Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
9. nov 2009

Ahoj kočky, jdu se s váma podělit o svůj hororový zážitek, který teda NAŠTĚSTÍ měl happy end....

Teda doufám, že podobná noc mě už nečeká…. V noci na včerejšek, malej mě vzbudil v půl třetí že hlad, tak jsem se neochotně vyhrabala že mu to mlíčko udělám. A takový divný pocit vlhka mezi nohama… Tak jdu na záchod, a tam KREV. Šíleně jsem se vyděsila, zařvala na Honzu že jedem do nemocnice. Okamžitě byl u mně, volali jsme sanitku a odvezli mě na Bulovku. Ještě než dojeli tak jsem malýmu dodělala to mlíčko, který pak paradoxně ani nechtěl, spíš mě jen potřeboval vzbudit… Záchranáři byli v pohodě, i jsme si dělali srandičky, i když samozřejmě to na mě taky padlo. Ale snažila jsem se uklidňovat, že to byla jasná krev, bez cucků, tak snad bude mimi v pořádku. Ale to víte že nervíky pracovaly.

Na Bulovce byla taková mladá odměřená doktorka, ale to je jedno, protože mi řekla krásnou zprávu, a to že miminko je v pořádku, dokonce od 22/10 pořádně vyroslo, už má 4,78cm (22/10 to bylo cca 2cm)a srdíčko šlape. Prý to mohlo být z čehokoliv, prý jestli jsme sexovali, tak to jsem popravdě řekla že ne… Upozornila mě že můžu ještě týden špinit ale to se nekoná, už od včera nic, papír na wc čistý… I když to víte že teď chodím na záchod se staženým žaludkem… Ale hlavně že je mimi v pohodě. Včera mě Honza nenechal pomalu nic dělat, dneska už musím jakžtakž fungovat když je v práci, ale přijde kamarádka která mi s Pepou pomůže a ruším tenhle týden všechny svoje doučka. Miminko má samozřejmě přednost před vším.
😵

lucik...
9. nov 2009

pepi tak hlavně že to dobře dopadlo, ale je to šílený ☹

pepibubu
9. nov 2009

Luci to teda... fakt jsem se vyděsila

klaarka22
9. nov 2009

Luci chodila jsem palvat...zbožňovala jsem ten pocit jak jsem pomalu lezla do vody tak mimi jakoby lezlo nahoru a pak když už jsem byla ve vodě tak se tetelilo..bylo to fakt úžasnáýýý

Pepi hlavně že je dobře a mimi prospívá 😉

pepibubu
9. nov 2009

včera mě Honza nenechal dělat vůbec nic... Dneska to musíme nějak zvládnout, musel do práce, ale přijde kamarádka, a pomůže s Pepčou. TEď musím zavolat na gyndu, doručit tam zprávu z té pohotovosti.

lucik...
9. nov 2009

pepi tak to má být 😉 Jen at se muzsky staraji 😉

medan29
9. nov 2009

Ahojka HOlčiny!
Tak mám za sebou něco podobného co pepibubu, jen já pořád špiním a ten strach je hrozný, já to zjistila min. sobotu když jsem se ráno probudila, manžel mě hned vezl do nemocnice, tam další šok, byla jsem tam jediná a pan doktor mě tam nechal bulet na chodbě přes dvě hodiny, já vyklepaná pak mi řekl že můžu o dítě přijít a že mám být v klidu a že bych měla zůstat na dva dny v nemocnice, to jsem po jeho přístupu odmítla, hrozný víkend, ještě pořád se bojím na záchod, v po a ut jsem byla u svého lékaře, až v ut mi napsal nějaké léky ale pořád špiním a pořád se bojím, dnes odpo jdu na další kontrolu tak tiše doufám že bude vše ok, jen pořád špiním ☹

bramburka
9. nov 2009

holky holky, hruza děs, halvně at se uz mimi drzi, jsou velka, mohla by.

Ja zase mam asi ty kvasinky. Tak jsem se namazala Canestenem a uvidime.

zuzub
9. nov 2009

ahojte 🙂 kočky je mi ľúto, že musíte prežívať takéto situácie, ale všetko bude dobré 😉
tehulky chcem sa spýtať aké používate prípravky na natieranie bruška, príp.prs teraz počas tehu?

lucik...
9. nov 2009

Holky to je šílený, takový věci ☹ Medan určitě bude mimi v pořádku, už je veliké, musí se udržet 😢

zuzub
9. nov 2009

medan a v koľkom si týždni?

zdenkapo
9. nov 2009

holky já jsem ráda,že v tomhle těhu zatim bez obtíží,při prvním jsem taky jednou krvácela z ničeho nic a druhý den už nic- to jsem byla v 9tt

Blani tak při prvním těhu jsem byla v PN od 3.měsíce a v tu dobu mi přišla kontrola z OSSZ a to jsem měla neomezené vycházky od mé gyn.- tenkrát mi ten pán vysvětlil,že oni ty kontroloři nevidí diagnosu ani jaké jsou vycházky,zakže může přijít komukoliv a kdykoliv-i v době vycházek a těhuli- pak se musíte na sociálce prokázat to částí neschopenky co máte u sebe,že tam máte potvrzené vycházky.... ale je to 3 roky,tak nevim,zda se neměnilo...

lucik...
9. nov 2009

holky to asi záleží no.. Vím že kamarádka byla na PN a chodila jí kontrola snad pořád..

blanka.k
9. nov 2009

Dobré ráno,
pepi - to je dobře, že už jsi v pořádku, trak hlavně, aby se to neopakovalo. 😉
Medan - teda, takového doktora nakopat s prominutím do prd... 😅 Tak ať je ti líp, držím palce na kontrole.
Klarka - na poradnu jdu 19.11., tak nenápadně se poptám jak to je s těma vycházkama, že mám od obvodní jen 4 hod. 😉

mishutka
9. nov 2009

Ahoj holky, já jsem se ptala svého doktora na ty celodení vycházky a on mi tvrdil, že je to blbost.
Podle zákoníku práce na to mám nárok,ale podle vyhlášky s pojišťovnou ne!
Ale když mu řeknu, že potřebuju v sobotu celodenní vych. tak minapíše pá+so+ne, že jedu k babičce
😅

Ale jestli chci celodení vycházky mám se vrátit do práce protože jsem práce schopna a zaměstnavatel je povinnen mi umožnit přeřazení na jiné pracovištěm. A to bych musela jedině do kanclu 😀
Ale já počítám, že 6-8 týdnu před porodem se nastupuje na mateřskou tak to už by mělo být normalně, to snad není nemocenská a pokud budu schopná tak to vše dohoním 😀

blanka.k
9. nov 2009

Mishutka- no toje teda názor "jak sviňa". Místo aby byli rádi, že žesnký konečně rodí děti a snažili se jim to ulehčit, tak tě naženou do práce, jo? 😨 ten doktor asi neví, co to je pracovat 😅 Ono i sedět v kanclu na prd... a od rána do večera něco tvořit není sradna, když ti není dobře, jsi unavená,...

mishutka
9. nov 2009

Tak ve fabrice v kanclu se moc nenadřou 😅 , chodí sice na 6 ráno, ale ve 14 hod. se utíká domů 😀
Já patřim dolů do linky 😅 a i kdyby ta šance byla tak na to kašlu 😉 na hale je smrad, zima atd.

Já se divím, že jsem vůbec otěhotněla 😅 asi to bude tím, že jsme měli celozávodní dovolenou 😀 a já měla 3.týdny klid od práce, a taky když jsem to počítala tak mi to vyšlo, že jsme si splodili dítě na první výročí svatby 😅

michalag
autor
9. nov 2009

Ahojte, co to citam
medan, pepibubu, nech sa vas drobcekovia drzia ako klieste a nepustia, najskor 39-40tt 😉

Ja som dnes stihla, uz dat maleho do skolky, obehat mesto, nakupit a ked som malemu kupovala pancusky, tak som silno pokukovala aj po mini vecickach, ale odolala som 😀

blanka.k
9. nov 2009

Mischutka - tak to je krásný datum početí 😀 Já se přiznám, že většinou v práci sedím na prd... ale jednak každý den 2hod. v přecpaném MHD, a hlvaně, já se nedokážu na práci soustředit, i když mi bylo relativně dobře, fakt nevím, co se se mnou v těhu děje, ale i doma jsem si řekla, že konečně budu mít čas se naučit v jednom programu, který slibuju u ž rok, že se naučím, ale prostě hlavu mám totálně vygumovanou a max. zvládám si tu s váma psát. A to ještě občas napíšu takovou hrubku, až se červenám až na prd... 😅 Takže ona těhu demence asi existuje 😅 nebo mám doma spousty knih, na která jsem se těšila, já si je otevřu a nic z toho si nepamatuju... 😅

mishutka
9. nov 2009

Já jsem si myslela, že budu mít každý den uklizeno, navařeno, vyžehleno a prd 😀

Vaření je pohoda, ale vysávat a žehlit se musím přemáhat a když je venku škaredě tak se mi vůůůůbec nic nechce 😅 a to ještě, že máme myčku 😀

blanka.k
9. nov 2009

ale co se holky přiznám, tak takhle psychicky v pohodě (jako , že jsem doopravdy klidná, to že mi občas nějak hrabe) jsem byla naposledy na základce...pak to byly pořád nervy ze školy, vysoké, práce,.... a najednou nemusím na nic takového myslet, fakt paráda... 😉 prostě žádné usínání s tím, že člověk přemýšlí, co a jak příští den v práci musí udělat, žádné sezení v práci do večera, přesčasy, nervy,....,prostě pohoda (až na to zvracení, omdlívání,....atd. 😀 , to to trochu kazí 😀 )

lucik...
9. nov 2009

Holky já vám tak závidim že jste doma 😅

aaadus
9. nov 2009

Dobré ráno holky,

pepi: to je dobře, že je vše v pořádku. Já si tím prošla v 5tt (syndrom mizejícího dvojčete 😢 ) a řvala jsem 2 dny v kuse. v nemocnici mě museli mít za magora
zuzub: já zatím používám na strie od dermacolu speciální pro těhulky. ale už mi dochází a chtěla bych zkusit něco z lékárny

já jsem taky na PN od začátku a jsem kancelářská krysa. a je fakt, že se v práci na nic nešlo soustředit. kontrola mi zatím (ťuk ťuk) taky nepřišla. je fakt, že se někdy vycházky protáhnou.
nám vychází početí našeho maličkého na 9.8. na manželův svátek. a máme důkaz, že děti nosí čáp, protože nám ten večer seděl na komíně čáp 😀

aaadus
9. nov 2009

blanka: naprostý souhlas. já jsem poslední 2 roky chodila z práce vynervovaná, když se mě manžel zeptal jak bylo v práci tak jsem se mu rozbulela jak malé dítě. a nedej bože, když jsem měla dovolenou tak jsem se po návratu vždy málem zhroutila kolik tam bylo nedodělků

blanka.k
9. nov 2009

Aadus - to jse ráda, že nejsem jediná "divná", které to prostě v práci moc nemyslí (myslím tedy kvůli těhu 😀 )

lucik...
9. nov 2009

aaadus takže máte jasnýho kluka jo 😀

lucik...
9. nov 2009

holky tak jáv práci sem, ale taky mi to nemyslí a hlavně se mi nic dělat nechce.. Jenže korunky potřebujeme no 😔

nikkka
9. nov 2009

ahojte...
ja tiez sedim v kancelarii, ale vobec sa mi nechce robit, od rana som ani prstom nepohla, len si vas citam..pozeram si tu fotky...a cakam uz iba na obed 🙂 no do aprila to musim nejako vydrzat, peniaze potrebujeme...

aaadus
9. nov 2009

blanka: já ani teď na nic jiného nemyslím 😀 prostě to nejde 😀 ještě jsem se tě chtěla zeptat, ty jsi tady psaly že sis objednávala tuniku s těma ručičkama. je ta červená fakt červená? na těch jejich stránkách mi připadá taková vybledlá a černá a bílá mi nesluší protože jsem bledule

lucik: jj, bude to kluk jako buk. máš vidět manžela jak se čepýří 😀

mishutka
9. nov 2009

Já bych to taky nevydržela a člověk musí leccos zkousnout a já nejsem člověk který si nechá sr.. na hlavu.
Takže věřím, že jeden malý konflikt a druhý den už bych seděla na nem. 😀 Člověk nemám zapotřebí se rozčilovat s debilama 😉

aaadus.já ti tak závidím, že víš pohlaví ☹ V obchodě jsem držela v ruce béžové bodyčko,ale nakonec jsem ho nekoupila protože jsem si v něm nedokázala představit ani holku ani kluka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre