme dobře přes 3 roky, takže uzavření je fajn-není to jen o dětech, na jiných diskusích se řeší hodně šmíráci...
P.S. nežádám o členství u vás, neznám vás (sledovala jsem vás hned po založení, když jsem nevěděla, zda jsem už těhu nebo ne), pokud bych potřebovala radu, napíšu některé do IP a poprosím o zveřejnění dotazu tady a odpovědi opět do IP... 😉

aaadus
21. apr 2010

Já bych toto téma nezamykala, jen dala do soukromých

arcik
21. apr 2010

eps díky za vysvětlení a kdybys cokoliv tak napiš 😉

blanka.k
21. apr 2010

Arcik - ideál, vyzkoušíme si, jak to funguje a jak nastane čas, tak se tam bez problémů přestěhujeme 😉 díky. A všem dobrou, jdu rozhánět poslíčky do vany 😀

A klasdicky něco pro zlepšení nálady:

Přistane Ruská raketa na Měsíci. Blíží se Americká raketa a podává hlášení: "Houstone, Rusové už přistáli na Měsíci." Po chvíli: "Houstne, něco se děje... Rusové vyndali plechovku a natírají Měsíc na červeno!" Za nějakou dobu: "Houstone, Měsíc už je skoro celý červený!" Přistanou a hlásí: "Houstone, Měsíc už JE celý červený!" Ze základny se ozve: "To nic, Apollo, plán B. Vedle zásobárny najdete plechovku, v ní je bílá barva a pište: COCA COLA."

"Tati, mě už to sáňkování vůbec nebaví:"
"Ale synu, jsi na čerstvém vzduchu, tak nenaříkej a táhni mě nahoru!" 😵

arcik
21. apr 2010

aaadus já ho nechám ještě otevřený dáme sem odkaz kde je nová diskuse a pojedem na nový ale stejný jako furt máj jen tam budou mít přístup holky z tabulek...

mili1pu
21. apr 2010

já to nechám na tich šikovnějších 😀 a půjdu z proudem,každopádně to nezní špatně 😉

gabap
21. apr 2010

arcik souhlasim!!!! mam dost smiraku v mem okoli 🙄

mili1pu
21. apr 2010

holky tak to pořešte je vidět že tomu rozumíte já jdu natáhnout své tělíčko i s malou a připojíme se ke spícímu tatínkovi.zítra mrku jak jste to vyřešili snad to nebude na deset stran 😀 .tak zatím papánek a krásnou dobrou noc 😉

mishah
21. apr 2010

Jé,holky, tak doufám,že vás někde najdu 🙂
zamilovana: držím palce, at vše vyjde, proč ta hospitalizace? omlouvám se, jestli jsi to tu už psala, já to nějak nestíhám všechno s malým dočítat 🙂
no,jsem zvědavá,jestli se zítra dovolám do té poradny a jestli teda funguje, když malujou porodnici...
Holky, dobrou 😉

bibi13
21. apr 2010

dobru noc všetkým.. malinky okupany, napapany a spinka.. tak idem pozerať telku.. paaaaaaa

arcik
21. apr 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/
holky tak šup sem,a vy co jste tu taky mezi náma a nemáte přístup tak se omlouvám a písněte mi IP.....já vás hned připíšu...
jinak je to soukromé téma bez šmíráků holky

babara
21. apr 2010

Ja nechapu rozdil mezi zamcenou diskuzi a soukromou, muzete nekdo vysvetlit. DIk

bramburka
21. apr 2010

Baru a ostatní žádnej, hezky jsme se zamkli a kdo chce k nám, at napíše Arcik IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre