Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

marmar1
12. nov 2009

tripply to jsou ty testy v 16tt?

aaadus
12. nov 2009

zdeni určitě to bude ok
marmar ano

zzuzullka
12. nov 2009

vítam medzi nami nové dievčatá 🙂

my sme sa práve vrátili z gyny a našťastie je všetko v poriakdu, drobeček sa má skvele a konečen sme dostali už aj fotku, tak sa aj manžel vytešoval z nej 🙂 a teraz idem za 2 týždne na krv kvôli vadám a za mesiac do poradne.

marmar1
12. nov 2009

já jsem právě byla jen ve 12tt a ted jdu ve 22tt tak to neznám 😉

doli1
12. nov 2009

až ve 22tt to je pozdě i na ultrazvuk ve 20tt to je divné

marmar1
12. nov 2009

vlastně jdu na krev 25 tak to bude asi ono ne

marmar1
12. nov 2009

není i minule jsem byla ve 22tt

aaadus
12. nov 2009

ale tripply jsou povinné. nebo ne?

aaadus
12. nov 2009

marmar tak to asi bude ono. velký utz se dělá od 20 do 22 tt mi říkali v nemocnici

marmar1
12. nov 2009

a co se zjišťuje z těch tripplů?

marmar1
12. nov 2009

taky mi říkali 20 až 22 minule jsem byla ještě ve 26 protože něco bylo špatně vidět

doli1
12. nov 2009

tak snědla jsem půlku sklinky broskví 😅

m.c.
12. nov 2009

Vy toho nakecáte, ani sem to nezvládla dočíst a už sem zapomněla na co všechno jsem chtěla reagovat 😅

Ad koš na plínky - mně se osvědčilo mít obyčejnej koš na balkoně, neutrácela jsem za drahý těsnící koš 😉

Já půjdu na ten UTZ 19+1, tak snad to nebude brzo 😕

marmar1
12. nov 2009

m.c. určitě nebude,dr. snad ví co dělá 😉

blanka.k
12. nov 2009

Marmar - triply jsou něco jako NT+, takže také vývojové vady, někde jsem to tu v týdnu psala, jaký je v tom rozdíl, zjištují se také nějaké parametry z krve a pak se podle toho určuje riziko vývoj.vad. Alkorát hodně často bývají falešnš pozitivní 😅 A povinné jsou, ale některé mudr., když jsi byla na NT+ a ten je v pořádku ho nevyžadují. Ale je to na každém doktorovi.
M.C. - velký se dělá od 20tt, takže od 19+0, takže buď v klidu, budeš "akorát" 😉

marmar1
12. nov 2009

blanka se mi zdá že od té doby co jsem rodila poprvé je to zase všechno jinak 😀

blanka.k
12. nov 2009

Mar - neboj, jak budeš čekat páté, šesté dítko, tak už to budeš znát nazpaměť co tě čeká 😀

Všem dobrou noc, a něco na zasmání na konec:

Tati, proč jsi se oženil s maminkou?Ptá se kluk tatínka.
Vidíš,obrátí se táta na manželku,ani ten kluk to nedokáže pochopit! 😀 😀

pheva
13. nov 2009

Ahojky dievcata
Vcera sme boli na prvom sone, odniesli sme si odtial asi 15 zaberov nasho krpca. Rozmery zodpovedaju 12tt teda velkosti podla PM. NT hodnoty 0.7 .Male sa tam tocilo ako na kolotoci. 😵 .
Na dalsie sono idem okolo 20 januara.
Tripply testy sme sa rozhodli vynechat. Buduci tyzden idem po 2 mesiacoch ku gynekologicke. Konecne.
To su nase novinky.
Vidim, ze vacsina z vas je uz v tt ovela dalej a riesite ine temy 😉

lucik...
13. nov 2009

ahojky 😉

pheva: já bych na tripply taky nešla, ale musim ☹ Tak doufám že to dobře dopadne

doli1
13. nov 2009

ahojky já se rozhodně dr zeptám jestli musim mít triply když jsem byla na NT+zjistila jsem že k dr jdu už příští týden.přijde mi že to vždy strašně rychle uteče.

klaarka22
13. nov 2009

Ahoj holky,

tak se hlásim a jsem totálně KO,mam rýmu že ani nestíhám utírat soploně ☹
NO holky včera jsem byla na gyndě a na UTZ jako každý 3 týdny a pohoda,prcek má dlooouhý nohy jak čáp a když jsem jí řekla ať mrkne mezi nohy tak mi udělala přednášku o tom že pohl.orgány jsou teprv ve vývynu a i holky se můžou zdát býti klukem jelikož jim ven přesahuje potěváček takže při dalšá KO za 3 týdny už to budem sledovat páč to chci mít jako dárek k vánocům a hlavně echo UTU mě čeká mezi svátkama tak bysme to nestihli...
jinka pohoda máme něco přes 8,5 cm, a je jako z divokejch vajec pořád se mrskalo,ségra se tlemila jako hovado 😀 😀
no takže asi tak....na triplouše jdu za 2 týdny na oděr tak to bude taky chutné.nesnáším odebírání krve 😒

zdenkapo
13. nov 2009

holky tak do 12 hodin daleko a už jsem napjatá jak kšandy... řekne mi to sestra,dr. tam není

včera jsem procházela porodnice.cz a Dr. Koucký fakt píše,že tripply se mají správně dělat mezi 15tt-18tt...

doli a taky píše,že pokud jde žena na ty NT + na certifikované pracoviště,tak může tripply odmítnout,ale musí mít tedn dr.certifikát,jedině potom to tvůj gyndr.uzná jako spolehlivé-seznam těch dr. s certifikátem taky píše dr.Koucký na porodnice.cz v odpovědích-jen zadej do vyhledavače screeining,být tebou,tak pokud to máš certifikované,tak na tripply nejdu ani náhodou

aaadus
13. nov 2009

zdeni vím co prožíváš za nervy. já když čekala, až mi budou volat výsledky z klků, tak jsem si ráno povídala se záchodem a celý den mi bylo strašně na omdlení. pak ta úleva, jsem řvala štěstím jak želva. uvidíš, vše bude na 1 😉

blanka.k
13. nov 2009

Ahoj,
Zdeni - můžeš mi prosím hodit seznam těch certif.pracovišť NT+? Já bych se teda divila, kdyby to "naše" tam nebylo, na tripply půjdu, moje mudr. mi ani nenabídla je vynechat a kdyby to bylo blbé, tak si zajdu jak jsem byla na NT+ a zeptám se, jesyli je to nutné řešit. Prý na triply má vlviv i nachlazení, atd., prý to dokáže zkreslit výsledek, teda psala jedna holčina na BRM, no a kdo dnes není nachlazený, že? 😅
Neboj, bude to dobré, držím palce. Jak se znám, já na tom budu stejně...
Klaarka - takhle hnusná na tebe byla kvůli pohlaví, jo? 😅

mishutka
13. nov 2009

ahoj, dneska u nás konečně svítím sluníčko.
Hned mám lepší náladu, zašla jsem si k holiči aspoň zkrátit vlásky už mě nebavilo to rozčesávat 😀
Dala svou oblíbenou koupel, koupila jsem si kofolu a na oběd mám smažák 😀
Dneska je můůůj hřešící den 😀 😀 😀 snad to mrňous zkousne 😉

blanka.k
13. nov 2009

Mishut - v Brně je taky krásně, jsem chtěla jít ven udělat pár podzimních fotek, ale včera mi nebylo ok, tak moc neriskuju lítat někde po poli... 😅 Ale krásně mi svítí aspoň do pelechu 😀 kdyby takto bylo zítra, abych mohla s mužem na prochházku, tak jsem spokojená.

aaadus
13. nov 2009

mishu, není ti blbé dělat takové chutě 😀 😀 😀 , lednička prázdná, na nákup se teprve chystám, to zas bude nákupní košík plný strašně "zdravých" věcí 😀

zdenkapo
13. nov 2009

holky díky za podporu,ještě hoďku...

Blani jdu ti to najít...

lucik...
13. nov 2009

Já si půjdu po o koupit chlebíček 😀 A možná dva 😀

aaadus
13. nov 2009

blani a ty děláš fotky jako profi nebo jako koníček?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre